HU Poison Necromancer - dokončeno NORMAL

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
HU Poison Necromancer - dokončeno NORMAL

Příspěvek od Javurek » 10.04.2011, 08:32 hod.

Vzhledem k tomu že někteří co mají zkušenosti s HU říkají, že poisonmancer je na tom lépe než ostatní, rozhodl jsem se to zkusit za něj, abych měl pak porovnání s ostatními. Jde mi zatím pouze o dohrátí buildů na normal, další obtížnosti budou následovat.

Na začátek bych rovnou řekl, že je pravda že vše zabijete rychleji(někde o dost rychleji) než u jiných postav. Není to ani tím že by byl jed nějak hrozně silný, ale jak se dostanete k poison nově, je to plošný dmg skill na celý screen skoro. Takže postavy které utočí po jednom, nebo jen po pár to budou mít logicky na delší dobu. Také neudržujete s nepřítelem kontakt, takže schytáte méně ran.

Všemi 5 acty jsem prošel prakticky bez problému, bylo třeba řešit výbavu o dost méně než u jiných postav co jsem hrál. Někdy do 4 actu jsem používal pouze poison dagger. Když už měla poison nova větší dmg, tak jsem začal používat jí. Nicméně na speciály a bosse jsem stejně používal kombinaci Poison dagger+lower resist. Dagger je o něco málo bezpečnější a působí déle.

Za celé normal se objevilo jen pár poison imune monster, většině jsem i srazil imunitu. Co jsem tak odpozoroval větší problémy dělají monstra, která mají auru sanctuary,redemption nebo poison auru. na ty působí jed velmi krátce a lower resist jim skoro hned zmizí.

Jako pomocníka jsem se rozhodl používat Barbarianana/werewolfa. Od worldstone keep jsem ho už ani neoživoval, protože dost umíral, bude to ale asi hlavně tím, že jsem dost kašlal na výbavu. Co se týče jeho nových schopností, tak feral rage je super, ale přeměna ve vlka mě trošku zklamala. Nepřeměňuje se často a dlouho mu to nevydrží. Snad se to s vyšším levelem zlepší.

Staty jsem rozdělil primárně do vitality, něco na block do dex a sílu na nošení věcí. Block mám asi na 45%, nějak moc jsem to nesledoval. Poison skilly mám prakticky vymaxované kromě 1 bodíku, což mě trochu děsí, na to že jsem dokončil jen normal. Teď už bude záležet asi hlavně na výbavě co se dmg týče. Bod jsem dal do bone armor a bod do Lower resist kletby. Do lower resist už asi dávat víc nebudu, protože se to zlepšuje s přidanými body čím dál méně. Bohatě bude stačit bod +skills z věcí. Uvažoval jsem vymaxovat na 20 ještě spirit blades a bone armor. Armor na obranu a spirit blades aby byl ještě daší dmg element a hlavně něco, co na sebe svede pozornost nepřátel místo mě a pomocníka.

Další postavu jsem se ještě nerozhodl, ale možná když už jsem u necra, pojedu bone necra .)

Odpovědět

Zpět na „Hell Unleashed“