Nové nápady!

Sekce týkající se jen achievementů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Morgoth
Quill Rat
Příspěvky:36
Nové nápady!

Příspěvek od Morgoth » 13.07.2012, 20:53 hod.

Máte nápad na nějaký nový úspěch, který by Blizzard mohl do hry zavést? Neváhejte se s námi o něm podělit a přijmout konstruktivní kritiku.

Uživatelský avatar
Morgoth
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Nové nápady!

Příspěvek od Morgoth » 13.07.2012, 21:14 hod.

Tak mě by se líbil úspěch s názvem třeba Tišitel bolesti, kde by bylo za úkol zničit určitý počet mučících nástrojů, které se vyskytují v prvním a druhém actu.

Uživatelský avatar
Blister
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blister#2229
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové nápady!

Příspěvek od Blister » 23.09.2012, 22:29 hod.

Tak achievy v D3 jsou neskutečně mechanická záležitost (bohužel), až na několik výjimek jsou současné achievy typu zabij 100k démonů, posbírej 100m goldů, znič 1k váz, otevři 2k beden či např achiev konverzací nebo nasazení 2 class itemů současně to je vyloženě výsměch etc... Takovéhle achievy každý dříve nebo později splní ať už se o ně snaží či nikoli, to co jsi navrhoval s ničením dalšich objeků je znovu to samé v bledě modrém a achievy tohohle typu se mi vůbec nelíbí. Neříkám, že je to úplně špatně, ale rozhodně by tyto achievy neměli převládat. Osobně bych uvítal více achievů, které hru zpestří, ztíží či jinak okoření oproti normálnímu hraní a donutí hráče dělat něco navíc. Celkem povedený nástřel je pár achievementů ohledně boss fightů typu zabít Zoltuna bez zabití jeho addů, tyto achievy by měli fight ztížit o několik tříd výše, bohužel boss fighty tu jsou ve většině případů menší problém, než leckterý elite pack což je potom zase jiná pohádka. Jednoduše by to chtělo více achievementů typu ztížených boss fightů + boss fight už ze základu dostatečně těžký, aby to byla výzva, dále více achievů typu zabít bosse bez equipu, časovky a pár dalších.

Druhá věc je nedostatečující řešení rewardů za splněné úspěchy, hráči nemají pořádnou motivaci plnit achievementy, když jediné co za to dostanou je další kus banneru, který nepožívají a pár bodů, na které se nanejvýš hezky kouká :) (takže se moc zájemců o achievementy nenajde). Blizzardu se evidentně nechce dávat za achievementy žádné rewardy co by hráče ve hře nějak zvýhodnili, ale vůbec by to nebylo třeba stačilo by přidat pár odměn (za určitý počet AP), které třeba hráče jen vizuálně zlepší, jako např. křídla z CE, či nějaká nová DYE, tituly u jména, nějaké vizuální změny rámečku kolem postavy jako u paragonu apod. V těchto věcech je podle mě kámen úrazu celého systému, nicméně i přesto si úspěchy rád plním i když za moc nestojí, třeba se jednou blizz rozhodne s tím něco udělat.
Obrázek
HardCore Complete
Achievements - 4390 / 4560

Uživatelský avatar
Honkl
Fallen Shaman
Příspěvky:97
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Honkl#2257

Re: Nové nápady!

Příspěvek od Honkl » 23.09.2012, 23:49 hod.

Upravit ramecky postav na zaklade počtu achievemt bodu (dale jen ap)

a treba neakej obchod za Ap body s neakejma peknejma itemama treba 2500 ap za neaky item tzn cap 2 itemy bo podle poctu je max ap 5000 ale muzeme jen snit jelikoz se tohle k blizzardu nikdy nedostane nebo treba recept na neakou legendarku co by nesla prodavat na aukci ( dale jen ah) ale přes trade by to slo aby se zvýšila interakce mezi hraci.

Neaky navrh na achievment ??? To je celkem tezke jelikoz achivmentu je dost a aby to nebylo to same v blede modrem tak asi navrh na acjievmenty:

dropnout 1, 5, 10, 100 legendary itemu
dokoncit all achuvmenty - reward radiant star socket 1x nebo recept neakej na legendarku a 150 ap bodu

jsem osobne nositelem skoro vsech achivmentu krome tech na HC
White Hat Hacker se vám stará o vaši bezpečnost a chrání vaše data.

Honkl

PPoe
Fallen Shaman
Příspěvky:58

Re: Nové nápady!

Příspěvek od PPoe » 27.09.2012, 13:58 hod.

Ja bych rad videl achievement: Rozslapnete od kazdy haveti alespon jeden exemplar=)

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Nové nápady!

Příspěvek od TrackThor » 27.09.2012, 14:05 hod.

PPoe píše:Ja bych rad videl achievement: Rozslapnete od kazdy haveti alespon jeden exemplar=)
přesně tenhle jsem myslel, že tam 100% bude :)
Obrázek

Uživatelský avatar
CADAVER
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:New Tristram

Re: Nové nápady!

Příspěvek od CADAVER » 10.10.2012, 15:42 hod.

Tohle jsem tam taky čekal. Někdy si jen tak rozšlapávám brouky nebo štíry. Prostě to k tomu strašně svádí :D Kdyby tam dali třeba achiev za XX rozšlápnutých v X minutách v nějaké konkrétní lokaci, třeba, která se jen náhodně spawnuje a mít třeba na nohou nějaké konkrétní botky či tak něco by mohlo být fajn :D Nebo by to mohl být nekončící achiev s tím, že v daném limitu rozšlápnete havěť... a achiev by byl splněn, ale při každém dalším pokusu, který by byl lepší, by se tento počet zaznamenal jako nový rekord :D
...a stejně všichni umřem... :)

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Nové nápady!

Příspěvek od bolehlav » 22.03.2013, 16:28 hod.

mě by se líbilo, pokud by se změnila krapet odměna za dlouhodobé achievy, jako třeba: objev všechny ztracené obchodníky a oni ti za odměnu dají možnost vrtnout jeden socket navíc. Pouze jednou na postavu a jeden vázanej item. Nebo za to mít možnost u Hadriga vycraftit jeden item s bonusovým výběrem jednoho dalšího afixu dle vlastního uvážení. To by byl důvod, proč hledat všechny obchodníky. Kvůli baneru mě to nijak neláká.

Odpovědět

Zpět na „Achievementy“