MF turnaj vol.3

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Ferek
Wraith
Příspěvky:140
Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Ferek » 24.03.2014, 20:48 hod.

Ďakujem Vám, ale musím s ľútosťou oznámiť, že je vymaľované. >:'( Stopku mi vystavil Listerov poskok, čo dodať hlúpa smrť.
O čo išlo, pri jednom rune na Baala prebiehalo všetko v pohode po zabití predposlednej vlny sme mali s mercom a valkýrou nad hlavami amplifu, ono to nevyzeralo až tak zle, lenže Lister a jeho partia mi sundali merca, to až tak nevadilo lebo valkýra to slušne tankovala tak som to nechal tak a nešiel si ho oživiť pretože mi akurát zafunkovala moja amplifa z luku tak, že to už dám lenže zrazu si jeden minion zmyslel a otočil sa smerom ku mne už som chcel utiecť, ale pri dokončovaní útoku zo strafe som to už nestihol a bolo hotovo.
Takže konečná, level 90, počet bodov 616.
Nižšie pripájam aj link na album.
https://picasaweb.google.com/1019252682 ... nuqvwoybRw

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 24.03.2014, 20:50 hod.

Ach jo, tak to je mi líto :(
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Mia » 24.03.2014, 20:55 hod.

Já musim bohužel přiznat, že jsem si zahrála jen jednou na začátku turnaje a od tý doby přišlo pár taknějak osobních změt díky kterým absolutně nebyl čas ani nálada ani myšlenky na hraní.... Takže všem přeju hodně štěstí do hry a snad někdy příště v dalším turnaji :)
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 24.03.2014, 21:09 hod.

Konečně přišel ten slavnostní okamžik... můj úplně první Guardian Obrázek Obrázek
...a jsem opravdu rád, že se mi to povedlo právě s touto postavou :)
Ancientové mi dali vážně zabrat, bez CoS to bylo fakt dost o hubu... ale zvládl jsem to :)
Zbytek byl v pohodě a jak jste mohli vidět, drop z Baala nepatří ani náhodou k těm nejhorším :)
Dále plánuju jít do Cow levelu a jinak co budu chtít :)
...ještě máme týden do konce turnaje, tak toho musím využít :)

A jinak... pár lepších dropů:
IK pásek
Pěkný charm
Můj nový craft ring
Nejlepší large charm na světě :D
Mal
Další pěkný craft ring
Konečně padly :D (ale už dávno mám lepší)
Draculky
IK bacátko

Jinak gratulace k pěkným runám... já patřím k těm, kterým runy nikdy nepadaly... z dropu mám s touto postavou nejvyšší Mal, Hellforge dala Ist... a schluss :)
Snad to ten kravín zlepší :)

Vám ostatním přeju hodně chuti do hraní, mám před sebou poslední týden... tak ať za to stojí ;)

edit: Ferek: Ať odpočívá v pokoji... však si ho zaslouží... 616 bodů je úctyhodné skore...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 24.03.2014, 21:17 hod.

Téda :) Velká gratulace, ZOMBe :twisted:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.03.2014, 21:29 hod.

Ferek: Tak to je fakt škoda. To byl první run na Bejla nebo opakovačka?

ZOMB: Ultra hyper gratulace k prvnímu Guardianovi :) Trošku to oživilo vzpomínky na předloňskej MF turnaj, během kterýho jsem já taktéž získal první "Gé". Tou první byla Cold Ama.

Mia: Škoda. Tak třeba někdy příště ;)

Jinak co se týče mě, tak já dneska po 2 týdnech dolezl k NM Pindlovi. Už to tak neženu jak předtím. Z velké části po těch několika ripech opadla euforie. Je dost pravděpodobný, že se do konce turnaje ani nepodívám na Hell.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Neposunuse » 24.03.2014, 21:31 hod.

Dark_Deamon, Raisen: Díky, a organizátorovi přeji, aby se mu povedl alespoň nějaký symbolický výsledek 8-)
Ferek: Stane se, nezoufej, i tak byl tvůj výkon obdivuhodný.
ZOMB: Supeeer. Taky jsem měl ze svého prvního Guardiana (Zerka) ohromnou radost. :P
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Ferek » 24.03.2014, 21:42 hod.

Dark_Deamon: Opakovačka, bol to asi 3 run, skúšal som ako to pôjde keby som ho začal behať aj na pl3 išiel celkom dobre skoliť.
Zomb: Škoda no, ta ama mala na viac, keďže mi dropla aj OHM rysovalo sa na zloženie FAITH, možno na budúce runy mám schované v zdieľanej truhle.

Dark_Deamon: Ináč ďakujem za zorganizovanie turnaja, bavilo ma to. :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.03.2014, 00:45 hod.

Ferek: Teď jsem si komplet projížděl to tvoje drop album a je to fakt škoda. Pěkně ti to padlo. Škoda, že sis vybral WSK. Já bych asi spíš běhal Pit, ale teď jsou tyto věty stejně ukradený :( Jsem rád, že tě to bavilo i přes to, jak to dopadlo. Aspoň ti zůstanou ty runy :)

Neposunuse: Díky :) Myslím, že budu rád, když se přiblížím k 200 bodům. Pokud teda zase někde nezařvu :D

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 25.03.2014, 00:53 hod.

@ Ferek: ty kráso...tak to je škoda...ale jak tak koukám, ta amka byla srdcem i duší BOWazonka, protože ti snad padly všechny luky co mohly ne?:-D já jsem teď sundal Countes na Hell a za celou, opakuje CELOU hru mi teď padl první luk a to Raven Claw...setovej i unikátní i rare...prostě ne a ne padnou nic do ruky...běhám teď s rare lukem co má 75 max dmg a můj dmg na hellu je s mercovou aurou cca 300 takže výsměch...je to škoda že padla...ale i tak velký CG...k dropům i k levelu...fakt dobrý!!! ;-)

@ ZOMB tak to velký CG...já na svýho poctivýho SP Guardiana ještě čekám...už jsem měl spoustu guardianů, ale buď to byly realmovci nebo mulriplayerovci...SP a untwink ještě nebyl žádnej...;-)

update udělám až na konci měsíce, teď se mi nechce protože to nemá smysl...bodů budu mít po skromnu takže nějak nezasáhnu do dění na horních příčkách...a dní už zbývá málo...:-)

jinak CG všem...doufám že nepřijde nějakej RIP poslední den hraní...;-) *A*

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od RIP » 25.03.2014, 07:40 hod.

Ne, neprijdu, jeste asi dlouho ne :lol:

Edit:
Dark_Deamon píše:RIP: Ta hra totiž ví, že jakmile by ti padla Jah, tak bys hned udělal Enigmu, hodil ju na Zerka a vybral bys celej Pit :D
Presne tak ;)
Naposledy upravil(a) RIP dne 25.03.2014, 09:40 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 25.03.2014, 09:33 hod.

to mi nedošlo...:-D ale myslím že za tenhle RIP by se nikdo nezlobil :-D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 25.03.2014, 21:17 hod.

Děkuji za sdílení mé radosti z prvního guardiana :)

Dnes jsem byl v kravíně a dropnul mi tam první unikátní ring za celou hru s touto postavou :D (bohužel to musela být zrovna ta nejhorší možnost - Manald Heal)
Také mi z náhodného bosse cestou do Pitu dropnuly Sandstorm Treky :)
Jak to tak vypadá, do konce turnaje budu chodit střídavě Pity, Pindla a Mepha :)
Přeju hodně chuti do hraní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.03.2014, 03:19 hod.

Aktualizovaná bodovací tabulka.

Jen doufám, že jsem na někoho nezapomněl nebo tam naopak někoho nedal, kdo už je dead. Nějak už v tom ztrácím přehled.

Ti, co ještě hrají, tak ať se daří. Už jen 6 dní.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.03.2014, 12:35 hod.

Tak jsem včera už asi po 50-tý doběhl k Hell Pindlovi :green: Už je ta věta blbá, jak nějakej ujetej country šlágr :D Nicméně jsem si řekl, že mrknu za Mefem, kterej mě posledně vydusil jak rejži a na třetí pokus se povedla mapa :love: A aby té radosti nebylo málo, tak jsem získal grailer. Sice je to hotovej šit, ale počítá se. Jako představa, že jedu untwinked a toto mi padne jako end game helma, tak je to o rozmlácení zdi hlavou, páč z mého pohledu je toto ten největší krám, kterej by člověk mezi elite unique našel.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 27.03.2014, 14:07 hod.

Tak končím...rip u Pindla Nm...na hellu jsem se dostal po countes a dál to s mým lukem prostě nešlo...unikátní nic nepadlo a tak jsem lítal s EDGE v Martialchal luku...ale na Hell to prostě nestačilo...takže jsem lítal Pindla Nm a doufal že nějakej padne, a u toho jsem sbíral krámy na goldy pro gamble...bohužel než nějakej luk padl ať už v Gamblu nebo u pindla, tak jsem padl já...

novou postavu už rozjíždět nebudu, protože 4 dny mi nestačí, protože dnes mám poslední volno...zítra až do neděle du na čtrnáctky...Takže pro mě je celkové skóre 0 bodů :-( Strafe amku určitě rozjedu znovu, jen ne v tomhle turnaji...Hodně mě bavila, jen prostě bez luku jsem se nedostal dál a bylo to pro mě teď jen o čase než najdu nějakej luk...buď uniq nebo rare...

Každopádně všem co ještě huntí tak GL a HF...;-) *A*

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.03.2014, 14:14 hod.

Ach jo, to je škoda :( Jen by mě zajímalo, co se u Pindla dělo, že jsi tam zrovna s Amou ripl, když máš po ruce snad nesmrtelnou Valkyrii, lákačku Decoy a merca.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 27.03.2014, 15:32 hod.

jak jinak než moje blbost...já tam běhal několik hodin, pokaždý jsem naběh, nahodil před sebe valkýru a Decoy, na pindla Life Tap z hůlky a střílel, jenže když se začaly oživovat ti zombíci za mnou, strafe se otáčelo i na ně, tak jsem musel vždycky proběhnout kolem pindla za něj, abych mu moh pálit do zad...mno a jednou to prostě nevyšlo...Pindl měl FE a k tomu ještě nějakej bordel. Když jsem probíhal kolem něj, dal mi nějakej minion charge a přišil mě ke zdi a mezi tím mě obklíčily. Dokud měli nad hlavou Life Tap tak to bylo v pohodě a držel jsem, jenže pak Life Tap skončil a já taky. Zkoušel jsem dát port, jenže se vytvořil až za nima a já na něj nedosáhl. Chvíli jsem pak ještě střílel a doufal že mi vydrží fullky...bohužel nevydržely a prostě mě umlátily...Měl jsem zmáčklej i Esc, ale nechtěl jsem ho použít...

Problém byl asi i v tom že jsem ho běhal na PL8 takže měl celkem dost HP na můj malej dmg...moje blbost, smůla, náhoda...spoustu detailů co se spojily a prostě mě sundaly...

Teď jsem rozjel Paladina...přemýšlím jeslti to bude Tesla nebo Freeze, ale turnajovej není...páč mám na něm věci z truhly...Z pindla mi padly totiž dva krásný itemy na takovýho paladina...

rare Amulet:
~ 2 off aura
~ 3 max dmg
~ 19 dex
~ 5% MF

Long Sword:
~ 2 off aura
~ 49% ed
~ 12 max dmg
~ 74 AR
~ 1 str
~ 2 socket (sem půjdou asi 2x shael, musím se kouknout na kalkulátor)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.03.2014, 16:38 hod.

Tak to byl fakt pech. Mohl jsi hodit Decoy za sebe, kde se oživujou ti saláti, ale po bitvě je každej generál. Občas mám s Assou podobnej problém. Když člověk vběhne k Pindlovi, tak je určitej bod, kde tě ti za tebou ještě vidí a kde ne. Já mám výhodu, že když za mnou někdo ze zadu dokulhá, tak ho pošlu zpátky přes Mind Blast.

Jinak já se pokouším o stíhací závod na 3.místo (1. a 2. flek je už v nehodhlednu), páč mě celkem rve srdce, že jsou na bedně 3 SC lidi :D

Edit: Aktualizovaná bodovací tabulka.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.03.2014, 09:41 hod.

Jelikož nám za 3 dny (i s dneškem) turnaj končí, tak bych chtěl všechny poprosit, aby ve vedlejším bodovém tématu aktualizovali svůj stav nejpozději v pondělí 31.3. 23:59. To bude turnaj oficiálně ukončen. Vyhodnocení výsledků a vše s tím spojené proběhne v úterý v odpoledních hodinách. Děkuju.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“