MF turnaj vol.5

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny
Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dragonius » 04.12.2015, 06:53 hod.

@Abuzus: Jooo, mit Ber, to by bylo neco :) me v turnaji padla 1x Pul a potom 1x Fal (moje dve nejvyssi runy). HoZ dostane PDiamand a pripadne ho bude nosit Zealot.

@DD: Nebudu se zlobit, kdyz to padne opet :)

11 dni do konce turnaje, ale poradi moc v potaz neberu, jsou hraci, kteri 2-3 tydny neaktualizovali a pak bum prask z 0 na 600...
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 04.12.2015, 08:39 hod.

Tak jsem nad tim premyslel a POKUD by se zachoval stavajici format turnaje a POKUD bych se toho dalsiho ucastnil, tak pujdu melee - tedy na blizko...Jsem zvedavy, ceho se da s takovou postavou dosahnout, a z hrani casteru uz jsem tezce unaveny ;)

Medulin
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Medulin » 04.12.2015, 10:47 hod.

Člověk se po dlouhý době ukáže na Diablu aby udělal pár LK runu a ukáže se Diablo clone,po dlouhym piplání je rád ,že ho zabiju a pak mi vyrolluje tohle ANNI :ble: :lol: jinak se za poslední dobou nic velkáho u mě neudálo,připadá mi,že mi už nepáda snad nic :OXO
MF turnaj č.5 - 5.místo - Throw barb
MF turnaj č.6 - 10.místo - LI/Cold sosa

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dragonius » 04.12.2015, 11:37 hod.

@Medulin: Tenhle Annihilus padl i me jako prvni na p1, pri dalsim clonu na p7 uz to bylo 19 All Attributes a 19 All Resistances. Kazdopadne Cg :)
Štěstí přeje připraveným...

Medulin
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Medulin » 04.12.2015, 11:56 hod.

Pokud se staty na annihilu rollujou podle toho na kolik /p hraju tak se asi není nad nečim pozastavovat :P
MF turnaj č.5 - 5.místo - Throw barb
MF turnaj č.6 - 10.místo - LI/Cold sosa

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.12.2015, 12:04 hod.

Medulin píše:Pokud se staty na annihilu rollujou podle toho na kolik /p hraju tak se asi není nad nečim pozastavovat :P
Tak to opravdu nefunguje...Je jedno, jestli moba zabiješ na p1 nebo p7. Celý to je o RNG.

RIP: Pokud by příští turnaj klapl, tak bych v něm chtěl povolit veškeré srandy :) A nemyslím si, že by všichni najednou hráli Sosu, takže klidně můžeš zkusit něco melee :)

Edit: Tak do konce turnaje není 11 dní, ale 9 dní :shock: Nevím, proč jsem měl v hlavě zafixované datum 15.12., když správné číslo je 13.12. Jinak řečeno....příští nedělu v 20:00 šmitec hotovo.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.12.2015, 14:22 hod.

Po ani nevím kolika milionech jsem z gamblu vytáhl lepší amulet. Mohlo být víc MF, mohly být rezy, ale co už :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Neposunuse » 04.12.2015, 15:30 hod.

Kurňa, samé Shako, kam se podíváš :D

Já mám z mého hledání podobný pocit jako DD, nechce to moc padat (ano, za zmínku stojí ten můj Griffon a pak 3x Mal, Ist, Ohm, Lo a Sur), ostatní věci jsou buď průměr nebo bída. Já ty lokace musím střídat, aby mi z toho nehráblo, ale když zrovna huntím u Eldricha, Pindla a Treshe, tak sypou dost málo, a když už, tak dropnou to, co už mám. A to mi toho v turnají chybí hafo. :roll:

Grailer, i vzhledem k tomu, jak málo mi toho chybí, zatím samozřejmě žádný (hodil by se ten BKWB)... :!:

Ale třeba ještě něco spadne. ;)
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 04.12.2015, 16:17 hod.

@Deamon: Tak, jak to vidim ja, pokud povolis vse, tak se to zvrhne v bitvu sorceresek...To byl presne duvod, proc jsem ten skill zakazal v originalnim turnaji...Chtel jsem vetsi ruznorodost charu...Tedy abych se vyjadril presneji, pokud budes chtit v danem turnaji uspet, coz znamena podle me vyhrat ci umistit se co nejvys, tak v podstate nemas na vyber, protoze sosa diky teleportu ziskava obrovskou vyhodu, kterou nedozene nikdo, ani hammer s Vigor + Charge...To je prosty fakt...Sosa da za danou jednotku casu mnohem vic runu nez kterykoliv jiny char, a diky SF bude zabijet i velmi rychle...A pokud to bude sosa v SC, tak ji ani nic nemuze zastavit ;)

Samozrejme pak je tu druha moznost, a tou je fakt, ze je Ti burt, jak dopadnes, ale chces se v turnaji pouze bavit, a pak je samozrejme uplne jedno, jaky char si vyberes...Takze to je vlastne pouze o tom, do jake z tech skupin hracu kdo patri ;)

Abys mi rozumnel, ja Te nijak nekritizuju, ja jen tak sumarizuju to, co je ocividne, samozrejme kazdy se musi sam rozhodnout, co od turnaje ocekava a jakym smerem se chce ubirat, ale pokud by Tipac vypsal kurz na viteze takoveho turnaje, tak by na sosu bylo max tak 1.1 :lol: ;)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Obter!vr » 04.12.2015, 16:19 hod.

Tak se musím přiznat, že posledních pár dní mám trochu krizi .... vubec nemám náladu hrát Diablo ... popravdě nemám náladu na to ani sedět u pc ... takže moje score se hnulo asi o 2 body myslím ... a nevím jestli se to nějáko zlepší ... snad jo :) cg všem :) a ať to posledních pár dní padá :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Mia » 04.12.2015, 16:21 hod.

Za mě - já bych příští turnaj nejspíš taky jela něco barbaropaladinovýho (to ještě nevim), i když by bylo povolený všechno, protože proti vám jsem stejně jen do počtu ;)
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.12.2015, 17:39 hod.

RIP: Rozumím, proč jsi Teleport zakazoval. Já v té stejné myšlence pokračoval v dalších 3 turnajích, ale...Jak už jsem psal v první mé reakci na toto téma...Možná to bude krapet sobecký, ale chtěl bych se pokusit o nález Tyrael's Might a na to není nikdo lepší než-li Sosa. Pro mě by byl cíl AT a tam vytvrdnou do konce turnaje. Ne jako teď s Amou, se kterou jsem měl průměrnej run za 6,5 minuty, což je katastrofa. Jak už jsem psal...moje Sosa by byla aspoň trošku jiná. Nejel bych nic z profláknutých skillů. Žádnej Blizzard, Frozen Orb, Fire Wall, Fire Ball, Hydra, Lightning, Chain Lightning :) Ani nevím, jestli by to bylo 100% hratelný, ale pokusil bych se. Taky bych potřeboval hodně specifickej equip, bez nějakých kompromisů. Ale jasně, ostatní by mohli vzít nějakou ostřílenou klasiku a řádit s ní jako černá ruka :D Mě osobně by šlo hlavně o grailery a celkovej počet bodů by byl spíš sekundární proces. Je to jak jsi napsal no...v prvé řadě záleží, s čím do turnaje člověk jde. Osobně si nemyslím, že by v něm byla samá Sosa a pokud jo, tak mě napadlo lehce poladit bodovací tabulku a to tak, že by se Mephisto absolutně nevyplatil runovat :D Ale to předbíhám. Taky by jsi mohl vzít nějakou Teleportku a jít šílet do AT :D Do té doby ale ještě daleko. Pokud by se zimní turnaj konal, tak bych chtěl, aby mezi tímto a tím nadcházejícím byla aspoň 1 měsíc pauza. Člověk si od tohoto běhání oddechne, nabere síly na novej running a pomalu začne spřádat plány co a jak :)

K momentálnímu turnaji....za 100 Pindl runů jsem získal suprovní 3b do tabulky :D Taky padlo TC87 --> Diadem, kterej už mám :(

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Javurek » 04.12.2015, 17:49 hod.

Já bych chtěl ten teleport v příštím :) bez něj jsem neskutečně trpěl se sosou :D to bylo jako hrát jednou rukou.

EDIT: Proveden upgrade, skóre 309 ( včera večer mi také dropl bul kathos ring :D, shako a hoz pořád nic :( )

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.12.2015, 18:14 hod.

Proč ne ta druhá, která mi jako poslední chybí z class-specific itemů :cry:

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dragonius » 04.12.2015, 21:04 hod.

Dark_Deamon píše:tak mě napadlo lehce poladit bodovací tabulku a to tak, že by se Mephisto absolutně nevyplatil runovat :D
S tim nesouhlasim DD... Co kdyz budou v turnaji postavy, ktere nejsou idealni na Pindla a nebo nechteji travit minuty v AT? Napr. ja ted s Hammerdinem, u Mepha travim veskery cas. Pindla nedavam s kladivy a v AT kazda druha skupina Magic Imunne.

Me je to tak nejak jedno, me to se Sosou moc nebavi a sam pojedu taky s nejakou postavou na blizko a chapu Te, kdyz chces grailery, volis tuhle alternativu. Zrovna u Tebe mi pouzivani portu nevadi. Ty ty body a stovky ba i tisice runu udelas i tak. Ale jak rika RIP, at se to nezvrhne v turnaj Sos s portem.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Javurek » 04.12.2015, 22:41 hod.

Přesně, já taky s hammerdinem když nemám top věci a enigmu s teleportem tak se něco jiného než třeba Mephisto Hell chodí dost blbě.

U mephista je ta navýhoda že nedává spoustu vysokých TC unikátů, takže nadropuje hodně ale zase za méně bodů.

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Smilee » 05.12.2015, 06:08 hod.

DD: ja si myslím že to není nic sobeckého...zase se treba ukazou jine buildy :twisted: PS: pochybuju že to bude hon sosek a kdyztak bych dal pravidlo že budou moct hrát jenom na HC at se Rest In Peace trochu vyřádí :twisted:
Já bych jel berserkra
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 05.12.2015, 06:43 hod.

@Deamon: Samozrejme chapu Tvuj postoj a mas na nej pravo...Ja jen poukazal na to, co je ocividne, ale zalezi, jak se k tomu kdo postavi...Ja sam jsem na vazkach, z pohledu gralu taky nemam na vyber a mel bych jit sosu, ale casteru mam posledni dobou po krk a rad bych zkusil zase hledat s necim na blizko...Mno uvidime, jestli vubec najdu motivaci na dalsi turnaj ;)

A btw, stezovat si na to, zes nasel takovouto vzacnost, navic za 15 bodu, ikdyz to neni grailer, je rouhani :lol: CG chlape ;)

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Slayer » 05.12.2015, 13:51 hod.

Zdravím všechny,

když jsem dostal pozvánku do turnaje, původně jsem se účastnit nechtěl. Pak jsem ale sledoval téma a nedalo mi to a v průběhu jsem taky začal hrát ale veřejně jsem se nepřihlásil, protože jsem nevěděl jak budu zvládat hrát a nechtěl jsem dopadnout jako dost lidí tady, co se přihlásilo a pak nic neodehráli.

Musím říct že co jsem se teď vrátil k diablu tak to byl jeden z nejhorších průběhů od prvního levelu co jsem kdy odehrál. Na můj vkus to padalo hrozně málo. I ze začátku než spadly nějaké základní věci, fakt hrůza.
Bylo pár hezkých momentů ale bohužel to zůstalo jen u těch momentů. Pár z nich tu mám na screenech. Co se týče run tak absolutní katastrofa.

Můj progress:
Blizzard sorceress
2,4 mld exp
929 bodů.

Chtěl jsem do konce turnaje dokončit level 95 a nasbírat 1000 bodů. Level bych udělal, body snad taky, ale hoří mi teď ve škole všechny deadlajny a pravděpodobně už se k hraní moc nedostanu.

Chápu, že to pro někoho může být nefér, takto na poslední chvili vtrhnout do turnaje, o to mi ani tak nejde, jen jsem vám chtěl říct že jsem taky hrál a podělit se s váma o těch pár nálezů.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 05.12.2015, 14:32 hod.

Supr dropy chlape a uber score...CG ;) Btw., ten Sacred armor uz jsi identifikoval?Doufam, ze to je Tyraels ;)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“