MF turnaj vol.5

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316
Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Maarshjaz » 02.11.2015, 11:23 hod.

Konečně doma a otevřu d2 stránky a trochu mě to demotivovalo, vidět váš už na nm :roll:, zkusíme to dohnat

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 02.11.2015, 11:27 hod.

Me to spis nakoplo, ze uz jsou tu vsici skoro na NM, nekteri i v Hell ;)

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Maarshjaz » 02.11.2015, 13:13 hod.

a já se prdelím u caina normal D:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 02.11.2015, 14:02 hod.

Je parada, jak to v tom A5 Normal leti nahoru, pobral jsem tam 10 levelu, takze ted lvl 43 a Tornado uz na max :love:

Edit: @Maarshjaz: Koukam, ze tak jedes Windyho, uplne jsem zapomnel, do 30lvl vopruz, ale pak to jede krasne, tak GL ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 02.11.2015, 16:01 hod.

Tak Normal dokoncen :roll: Uz jsem v tom zase az po usi, letim dopredu jak magor :lol: :roll:

Baal dal dva unikaty, ale portil se jak idiot...Zatim lvl 47, skoro maxly i Hurikan, tak uz to hezky jede ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.11.2015, 16:15 hod.

RIP: Tak hlavně opatrně ;) Co si pamatuju, tak Eli v úplně prvním MF turnaji právě s Windem dosáhla velmi pěkných výsledků.

Medulin
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Medulin » 02.11.2015, 16:45 hod.

Tak hlasím se k ostatním kteří dodělali normál. :wave:
MF turnaj č.5 - 5.místo - Throw barb
MF turnaj č.6 - 10.místo - LI/Cold sosa

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Secondface » 02.11.2015, 17:08 hod.

DD? jak se ti procházelo Viperem? :D mě cemlkem to odsejpalo ;)
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 02.11.2015, 17:19 hod.

@DD: Ja vim, ale musim se brzdit...

Podarilo se mi dneska diky kravkam slozit Rhyme :love: , hned je to zase trochu veselejsi...Tak se tu mejte, ja sypu na dvanactku do prace :lol: (na pivo ne, bohuzel :lol: )

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.11.2015, 17:21 hod.

Secondface: Ty mě koukáš přes rameno? Zrovna jsem totiž v Lost City :D

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Welwet » 02.11.2015, 17:29 hod.

toš chlapci a děvčata, posaďte se a pozorně se poučte..

tak nějak si hraju a říkám si postupem času, že u hamra není konec na 3,5K dmg..asi na pikaču equip, tak jedu dál....maxuju si holy shield, bo BS/conc a vigor už mám hotové..tak frčím..rozhoduju se esli spirit nebo HOZ...a tak nějak si uvědomuju že hoz bude asi lepší varianta...tak se dostávám k statům..jdu se podívat do buildů, jestli tam není psáno u hamra kolik že to ten hoz potřebuje str + uplej, a najednou očkem zahlédnu že další synergie je blessed aim :lol: :lol: tak nějak čumím na to ve hře...toš a zjistím že vlastně já sem už nacpal 15 bodů do holy shieldu, bo jsem myslel že vše už mám maxnuté...:lol: :lol: :lol:

tak, no takovej úlet se mě eště nestal..teď hurá sr*t na holy shield a zas maxovat blessed aim ..
:D

inač našel jsem..

Obrázek
Obrázek

a te´d aky valím do hokny.. :wave:
Naposledy upravil(a) Welwet dne 02.11.2015, 17:33 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Secondface » 02.11.2015, 17:33 hod.

DD ... a na kolik jedeš players ? já už na 1 ... na 3ku mi to přišlo moc o hubu i když mám rezy full 85/75/68/29... 970hp chce to nějaký Vita charmy :D
jakýkoliv +lives mi padaj po skromnu
kávovníku... Vipermagi mám už dávno na sobě... nuda... :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Flammeus » 02.11.2015, 17:45 hod.

Tak já už jsem taky dosáhl NM :). K Pindlovi na normalu jsem došel asi na 32 lvl a vytáhl jsem to až na 49 čímž se mi průchod zbytkem obtížnosti dost zjednodušil :). Snad to na NM půjde taky dobře :). Baal pustil jede nepoužitelný unikátek a dohromady mám asi jen 15 bodíků :) ale u NM Mepha, až budu shánět EQ na Hell se to rychle změní :P. GL VŠEM!

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.11.2015, 18:19 hod.

Secondface: Taky jedu p1. Nemá cenu zbytečně riskovat v lokacích, které pro mě nejsou cílové. Navíc nemám tak voňavý rezy jako ty: 21, 11, 16, -1 a life 969.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od raisen » 02.11.2015, 18:52 hod.

RIP: Určitě vymaxuj Oaka, neumírá tak, jak by se mohlo zdát. A ten life boost je sakra znát :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Fraxinus » 02.11.2015, 19:05 hod.

Souhlasím s Eli.

Já hlásím úmrtí Mephista ve 3. aktu NM. Dal 3 unikáty, což je na mé poměry krásný výsledek. A pochlapil se Frostburnem, Maelstormem a ještě nějakým lukem....sice to není zrovna můj šálek kávy, ale ujde to. Jinak mi padalo celkem dost unikátů, které bych hned využil, nebýt toho, že bych se musel totálně zbavit MF. A při 137 % mi to padá hezky.
Jinak, když už se tu chlubíte rezy, tak na NM mám 40/70/75/49
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Obter!vr » 02.11.2015, 19:17 hod.

Tak já jsem právě zabil Diablo NM a musim říct, že to byla taková srandička :D ... prostě jsem stál a kopal, kopal a kopal ... ten jeho žůžovej blesk s HP ani nehnul, oheň také ne :) jen když mě fláknul tou svojí pacičkou, tak mi to něco málo vzalo, ale celkem rychle se to obnovilo :) Dal 2 unikáty (dýky, luk ... )
Jinak mé MF se drži celkem nízko ... cca kolem 50% ... přece jenom bojuji na blízko a potřebuju přežít momentálně :) rezy na NM 71/75/75/69, block 65% :) životaschopné to je, jen teda když na mě něco střílí, tak to neni uplně idální ...

Vzhledem k tomu, že s huntěním předmětů zas takové zkušenosti nemám, tak bych se chtěl zeptat jestli je lepší chodit na Mepha nebo na Pindla bych sehnal nějákou výbavu na to Peklo, co mě pak bude čekat (snad :D ) Na Mepha bych si samozřejmě vygeneroval nějákou fajn mapu, ale musel bych projít kolem celkem dost potvor, takže by to chvíli trvalo ... Pindl se jeví jako rychlejší varianta ... ale záleží co bude efektivnější :) díky za případné rady ;)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Secondface » 02.11.2015, 19:31 hod.

no to záleží co kopeš... :D
Pindla na Hellu moc nedoporučuji... když kopeš... bez life boostu co ma druid nebo barbar je to tam dost o h*bu....
stačí když ti dá crit při charge a pá pá... 1K HP dolů ani nemrkneš... někdo tu psal že dokáže dát i za 2,5K HP když má nějaký to extra stong a cursed třeba... :D tak bych řekl že i za víc...
jako zase nemůžu říct že to úplně nejde... přes mind blast by to šlo ale musíš dávat sakra bacha.
já ho chodil chvilku dragon tailem... když jsem untwin scháněl equip... a musím říct že měla vícekrát namále než jakákoliv jiná postava s kterou jsem tam chodil a to jsem byl podle mě s Mind Blastem pečlivý.
Naposledy upravil(a) Secondface dne 02.11.2015, 19:37 hod., celkem upraveno 1 x.
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.11.2015, 19:36 hod.

Tvle asi hodinu jsem teď dělal Viper Temple (H)...mercovo chcípání mě stálo asi 1 mega...děsná zábava :{

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Fraxinus » 02.11.2015, 19:37 hod.

Tvle cos tam vyváděl???? :shock:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“