MF turnaj vol.7

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 14.02.2017, 21:16 hod.

@shakyn: Hele chlape co to tady meles za h****a o nejaky manipulaci a SC/HC...Pravidla jsi mel jasne dany, pokud nejses schopnej update-ovat svoje score prubezne, jak jsi podle me lenoch, obzvlast po tom, co Javor udelal ten prevod sem na forum, a pokud k tomu jeste kreckujes, ze se Ti neco nelibi, tak jsi podle me re*******ej i****t...A to se dopredu omlouvam skupine lidi, ktere se takhle globalne nazyva, ponevadz ti za svuj stav nemuzou...DD hodnekrat upozornoval na to, ze pokud do 20:00 12.2.2017 nebudes mit update- ovany score, tak mas proste smulu...To by pochopila i cvicena opice, kdyby dokazala cist...Stezovat si muzes maximalne tak sam na sebe...a ze si chces hru jen tak projet?Vzdyt Ti v tom nikdo nebranil, ty vysledky odrazi jen to, kolik tomu kdo dal, tak pokud nemas ten um nebo to casove nezvladas, tak proste musis skoncit v poli porazenych...Spousta lidi to tak vzalo, tak nechapu, s cim mas problem :roll:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 14.02.2017, 21:25 hod.

shakyn moje výblitky ber s rezervou holt můj smysl pro humor (viz Karlovarská losovačka a hanba všem sc) nepochopí každej. Pokud se to někoho nějakým způsobem dotklo so im sorry :D btw máš to napsaný v pravidlech aspon 1 týdně update bodů
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

shakyn
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od shakyn » 14.02.2017, 21:55 hod.

Ja sem re********ej i*****t?
1. Kde je pravidlo ze mam delat update kazdy tyden....
2.Mesic sem nehral a ty body sem nahral za 1tyden........
3.Udpate sem udelal 4 hodiny pred koncem..nazivas me re********ej i*****t a pritom si vubec nic nepochopil Ripe :shock: :shock: :shock:
4.??? radeji to nebudu psat...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 14.02.2017, 22:00 hod.

shakyn píše:
....Udpate sem udelal 4 hodiny pred koncem...
Tak tomu se mi opravdu verit nechce...Podle ceho myslis, ze Deamon dela vysledky?To si je vycuca z prstu?Kazdej tam ma to, co ma dany jako report ve svym postu, tecka...Nehlede na to, ze nevidim jeden jedinej duvod, proc by Te mel chti nejakym zpusobem poskodit...

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 14.02.2017, 22:06 hod.

shakyn kua ono to není v prvidlech .....ale je to napsaný u výsledků tam kde má každý svůj post k vybarvení tak sem si to přebral jako pravidlo. Nicméně by to mohl Demon pls hodit jako bod č 19. At se aspon ví kdo je jak na tom
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

shakyn
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od shakyn » 14.02.2017, 22:36 hod.

To je jednoduchy...Deamon si zvetsuje svoje Ego ve hre....Proto mi neuznal ty body,hraje si na velkeho pana,porusuje ale pri tom pravidla....
Vidis napsal sem to slusne RIpe,ty hulvate :D ...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 14.02.2017, 22:42 hod.

Ja jsem hulvat?Tobe snad uplne preskocilo...Nejdriv tady naprosto bezduvodne napadnes Deamona co se tyce manipulace losovani, pak nas nazves magorama (tedy konkretne me, ponevadz okruh lidi, co hrali HC a nabehali 4k+ runu na Pindlovi neni zase tak velkej) a jeste se divis tomu, ze takhle reaguju?

A btw, Ty snad znas Deamona osobne, nebo nejak lip, ze tady tvrdis takovyhle nesmysly?Normalni clovek by se ztahnul, uznal porazku, poblahopral tem lepsim, jenze to uz bych chtel asi moc...Preci jen jsme v Cechach a tady se uspech neodpousti, a to i v takovy kravine, jako je hrani 17 let stary hry...

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od dawemorraless » 14.02.2017, 22:46 hod.

Na rovinu pokud si to neaktulizoval ani po všech těch výzvách tady v čas tak máš prostě smolíka. ego se tu nehoní není důvod...... tady se loupe salám :!: ( kdo zná pochopí hláška jednoho burana z Veverské Bytíšky :green: )
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Javurek » 14.02.2017, 23:48 hod.

No sakra, já neaktualizoval poslední update kde byla Zod :)

Jakto že jsi mi jí tam nedopsal? to je hrubé porušení pravidel toto ale :OXO To přístě budu podvádět.

shakyn
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od shakyn » 15.02.2017, 00:29 hod.

A jeje...dalsi co to nechape a pise sem :)
Turnaj koncil 12.2.2017 v 20:00
Update sem udelal 12.2.2017 v 15:59....nekdo to uz radeji smazal aby nebyl dukaz?

Me nejde o prohru ani o vyhru..Hral sem na 100% podle pravidel a chci pouze spravedlnost,tech 418 bodu stejne nic neni....

JInak dat 5000 pindlu neni zadna sranda,nejvic sem dal kolem 500 a stojim si za tim ze ten kdo da 5000+ je magor a nemyslim ze to je az tak moc hrozna nadavka --------Za to ty Ripe si napsal ze sem re********ej i*****t, hloupejsi nez cvicena opice,ze melu h*****a,ze sem lenoh atd atd,docela si me zklamal,myslel sem ze si lepsi clovek....

A co se tyka deamona tak uz od zacatku turnaje si myslim ze to je chudak co si tady zlepsuje svoje ego..Jestli mi neuzna body tak se mi to potvrdi...

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Kisuvka » 15.02.2017, 01:45 hod.

shakyn: Tak já si myslím, že je opravdu odvážné napadnout DD z manipulace. Můžeš dodat důkaz pro své tvrzení?

A co se týče pravidel, tak to musím se shakynem souhlasit. O termínu postnutí konečných výsledků není v pravidlech ani slovo. Sám jsem chtěl hrát až do poslední minuty. Mě osobně se změna pravidel v průběhu hry také nelíbí.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 15.02.2017, 07:31 hod.

@shakyn: Ja nevim, jak uz Ti to mam rict...Nadavas me, osocujes DD z naprostych nesmyslu, a jeste se pak divis, ze jsem na Tebe sprostej...Sorry, ale to uz je na me moc...Podivej, ja ty turnaje poradal pred Deamonem, ucastnim se jich uz 10+ let a nikdy jsem nic podobnyho jako ty Tvoje vylevy nezazil...Ucastnis se turnaje, kde jde o to najit co nejvic veci za relativne kratky cas, takze je jasne, ze vyhraje ten, kdo tomu venuje nejvic...Pokud Ty nechces nebo nemuzes, fajn, ale pak se nerozciluj, ze spousta dalsich dopadla lip...

Losovani zmanipulovane nebylo...Vysledky zmanipulovane nejsou...Pokud tvrdis, ze jsi udelal update, ktery neni zohledneny ve vysledcich, tak budto se stala nekde technicka chyba (tim myslim, ze jsi ho neodeslal ci z nejakeho duvodu ke zmene nedoslo), nebo proste kecas...DD vysledkove proste vychazi z toho, co bylo v danem okamziku postnute a tak to proste je...Sam tvrdis, ze uz jsi to skore mel mesic, a postoval si ho (udajne) az tesne pred deadline?To snad neni lenost?A co se tyce te opice, tak co si mam asi myslet, kdyz DD na to tady prubezne upozornuje, kdy turnaj konci je jasne napsano v threadu a pokud by sis dal tu praci, tak to byl uz sedmy turnaj tohoto typu a podle stejneho scenare se tu jede od zacatku...Neznalost pravidel proste neomlouva...

A posledni vec, v Tvem pripade by se jednalo o posun z 23 mista na 17...Musim to jeste dal komentovat?

@Kisuvka: I Ty Brute? Kazdy, kdo hral turnaj, sledoval i turnajovy thread...Zde bylo nekolikrat upozorneno na fakt, ze se vysledky postnute po deadline zohlednovat nebudou...Pokud dana osoba umi cist, pak nikde nevidim problem...Ale je videt, ze opravdu bude nutne implementovat i tenhle bod do originalnich pravidel, protoze jinak tu budou nekonecne dohady...

Btw., hosi, vite proc ja osobne uz zadne turnaje neporadam?Protoze to clovek dela pro komunitu, udela spoustu prace okolo, kterou nikdo nejen neoceni, ale casto i znevazi, a uprimne, na to ja uz nemam zaludek...

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Sajs » 15.02.2017, 08:54 hod.

Jaj Lidi :(, zbytecna hadka na konci :(

ale vznikl z toho dobry podnet na pristi turnaj, vzhledem k tomu, ze je DD streamer, muze pristi losovani vysilat online (pokud by Ti to nevadilo), pak nebude pochybnost o manipulaci a pro nas to bude napinave, jak pro Angličany losovani ve fotbale :).

Ještě mě napadlo, že by mohlo být zajímavé zpestření, kdyby si hráči nevybírali charakter za který budou hrát, ale bude se jim taky losovat. Sice se to hodně lidem nebude libít, ale já bych s tím problém neměl. Asi by bylo moc přehnané určovat i build, ale char by byl podle mě vtipný. Taky by byla možnost, že by se losovali 2 chary pro dvojici a hráči by se spolu domluvili, kdo si vezme který.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Slw » 15.02.2017, 09:10 hod.

Sajs píše:Jaj Lidi :(, zbytecna hadka na konci :(
no, tak tos trefil. DD jasně psal, že ten kdo na konci najednou nahraje hromadu bodů, tak to mu neuzná.... měls to updatovat průběžně.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Abuzus » 15.02.2017, 09:16 hod.

Tento turnaj byl pro mně totál fiasko.

1 - DD, thnx za pořádání, parádička
2- Javůrek, ještě jednou díkes, to vypisování html mně loni dohánělo k šílenství¨
3- můj obdiv ke všem, kteří se opakovaně dokáží oprášit a vyrazit znovu i těm, co umí přes 5K runů SC

Před koncem turnaje jsem zatnul zuby a po víkendu 4.-5. jsem si vzal ještě TÝDEN volno. První den (PÁ 3.) jsem oslavil přípravu na přípravu, v SO 4. jsem se musel spravit a v neděli kolem oběda už jsem jenom na schodech před "hopsodou" rozsedl po rozvážném kroku vpřed? display notebooku. Mám tam takové hezké bílé nic přes 3/4 monitoru. Ani jednou (2x r.i.p.) jsem nedotáhl tu Amu na Guardiana a MF score - škoda mluvit.

Nicméně když už jsem hrál, dobře jsem se bavil a i forum bylo supr aktivní. Goood job. Snad se příští rok polepším.
Váš oddaný, věčný greenhorn, Abu.

...že by se losovali 2 chary pro dvojici a hráči by se spolu domluvili, kdo si vezme který....¨

Mně se to líbí. A buď to uděláme na srazu nebo v Brně na Streamu :-)

Edit: ááá pokud se někomu doma válí display na HP Probook 4520s, tak mám vážný zájem :-)
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od RIP » 15.02.2017, 10:36 hod.

@Sajs, slw: Predevsim si uvedomte, kdo tenhle nesmyslnej stret zacal a proc...A sorry, ale nenecham na sebe ani na DD hazet spinu, kdyz vim, jak se veci maji...Tecka

Co se tyce losovani postav, tak to rikam na rovinu neprojde...Stejne jako neni mozne donutit jet kazdeho SC nebo HC, ci dodrzovat jednoducha pravidla...Cim vic lidi, tim vic nazoru, a bohuzel tady v Cechach si to kazdej chce delat po svym, tudiz pri poctu lidi vic jak 1 se proste v globale na nicem neshodneme...Ve skutecnosti je to tak, ze ten kdo zaklada turnaj bere na sebe plnou zodpovednost za tvorbu pravidel, a za jejich dodrzovani...Budu se opakovat, ale na inc bylo vse jednodussi, autor zalozil turnaj, napsal pravidla, vsichni je dodrzovali, byli spokojeni a nikdo nedrzkoval...A uz vubec by nikoho nenapadlo pochybovat o tom, jestli to ci ono je fair...Protoze v uzavrene komunite lidi se vzdy ukaze, kdo tak jedna, a kdo ne...

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Antabus » 15.02.2017, 10:46 hod.

SHAKYN:

Dark_Deamon píše:
Aktualizovaná score tabulka.

Je tu před náma posledních 18 hodin turnaje, tak těm, kteří ještě hrají ať něco padne :)

Jo, berte na vědomí, že zítra v 20:00 ve score topicu zmáčknu F5 a budu pracovat s těma výsledkama, co tam budou, tak ať to stihnete kdyby náhodou :)

ŠLO hrát do poslední minuty. K žádné změně pravidel nedošlo, nechápu o čem mluvíš.


shakyn: u tvého příspěvku s výsledky je to co tvrdíš, nikdo nic nesmazal (ta hodina to je nastavením času na pc)
" ... Naposledy upravil shakyn dne 12.02.2017, 16:59 hod., celkově upraveno 4 ...."



Co takto jako řešení napsat soukromou DD a v klidu to s ním vyřešit, než tady začneš ho veřejně slovně napadat z dost závažných a úplně nepodložených věcí, to tě nenapadlo? DD je taky člověk a je možný, že prostě něco přehlídl, aktualizování těch naších "scores" mu bralo 30-40minut denně ale jak vidno fakt se nezavděčíš všem.

Že losování bylo zmanipulované je úplný nesmysl, to jsi fakt přehnal. Ale ten nápad se streamem se mi zamlouvá do budoucna, a s tím srazem, to by se mohlo spojit :D Naladit se na turnaj společným srazem, a streamovat z něj těm, co nemužou být přitomní :D + losování

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od witekcz » 15.02.2017, 12:08 hod.

shakyn píše:A jeje...dalsi co to nechape a pise sem :)
Turnaj koncil 12.2.2017 v 20:00
Update sem udelal 12.2.2017 v 15:59....nekdo to uz radeji smazal aby nebyl dukaz?
DD a nikdo další nemá právo mazat přívspěvky. Takže než někoho osočíš z podobných nesmyslů, zajdi za mnou.

A varování pro všechny: Chovejte se k sobě slušně. Vidím všechno.
Obrázek
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Kisuvka » 15.02.2017, 13:14 hod.

RIP:Ano, napsat to do pravidel už na začátku je, si myslím, nejlepší řešení pro všechny :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: MF turnaj vol.7

Příspěvek od Sajs » 15.02.2017, 13:51 hod.

Komentář o zbytečné hádce není na nikoho mířen, jen jsem popsal svůj pohled na nastalou situaci.

Ten můj nárvh s losovánim postav je asi to samé jako když jsem psal, že HC hráči by mohli mít např. 10% bodovou výhodu, neříkám, že to tak musí být. Jen mě to napadlo a přislo mi, že by to mohlo být fajn, každopádně jak už tu někdo psal, pravidla určuje pořadatel a to plně respektuju. Ty moje připomínky byly jen podněty, pokud se budou libit tak se zavedou, pokud ne, tak ok, není v tom žádny problém.

Další podnět bych měl k pravidlům - u jiných her (např. travian) není neobvyklé, že jedno z pravidel býva, že pořadatel může měnit pravidla v průběhu hry/turnaje. Přece jen se dopředu nedá myslet na vše a tohle pravidlo by pak řešilo spory tohoto typu.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“