MF turnaj vol.4

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny
Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dragonius » 01.03.2015, 17:55 hod.

Tak 3. akt NM hotový a řeknu Vám, že je to záhul... Strategie je taková, že utíkám, hážu před sebe Decoy, Valkyrii mrsknu do skupiny a pak rychle tasit šípy. Chybí mi odolnosti na úkor zvýšenému DMG. Všechno co je rychlé, je pro mne noční můra a to zejména Bone Fetish v Durance of Hate, to jsem měl několikrát smrťák a zadek strachy zakousnutý v křesle... Nicméně Meph to má za sebou a dám si nájezdy na něj.

@RIP: Tobě není nějak přáno teď v turnaji... Ale ono se to zlomí ;)

@Maarshjaz: Tak to musí být libovka s cold skilly na cold imun :-|

EDIT:
@RIP: Teď jsi mě dobře pobavil tím výkladem a jak jsi přišel k nové postavě :D
Naposledy upravil(a) Dragonius dne 01.03.2015, 18:06 hod., celkem upraveno 1 x.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 01.03.2015, 18:03 hod.

RIP: bowa je cajk, taky si už vymejšlíš, jako kdyby to byl problém hodit někam 20 lvl decoy a běžet dál :lol:

Maarshjaz: a co se třeba já nevím, vrátit na NM a zkusit nafarmit v lkčku nebo jinde nějakej luk? :)
tou fury myslel asi Javu obecně..a necro sice má Cečko, ale poisoner je na HC dost o hubu a bonera tuším nemá rád :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 01.03.2015, 18:12 hod.

@Maarshjaz: Vidis, a podle me to, co jsi napsal Ty je naopak totalni kravina...

Mam to vzit poporade?Zeal je silnej, ehmm, ano, pokud mas top equip zamerenej prevazne na dmg a ne na MF, a podle me to neni idealni volba na bossaky...Vengeance pala zabije sice vsechno s priblblym equipem, ale je to jak mlaceni Normal attackem do jedny potvory, kazdy zvlast, a ja si pro zachovani vlastiho zdravyho rozumu chci zvolit neco s autoatakem (drzet shift a mlatit jednoho cajzla po druhym mi fakt jako autoatak neprijde)...

Necro - ehmm, jasne, a co zrovna hraje Obter!vr...Jedinou logickou variantu necra, ktera je tak variabilni, ze pockat? Dokonce muze behat Pit :roll: Ou jeee...Je to area runner a ty ja moc nemusim, stejne jako kazdej jinej necro bez uber equippu...

O Javazon bych rekl asi vim sve, kdyz jsem ji hral xx krat, ne?!Dyt jsem psal, ze nechci hrat neco,CO UZ JSEM HRAL!!

Druidy nemusim obecne a melee zvlast, jako for fun asi dobrej, ale na REALNEJ MF tezko, stejne asi jako treba Whirl barbar apod (v tomot pripade cti bez FI)

Ja mluvil o buildech, co me zajimaji, nehral jsem je zatim v ramci turnaje a jsou OPRAVDU URCENY PRO MF, ne jen pro MF pro zabavu ;)

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Maarshjaz » 01.03.2015, 18:18 hod.

:shock: to jsou hrozný keci kamaráde, ale nebudu tu s tebou házet rozumy, hraj si co chceš, jenom jsem ti odvětil, na ten názor že je vše useless .. to že nechceš tohle, tamto a tamto, nemění nic na tom, že ty postavy jsou dost silné.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 01.03.2015, 18:20 hod.

A Ty zase asi nechapes, jaky je rozdil mezi RADOBY MF a REALNYM MF...Pokud bys sel po gralu tak dlouho jako ja, tak bys pochopil ;) A tim dlouho myslim, ze mi v 1.11 chybelo 7 veci

Edit: Tak me napada, cele si to pochopil asi spatne...Ja uz ziju tak dlouho hledanim veci a snahou o maximalni efektivitu itemu/cas, ze jsem zapomnel, jak to berou asi NORMALNI hraci...takze jeste jednou a ponekud smysluplneji - ja nerikam, ze ty postavy nemaji jine varianty, ktere jsou zivotaschopne, ja jen rikam, ze NEJSOU VHODNE pro MF tak, jak MF beru ja...Tohle snad dava vetsi smysl ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 01.03.2015, 19:00 hod.

Maarshjaz: jukni na to co se tu děje za těch pár týdnů..a konkrétně na výsledky bodování, RIP má na mysli něco co může zamíchat s pořadím a potom se tu bavíme o tom najít v pokud možono reálném čase 90% grálu (ano tolik podle mě vítěz reálně najde, vzhledem k tomu jaké body máme zatím a kolik času před sebou)..to prostě žádnej zealot/meele druid nenajde..s tím že ano jsou casteři kteří to dokáží najít, ale ----
trapa,java,blizna/FO,hammer,cold ama, to dokážou na HC oproti ostatním o dost rychleji, tak aby člověk mohl zvládat i práci a tak no :)
tak to vidím já ;)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Marast » 01.03.2015, 19:03 hod.

Ať už o to stojíš Honzo, nebo ne, tak samozřejmě s tebou plně souhlasím. Prostě postava jakkoli silná, leč zaměřená na jednoho nepřítele, nemůže v MF efektivně konkurovat těm s plošnými kouzly. A to mám "Horlivce", či Druida zaměřeného na Fury dost rád...
To se na nás Maarshajzi laskavě nezlob. Mně osobně přijde, že z tebe jde frustrace z tvého současného stavu v tomto MF turnaji, a proto píšeš trochu podrážděně. Já to i chápu, ale tady RIP tu hru zná natolik dobře, že rozhodně ví o čem píše. Otázka osobních sympatií k jednotlivým postavám je věc jiná, ale na MF tu prostě jen těžko najdeš někoho s takovými zkušenostmi.
Budu jen rád, pokud si to ještě rozmyslíš a něco s tou Amazonkou ještě v turnaji dokážeš. Tento váš turnaj mě baví sledovat se vším co k tomu patří, ale mávání bílými vlajkami a troubení na ústup je to nejhorší, co tu někdo může psát...
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Maarshjaz » 01.03.2015, 19:10 hod.

Marast:
Mně osobně přijde, že z tebe jde frustrace z tvého současného stavu v tomto MF turnaji, a proto píšeš trochu podrážděně

Na to si kápnul, nediv se, jsem v norsku, je neděle, všude je zavřeno, nemám co děla tak mastím celý den diablo a za celý den mi nepadne ani jedna runa, set, unikát.
A ted mi navíc padl HOZ, který fakt nepotřebuji, až ripnu mažu diablo :-x

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 01.03.2015, 19:15 hod.

Pod to, co napsali kluci se muzu podepsat...A zaroven se Ti i trochu omluvit, Maarshjazi, protoze jak jsem psal, uz jsem dlouho mimo realitu, co se tyce hledani veci, a s tim konfrontacnim tonem jsem to asi taky trochu prehnal, protoze stejne jako Ty jsem zatim dost frustrovanej z toho, jak mi to v turnaji jde, ci spise nejde...Takze chapu a rozumim tomu, jak se cejtis ;)

Edit: Na trochu veselejsi notu, ta ama me zatim moc bavi ;) Nejede to, zacatek je pomalej (na muj vkus :lol: ), ale hrozne me bavi, asi zatim nejvic z tech charu, tedy i te javy ;)

Edit 2: Tak ted jsem zabil Blood Raven a normalne se me tak lekla, ze me nechala hned na zacatku chodit u ni po pohrebisti, vymlatit zombiky a furt jen zdrhala :lol:

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 01.03.2015, 19:28 hod.

RIP: Jojo to na ní miluju :lol:. Když je to na p8 a máš třeba barbara s common sekyrkou v ruce... tlučeš jí 5 minut a ještě k tomu furt utíká takže se to protáhne třeba 10 :D. (bohužel osobní zkušenost)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 01.03.2015, 19:30 hod.

ach jo...už jsem si připravoval něco jako..
https://www.youtube.com/watch?v=pHU6K47qgc8

akorát v diablu ...třeba na body :twisted: :twisted:

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od IGNI » 01.03.2015, 19:34 hod.

clovek chvilku nesleduje forum a hned takovy stret nazoru. Muj druid rozhodne vysoky MF nema, protoze nejpreve potrebuju projit hell, takze momentalne jsem spis zameren na all res. K vasi diskuzi mohu jen podotknou, ze podle meho nazoru flustrujici jsou trosku i pravidla turnaje kvuli teleportu. Pak by byla volba jasna soso nebo hammer nic jineho podle me nema smysl na MF, pokud mozno aby chodili soucasne :).
Jinak jsem každopádně překvapen, jak prestižně všichni ten turnaj berou :D :D :D

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Maarshjaz » 01.03.2015, 19:47 hod.

No, já to třeba neberu jako něco důležitého, však jsem i psal že hodlám být poslední, ale štve mě, že prostě neprojdu ani hell s touhle postavou.

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od IGNI » 01.03.2015, 19:57 hod.

z toho si nic nedělej ja jsem taky moc postav neprotáh hellem, hell je těžký. Např light soso jak jsem ji dělal já došla akorát do chaos sanctuary a to nebyla untwinked, tam už prostě narážim na mé "neumětelství" :)

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od ihatemylifep » 01.03.2015, 20:06 hod.

Pro mě nejlepší postava na MF byl vždy Corpse Explosion Necro .. stačilo pár ran od merce, CE a celý Pit padlo za 2-3 minuty.Takže souhlasím s Maarshem, je mnoho alternativ na MF jako jen hammer a sosa, taktéž záleží na náhodě -stalo se že mi padlo více věcí se zealerem jen tak přejetím 1.aktu jak se frozen orb sosou s teleportem v 1000 + nájezdech na Ancient Tunnels.
Naposledy upravil(a) ihatemylifep dne 01.03.2015, 20:09 hod., celkem upraveno 1 x.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 01.03.2015, 20:07 hod.

@IGNI: Ta pravidla jsem kdysi vytvarel prave s vedomim, ze nechci turnaj kouzelnic ;) Proto ten zakaz teleportu, kvuli vetsi variabilite charu

Edit: Opravdu uz nechci vysvetlovat rozdil mezi MF a MF :lol: :lol:

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od IGNI » 01.03.2015, 20:08 hod.

jo to ja chapu proc je zakazanej, ale ty enigmy je pak škoda že..:)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 01.03.2015, 20:24 hod.

RIP: vidím to podobně :lol:

IGNI: já si zrovna myslím že enigma je krutopřísné brnění i bez teleportu, 40 frw, ohromná str, mf, DR 8%, max life, 2 all skilly a slušné oč..co víc chtít v tomto turnaji? :twisted:

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dragonius » 01.03.2015, 20:36 hod.

MF? Reknu to asi takhle... Ja MF mam cca 83%, kdyz hraju normalne. Jakmile chci delat najezdy dostanu se na 264%, ale v tu chvili moje DMG, obrana i uz takhle mala odolnost rapidne klesne. Takze moje priorita je hrat i na takhle maly MF nez dojdu k Pindlovi NM a dnes jsem dosel k Mephovi. Lepsi neco posbirat a hrat bezpecneji, nez pohrbivat postavu kazdy tyden :D
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 01.03.2015, 20:47 hod.

To jako byla narazka na me kamo? :lol:

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“