Skryté úspěchy (Feats of Strenght)

Sekce týkající se jen achievementů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Morgoth
Quill Rat
Příspěvky:36
Skryté úspěchy (Feats of Strenght)

Příspěvek od Morgoth » 13.07.2012, 21:17 hod.

Ve hře můžete narazit na skryté úspěchy, jejich splnění se objeví v sekci Feats of Strenght. Pokud někdo na tento úspěch narazíte, budeme rádi, pokud se nám s ním pochlubíte.

Uživatelský avatar
Morgoth
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Skryté úspěchy (Feats of Strenght)

Příspěvek od Morgoth » 13.07.2012, 21:24 hod.

Já mám v současné době splněny 2 z těchto úspěchů a 2 vím. Kolik jich je celkem to nevím.

1. co mám je Discriminating taste, neboli diskriminační chuť a je za koupi sběratelské edice.
2. co mám je In the land of killer unicorns neboli v zemi zabijáckých jednorožců a je za vstup do tajného levelu.

a slyšel jsem o 2 dalších.

Jeden je z prvního actu za zabitá vývojářského týmu, který se nachází v jedné ze 4 hrobek na hřbitově, kde hledáte Leroikovu korunu. Jednou narazíte na situaci, kdy budou otevřeny všechny 4 hrobky a v jedné z nich najdete členy týmu, které budete muset pobít.

Druhý se nachází v poušti druhého aktu a má být narážkou na seriál Ztraceni, kdy v poušti objevíte ztroskotanou loď a kolem ní posbíráte nějaké stránky.

Bohužel oba mám jen z doslechu, ani jeden jsem nepotkal, takže informace nemusí být přesné a byl bych rád, pokud by je někdo upřesnil.

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Skryté úspěchy (Feats of Strenght)

Příspěvek od Venom » 14.07.2012, 16:37 hod.

Ďaľší Feat of Strenght môžeš získať za to ak si bol pozvaný do closed bety Diabla 3 + ďaľší za to že si si pred vydaním hry na tej stránke Darkness Falls, Heroes Rise vytvoril vlastný banner, pre každú postavu jeden krát...

:arrow: http://i47.tinypic.com/jzwej8.jpg

Plus ten o ktorom hovoríš že sa nachádza na tom cintoríne, tak ten existuje, ta hrobka sa volá Developer Hell a zjavuje sa tam dosť vzácne.

Kompletný zoznam týchto achievementov je tu:

:arrow: http://d3db.com/achievement/?c=5505067#1-1-0

Uživatelský avatar
Morgoth
Quill Rat
Příspěvky:36

Re: Skryté úspěchy (Feats of Strenght)

Příspěvek od Morgoth » 14.07.2012, 19:43 hod.

Tak to je na 2 věc :(

Uživatelský avatar
barwajz
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:barwajz#2964

Re: Skryté úspěchy (Feats of Strenght)

Příspěvek od barwajz » 26.07.2012, 12:57 hod.

Morgoth píše: Jeden je z prvního actu za zabitá vývojářského týmu, který se nachází v jedné ze 4 hrobek na hřbitově, kde hledáte Leroikovu korunu. Jednou narazíte na situaci, kdy budou otevřeny všechny 4 hrobky a v jedné z nich najdete členy týmu, které budete muset pobít.
V celém Cemetery of Forsaken byla jedna jediná tomba a to Developers Hell.
Hned na začátku Jay Wilson jako quest boss a ve zbytku dungeonu spousty common inferno zombií pojmenovaných podle vývojářů, viz

FOTOGALERIE

Uživatelský avatar
Spejbl
Wraith
Příspěvky:114

Re: Skryté úspěchy (Feats of Strenght)

Příspěvek od Spejbl » 26.07.2012, 14:52 hod.

Venom píše: Plus ten o ktorom hovoríš že sa nachádza na tom cintoríne, tak ten existuje, ta hrobka sa volá Developer Hell a zjavuje sa tam dosť vzácne.

Kompletný zoznam týchto achievementov je tu:

:arrow: http://d3db.com/achievement/?c=5505067#1-1-0
Tak to sem včera měl děsnou kliku. Než padl upc internet tak sem ten develo dal. Ještě sem k tomu scháněl kámoše. Sem si pamatoval že to je achiev a nemohl sem ho najít v seznamu (taky jak když je tajnej)

No podle toho přehledu mám ty dva který se daj ve hře sehnat hotový.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Skryté úspěchy (Feats of Strenght)

Příspěvek od Javurek » 26.07.2012, 14:58 hod.

Není lepší tomu říkat Achievmenty? zkráceně třeba achiev. ? Ten výraz úspěchy je fakt hroznej .)

Odpovědět

Zpět na „Achievementy“