MF turnaj vol.5

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 08.12.2015, 15:37 hod.

@Deamon: No jo no, i pro me je to ubijejici, ale aspon diky klice a tomu, ze stridam Mepha a Pindla obcas nejakej bodik sezenu, ale je to bida :roll:

@Flammeus: Tak to je skoda :cry: Ten stit taky potrebuju do gralu, a nasel jsem ho myslim jen jednou, takze pro me velka vzacnost ;)

Jo, a btw. tuny setovych Vortexu?!Tomu se mi fakt nechce verit, ten mi padl celkove taky asi jen 4x ;)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Flammeus » 08.12.2015, 16:12 hod.

No mně 2x v tomto turnaji a 1x v minulém :), mezitím jsem neMFil, a že bych naběhal nějaké extrémní číslo runů se říct také nedá :) vzhledem k té vzácnosti to beru jako tuny :D

shakyn
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od shakyn » 08.12.2015, 22:50 hod.

Ahoj lidi ja jeste hraju, ale byl sem tyden mimo...asi 70hodin v praci, v hodne tezky praci
Potrebuju ale poradit. Mam lvl 55 a schanim EL runu,uz ji hledam 2 hodiny na normal a marne,uz sem fakt vytocenej.. 100 run a ani jedna EL :ble:

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Flammeus » 09.12.2015, 00:03 hod.

Co takhle udělat nějaké téma "hledači gralu" kam by si všichni co "aktivne" hledají gral zkopírovali tu šablonu výsledků a vyznačili co vše mají? Mě třeba moc zajímá kdo co má a co komu chybí atd. Kromě DDho, který má web vůbec nevím jak na tom kdo je :) . A taky by byl přehled když by někdo našel nějaký další grailer :) rád fandím. :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.12.2015, 00:12 hod.

shakyn: Podle mě nejjednodušší je párkrát skočit za The Coutness ;)

Flammeus: Je to škoda...rip.

RIP: Jako ještě něco poběhám. Chybí mi 400 runů u Pindla, abych to zaokrouhlil na 6000. Myslím, že ale budu rád, když si jen čuchnu k 800 bodové hranici. Moc s tím ale nepočítám :-|

Aktualizovaná score tabulka.

Edit: Tak 5.run a padne Spired Helm. Sice trapná Veil of Steel, ale konečně nějaký body po 300 runech!

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Neposunuse » 09.12.2015, 01:21 hod.

Koukám, že to máme všichni podobně 8-)

Např.: Ten pocit, když vám po hodině a půl hraní (runování) jako první bodovací item padne Umbral Disk... :roll: A to mám jen něco málo přes 500 bodů.

Pořád mám pocit, že Pindl se mi nějak seknul, neboť drtivá většina jeho dropů (řekněme 90 %) je tvořena dvěma rare itemy... :!:

DD: Gratulki k Veil of Steel, o té si asi můžu nechat jen zdát... Stejně jako o Shaku, které mi padlo už asi 5x v rare verzi. Kdopak mi ho asi vyžral? :OXO :green:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.12.2015, 02:23 hod.


Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Flammeus » 09.12.2015, 09:44 hod.

Neposunuse Tak už víš, kdo ho vyžral :D.

DarkDeamon Cg!! Já věděl, že Ti padne :D ale na konci turnaje? Škoda! :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 09.12.2015, 12:52 hod.

@Neposunuse: Jenom 5x rare verze? :roll: To ja videl mnohem vickrat i rare Sacred armor ;) A mam jen 4, takze jsem je uplne nevyzral :lol: ;)

@Deamon: CG ;)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Neposunuse » 09.12.2015, 19:11 hod.

Furt mi ho někdo vyžírá :green:

Jo, asi je to málo 5x rare, nepočítal jsem to. Ale co vím přesně, že mi 2x padla rare archon staff :ble:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Flammeus » 09.12.2015, 19:50 hod.

Joo mně padlo rare shako asi 8x a dokonce asi 5x unearthed wand :(

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Obter!vr » 09.12.2015, 19:52 hod.

Tak jsem ještě trochu zabojoval, abych to tak nějáko hezky dotáhnul alespoň k nějáké té stovce :) takže (nejspíš, kdo ví :D ) končím se 701 body. Do konce turnaje to ještě zabarvím aby bylo vidět co vše jsem našel :) ... jinak dnešní snažení přineslo druhé Shako :D Jinak abych to tak nějáko zhodnotil, tak to co jsem tak nějáko chtěl najít jsem nějáko moc nenašel no :D ale tak nevadí :) ... můžu hrát amazonek kolik jen chci :D alespoň výbavu na ní mám jak je vidět z class itemů :D hodně věcí potěšilo :) jen jsem zjistil, že XXX nájezdů na cokoli mě moc nebaví teda ... a už vubec né hledání run v LK :D takže se těším na příští turnaj :D do té doby si od Diabla ale potřebuju odpočinout :) ať se daří ještě těch pár dní všem nějáko dropovat :) a né, že mě někdo předběhne ještě!! :D
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.12.2015, 20:08 hod.

Dokončeno dalších 1000 runů (celkem 6000) u Pindla. Nové itemy: Bloodlord Skull, Diadem a 2x skiller. Celkem to dělá:

Berserker Axe
Bloodlord Skull
Colossus Blade
Legend Spike
Thunder Maul

Corona
2x Diadem
Sacred Armor
Scissors Suwayyah

Ist
3x skiller

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Javurek » 09.12.2015, 20:48 hod.

Nemůžu si pomoct ale za 6000 runů mi to přijde hrozně málo. Už teda ale moc nepamatuju jakou jsem měl kdysi já s pindlem úspěšnost.

To s těmi hledači grálu můžu pak vytvořit, mám takový nápad jak to udělat.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dragonius » 09.12.2015, 21:00 hod.

@Javurek: Me se libi, co jsi udelal s tim SC gralem a psat si tam prubeh postav i hledani. To si umim taky predstavit :)

Jinak ja dneska dal asi 30 najezdu na Mepha a padl Wisp Projector.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Javurek » 09.12.2015, 21:18 hod.

Snad nevadí že to píšu sem. Já bych si to představoval tak, že bude hlavní téma pro diskuzi a tam budou odkazy na témata jednotlivců. Původně jsem myslel, že by bylo téma kde každý bude mít jeden příspěvek ale bude to lepší rozdělit aby se nemuselo hodně scrolovat když tam bude víc lidí.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od RIP » 09.12.2015, 21:42 hod.

@Javurek: Ja uz takove tema mam, staci se podivat na muj podpis ;) Po turnaji tam dopisu itemy a vytvorim nejaky seznam toho, co mi chybi, uz toho neni moc, tak to nebude zase tak dlouhe...A co se tyce Deamonovych dropu, tak je to da se rict v prumeru, normalne pada tak jeden TC 87 UNIKAT/1000 runu ;) Samozrejme muzes mit i kliku a dropne toho vic, ale z mych xx kilo runu u Pindla vim, ze tohle je fakt prumer ;)

@Drago: Jsi mi ho vybral, pro me by to byl v 1.13 grailer :roll: ;)

@Obter!vr: Hezky, ja mam taky kulaty cil, ale toho nedosahnu ani nahodou, to bych musel mit kliku jak prase - zase :lol: ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.12.2015, 22:59 hod.

Javurek: Jedná se jen o TC87 itemy. Taky musíš brát v potaz, že ne od prvního runu tam lítám s MF 400, co mám teď. Začínal jsem tuším na nějakých 150% MF. Spoustu equipu jsem nabral právě během těch 6000 runů. Shako mi třeba padlo až včera (run cca 5850). Navíc pořád nemám War Travelers a chybí i dost small charm's na MF. Lítat tam s equipem, kterej mám v hlavě, tak by ty výsledky vypadaly asi trošku jinak.

Jinak mám brutální pech na bižuterii. Amuletů padlo 5: 4x The Mahim-Oak Curio a 1x Metalgrid. Z ringů mám jen Nagelring a Manald Heal :roll:

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Neposunuse » 10.12.2015, 01:08 hod.

Mňo, tak to mám za sebou :cry: Odoaker lehnul. Klasika. Trocha nepozornosti a bylo. Huntil jsem v LK, players 8, byli tam dva bossové supové, nad hlavou amplifa, ani nevím jak, puf puf a čau. Tak mě to na*ralo, že nemám ani screenshot.

Takže 0 bodů :(

Hodně štěstí ostatním! :wave:

P. S.: Už se těším na další turnaj, kde toho bude povoleného více :twisted:

Edit: V turnaji mi nepadl ani jeden grailer, ale to se ani nedivím. Padly jen dvě TC87, Griffon a BK Sacred Charge (obě mi dal Tresh, Pindl dal velké kulové).
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.5

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.12.2015, 01:43 hod.

To je škoda. Už jsi měl dost nahráno :(

Do příštího turnaje implementuju nové pravidlo ohledně ripu a bodů...

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“