Level 99

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Re: Level 99

Příspěvek od Antabus » 21.03.2020, 23:46 hod.

update

1) 95lvl HC
2) 2 493 M
3) STARAjeHYDRA
4) blesková sosna

CSko - nejlepší nález BER, byl tam u jeden uniq sacred armor - zelenej..

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Level 99

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.03.2020, 17:27 hod.

Aktualizováno...

Pokud má někdo novu postavu, co by sem chtěl zařadit nebo aktualizovat data u již zařazené postavy, tal dejte vědět. Postava může být twinked/untwinked, SC/HC atd.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Level 99

Příspěvek od Antabus » 26.03.2020, 02:34 hod.

update

1) 96lvl HC
2) 2 717 M
3) STARAjeHYDRA
4) blesková sosna


CSko - 450 runů na p7 přibylo - nejlepší nálezy VEX, IST, Boneflame, Earth shifter, nový annus 20/15/10

napadlo mě, že bych měl vypsat i vybavení. Od lvl 93, kdy jsem začal cíleně sbírat expy v CSku, mám stejné, jen drobná úprava bot ( z aldurs bot na hotspur ) a přibylo pár charmů na vyplnění zbylých míst v inventáři

Griffon + facet(-20%/19%); Eshuta + facet(+3/-4%/+24%); RW CoH; RW spirit; Chance guard (40mf); Arach; uplé Hotspur; amu Maras (25 AR); ringy 2x SOJ; soso torch 19/16; Annnihilus 20/15/10; 3x skiler; gheed(39mf); zbytek life/mana/AR/FHR charmy

switch RW CTA + RW spirit

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Level 99

Příspěvek od Antabus » 06.04.2020, 10:26 hod.

update:
(DD už bych rychlejší než já :) )

1) 97lvl HC
2) 2 964 M
3) STARAjeHYDRA
4) blesková sosna


Na tomto lvlu mi podle svých měření vyšlo, že běhat p7 CS (seal bosses + diablo) nebo p1 seal bosses + p7 diablo vychází časově skoro stejně (varianta B je malinko pomalejši, ale dost bezpečnější); vyzkoušel jsem i expení na Nihlathakovi - to mě zklamalo, je to citelně pomalejší a NIhl má smysl pouze na posledním lvlu kvůli rychlosti, ale nejspíš ne pro soso.

Časově jsem zhruba v 1/3 cesty na 99tku. Dávám si ambici to do roku 2020 dokončit :) je to cca 180 hodin hrání (s anc Q), čili z mého pohledu nic, na co bych si netroufl. Není to ale jen o čase hraní, největší problém je nechcípnout. Za tu 1/3 cesty sem mohl RIPnout zcela reálně tak 3x-4x, kdy mě zachránilo štestí nebo někdy reflexní reakce.

Obměnil jsem v tomto duchu gear:
shako(um); Eschuta(facet); Arkaine´s Valor(um); RW spirit; Magefist; Dwarf ring; Arach; FCR ring s tri ress; aldurs boty;

aktuálně: 3045 life(buff); 1178 mana(buff); 2k obrana, FCR 123%; FHR 90%; 15% block; AR 75 (mimo poison,64)
Ještě včera sem psal klukům na skype, že pojedu dál p7 - ale do rána se mi to rozleželo, a při psaní toho příspěvku si ještě více uvědomuji, že riskovat pro zisk není dobrý přístup - tedy nadále až do konce 99tky runování v CSku stylem p1 na seal bossy + p7 na Diablo.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Level 99

Příspěvek od Antabus » 13.11.2020, 23:43 hod.

update:

1) 98lvl HC
2) 3 269 M
3) STARAjeHYDRA
4) blesková sosna

cestu na 98čku jsem z 90% plnil modu p1 + p7 diablo kill (cca 2500 runu); posledních 10% jsem dohral na p8, kdy jsem killoval všechyn bosspack po cestě, seal bosse a diablo. P8 je o něco rychlejší, lepší šance na drop zajímavého itemu/runy, ale je to mnohem nebezpečnější, rozdíl v rychlosti není velký, light soso hodně často náráží na LI monstra, a i ta co nejsou LI, mají celkem vysokou rezistenci na blesky, moc rychle to nepadá ani s griffonem a infi (ve srovnání s cold soso :( )

Q act5 q5 (ancients) splněn na lvlu 98

gear se kterým jsem lvl udělal:

Griffon + facet(-20%/19%); Eshuta + facet(+3/-4%/+24%); RW CoH; RW spirit; uplé Bloodfisty; Arach; War traveler; amu Maras (30 AR); ringy Dwarf + Wisp projector; soso torch 19/16; Annnihilus 20/15/10; 3x skiler; zbytek life/mana/AR/FHR charmy

buffly 2860 life; mana 1030; defense 2850, block 11%; ressy 75 AR; FCR 118%, FHR 85%, MF 93%

nejlepší nálezy: stormlash, 2xSUR

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Level 99

Příspěvek od Antabus » 05.01.2022, 00:07 hod.

update :twisted: :

1) 99lvl HC
2) 3 520 M
3) STARAjeHYDRA
4) blesková sosna

:twisted:
Cestu na 99tku jsem plnil velmi obdobně jako 98čku (CSsko, players 1 seal bosses, players 7 diablo), lautr to samý, jen asi o 30% delší (pokud můžeš počítat s Ancient Questem, ten ušetří cirka 17 hodin hraní).

Výbava:
Griffon + facet(-20%/19%); Eshuta + facet(+3/-4%/+24%); RW CoH; RW spirit; uplé Bloodfisty; Arach; War traveler; amu Maras (30 AR); ringy Dwarf + Wisp projector; soso torch 19/16; Annnihilus 20/15/10; 3x skiler; zbytek life/mana/AR/FHR charmy

čerstvě po dokončení 99: buffly 2889 life; mana 1059; defense 2866, block 11%; ressy 75 AR; FCR 118%, FHR 85%, MF 98%

Na tomto lvlu nejzajímavější dropy:
Knell Striker, 2x SUR, 1x JAH

Cíleně po 99tce jsem s touto soso začal jít od 93lvlu, kdy jsem ji přihlasil do této výzvy (2.1.2020), takže dokončuji prakticky přesně po dvou letech. Kolik jsem však skutečně odehrál? To už tak slavné není, drtivou většinu času jsem 99tku nedělal, protože jsem velkou většinu času ani diablo nehrál. Od té 93tky jsem si už dělal svoje stastistiky a herní čas mi z 93 na 99 vychází na 250 hodin (odhaduji tedy celkový čas na expení cca 300 hodin, se současnými zkušenostmi si myslim, že je velmi reálné to dát za 250 hodin celé).

Jako klíčové pro úspěch v této misi považuji rozhodnutí podřídit 99tce vše. Časově se sice jedná o pomerně náročnou výzvu, ale rozhodně v měřitku protřelého pařana nic mimořádného. V diablu jsem strávil mnoho tisíc hodin, takže spíš jde o to zkoncentrovat pozornost na jeden úkol. Zásadní pro HC dokončení bylo rozhodnutí jet 98tku i 99tku lvl (tedy cca 185 hodin!) na p1 a p7 zapínat jen na diablo. Obtížnost je pro zkušeného hráče prostě úplně jinde. Stačí se držet hlavních dvou HC obecných pravidel a to portit po kraji mapy, a udržovat vzdálenost, což ve výsledku znamená špičkově ovladat používání telekineze na sběr lahví a otevírání sealů. A samozřejmě výbava. Tu jsem během expení trochu ladil, než se ustálila. Měl jsem na sobě některé itemy, kteří mnozí určitě zavrhnou, jako bloodfisty nebo dwarf ring či wisp projector, ale já moc dobře vím, proč jsem si je nakonec nechal a pomohly.

Jediná opravdu vážná hrozba byl Seis a fyzický dmg jeho party, proto je vždy třeba se k němu portit "odspoda" a nejlépe jej zabit rovnou z off screenu. Druhá, většinou hráčů podceněná, vážná hrozba je big D, protože k němu v 50% případů jdete cursed a jdete tělo na tělo. I s mojí vybavou dokazal skoro 3k life vymazat během 2 sekund, takže u něj se nedivat na telku, ale hlidat prst na fullce, když je kletba nad hlavou.

Do výzvy mě vlastně dostali lidé na skype skupině a hlavně rival RIP, co tu 99tku tou dobou dokončil, tak nějak mě to namotivovalo ukázat, že to zvládnu taky :) takže jim patří DÍK :wave: Jinak mě expení fakt vůbec, ale vůbec nebaví :lol: Velký plus je jistota odměny za každý den hraní, nevýhoda mé cesty k 99tce je, že šanci na TOP drop máte malinkou (tc87tek mi padlo opravdu málo, ale uniq sacred armor tam teda zrovna jeden byl, nesprávnej :D), jakš takš padaly runy, ovšem tu jedinou, co jsem opravdu chtěl a na kterou 20 let čekám, jsem samozřejmě nedropl.

HR celkově od 93lvl (možná sem si nějaké ty nižší ale nevyfotil):
MAL 3x
IST 3x
GUL 4x
VEX 1x
OHM 4x
LO 1x
SUR 5x
BER 1x
JAH 2x
CHAM 1x
ZOD 0x

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Level 99

Příspěvek od Fraxinus » 05.01.2022, 01:10 hod.

Veliká gratulace k zisku 99vé trofeje! :)
Takovou trpělivost a zápal, přestože času bylo málo, mnohdy vůbec, to se musí ocenit.
Borec!
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Level 99

Příspěvek od RIP » 05.01.2022, 06:38 hod.

Velka gratulace i ode me, podle meho nazoru je to jedna ze dvou nejobtiznejsich vyzev v D2...evidentne pristup co se tyce p1/p7 je bezpecnejsi, a v globale i na runy SUR+ to vypada, ze jsme nastejno...jinymi slovy, moc se mi ta maximalizace dropu nevyplatila...pro ciste lvl 99 je tohle lepsi cesta...

Jeste jednou CG a GL next time :lol:

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Level 99

Příspěvek od ZOMB » 05.01.2022, 07:26 hod.

Paráda! Klobouk dole :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Level 99

Příspěvek od Rattus » 05.01.2022, 09:56 hod.

Neuvěřitelná výdrž a trpělivost.... obrovská gratulace k 99 :shock:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Level 99

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.01.2022, 19:35 hod.

Po 2 letech samostatnosti už není RIP sám :) Do klubu lvl 99 přibyl Antabus. Gratulace :) Kdo bude třetí...? :D

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Level 99

Příspěvek od Slw » 06.01.2022, 10:12 hod.

kus chlapské práce! gratulace!
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“