MF turnaj vol.5

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny
Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dragonius » 05.12.2015, 14:42 hod.

@Slayer: To klobouk dolu, pekny pocet bodu i lvl a o itemech nemluvim, nektere Ti zavidim :)

Kazdopadne musim rict (at ma kazdy svuj nazor), ze me to nefer prijde. Tyden pred koncem oznamit, ze jsi taky ucastnik turnaje, to mi neprijde adekvatni a fer vuci ostatnim hracum.

Ale k Tvymu vykonu jedine gratuluji a to Sacred Armor me zajima.?. :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Javurek » 05.12.2015, 14:59 hod.

Mě to přijde zvláštní. Nechci říkat že jsi podváděl, ale musíš uznat že o tobě nikdo nevěděl a pak tu najednou pár dnů před koncem napíšeš že jsi našel Crown of aegis, Templar/tyreals might, griffon atd, že bude do konce lvl 95 a máš z nás všech nejvíc bodů.

Postupnej progress 0, rovnou takováhle bomba. Navíc jsi musel hrát dost, podle levelu a nálezů. takže nechápu proč jsi někde v průběhu něco nenapsal. Ani nemáš příspěvek ve výsledcích.

Kdybych od začátku turnaje až do teď vytrval s tou mojí blizznou a nehrál fallouta 4 asi bych měl podobný výsledek jako ty, takže to podlě mě je v klidu možné, ale jak už tu někdo napsal je to trochu nefér.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 05.12.2015, 15:20 hod.

JAH :shock: :shock: :love: :love:

Nemuzu tomu uverit, posledni runa, co mi chybela do gralu, a taky v tomto turnaji k Enigme :love: A uz jsem konecne nasel vsechny runy v D2 ;)
Takze je jasne, co ted jdu vyrobit ;)

Nevim, jestli Enigmu uz nekdy nekdo predtim v turnaji vytvoril, verim, ze to bude poprve, takze legendarni uspech :lol: ;)

Predtim padla taky GUL, myslim, ze pro me uz pata v turnaji, takze na runy je to uzasny, ted uz jen LO, CHAM a ZOD :lol:

Jo, abych nezapomnel, taky ostatni uspechy - unikatni Ward, coz je grailer :love: , setova Bone visage a treba taky tahle TC3...

Abych jen nechvalil, ne vzdy se vsechno dari, jak je videt tady a tady

Medulin
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Medulin » 05.12.2015, 15:23 hod.

@RIP: CG,závist =D
MF turnaj č.5 - 5.místo - Throw barb
MF turnaj č.6 - 10.místo - LI/Cold sosa

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Javurek » 05.12.2015, 15:28 hod.

Gratulace k JAH :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 05.12.2015, 15:43 hod.

A tady konecny produkt :D

Edit: Tak ted pri kontrole jsem zjistil, ze vlastne muzu nahradit i Infinity, takze oba RWdy, ktere jsem cca pred dvema mesici ztratil mam zpatky :love: Ted uz jen jednu JAH na druhy Dream pro meho budouciho auradina ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.12.2015, 15:47 hod.

Slayer: Nějakej ten pátek už se "známe", takže věřím, že všechno co jsi dropl a čeho jsi dosáhl, tak je férový, ale pochop, že tě za takovýchto okolností nemůžu zahrnout do konečného bodování turnaje. Kdyby jsi dal aspoň vědět třeba před dvěma týdny, ale 8 dní před koncem, to není fér vůči všem, kteří to tu sepisují pomalu ob den a je vidět jejich turnajovej progress. Promiň.
Nálezy máš ale opravdu pěkný.

Dragonius: Byla to jen myšlenka, co mi prolítla hlavou. S největší pravděpodobností by bodování bylo zachováno. Možná provedu jen kosmetickou úpravu některého itemu, ale to se bude jednat o posun pár bodů nahoru/dolu. Stejně jako jsem lehce upravoval aktuální tabulku. Zdá se, že si nikdo změn ani nevšiml, protože jsou opravdu minimální :)

RIP: Tak víš jak...bude měsíc pauza a třeba přijdeš na chuť nějaké metačce ohně/chladu/blesku :) Taky do toho turnaje můžeš jít jako do tohoto...bez nějakých velkých cílů a koukni, jak se ti nehorázně daří :) Dropnout Jah z Pindla, to je fakt parádá a moc gratuluju! Na jednu stranu se mi už ani nechce moc hrát, protože za všechny tvoje výkony si ten první flek zasloužíš ;)
Darkforce Spawn je gut drop, ale radši bych tu druhou potvoru :D Asi se toho graileru nedočkám :-|

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 05.12.2015, 16:03 hod.

@Deamon: Je to presne, jak rikas...Tentokrat jsem od toho necekal vubec nic, byl v klidu, a vysledek daleko prekonal moje ocekavani...Myslim, ze ta JAH byla tou posledni kapkou, co se tyce meho rozhodovani, takze pristi turnaj (tedy pokud budu hrat) pujdu URCITE melee, chci proste zmenu a treba budu zase mile prekvapeny ;) A abych rekl pravdu, je mi celkem jedno, jestli bude tele nebo ne, v tomto turnaji me nejvic bavilo/bavi upgradeovat Ioaquinovi vybaveni a na to se budu tesit i priste ;)

Co se tyce Slayera, neznam ho jako Deamon, ale pamatuju si ho z jineho turnaje a neverim, ze by podvadel...Zda je to spravedlive nebo ne vuci ostatnim - urcite neni, podle me zasadni chyba je proste neprihlasit se aspon v prubehu turnaje a jednou aspon za 14 dni neudelat udate score...Ale itemy jsou to super, a jak rikam, obrovska gratulace ;)

Edit: Ty jo, pri blizsim pohledu na ten screen s JAH - ta runa padla ne z Pindla samotneho, ale z miniona...A to beham na p1 - neuveritelna klika :shock: Celkove mi prijde, ze na p1 mi tam padaji lepsi runy jak na vyssi pocet hracu :roll:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.12.2015, 16:25 hod.

No fakt :shock: Tak to jako no cement :D

players 1 - Nihlathak's Temple - Defiled Warrior (Pindleskin Minion) - Jah - 1:3.938.819 :shock: :twisted:

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Javurek » 05.12.2015, 16:42 hod.

Tak ale vem si že ta šance byla už asi 25 000x? :D když je jich tam víc a bylo 5k runů.

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Smilee » 05.12.2015, 16:53 hod.

Rip Vítej mezi 100ˇrunes :D CG
PS: jako taky nevím proc by tu mel nekdo nutkani podvadět to si myslím že u je to dávno zanáma možna na battle netu někdo :)
Krásný dropy tvl skoda ze jsi nedával progress abych se pokochal nepočítal jsi náhodou kolik to bylo runnu ? jinak CG

Jinak nevím jak se ted ktomu dostanu ale jsem hafo spokojenej víc než jsem čekal .. většinu eqp mám vlastne jen ring zbran a shield chybí
a ty mám uz ted docela dobry Pit players 3 davam (tak pohoda) ale dropy nebyly ted uz moc ...behem týdne dopísu body a uvidíme jak to bude s casem



Přeju Příjemný poslední týden farmingu vtomto turnaji
Naposledy upravil(a) Smilee dne 05.12.2015, 17:02 hod., celkem upraveno 3 x.
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dragonius » 05.12.2015, 17:01 hod.

Dark_Deamon píše:1:3.938.819 :shock: :twisted:
tak to je husty pomer sance :D

@RIP: Gratulace! A jsem rad, ze si zahojis naplast za ripnuti ty dva mesice zpet. Takze Auradin go, go, go... :twisted: :wave:

@DD: Zmen v bodovani jsem si nevsiml, ale jen jsem se ted ozval, me Meph vyhovuje :)
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 05.12.2015, 17:07 hod.

No ty voe :shock: Ja jsem si rikal, ze to muselo bejt stesti jak prase, ale ze az takovy :shock:

@Javor: Ono, matika uz mi tak trochu unika, hlavne teorie pravdepodobnosti, ale neni to tak, ze se ta sance roluje pokazdy pri killu toho miniona?...Chci rict, ze to neni tak, ze by se sance zvysovala, ale ze spis uz jsem mel cca 3000 sanci 1:3.938.819 ?

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Neposunuse » 05.12.2015, 17:28 hod.

RIP: No ty woe... Parádní runa. Ať ti to takhle padá dál a ať máš chuť se účastnit všech budoucích turnajů ;)

Slayer: Mám podobný názor jako ostatní. Škoda, žes nedal vědět dříve. Osobně ti závidím tu Executioner's Justice, tu ještě nemám, ale i ty další TC87 jsou parádní! 8-)
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Javurek » 05.12.2015, 18:30 hod.

Já to beru tak že se ta šance roluje třeba 5000x :)

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Slayer » 05.12.2015, 20:47 hod.

Vždyť já sám píšu, že mi o ůčast nejde. Souhlasím s tím že by to bylo nefér se teď přihlásit. Spíš jsem si sám zkoušel hrát tak bokem, kolik bodů budu mít a tak.
Ale podělit jsem se s váma o ten můj progress chtěl, i když neni kdo ví jaký. Nejde o turnaj ale jen tak mimo.
Sacred je templars a třeba další turnaj vezmu od začátku, ať se vám daří do konce ještě něco najít.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Javurek » 05.12.2015, 21:10 hod.

Škoda, Tyrael by tady všechny potěšil :)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Flammeus » 05.12.2015, 22:20 hod.

Neposunuse: Tak zrovna EJ jsem dropnul i v minulém i k aktuálním turnaji :D ale na ostatní TC87 takovou kliku nemám.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Neposunuse » 05.12.2015, 22:56 hod.

Pardon za menší dotaz, který je trochu mimo téma. Ale právě jsem v rámci turnaje picnul Uber Izuala. Jak je ale možné, že se gizd healoval (a docela fest), když já i merc máme zbraň s "Prevent monster heal". :?: Už to skoro vypadalo, že se mi ho vůbec nepodaří sejmout, jak se furt držel... :roll:

Flammeus: No jo, se máš, můžu jen tiše závidět ;)
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.12.2015, 02:13 hod.

Slayer: Jak píše Javurek...všechny by určitě potěšilo, kdyby konečně někdo dropl Tyrael's. Už je to nějakej ten rok, co ho sem někdo postoval a už ani vlastně nevím, kdo to byl.

RIP: Měl jsi opravdu velkou kliku. Úplně jsi strčil do kapsy mé 4 super dropy: 1) Lo z Nightmare minion Councila u Baala, 2+3) Jah a Cham z bosse v LK a 4) Cham z Eldritche. Na každej ten drop jsem měl šanci něco málo přes milion.

Neposunuse: Über Izual regeneruje životy dvakrát rychleji oproti běžným monstrům.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“