Hell Unleashed - nová podsekce

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 02.04.2011, 15:18 hod.

Rozhodl jsem se založit podsekci pro tento skvělý mód. Plánuji dělat různé návody pro nováčky, buildy na postavy atd atd.

Hraju to teď primárně na Hardcore, nějak později sem postnu jaké všechny postavy mám rozjeté. Spíš rmám rozjeto hodně postav a zatím nejsou moc daleko.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Marast » 03.04.2011, 17:58 hod.

Super nápad se založením této podsekce Javůrku. Už pár dní mám v hlavě otázky k tomuto módu a říkal jsem si, jestli bude možnost se tě někde na něco z toho optat. Zdálo se mi totiž, že jsi tu jen zřídka. A proč asi, že :?: ;)

Zeptám se v tom druhém tématu. Tady jen palec nahoru za iniciativu. :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Attia » 03.04.2011, 18:07 hod.

jak to vypada s balancem postav? porad jsou primarni psn chary? nebo se neco zmenilo?stve me ze je to primarne multiplayer mod a single se da jet vesmes fakt jen psn char...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 03.04.2011, 19:00 hod.

Já hraju jen single a zatáím jsem na normal a celkem to dávaj všechny chary. Uvidím dál. To by se poison musel zrušit úplně ve hře jinak to upravit nejde.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Attia » 03.04.2011, 19:25 hod.

no ne, ja sem myslel to ze kdyz sem procital diskuze a nazory na HU forku na paradise myslim (ted si nejsem jistej) tak tam vesmes vsichni jeli jen psn chary s tim ze za jiny postavy je to bud temer nemozny dohrat nebo mnohonasobne obtiznejsi nez za psn...i ladder vypadal tak ze to byly vesmes jen psn javy a psn necrove...proto se ptam jestli se neco zmenilo. jinak mod je to bezesporu asi nejlepsi co sem hraval(nejlepsi co me bavil)...mam ho na singlu a obcas ho zapnu i kdyz casu moc neni...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 03.04.2011, 21:19 hod.

Ono je to spíš o tom že psn chary to maj trochu lehčí, protože při boji se speciálama a bossama se uplatňuje skill on hit když seknete do nepřítele a posion udeří jednou a pak soustavně poškozuje. Rozhodně si nemyslím že ostatní buildy nebyly hratelné. Hodně jsem zkoušel v HE, a spousta postav může mít velmi solidní dmg.

Hodně velkou roli hraje totiž jak umí člověk hrát. Jak už jsem psal, mám rozjeto hodně postav a dokážu že to jde .)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Attia » 03.04.2011, 22:41 hod.

to sem chtel slyset...;-) ja to ted prestal nejak vic hrat protoze nemam moc v oblibe psn chary a po debatach an forku me to trochu sklamalo ze se tam preferujou vesmes jen psn chary...ale pokud jsi to zkousel pres HE a jsou hratelny i jiny chary tak to asi zase oprasim a neco zkusim...

premyslim ze zkusim klasickou fire blast/light trapu...mozno zkusim HE a uvidim...jaky chary mas rozjety cca???

Uživatelský avatar
Luk-ass
Fallen Shaman
Příspěvky:52
BattleTag:Krusty#2943

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Luk-ass » 04.04.2011, 07:26 hod.

ja teda zkousel takove ty zakladni buildy co sou imba ve vanile a vetsina z nich ztroskotala na barbarech. Korlic je tam one-two hit killer ale kdyz si das pozor da se to udolat. Ac sem si myslel ze meele chary sou dost diskriminovane tak sem nejdal dosel z frenzy babou. Vcelku sem si to daval z Bow amou GA MS ale ta ztroskotala na diablovi zase :). Necro Boner taky na diablovi.Zealot na barbarech. Hammer ted to dava dost slusne protoze ma na kupy hammer a na jednotlivce FOH toho sem dojel nekde na nm baal ale hammer me nikdy nebral ani v normalnim dia natoz tady. Chce to hodne casu hlavne na ty souboje s bossaky a ty lokace pred nima to je vetsinou tak na hodku az dve ale takovy baal celkove to je na hodne dlouho.

ta ligt trapa by mohla byt celkem imba. Aspon ze zacatku ma dobry nabeh akorat poklada pasti primo pod sebe coz je obcas dost otrava :).
HC Athena MAzon 28 lvl
HC Givemepain berserk barb lvl 33

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Attia » 04.04.2011, 15:22 hod.

jak jako ze poklada pasti primo pod sebe? to mi zni tak jakoby si nemohl vybirat kam tu past na screenu hodis ale jakoby se automaticky hodila tam kde zrovna stoji assa...

Uživatelský avatar
Luk-ass
Fallen Shaman
Příspěvky:52
BattleTag:Krusty#2943

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Luk-ass » 04.04.2011, 15:53 hod.

presne tak a pockej az poznas teleport od sosy zadne porteni pres zdi jen tam kam tvoje postava vidi :) je hodne zmen hlavne zmeny ktere ti zneprijemni hru.
HC Athena MAzon 28 lvl
HC Givemepain berserk barb lvl 33

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 04.04.2011, 18:31 hod.

Než znepříjemní bych spíš řekl ztíží .),

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 04.04.2011, 18:33 hod.

Já mám rozjeto asi 10 postav ale primárně se teď věnuji sorc, bude to maxed es, telekineze+bonusy a frozen shield, max warmth max, proste taková nezničitelná sorc .) Včera dala duriela. Do 4 actu se dá s pomocí lučištnice dostat jen s teleportem v pohodě.

Rogar
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Rogar » 04.04.2011, 19:50 hod.

Zdar zdar tak jsem se zase trochu zacal nudit tak zase chvilku zkusim dia a mam dotaz jesli mate zkusenosti s Summ Necrem jak to dava a jesli to ma cenu.. Jinak bych docela zkusil i HC ale to tady bude asi mrtve ze ?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 04.04.2011, 20:26 hod.

No já na singlu hraju hlavně HC :D

Summoner necro nevim čoveče. Pamatuju co jsem ho zkoušel v HE tak nebyl moc silnej. Ale nemohl jsem ho otestovat úplně optimálně, tam hraje roli hodně věcí. Řeklbych, zkus s uvidíš .)

Rogar
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Rogar » 04.04.2011, 20:30 hod.

A MP hrajes aktivne ? rad bych si s tebou zase zahral :-)
Jinak este dotaz jak je to s Tower portalama vubec nejdou ziskat nebo jak :-)
Jinak zatim celkem zajimavy...

Uživatelský avatar
Luk-ass
Fallen Shaman
Příspěvky:52
BattleTag:Krusty#2943

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Luk-ass » 04.04.2011, 21:05 hod.

porty padaj v single verzi jen scrolly. Summoner tu ted ma trochu nove moznosti protoze muzes vyvolat vsechny golemy trebas a nejsou zrovna k zahozeni. Takze muzes jet golemancera, muzes jet blademancer(to ma misto summon resist 4x takove ty litajici savle co se obcas objevi jako past v bedne).
Kazdopadne ti doporucuji si hru prvni zkusit na SC nez se vrhnes do HC protoze ac se to nezda bylo by to hodne rychle umrti :).
edit:
na paradisegaming se to hralo celkem aktivne ale naslo se jen malo lidi co to hrali opatrne a proto to rychle prestalo bavit hrace co to hrali dost dobre jako javor,sare a vlastne i ja to tam prestal kvuli tomu hrat. Vsichni to tam hrali stylem TP hit smrt, tp hit smrt a nebo se hnali jak sileni kupredu a pak nahrnuli bossa a bylo vymalovano.

Kazdopadne pokud by byl zajem tak bych se rad pridal.
HC Athena MAzon 28 lvl
HC Givemepain berserk barb lvl 33

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Marast » 04.04.2011, 22:42 hod.

Rogar píše:Jinak este dotaz jak je to s Tower portalama vubec nejdou ziskat nebo jak :-)
Jinak zatim celkem zajimavy...
Javůrek o tom píše v tomto tématu :arrow: http://forum.diablo3.cz/viewtopic.php?f=125&t=3502.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Rogar
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Rogar » 09.04.2011, 16:10 hod.

Pojdte nekdo nekam rozjet MP chci si to projit ale proste to solo nejde na MP hrat.. summonera jsem dal tak tak a Duriel jako nic no toho mi musela sundat trapa 60 lvl ted jsem u mefa a nic neudelam a to mam paladina s 1000-3500dmg 43 lvl :-)
Chce to tak este 1-2 lidi aby se krasne hralo..

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Javurek » 09.04.2011, 17:44 hod.

Já se věnuji jen single player verzi .)

Rogar
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hell Unleashed - nová podsekce

Příspěvek od Rogar » 09.04.2011, 17:55 hod.

Ale proooč neni nad to sdilet svoje pocity i s druhyma..Solo me nebere to si u toho musim pustit vzdy nejakej film jinak bych u toho asi usnul...

Me jen fakt stve ze jsem prosvihl ten reset ahg to by byl zase nolife bohuzel no..Ty prvni crapy z norm mefa vzdy potesi :-) Ted uz je to nuda po mesici to jsem vzdy tak koncil...

Odpovědět

Zpět na „Hell Unleashed“