Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
xXx
Gorebelly
Příspěvky:232
Kontaktovat uživatele:
Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od xXx » 14.10.2018, 16:22 hod.

Tak druhý akt norm mám za sebou. Šlo to vcelku svižně, nikde žádný větší problém, s mercem jsme pozabíjeli vše co se nám připletlo do cesty. Jen u Duriela jsem trochu zaspal a moc nechybělo, aby mě sundal :green: , naštěstí jsem stihl utéct do města. Co mě hodně potěšilo je drop z Duriela, jen si musím ještě 3 levely počkat (jsem 25)
Obrázek
Cíl: Paragon level 100
[100/100]

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 14.10.2018, 17:29 hod.

Dark_Deamon píše:
14.10.2018, 12:56 hod.
Kisuvka píše:
13.10.2018, 20:01 hod.
xXx: To je luck jako Brno! :D
Řekl pražák :D
To sem si nemohl odpustit :D čekal jsem, jak dlouho ti to bude trvat :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 15.10.2018, 00:04 hod.

Tak sem ještě dneska dohrál 4. akt NM, P8, FC, SP. Lvl 67, MF 149(96), DMG 2300, life 1550, rezy kolem 70.

Tak tady jsem čekal pěknej céres a asi bych se ho dočkal, ale konečně jsem začal pracovat s Shock Wave a je to ultimátní. Doom Knighti by mi, bez toho stun-locku, sundali merce natotata, a já bych je neumlátil i kdyby na mě neútočili. Takovej pěknej štít, zrovna když taháme píchátka... Venom Lordi to samý, děsnej fire resist. A soulové? 2. nejpříjemnější monstrum v celým aktu, první jsou ti psi, co plivou koule.
Héfaista jsem taky stunoval, tak i přes jeho Might byl v cajku. Kovárna dala Ko :( No a pak jsem musel změnit postup hry. Od posledního portu už jsem povětšinou jen stunoval, případně zabíjel Wraighty.
V CS jsem musel zpomalit a nenalákávat na sebe hordy, těžko se to hlídalo i se SW. Takovejhle amuletík jsem nečekal :shock: Infector a banda mě skoro sundali, pže jsem chtěl s mercem do rohu a že to budu na obě strany stunovat, ale došly flašky a nedařilo se mi vlízt do portálu. Zbylo 46 života, když se zdařilo... pak když už byl merc u mě, tak jsme to zvládli. Vezír pohoda, de Seis taky paráda, odlákat rytíře, locknout a bosse sejmout sám :D nechal sem si Exp shrinu v CS na Diabla a s plným páskem se jal splnit poslední úkol. Naštěstí se D zaměřil na mě, takže jsem merce oživoval jen jednou. Když jsem zdrhal před ohněm a před blesky, tak jsem to ustál, ale i tak jsem musel odbíhat doléčit se. U Jamelly jsem utratil přes 20K za lahve, mazec :shock: Nakonec dal merc poslední ránu, ale ten drop je nějakej prokletej. 3 rare a 3 magic. Prodáno za 70k :OXO

Tak držim palce na dropy a žádné ripy! Dobrou!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Sajs » 15.10.2018, 09:00 hod.

gratz všem k postupu, xXx ty jsi lucker :)

Já zatím osvobodil Anyu na normal lvl 43 SPaFC

edit: Normal hotov SPaFC lvl 49, prosím zapsat 11b

Uživatelský avatar
xXx
Gorebelly
Příspěvky:232
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od xXx » 16.10.2018, 19:46 hod.

Trochu jsem k tomu dnes sednul :green: a prošel 3.a 4. akt norm. Moc jsem se tím nepáral, běžel kupředu a zabíjel kolemjdoucí, těším se na nm :) . Drop nebyl nijak zajímavý, až diablo mně hodil pěknou bouchačku (škoda že ji nevyužiju)
Obrázek

Takže level 32. V 5. aktu trochu zvolním, snad poladím gear, ať mě anci neroztrhají.
Cíl: Paragon level 100
[100/100]

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od BliiNky » 16.10.2018, 21:26 hod.

xXx: Tos k tomu sednul pořádně :twisted: I když je fakt, že pokud to nejedeš jak my starý blázni, tak to může docela frčet :)

Mara si pomalu zvyká na Hell a překvapuje mě, že si to na P5 dává vcelku v pohodě. Největší trable samozřejmě na začátku dělali Falleni a jejich šamani. Zkoušel jsem se k nim vždycky telportovat a různě tančit kolem, aby prckové šli po mně a merc zatím zlikvidoval oživovače. Funguje to tak napůl, často je to drobet zdlouhavé a paradoxně to celé funguje líp, když je poblíž šamanů víc. To se vždycky portnu k jednomu, trochu ho pošimráme, a jakmile k nám Falleni dojdou, portnu se k dalšímu (OW zatím pracuje), atd. dokud všechno nepochcípá.

Legrace je taky se střelcema a střelkyněma všeho druhu - těsně před Cave level 2 jsem si prožil menší NDE, kdy jsem si roztahával jeden pack a nešikovně se portnul tak, že jsem sice za zadkem nechal bose, ale nastavil jsem se dvěma šípům od minionů. S amplifou nad hlavou mi zbylo asi 150 HP.

Všechno nicméně zdoláno na P5, FC, SP a parkuju před Stony Field.

Tady pár fotek, čím jsem se musel prokousávat (zajímavý drop kromě Mavina pásku zatím žádný)

Obrázek

Radši nezkouším, jak moc by bolelo dostat od tohohle přes čumák :dead:
Obrázek

Cursed & Extra Strong je zátěž hlavně na zlato.
Obrázek

Zahnaná do kouta kam patří.
Obrázek

"Sopel křídlo čarodějnice" :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 17.10.2018, 11:31 hod.

Nightmare dokončen! :wave: P8, FC, SP. Lvl 75, MF 166(96), DMG 3200, life 1500, rezy ele max.

Celkem velká pohoda díky SW a tomu, že tu neni moc monster s velkým fire rezistem. Na začátku byli potenciálně nebezpeční ježci, ale neměl jsem snad ani jeden bosspack, tak jsem byl rád. Ve Frozen dungeonech samo bacha na minotaury, ale ty dva bosspacky naštěstí neměli ani fanu, ani amplifu. Nejhorší byly sirény v patrech před Nihlem. Sesypou se ze tří stran, dostanete amplifu a ještě na vás střílí asi trilión fetišů. To sem musel SW po celý mapě. Padlo skvělý brnčo(24) :love: Těsně před ním padl ještě skvělej skiller. Pak až ve Frozen Tundře se mi vygenerovali Slingeři a jeden bosspack byl cursed. Tady jsem byl poprvé rád, že jsem druid. Už jsem začal utíkat, ale trefili mě, amplifa, a pak šly HPčka dolu tak rychle, že sem ani nestihl zmáčknout flašky. Proměnilo mě to zpátky na člověka a s jednim HPčkem jsem do spirály zdrhal dál. Epic fail. Pak už sem si dal větší pozor a SW to opět pojistil. Šel sem si z toho votevřít pívo :D Tundra nadělila i dva unikáty, tak sem schoval akorát ty rukavice kvůli Andy a CB. Jo a pro ZOMBa jsem před Ancema našel parádní helmu :D U Anců jsem podcenil přípravu, nevzal si dost lahví a když sejmuli merce, tak jsem byl nahranej, i když už měl Korlic jen půlku life. Takže znova. Protentokrát byl Talic PI a Korlic FI. Z boja sa neuteká, takže to trvalo věčnost, ale reward v podobě tři čtvrtě levelu to vynahradil :) Ve WSK další dva pěkný uniqy, nechal sem si jen kůsu.
No a u trůnu to bylo taky zajímavý. Přimět merce, aby píchal do Colenza, to byl teda nadlidskej úkol, druhej nejdelší boj.. Další tři vlny pohoda, i když Lordi šli taky celkem pomalu. Lister byl nejhorší, pže se mi ho nedařilo stunovat a půlka pásku padla, než ho merc upižlal. Pak už to bylo bezpečné, i když to trvalo nejdýl. Poslední bitva byla delší než všichni minioni dohromady, těch životů.... asi desetkrát jsem byl ve městě pro flašky. Drop dle očekávání k ničemu.
Pak už jsem šel jen na krávy, které bych taky nedal bez SW.

Runy mám všechny až po Lem, takže jsem upnul Vipera, u Larzuka do něj udělal díru a osadil Ptopazem, prohrabal vybávko a šel gamblit rukavice, boty, pásky a čelenky. 3 mega v tahu. Takže sem trochu vylepšil pásek a hlavně dostal čelenku s 25 allres. Respecnul kvuli novému vybavení a po převlečení to tedy vypadá následovně:
https://kisuvka.rajce.idnes.cz/Turnaj_C ... hot342.jpg
https://kisuvka.rajce.idnes.cz/Turnaj_C ... hot348.jpg
https://kisuvka.rajce.idnes.cz/Turnaj_C ... hot350.jpg
Držim palce na lepší dropy, jde se na Hell!! >:D

Ještě dost uvažuju o Deliriu. Půjde pak clawovat? SW? Něco jiného se ještě změní?
A ještě - jak sem vkladáte ty obrázky do textu? Mě to píše Nelze zjistit rozměry obrázku a nepustí mě to, ani když jsem tam zadal parametry. Díky

BliiNky: taky pěknej postup :) btw: co je to NDE?
Naposledy upravil(a) Kisuvka dne 17.10.2018, 19:05 hod., celkem upraveno 1 x.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.10.2018, 11:59 hod.

Kisuvka píše:
17.10.2018, 11:31 hod.
BliiNky: taky pěknej postup :) btw: co je to NDE?
NDE = Zážitek blízký smrti

Vás v Praze ještě nenaučili používat Google? :P

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od BliiNky » 17.10.2018, 12:07 hod.

Dark_Deamon píše:
17.10.2018, 11:59 hod.
Vás v Praze ještě nenaučili používat Google? :P
To spíš vy v Brně jste se zapomněli ptát :P

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Sajs » 17.10.2018, 12:08 hod.

Bliinky ty jsi psycholog nebo něco tomu podobného? To je od tebe nekolikátý výraz, který běžný člověk nepoužívá.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od BliiNky » 17.10.2018, 12:11 hod.

@Sajs: Spíš magor než psycholog :D Mám docela fajn paměť na nový slova a výrazy a pak je používám, abych vypadal chytřejší než jsem :wave:

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Sajs » 17.10.2018, 12:15 hod.

Takže takhle jo?

Obrázek

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od BliiNky » 17.10.2018, 12:26 hod.

Exaktně fabulováno.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.10.2018, 12:37 hod.

To snad ani není česky, ne? :green:

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od BliiNky » 17.10.2018, 12:59 hod.

Kisuvka píše:
17.10.2018, 11:31 hod.
Nightmare dokončen! :wave: P8, FC, SP. Lvl 75, MF 166(96), DMG 3200, life 1500, rezy ele max.
Tak tu máme třetího souputníka. Gratuluju :wave:
Kisuvka píše:
17.10.2018, 11:31 hod.
A ještě - jak sem vkladáte ty obrázky do textu? Mě to píše Nelze zjistit rozměry obrázku a nepustí mě to, ani když jsem tam zadal parametry.
Pokud vkládáš obrázek z Rajčete, rozklikni si jeho náhled, pak na něj klikni pravým tlačítkem a vyber možnost "zobrazit obrázek". Tím se dostaneš na URL, která vede přímo k obrázku. Odkaz pak zkopíruj a vlož do kódů img.

Příklad (IMG a /IMG musí být v hranatých závorkách) IMGhttps://img31.rajce.idnes.cz/d3103/15/15521/15521654_889a51519971e11986bca5b310e06cd3/images/Screenshot198.jpg?ver=0/IMG

Výsledek
Obrázek

Jinak aby se obrázek správně zobrazil, tuším, že musí být ve formátu JPG a mít šířku max. 600 px.
Dark_Deamon píše:
17.10.2018, 12:37 hod.
To snad ani není česky, ne? :green:
Není :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Fraxinus » 17.10.2018, 14:34 hod.

Pěkný postup, BliiNky. Mě střelci teprve čekají, tak bude srovnání s pl5 a 8. Asi tam budu kolem nich pobíhat dokola, tančit u tyče a čekat na okénko, kdy budu moct píchnout do jejich konverzek. :green: Pak už to bude snadný.

Kisuvka: Gratuluji k postupu mezi nás hellisty. Byl jsi už u krav?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 17.10.2018, 17:35 hod.

DD: Díky, ani mě nenapadlo to gůglit, měl jsem zato, že to bude hantec a ne něco obecně známého.

BliiNky: Nojo, nějak mi nedošlo, že vkládám url celé stránky i s obrázkem a ne jen url obrázku :roll: díky :)
S termity jsme na tom, koukám, podobně :D

Fraxinus: U krav jsem byl, nějak jsem někde umazal kus věty, opravím :D

Všem děkuji za gratulace a přeju hodně štěstí! :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od BliiNky » 18.10.2018, 10:23 hod.

Ve Stony Field jsem se potkal se Skeletony, Zombíky, Carvery a Hawky. Střelci kde nic, tu nic, což byla dobrá zpráva samozřejmě. Rakanishu padnul tak rychle, že jsem ani nestačil vyfotit jeho vlastnosti. Sám jsem o pár chvilek později zařval díky tomu, že jsem si u wandky nechtíc změnil Life Tap na Teleport a přemístil se rovnou do klubka Carverů. Vyváznul jsem, ale na tyhle situace si budu muset dávat velkýho bacha. Je to paradox, ale svojí nepozorností Maru leckdy ohrožuju víc než monstra kolem :roll:

Moje druhé NDE. Opět selhal switch skillů a portnul jsem (naštěstí na kraj) fanatického bosspacku. Zachránily mě 4 fullky a léta pěstěné D2 reflexy.
Obrázek

Dvě střely a čau. Life Tap byl úplně zbytečný, merc to nedával a já už vůbec ne. Zkoušel jsem ládovat fullky, ale nedokázal jsem v tom najít dobrý rytmus, abych udržel merca naživu. A tak jsem se uchýlil k jediné taktice která zbývala: kombinace LT, fullek a dálkového castění telekineze (knockback). Krasavec se nemohl ani hnout a merc ho odprásknul.
Obrázek

Jako pěkná zbraň, ale abych měl tolik obratnosti, musel bych až do 87. levelu obětovat všechny body do vitality. Asi si ponechám svůj Brandistock, který mi na Normal dropnul v Kasárnách.
Obrázek

Zlaté Shako mi nikdy nepadlo, tak jsem si aspoň vyfotil šedé :D
Obrázek

Tenhle roll se vážně povedl - kdybych si ho nasadil, vymaxuju si Cold Resist. Na druhou stranu přijdu o FHR, který mi dává Nokozon a ještě přijdu o bonus k FR. Zůstávám u Nokozonu.
Obrázek

TreeHead s Might Aurou znamená poslat merce dopředu, castit Life Tap a zatím si dát čaj a koláč.
Obrázek

Tahle taktika s rozdělováním monster mě poprvé trkla u krav na NM a teď ji s oblibou používám. Pokud se při teleportu dodrží správný úhel, příšerky zůstanou krásně seklé a extrémně náročné bosspacky se dají pěkně očúrat.
Obrázek

Tohle ovšem neočúrám :shock:
Obrázek

Chodící atomovka Griswold osobně.
Obrázek

♫♫♫ Shoud I stay or should I go? ♫♫♫
Obrázek

Do hořícího baráku bych si s Fire imunitou stoupnul taky :roll:
Obrázek

První zajívamý drop (který nevyužiju, protože není kam dát) :cry:
Obrázek

Vyčištěno vše po Black Marsch, na obzoru Věž a pak Díra. Level 78, P5, SP, FC.
Naposledy upravil(a) BliiNky dne 18.10.2018, 11:35 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od Kisuvka » 18.10.2018, 11:34 hod.

BliiNky: Pěkný, pěkný :) už se docela otáčej role mezi mercem a tebou, co? :D

EDIT: Nechtěl bych si stěžovat, ale...
Obrázek
Tak jsem si vyplejtval štěstí... :{
Naposledy upravil(a) Kisuvka dne 18.10.2018, 12:08 hod., celkem upraveno 1 x.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní D2 HC Challenge: Čapni kopí a hrej!

Příspěvek od BliiNky » 18.10.2018, 11:45 hod.

Neřekl bych, že se otáčejí, ale merc zkrátka musí tankovat a Mara asistovat, co jí síly stačí. Halt mezi všemi Paladiny a Barbary jsem tu jak křehká vázička na hodně vratkém stojanu :D

Edit: No vida @Kisuvka, Charsi má co do krámu >:D

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“