Rukavice frost burn

Vše o předmětech a craftování
Odpovědět
Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551
Rukavice frost burn

Příspěvek od sensation86 » 29.09.2015, 17:10 hod.

Ahoj chci se zeptat mam wirda postaveneho na colt a zajima mne zda afix ze zminenych rukavic, tj. sance 40% na zmrazeni z colt dmg se vztahuje na veskera kouzla... Protoze bych rad pouzival blizzard ktery setri arcane nez ten co ma sanci 40% na zmrazeni... Vite nekdo jak to je??? podle me by se to melo vztahovat na vse... Zatim mi rukavice nepadli proto se ptam, diky za odpoved.

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Rukavice frost burn

Příspěvek od Still » 29.09.2015, 21:22 hod.

Ahoj podle mně by v tom neměl být problém, plus ještě ti to přidá 10-15 do cold El. dmg. Cold wizku jsem nikdy nezkoušel,takže ani ruce jsem snad nikdy nenasadil,Ale každopádně by se to mělo ztahovat na každej spell :) zkus a uvidíš ;)

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rukavice frost burn

Příspěvek od WulFgaR77 » 01.10.2015, 09:02 hod.

jestli se nemýlím, tak se vztahuje na všechny skilly, které mají runu na cold anebo na všechny zbraně, které mají cold a zároveň hraješ skill bez elementu resp. nepřebiješ to třeba fire runou. Zrovna včera jsme se tím bavili v aréně.

Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551

Re: Rukavice frost burn

Příspěvek od sensation86 » 01.10.2015, 16:36 hod.

Zkousel jsem ty rukavice a dal jsem blizzard ktery ma mensi spotrebu arcane a kdyz to seslu nekam do davu tak nemrznou.... Takze nevim jak to tedy funguje...

onDr3j
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rukavice frost burn

Příspěvek od onDr3j » 02.10.2015, 08:48 hod.

sensation86 píše:Zkousel jsem ty rukavice a dal jsem blizzard ktery ma mensi spotrebu arcane a kdyz to seslu nekam do davu tak nemrznou.... Takze nevim jak to tedy funguje...
funguje to tak ze v popise je UP TO 40% - to neznamena ze to ma 40% sancu ale ze to ma sancu 1-40% takze teoreticky nemusis zmrazit nic dlhu dobu. Ja som to testoval so seismic barbarom a proc bol v priemere 10% co mi ani nestoji za to mat tento item v kocke

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Rukavice frost burn

Příspěvek od Mlok » 02.10.2015, 08:58 hod.

Je to dané proc koeficientem skillu. Tím je potřeba vynásobit šanci na Frostburnech. Blizzard má hodně nízký proc koeficient (asi 0,0125 ale neověřoval jsem platnost pro patch 2.3, není ale důvod, proč by ho zvedli), takže ve výsledku to s ním nebude fungovat skoro vůbec. Zkus to otestovat se skillem s výrazně větším proc koeficientem (třeba Magic missile) a uvidíš jak to funguje slušně (akorát ten skill ti bude třeba úplně k ničemu, to je jen na vyzkoušení).

Uživatelský avatar
sensation86
Gorebelly
Příspěvky:200
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sensation86#2551

Re: Rukavice frost burn

Příspěvek od sensation86 » 02.10.2015, 17:03 hod.

Mloku od tebe mi to uz dava smysl kdyz jsi zminil ten koeficient protoze jsem s tim blizzem behal dost dlouho na to aby padla sance 40% navic to je plosny kouzlo kde je zasazeno hned nekolik nepratel takze sance ze by to neslo dyl jak bylo vejs zmineno se mi nezda. Takze ty rukavice jsou pro me k nicemu, takze to vidim na iceklimbry abych byl imuni muzi mrazu kdyz uz jedu na ice a bude to vice mene jen dekorace protoze uz toho vic vykoumat nedokazu. Helma aby hydry hazeli frost novu to je blbost, tu novu seslou 3x za dobu co je vyvolana, a prsten pouzivam ze mam nejakou sanci na novu kdyz do me nekdo prastí a pak convention element.... Diky moc za objasneni :)

Odpovědět

Zpět na „Předměty“