MF turnaj vol.3

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.03.2014, 20:37 hod.

Xenter: Podle kalkulátoru má na Hepaesta players x opravdu vliv. On má i nejlepší šance na drop run, ale je to u něj celkem o hubu. Si pamatuju, když byl jednou Extra Fast + Extra Strong + Fanaticism ( v základu má Spectral Hit), tak mě Valkyrii s 3000 life sejmul na 2 rány. Dneska, když jsem ho v rámci questu killoval na Hell, tak byl prozměnu Extra Fast + Holy Freeze, což bylo hodně psycho. Zlatej Mind Blast, jinak by ze mě udělal tři do školky.

Jinak koukám, že jsi se už přehoupl přes 900 bodů a ten litr dáš asi bez větších problémů :) Všiml jsem si, že máš i všechny Polearmy (N/NM/H). Když jsem dělal to bodování, tak jsem přemýšlel, že bych dal i bonusový body za právě takovou kompletaci. Tím myslím: všechny boty, helmy, meče atd., ale přišlo mě to už moc překombinovaný. Ono celkově je to bodování takový nevyvážený. Kdybych to dělal teď, tak bych si s tím víc pohrál. Ale teď už je to fuk....třeba někdy příště :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.03.2014, 21:00 hod.

Z nějakýho saláta padla...na p1 :shock: >:D Takže do grálu je mám všechny :twisted:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Xenter » 07.03.2014, 21:26 hod.

Dark_Deamon: Jo klidně to tak v tabulce mohlo být, jak říkáš třeba příště :). Jinak pěkná Cham, pomalu si začínám pohrávat s myšlenkou, že se taky pustím do HC, přece jen je to o něčem jiném.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.03.2014, 01:00 hod.

Xenter: Je to hodně o něčem jiném. Člověk se musí dopředu smířit s tím, že když ripne, tak ztratí třeba posledních 6 měsíců hraní. Si vem mě...kdybych už asi 4x během turnaje neripl, tak jsem na tom bodově mohl být podobně jak ty. Ztráty bývají občas velmi bolestné a to nemluvím jen o smazání mrtvé postavy. Některé itemy nepadají každej den a když je člověk ripne, tak to zabolí. Zas to má ale jinej nádech. Třeba mít HC postavu na lvl 99 je taky fajn kousek :)
Sesbírání grálu taky není na 2 měsíce :D Jak to psává RIP...95% itemů člověk za nějakej ten měsíc najde, ten zbytek za nějakej ten rok :D Já mám do toho ještě všechna RW's, takže to možná podědijou moje děcka :green:

Jinak jsem se opět dokodrcal k Pindlovi a tentokrát je to jiný kafe. Všechno stojí na HF mercovi, kterej nosí Vampire Gaze 19% DR + Shafstop 30% DR. V ruce má Kelpie Snare, páč furt nechce padnout pitomá Fal na Obedience, aby měl full rezy :roll: Dávám ho na p8 (zatím 15 runů) a merc toho ustojí mnohem víc, jak při předchozích pokusech. Když se Pindlova banda cuká, tak je tu Mind Blast. MF mám nic moc...144%

Aktualizovaná bodovací tabulka.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 08.03.2014, 09:23 hod.

Gratuluji k Cham :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 08.03.2014, 09:49 hod.

Chvíli tady nejsem, a dropne Zod a Cham... gratuluji k nálezům ;)

Dark_Deamon: Pozdravuj Pindla ;)
...a hlavně bacha ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od RIP » 09.03.2014, 14:53 hod.

O runach jsem si psal uz s Deamonem, presto zpetne obema gratulace...

Jinak, jak uz jsem take oznamil Demonovi, jsem se rozhodl, ze si dam pauzu od D2 uplne, nejak mi chybi nejaka vetsi motivace, jiste je, ze se k Avengerum vratim, ale jak dlouho to bude trvat, to ja nevim...Posledni vetsi odstavka trvala asi 2.5 roku, a byla prerusena az raisen, ktera me sem zpet dotahla, za coz samozrejme dekuju :lol:

Takze kolem a kolem, mejte se tu zatim vsichni skvele, a ja uz tahnu do pr..le :lol: Nevim, treba to bude za nejaky mesic lepsi ;)

Hodne zdaru vsem ;)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 09.03.2014, 17:05 hod.

RIP: přesně vím co myslíš :-D každej si tím projde dřív nebo později, na kratší či delší dobu...;-) jen doufám že nepůjdeš vzorem dalším lidem ;-) každopádně CG a GL...;-) *A*

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 09.03.2014, 17:30 hod.

Také mám od Diabla pauzu :) Jednak kvůli studiu a jednak mě také trochu opustila ta motivace a chuť hrát. A pak má člověk i jiné zájmy než jen PC hry :)
Naposledy upravil(a) raisen dne 09.03.2014, 17:39 hod., celkem upraveno 1 x.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Zedrak
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Česká Třebová

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Zedrak » 09.03.2014, 17:38 hod.

raisen píše:Také mám od Diabla pauzu :) Jednak kvůli studiu a jednak mě také trochu opustila, ta motivace a chuť hrát. A pak má člověk i jiné zájmy než jen PC hry :)
Tak tak, já jsem teď nehrál D2 skoro měsíc...holt není čas

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.03.2014, 03:50 hod.

RIP: Tak doufám, že tato pauza nebude trvat tak dlouho jak ta poslední. Byla by to škoda, když by ses na tak dlouho vytratil.

Jinak já si vyběhal celkem slušnou mapu na Mefa...jen asi přes 5 místností. Jen ti Councilové nemusejí pokaždé stát mezi dveřma :{ Cílem je získat Harlequin Crest, ale hůř se koná, než-li říká. Když to vemu kolem a kolem, tak mi to přijde, jak kdybych ho běhal na NM. Mám 360 bodů, ale jen jeden elite uniq. Hold slabé dmg, mizerné MF a p1 se někde musí projevit. Snad se to časem zlepší.

Díky za gratulačky k Cham. Koukal jsem na drop rate a celkem hukot: Enslaved (Eldritch the Rectifier) minion1(H) - Frigid Highlands - 1:5 908 228
Pro zajímavost...z té stejné potvory by to na Zod bylo: 1:15 363 771 8-)
Suma sumárum....už mi tam nikdy nic nepadne :green:

Aktualizovaná bodovací tabulka.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Xenter » 11.03.2014, 08:33 hod.

Dark_Deamon: Já na Harlequin Crest čekal vcelku dlouho, ale pak mi po chvíli padla druhá, tak ať se zadaří co nejdřív.

Jinak se mi podařilo najít TR brnko a osocketoval jsem ho PTopazem, tak mám solidní MF + nějaké staty, určitě lepší než 4 PTopaz brnko. Potom padl Nagelring 27% a 29% MF tak jsem si vzal vhodnou výbavu a zkusím zase Pindla P8 (celkové MF něco pod 400). Tak uvidíme jak to půjde.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.03.2014, 17:06 hod.

Xenter: Té mé se nějak nechce :( Sice padaj ostatní itemy, ale radši bych jedno uniq Shako. Nagela mám jednoho, ale je to hotovej chcípák - 17 MF :D To už mám lepší magic MF ring, kterej dává 21%. Jinak z toho co padá a není to Shako, tak ty itemy ani nejsou do mýho grálu, takže celkem škoda. Sice jich už moc není, který by Mef mohl hodit, ale on pro jistotu neháže nic :roll:

Jinak na to, že to hrnu na p1, tak celkem zahaluzily runy. Tady padl největší křáp z elite run :green: (jde i vidět jak daleko to mám do 3.patra) a zde předvedla heroický výkon levá truhla u Mefa :shock: :)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od DeathHero » 11.03.2014, 18:48 hod.

@Dark_Deamon gratulka posledni dobou mas haluzacky dropy jinak jak vyuzijes tu CHAM ?
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.03.2014, 17:26 hod.

DeathHero: Díky. To není jen poslední dobou :D Někteří odtud ví, že já mám tak celkově kliku na runy :D Třeba za poslední týden jsem 3x dropl Sur a pak tu Cham. Jinak právě Cham mi za poslední asi půl rok padla 3x. Z té první jsem někdy v lednu složil Pride. Teď mám 2 free. Třeba jednu narvu do Shaka, když bude nálada :) Spíš by to chtěla pár Jah. Z těch se dají vařit ty nejhezčí RW's...aspoň podle mě.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od DeathHero » 12.03.2014, 17:50 hod.

@Dark_Deamon skoda takze BotD nebude :twisted: :P
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.03.2014, 18:18 hod.

Asi nebude. Ani nevím, na koho bych ho nasadil. Navíc Zodku si chcu dropnout :)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 12.03.2014, 21:47 hod.

@ Dark_Deamon: cham do shaka...:-D trošku rozmazlenost už, ne? :-D ale jinak jako proč ne...třeba konkrétně na trapku si myslím že to není zrovna špatná volba...když se nemusí nosit raven frost a můžou se hodit dual SoJe...;-)

jinak já jsem se strafe amkou 1 akt nm...a musím říct že takovou smůlu na dropy jsem snad ještě neměl...mf mám asi od 2 aktu normal 50-70% ale za celou dobu mi padlo asi 6 setů jinak vůbec nic...v ruce mám gemmed long bow socketlej ral ort a PG safirem, protože jsem ještě nic lepšího nesehnal...tragéd uplně...:-D na Nm se mi celkem podařilo trefit dorou mapu na countes tak se ji snažím běhat na pl1 (vyšší pl trvá věky s tím lukem) a pokusím se aspoň něco poskládat...chtělo by to alespoň nějakej exceptional luk na Edge, ale ani ten mi nepadl...mno krize největší :-D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.03.2014, 22:52 hod.

Attia: Tak rozmazlenost...když ty runy máš, tak co s nima? :D To Shako by bylo hlavně pro Zerka. Mohl bych pak sundat Trang-Oul's opasek a nasadit Goldwrap.

Jinak já bych na tvým místě na to šel jinak. Zkoušel bych gamble Hunter's Bow/Composite Bow a když by se povedlo nějaký cajk +%ED a k tomu třeba amplifa, tak bych ho jenom upl a už by to šlo samo ;) Luky stojej prd :) Dáš pár Pindlů a máš lovů plnej barák.

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Ferek » 13.03.2014, 09:40 hod.

Zdravím Vás, tak ja som včera dokončil 1 akt Hell.

Attia: viem presne čo myslíš (ale on ten nejaký lepší luk skôr či neskôr padne) je idem takisto Strafe Amazonku, lenže ja som mal na luky celkom šťastie, tak ako s prvou amazonkou, ktorú som RIPol tak aj s touto.
A to hlavne z toho dôvodu, že z Quest normal Diabla mi v oboch prípadoch padol Riphook :), takže som mal zbraň vystaranú až do konca NM.
Ale aj tak pri behaní NM Akt bossov som skôr využíval Edge ako Riphook, až do doby pokiaľ som pri hľadaní 4-socket Gothic brnenia s MF okolo 40% dropol z obyčajného monštra v jednej z Nilthakových Halls unigue Ceremonial Bow som pozeral jak puk :)
Ono keď človek ide od nuly tak je rád za každú vec čo pomôže.
Osvedčilo sa mi pri runovaní NM akt bossov Crushing blow (buď Craft rukavice u mňa alebo na výbave u merka) a palička s Life tapom.
Teraz hlavne musím vymislieť čo s Physich imunnými monštrami.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“