Ascended shield

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621
Ascended shield

Příspěvek od space7 » 26.04.2014, 11:50 hod.

Zdravím.

Jelikož mi dnes spadl plánek na legendární štít wall of man, který bych moc chtěl, tak pochopitelně sháním ascended shield.
Podle diskuzí které jsem prošel, tak je tento white item poměrně dost vzácný.
Jedna z těch zaručenějších možností, jak ho sehnat je merchant Vendel který je ve Watchtower lvl 2 , v southern highlands (northern?) (act 1) a měl by ho prodávat. Samozřejmě že spawn tohoto místa je náhodný , stejně tak ascended shield v jeho nabídce. Doporučují tam čekat, jelikož jeho nabídka se mění.
Chtěl bych touto cestou poprosit hráče, kteří by na tento quest natrefili a ten štít tam byl, aby jich nakoupili co nejvíce. Určitě bych byl moc vděčný i pokud by někdo nějaké ascended štíty měl a mohl mi je darovat. Můžu nabidnout jednu bílou dire axe, což není nic extra, ale bohužel možnost obchodování tady v RoS jaksi neexistuje.
Další místa kde by se mohl vyskytovat je House of curious, a ještě jeden obchůdek nahoře vpravo ve fields of misery. (všechno náhodné spawny)

Jelikož by už snad měl být opraven bug s rollem block chance u tohoto štítu, tak myslím pro monka je ideální.

Díky moc za jakoukoliv pomoc. Pokud byste chtěli někdo pomoc tak ve hře Nathaniela#1621, nebo pm tady na fóru.
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Ascended shield

Příspěvek od Guru » 26.04.2014, 16:49 hod.

SC, HC ?
http://eu.battle.net/d3/en/artisan/blac ... -barricade
Opraven byl block amount nikoli block chance. Udajne je lepsi craftit ze stitu s vyssim block chance melo by to mit vliv na vysledek ;)
Jak pises tech stitu je jak safranu ale da se kraftit i z tech THICK apod. nejen z obycejnych Ascendu ... Na jedne mape jsem mel na ne velke stesti jen kdybych si ted vybavil kde to bylo :D ... Mozna by stalo zato zkusit Templaruv Quest tam je tech vesaku spousta, ale to vlastne snad po celem V. aktu.
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Ascended shield

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 16:54 hod.

Já mám Hollowed plánek už druhej tejden a ne a ne dropnout bílej štít pro Křížáka :cry: :cry: :D
(obchodníci prodávaj bílý??? - jsem něco prošvih?..)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Ascended shield

Příspěvek od DrSma » 26.04.2014, 17:12 hod.

Já se po.. >:D
Já ho teď dropnul v Riftu (A5)

Tak GL při hledání, Space ;)

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Ascended shield

Příspěvek od space7 » 26.04.2014, 23:15 hod.

Tak nakonec jsem měl štěstí. Jeden dobrotivec mi jich 5 věnoval. Jinak koupit se dá u toho merchanta ve watchtower lvl2 (act1 , southern highlands)
ale stojí to asi hodně času. já tam čekal hodinu a stejně ho neměl. on tu nabídku refreshuje co 20 mnut asi. tak jsem aspoň nakoupil insight stone.

Hledal jsem něco ohledně toho craftění z různých druhů white itemů, ale nic jsem nenašel. to je jako pravda že z ,,lepších,, white itemů jsou pak lepší rolly ?

EDIT: tak jediné co jsem našel jsou dohady. jedni říkají že to funguje , druzí říkají že je to pouze náhoda a že to ve skutečnosti výsledný item neovlivní. jediné co teda opravdu funguje že místo ascended shield lze použít i thick ascended shield a takhle je to i u jiných craftů.

Pokud by někdo měl seriozní info , tak sem hoďte třeba link.
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Ascended shield

Příspěvek od Guru » 27.04.2014, 00:11 hod.

Ostatnich craftu se to netyka, bylo to pouze v zavislosti na puvodnim blocku bileho stitu ...

Btw. Jakmile je veta v anglictine automaticky pusobi doveryhodneji ?
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621

Re: Ascended shield

Příspěvek od space7 » 27.04.2014, 07:53 hod.

tak myslim tady k tomuto tématu asi všechno.

závěrem snad jen přihodím co jsem teda vlastně ukoval. zatím bez enchantu. hlavně mi sem nepište jaký je to crap. neženu se cestou vysokého dps. monka plánuju hrát v partě jako tankera. v diskuzích jsem vyčetl, že ten affix poskutuje cca 20% redukci dmg na 5 vteřin. ještě jsem ho netestoval, takže nevím zda to nemá i nějaký vnitřní cooldown.

Obrázek
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Uživatelský avatar
Tesiah
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tesiah#2103

Re: Ascended shield

Příspěvek od Tesiah » 28.04.2014, 11:11 hod.

popravde je velmi slusny, ja som ukraftil uplny "šerbel", ktori nosi follower - celkovo ma iba 15% chance to block s life regenom. Nosi ho templar s wizardkou. Mats na dalsi mam v truhle, ale nevidim dovod to craftit. Barbimu z horadic cache padol Coven’s Criterion, sice bez ziadneho primarneho statu, ale aspon s poriadnou sancou na blok. 27%+11% + 51% redukcia na blokovany utok. Pride mi lepsi ako tento crafteny. Ale tiez pouziva templar, ktory beha s Barbim.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“