Legendary items

Vše o předmětech a craftování
Pavouček21
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Diablo3#2835
Legendary items

Příspěvek od Pavouček21 » 30.04.2013, 17:38 hod.

Zdravím,
Chci se zeptat, jestli máte nějaký typ na nacházení Legendárních předmětů. Hraji na Infernu (2) a Hell (10) už skoro 3tí den v kuse a ani jeden mi nespadl.... Díky :)

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Legendary items

Příspěvek od Winty » 30.04.2013, 18:29 hod.

Asi nejefektivnější je chodit Depths 2 (3tí akt před Ghomem) na takové MP kde to rychle kosíš. To že ti legendárka nedropla už třetí den nic neznamená. Nezáleží na tom, jak dlouho hraješ, ale kolik toho zabiješ. Ale pokud chceš můžeš chodit co chceš (Hell nechoď. Nic ti tam nepadne).

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Legendary items

Příspěvek od Tyckin » 01.05.2013, 15:14 hod.

A pokud nechceš z toho vysloveně zblbnout, tak Alkazier run zatím funguje, tam se alespoň neběhá jen jedna mapa. Klidně můžeš čistit celý akt3, už to ale nebude tak efektivní, a po patchi při změně hustoty monster budou zase jiná místa a jiné způsoby.
Takže se slabším gearem MP1 akt3, mít movement speed 24%. Počet legendárek záleží taky na magic find (když není na gearu, tak na výši paragonu) a rychlosti zabíjení (počtu exp za hodinku - já např. na MP3 Alkazier run dám asi 50M+) - s barbarem cca 310k dmg při paragonu 84 mám v průměru minimálně jednu leg/set za hodinku, ale stejně je to většinou jen převlečený brimstone :twisted:

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Legendary items

Příspěvek od azaxsyndrom » 10.05.2013, 21:06 hod.

Teď už hold jsou runy Weeping Hollow ,Field of Mistery .... ale co si budem nalhávat radší ať blizz sníží drop legend za cenu toho že to bude fakt k užitku a ne z 98% jasnej brim

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Legendary items

Příspěvek od ZOMB » 10.05.2013, 21:23 hod.

azaxsyndrom píše:...radší ať blizz sníží drop legend...
Já jsem rád když dropnu alespoň jednu legendu za den (když hraju hodně - třeba 3 herní hodiny)
Třeba nikdy jsem nedropnul Mempo ani Andariels Visage, Vile Wardy, Witching Hour ani žádné legendární nebo setové boty... takže podle mě je kvantita legend v pořádku, jednou se k těmto věcem snad časem dostanu...

Pokud se drop přizpůsobí hráčům užívající AH a takto se bude kvalita dropnutých věcí stále zvyšovat, D3 pro mě bude mrtvá hra bez budoucnosti...
Teď se alespoň snaží věcmi Bind on account...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Legendary items

Příspěvek od esopeso » 15.05.2013, 14:23 hod.

Pokavaď chce mít Dia dlouhodobí úspěch, musí být více itemů Bind on account... :-(
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Legendary items

Příspěvek od Tyckin » 15.05.2013, 14:25 hod.

Paragon 94, včera MP10 jen na mapě Fields of misery celkem 7 kousků brimstone :D

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Legendary items

Příspěvek od fuxicek » 15.05.2013, 17:09 hod.

asi se vam to nebude libit, ale hraju jen MP10 a za vikend mi spadlo 69 kousku, neco jsem jiz prodal za nejake euro a zbytek rozebral, chodim jen 1. act a pada to ukrutne, kdo se chce presvedcit, pokud ustoji mp10 muzeme dat par runu a klidne mu ty legendy, co padnou vyhazu, ponevac je toho tolik, ze se to nehodi, pokud vam to nepada, delate neco spatne asi.....

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Legendary items

Příspěvek od ZOMB » 15.05.2013, 17:13 hod.

fuxicek píše:pokud vam to nepada, delate neco spatne asi.....
Nepoužívám aukci :lol: :lol: :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Legendary items

Příspěvek od fuxicek » 15.05.2013, 17:28 hod.

nechapu co ma aukce spolecneho s tim, ze nekomu padaji lege?

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Legendary items

Příspěvek od ZOMB » 15.05.2013, 20:12 hod.

No tak zaprve bych chtel videt nekoho, kdo od zacatku nepouziva aukci a dava si MP10...

Bez aukce si davam sotva MP4, ale je taky fakt, ze jsem casual, co se tyka hrani D3 (s hlavni postavou nahrano cca 300h, hraju od 30. kvetna, i tak mi prijde 300h jako celkem dost... alespon na D3 :D)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Legendary items

Příspěvek od NargarotH » 16.05.2013, 01:12 hod.

Taky jsem si dal oddych od HC a zkusil SC M10 A1 (weeping+fields), padlo 7 kousků během 40ti minut, mezi nimi i mempo, bohužel bez cc :)
R.I.P. 27.3.2014

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Legendary items

Příspěvek od fuxicek » 16.05.2013, 08:51 hod.

Tak pokud mas nahrano jen 300 hodin, nemuzes cekat nejake zazraky, ja mám ted treba barba vybaveneho jen z dropu a nahrano cca. 1800 hodin, mp10 je s nim prochazka ruzovym sadem, chtelo by to trochu pritvrdit. Pred nedavnem jsem nekomu tady na forum psal, ze mu ten gear daruju, borec se neozval, tak jsem si ho znovu zahral a ted ho sem tam protahnu.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Legendary items

Příspěvek od Punky » 16.05.2013, 09:24 hod.

haha fuxi, ak mas equip cisto len nadropovany a davas s tym mp10 napohodu, tak si podaj este aj lotto a mas pokoj :P

inak za par dni dorazim tel pl100 zrejme, tak som zvedavy na to co si vzdy tvrdil, ze tie legendy zacnu fakt padat az po stovke... pretoze uz teraz toho bordelu pada nejak vela, tak uvidime ako to bude padat potom

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Legendary items

Příspěvek od fuxicek » 16.05.2013, 14:04 hod.

Fuxicek#2233, jestli ti tento gear prijde nejak zazracny nevim, je to nadropovane postupne za dobu, co hraju, muj top gear z bara jsem kratce po stovce prodal a oblekl jsem ho do toho, co ma a s tim je mp10 neskutecna pohoda, jeste dodam, ze jedu WW. Punky pridej si me a muzeme nekdy dat, nebranim se zadnemu mp s zadnou postavou.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Legendary items

Příspěvek od Punky » 16.05.2013, 14:28 hod.

tak mne slo len o to, ze pokial si schopny ist MP10 s gearom ktory si si sam nadropoval, tak ti to muselo padat pekne, pretoze mne za celu dobu co hram padlo tak asi 10 dobrych veci, ale len jedina jedna bola pre barba... takze ja by som z vlastneho dropu mozno postavil nieco na mp1 :)

inak dnes som spravil z pl98 na pl99... bolo to zhruba tak 10 runov na MP10 a siel som FoM + dungy pokial boli a na konci posledne dve kola som pridal este WH k tomu... vysledok je 23 legendarok, z toho tri mali potencial (mempo, skorn, lacuni) a jedno je predajne tak za +-15m (lacuni)... ono fakt nie je problem v tom ze to nepada, ale v tom ze 99% je crap

yurny
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yurny83#2764

Re: Legendary items

Příspěvek od yurny » 16.05.2013, 16:00 hod.

Fuxicek
Já bych si klidně něco na barba vzal,kdybys to zase chtěl rozdat=) NEbo můžu vyměnit něco na wizze=)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Legendary items

Příspěvek od fuxicek » 16.05.2013, 16:49 hod.

ale ono to musi byt z 99,9 pct crap, jinak by to nemohlo fungovat, hra je postavena tak, aby lidi pouzivali AH, nedokazu si predstavit, ze kazdy jouda by dropoval topky, to proste nejde, totalne by to znicilo ekonomiku hry, a o tu jde blizu predevsim.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Legendary items

Příspěvek od Punky » 16.05.2013, 17:07 hod.

nie to je jasne, o to nejde aby to boli topky, ale aby to aspon malo sancu byt pouzitelne a slo by toho predat/vymenit viac... lebo takto v podstate 99% legs co padne nemusis ani identifikovat a vies ze je to bez sance na nie top item, ale aspon na item ktory by si mohol ty alebo nejaky kamos niekdy pouzit, aj ked napr na zaciatok inferna

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Legendary items

Příspěvek od fuxicek » 16.05.2013, 17:17 hod.

jj me nekdy takovy predmet padne, potom to nekomu dam vzdycky a aspon nekdo z toho ma radost, zrovna nedavno jsem dal nejakym typkum veci, ktere je naboostovali, me to uz ani nebavilo prodavat a blokovalo mi to bednu.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“