Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 22.08.2015, 14:32 hod.

Tak me nakonec sejmula Normalova Andy :roll: S tou trochou zivotu na p8 zadny prekvapeni, ten jeji jed mi dycky ubral pulku najednou a to jsem nejak nestihal regenerovat, navic nutnost chranit tu blbku rogunu to jeste stizila...Mno nic, asi zkusim zase neco jinyho :lol:

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Secondface » 22.08.2015, 14:47 hod.

damagedeath píše:Hmmm, tak s těma opravama jsi mě nepotěšil...
Jinak do tohoto challene jdu s pure rabies wolfem, dám info o proresu...
s těmi opravami je to na pytel no :D
podle mě mají až 40x větší šanci, postavy kde se zbraň rozbíjí pomaleji.... jako kicka (boty) jen ty javeliny sice rozbíjí stejně ale ten lighting je silnej a tím pádem je jedno jakej javelin máš... u kicky je to už horší... ale run na opravy je ze začátku opravdu málo... dobrý boty tě zajímají až na NM...
u javy dost využívám crafting... přece jen je velká šance na repleshing... nebo increase quantity :)
u kicky je to horší... ty Gore Riders jsou k nezaplacení no :)
Naposledy upravil(a) Secondface dne 22.08.2015, 15:03 hod., celkem upraveno 2 x.
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 22.08.2015, 14:51 hod.

Myslim, ze nekde v tomhle threadu mi Welwet psal, at uz konecne zkusim neco praktictejsiho...Ehm, tak Te zase nepotesim, zkusim Martyra, tedy Paladina se Sacrifice :roll: :lol:

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Secondface » 22.08.2015, 15:03 hod.

další pecka je když nenajdeš Tome of Town portal :D nebo i Tome of Identify. .... když se ti vygenerují špatný lokace na stojany s knihama tak pěknej opruz :D welvet může vykládat...

teď mám na hellu už 3x Tome of portal a 6x Tome of Identify... ale měl jsem kliku že mi 1 ToT. portal padl i s 2ma To Identify hned na normálu... nebo tak nějak :)

a další uber luck byl Raven Frost na NM v Chaosu... pak jedině Spirit Shroud nebo Duriel Shell no... :) ale tak Rhyme je jistota :) když už nic... na CbF

s Javou jsem snad jenom 1x doskládával runu na opravu... jak se s příšerama vypořádá rychle spousta oprav odpadne...
to co já nahituji za obtížnost tak až na kicku každej jinej bijec nahituje 10x spíš až 30x-50x víc... což se stašně prommítne na štěstí co se týče run na opravu ... nepočítaje že javě je jedno co má v ruce... a může si vybírat... mám snad 4 zbraně v záloze a to má jedna repleshing quantity takže na 4tou nejhorší zbraň v záloze nikdy nesáhne.
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Secondface » 25.08.2015, 14:50 hod.

Tak jsem v ACT 5 Hell... do progressu jsem dokonce i něco napsal :)
jen mi omluvte pravopisný chyby... češtinář ze mě nikdy nebude :D
nic moc novýho ... padl jen Highlords Wrath... který stejně nenasadím :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 25.08.2015, 16:52 hod.

Koukam pekna Atletika v Hell :lol: Ale blizis se, tak drzim palce ;)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Obter!vr » 09.09.2015, 11:52 hod.

Tak tedy zdravím :) nevím co mě to napadlo, ale zničeho nic jsem dostal chuť na tuhle šílenost :) tak pomalu ale jistě jsem začal s paladinem :) jakým směrem ho budu směrovat to zatím nevím uplně jistě, ale mám pocit, že budu používat jako zbraň štít :D takže asi smiter .... uvidím :) .... kdo by měl pořád střídat ty zbraně u zealota :D

Musim říct, že jsem se teprve dohrabal do Stone field, ale i tak pořád přemýšlet co si nechat, co identifikovat atd atd je docela zábava :) Když přežiju první akt, tak si založím téma na progres no :) tak držte mému Iron Manovi palce :D
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 09.09.2015, 14:05 hod.

Drzim ;)

Ja jsem se svym Sacrifice palou prave na waypointu v Inner cloister (Act 1 Normal), takze jsme na tom podobne, je to zabava, uvidime, jak to pujde, strasne bude zaviset na tom, co padne ci nepadne ;)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Obter!vr » 10.09.2015, 09:17 hod.

Tak já jsem dnes zabil countess a cestou k ní mi padlo celkem hezké žezlo, které si schovám na Andariel :D zatím jedu na /pl 8 a ty zbraně se ničej fakt rychle...
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 10.09.2015, 10:42 hod.

Taky mam pekne zezlo na Andy a s temi zbranemi mas recht, nicim je skoro rychleji nez nachazim ;)

Edit: Tak A1 Normal dohran...Andy dala same nepouzitelne rare, za cely akt ani jedna setovka ci unikat...Navic, kdyz jsem chtel prehodit desert warra za rogunu, tak jsem zjistil, ze na to potrebuju prachy, ktere jsem nesbiral :lol: :lol: Tak si jeste chvilku pockam...Stejne je to jen na jeden akt, rad bych Cold iron wolfa, taky zalezi hodne na tom, co bude/nebude padat ;)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Secondface » 10.09.2015, 14:21 hod.

Tak jako řeknu vám to takhle.. :D s Javou jsem neměl najít novou zbraň problém když se ty javeliny níčí tak 2x -3x pomaleji ale udržet si nějakou dobrou když nemá repleshing Q. taky není žádný med.... držím se na 1-2 Ortkách a teď na konci hellu mi dochází i Ral-ky.... takže si další Peace radši složím než abych ho opravoval... to stejný Lore když ho mám zrovna na sobě.... a to ani nemluvím o tom že si do mě o dost míň bouchaj když umírají o dost rychleji... :D jen ten quest v 5ACT mi vždycky co se týče opravování dost helpne :D

PS: tak hlásím R.I.P.
sejmuli mě Viper minioni v Frozen River... Peace hodil recharge Valkýry a tak blbě že mě tři Vipeři hodili Charge a bylo po srandě. :shock:
že já blbec nepostavil to Trechery :D ale říkal jsem si Durabilita u Peace cajk tak jsem na to kašlal... no jo no :D někdy se šetřit nevyplácí :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Obter!vr » 11.09.2015, 19:50 hod.

To je škoda. Třeba přístě :)


Já jsem teda dokončil první akt a naštěstí zdárně :) Né v tom smyslu, že by snad něco padlo, to né :D Ale roguna přežila :) hurá :D Celý akt na /pl8, takže to trvalo dost dlouho no :) tenhle build neni na hodně potvor :) ... asi skočím dneska ještě do stok na Radementa :)

PS: Jak je to s odměnou za nalezení kladiva? Mohu využít imbue? nebo ani to ne? :D
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 11.09.2015, 20:13 hod.

@Secondface: To je mi lito, byl jsi fakt blizko :(

@Obter!vr: Gratuluju ;)

Imbue muzes normalne pouzit, jak jsem psal na zacatku, odmeny za questy si normalne vyzvedavat muzete ;)

Me se uz podarilo nejen zabit Rdamenta, z cehoz jsem mel trochu vitr kvuli jeho poison dmg, ale i ziskat Horadrickou kostku a dohrabat se do Far Oasis...Jedu samozrejme p8 full clears, merc pouziva nejaky low quality spear :roll: , ale zatim to jde, tak nejak nevim, jestli si ho preci jen nemam podrzet, ta jeho Prayer aura me hezky leci, spotreba lahvicek rapidne klesla...Holt musim uzpusobovat vse pravidlum, jak se da...

Padla mi prvni setovka - Civerbs stit :roll:

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Obter!vr » 12.09.2015, 08:10 hod.

Já sice nejedu full clear, protože to je moc zdlouhavé a to by mě tak uplně nebavilo, ale řekl bych, že víc jak 3/4 stejně vyčistím :-) Jinak vzhledem k tomu, že se už chystám na Duriela, tak já našel zatím jen Hsarus' Iron Fist někde v prvním aktu.... Ale na toho přerostlého kraba se vrhnu až večer :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Obter!vr » 13.09.2015, 08:30 hod.

Druhý akt za mnou :) a přežil i merc :D .... né že by se ale Duriel předal ...
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Neposunuse » 14.09.2015, 21:16 hod.

Gratulace :-) Nicméně myslím si, že se Duriel opravdu předal, protože ti nehodil ani jeden Town Portal svitek... :!: :D
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od RIP » 15.09.2015, 07:07 hod.

Ja ted nejak nemel cas, takze jsem porad stoplej ve Far oasis, tedy uz mam aspon hul a vymlaceny cervy, ale to je vse :lol:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncept turnaje - Iron man/lady challenge

Příspěvek od Abuzus » 09.10.2015, 22:53 hod.

... hezké počteníčko, nějaké novinky?
Když už máte nějaké zkušenosti, co je podle vás asi nejtěžší pravidlo? Já tipuji to opravování.
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“