drop během 14 dnu

Vše o předmětech a craftování
firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Re: drop během 14 dnu

Příspěvek od firdecek » 19.08.2013, 18:56 hod.

No chce to trpělivost - taky mi padají věci okolo 1M, ale nedávno jsem dostal amulet Tal Rasha Allegiance za 70M..samozřejmě je potřeba trochu farmení a hodně velká porce štěstí :)

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: drop během 14 dnu

Příspěvek od smajli » 27.08.2013, 10:33 hod.

A o tom to je vlastně je. Hrát co nejvíc. Nečekat na legendárky, ale všímat si také rare věcí. Mnohdy se dají prodat za víc než lege. 8-)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: drop během 14 dnu

Příspěvek od skyrim1988 » 27.08.2013, 14:07 hod.

Ja si pomalu začínám zvykat,že vydělám prd.Na legendky mám i štěstí,padnou mi třeba 2 denně.Jenže se vždy jedná o crap :ble: Ale nevadí mi to.Vím,že tam v D3 na mě čeká něco,co bude dobrý kšeft...Nejdráž jsem prodal věc za 425k.Tiše závidím,když někdo něco prodá,třeba za blbý 1m >:D

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: drop během 14 dnu

Příspěvek od smajli » 28.08.2013, 10:41 hod.

Dvě legendárky denně? O tom se mi mohlo zpočátku jen zdát. Hraji to od letošního února a první lege mi padla v květnu a pak dlouho zase nic. Byl jsem šťastnej když padl nějaký ten rare item, který jsem mohl použít. :)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: drop během 14 dnu

Příspěvek od skyrim1988 » 28.08.2013, 13:53 hod.

No je to tak.Včera opětovně 2 a vždy to jde na šrot :lol: Ze všech legendarek jse akorát použil setový ring.Klidně si mě přidej.Můžem někdy pofarmit 8-)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: drop během 14 dnu

Příspěvek od Rawmen » 29.08.2013, 23:27 hod.

Od té doby co jsem začal hrát WD, mi to začalo celkem padat. Nevím kolik mám nahráno celkem (hraji od začátku dubna 500-600 h dohromady za všechny postavy), nejdražší věci co jsem prodal byl IM pásek cena cca 65M ( na AH, bez daně "trochu" méně), podobně jsem prodal Mempo s asi 260 sílou, začal jsem na 100M a musel postupně jít s cenou dolu, pak to někdo koupil za cca 60-65M a Ice climbersky šli tenkrát asi za 17M, to jsou moje top itemy co jsem dropnul a úspěšně prodal.

skyrim1988 - chápu tvojí radost a nadšení ze hry, si pamatuji jak jsem tenkrát sestavil DH asi za 2M a myslel jsem si, že jsem pán. (jo to jsem objevil snad MP nebo dokonce nevěděl, že to vůbec existuje) :) Dneska jsem utratil 100M abych si sestavil průměrného (možná i podprůměrného) CM wizarda. A to jsem si vzal ještě pár itemů z WD (amulet, bracers, pásek, ramena a ruce)
Jinak ten tvůj setovej ring je nic moc, kdyby měl CCH, bylo by to jiné, ale takhle nemá skoro hodnotu. :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: drop během 14 dnu

Příspěvek od skyrim1988 » 03.09.2013, 10:46 hod.

Vim no,hodnotu nema,ale na lepsi nemam goldy :roll: A byl to muj 1.set ring.At uz je jakykoliv...

Qwerus
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: drop během 14 dnu

Příspěvek od Qwerus » 04.09.2013, 08:48 hod.

Ahoj. Soucítím s váma, já jsem taky nejdrazší item na aukci prodal asi jenom za 4M. Co mě ale hrozně drtí, jsou ceny gemů a craftů... asi před týdnem jsem se pustil do toho, že si ukraftím nějaký lepší emerald... a narval jsem do toho asi 4,5M! Chápu že to pro spoustu lidí není moc, ale pro mě to byly všechny moje úspory. (No a ty částky jako 20M za craft těch Marquise nebo jak se to jmenují - šílený :-( ).

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: drop během 14 dnu

Příspěvek od smajli » 04.09.2013, 10:33 hod.

Qwerus: tím si asi prošli všichni. :)
Chce to čas.

Qwerus
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: drop během 14 dnu

Příspěvek od Qwerus » 04.09.2013, 11:30 hod.

smajli píše:Qwerus: tím si asi prošli všichni. :)
Chce to čas.
Ale však nojo - já jsem trpělivý člověk :-) Spíš je prostě smutný, že se člověk v DIII moc soustředí právě na ty goldy, místo toho, aby měl radost z dropu (což by mělo být to hlavní).

nabuch
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: drop během 14 dnu

Příspěvek od nabuch » 04.09.2013, 11:34 hod.

Tak jsem tak nějak došel k nazoru ze čekat na drop a tím udělat goldy je skoro nesmysl. To uz pomalu musí byt štěstí jak ve sportce aby neco padlo co jde prodat třeba za 100m. Mám ted 720 milionu goldu, dropem jsem vydělal cca 10m a tradem během te doby co hraju, těch zbylejch 700m. Takže čekat na drop....hodně štěstí :) lidi goldy maj, protože během toho tradu jsem prodal asi 4 věci v cene 200m cca, který jsem koupil za neco pod 100m

Samariel
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: drop během 14 dnu

Příspěvek od Samariel » 04.09.2013, 13:06 hod.

Mno k diablu sem se vratil cca po roce (14 dni zpet) a zjistil ze to zacalo padat tak me to i bavi.Driv to s tema legendarkama byla uplna tragedie a clovek kdyz dosel na inferno s 10K DMG byl rad.Ted uz je ten trh tak nasycenej ze vytahnout DMG na 50-60K nestoji skoro zadny penize.Za dva dny sem si polepsil cca o 70K DMG a hravam MP 8 (10 davam taky ale neefektivne) nejlepsi je fakt hravat v parte tam se pak EXP i MF bonus jeste vice nasobi a je to sakra poznat ve dvojku cca 7 leg/setovek denne (5h hrani) bohuzel pada porad to stejne dokola Spiritstone,Hellrack,Stormshield,Ivorishield,Promise of glory,Sky spliter a spousta dalsich obcas padne i neco lepsiho ale vetsinou se vygeneruje spatne vetsinou prodej cca 10x 5mil, 1x tydne vec do 50 mil, a 1x za karieru vec do 1 mld.Veci ale padaji jen to chce proste mit partu na pravidelny hrani a v max poctu lidi a vyssi MP.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: drop během 14 dnu

Příspěvek od Tyckin » 06.09.2013, 06:00 hod.

Jako s tím drop vs. přeprodej je to fakt (ačkoli teď při nestálých cená je obchod o hubu), nákupem a prodejem za víc člověk vydělá několikonásobně víc než dropem :roll: Nicméně i s dropem to jde, jen holt to trvá o dost déle, zejména u těch, co začínají od nuly.
Já mám prakticky vše pořízené přes prodej dropnutých itemů ;) Ovšem nahraná doba bude už určitě 1500h :) Na druhou stranu počátky byly taky značně neefektivní a pomalé.
Ono je hodně znát s čím farmíte a jaký MP - když běhá někdo MP3 se slabou postavou s nízkým PL (= malý MF/GF), najde třebas jen tři legendárky za celej den a všichni víme, že většinou je to crap :twisted: Pokud ale někdo má třebas 350k dmg archon wize PL100 (max. MF) na MP10 v dobrém partě, udělá třebas i 5 legendárek za hodinu a to už se při troše štěstí něco prodejného najít dá, i při tom obřím množství žlutých itemů často něco vyjde.
A taky pomůže bejt klikař - já třebas na HC našel na hellu legendárku za 20M, to byl fajn bonus do startu inferna, a tam mi po 50h hraní padl setový plán za 320M :P Tudíž můj nej drop byl po 50h HC oproti nějakým 1400h na SC :shock:

Odpovědět

Zpět na „Předměty“