MF turnaj vol. 9

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.02.2019, 12:46 hod.

MrMongus píše:
10.02.2019, 09:47 hod.
A teď otázka do davu, je to RIP, nebo to není RIP když to byl SC char ?
Spíš než rip, tak bych to bral tak, že jsi přestal hrát.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Neposunuse » 12.02.2019, 08:37 hod.

Moje zkušenost s FI je podobná, jako píše RIP, tedy nic moc. V drtivé většině případů koukám už na první dropy, co padlo, a teprve pak využívám FI a koukám, co padlo z toho. A myslím, že téměř všechny TC87 a HR mi zatím padly z klasického dropu, nikoliv z FI. A to aplikuju FI nejen na bossy, ale i na miniony v Pittu (popř. jinde). Takže opět takový smíšený pocit.

Kisuvka:
Padl mi lepší Gheed (33 %) a lepší Change guard (35 %) a Meph konečně dropl Viperko, takže jsem do něj narval perfekt topaz a MF mám 321 %, což už ujde. Tak jsem šel na Pindla. Jenomže ten mi stávkuje, není schopen mi nic dropnout, za cca 3 hodiny runování mi dropl akorát Tancreds zbraň a nějaký normal unikát, jinak samé rare a magic věci. Bída, bída. Čekal bych, že když už ne TC87, tak alespoň sem tam nějaká exeptional unique nebo elite unique věc padne, ale ono nic. Stejně tak žádná lepší runa. Asi se fakt šprajcnul. Ještě tomu zkusím do konce turnaje nějakou hodinu dát a uvidím, ale času je málo.
Naposledy upravil(a) Neposunuse dne 12.02.2019, 15:17 hod., celkem upraveno 1 x.
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Kisuvka » 12.02.2019, 11:33 hod.

Neposunuse: Z toho si nic nedělej, já za poslední dva dny taky neměl žádnou TC87, ani HR. Co se týče FI, tak málokdy se podívám na drop před FI, takže jen vidím, jestli něco vylítlo, nebo ne. U run se to dá poznat, většinou jsou slyšet. MF už máš slušné, velmi použitelné. Tak držim palce :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Neposunuse » 12.02.2019, 15:23 hod.

Kisuvka: No zrovna u tebe se dá říci, že už sis ty lepší dny vybral :D Jak říkám, nečekám zázraky, ale divím se, že těch unique věcí padá tak málo... Holt asi jsem rozmazlený Blizznou, které to u Pindla fakt padalo, navíc jsou to opravdu rychloruny. Ale je fakt, že ani ze Zerkem jsem u Pindla neměl štěstí, a to ani po použití FI. Většinou to skončilo u čtyř rare itemů... Díky za podporu, ať ti do konce turnaje ještě něco pěkného padne ;)

GL2@
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od dawemorraless » 12.02.2019, 22:33 hod.

Mě už nic napadne bo sem padl já :green: Musím říct že sem maximálně spokojený zod jah 2x Lo do gralu + templar fantom a nějaký ty plecky. Dneska mi konečně padl earth spirit tak na HC chybí už jen 6 unikatu. Demonovi velké díky za turnaj...a těším se na MF 10 :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od ZOMB » 15.02.2019, 13:10 hod.

Tak já se svým zerkem moc nepostoupil, moc času nebylo, dal jsem ještě pár desítek runů na /p7 Andy (s MF přes 400%), ale ten Ribcracker / IK helma / Angelic amulet prostě nikde. Aspoň dropl Bonesnap s 276% ED. Přesto to ale na hellu kvůli nízkému AR moc nešlo, ten Angelic amulet je holt klíčovej a furt nic. Začínat další postavu se mi ale už nechce, když je turnaj už skoro u konce, takže moje skore je už finální.

Tímto děkuju uspořádání turnaje a všem účastníkům, že jsme se tu sešli zas v tak hojném počtu :)

Mějte se pěkně a přeju příjemné hraní ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Kisuvka » 15.02.2019, 14:07 hod.

ZOMB: Ani Baranarka třeba? Nebo Demon Limb? Lava Gouty? Ravenfrost? AR charmy? :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.02.2019, 11:30 hod.

Dnes večer v 20:00 končí turnaj. Pokud ještě někdo hraje, tak si pohlídejte aktualizaci výsledků, protože v 20:00 dám ve score topicu F5 a budu pracovat s údaji, které tam budou.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od ZOMB » 17.02.2019, 12:28 hod.

Kisuvka píše:
15.02.2019, 14:07 hod.
ZOMB: Ani Baranarka třeba? Nebo Demon Limb? Lava Gouty? Ravenfrost? AR charmy? :D
Jelikož jsem jezdil skoro furt Andy NM, tak mi většina z těch věcí ani dropnout nemohla. Dal jsem si pak pár Pit runů, ale s mým mizerným AR (WW kolem 2k, Berserk 4k) to bylo strašné, ten Angelic amulet jsem fakt potřeboval...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Neposunuse » 17.02.2019, 14:12 hod.

ZOMB: Tak to je pech, ten Angelic amulet běžně padá, ale to je Diablo. Já jsem zase furt nemohl dropnout Nagelring, který padá běžně, až nakonec mi padl, když jsem se z Hellu vrátil k Nightmare Andy.

S požehnáním Kisuvky mi konečně Pindl dropnul nějaké to TC87. Konkrétně sekeru Executioner's Justice a pak ještě v krátké době na to BK Sacred Charge. Ono vůbec to byla fajn série, protože jsem z něj během chvíle vymámil ještě Wolfhowl a Ondal's Almighty. Takže Kisuvko díky :D

Zkusím dát ještě pár runů, jestli nepadne něco zajímavého, jinak končím s kulatým výsledkem 600 bodů.
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Kisuvka » 17.02.2019, 18:51 hod.

Tak tady je slibované video přehledu dropů z 10 000 Pit runů.

https://www.youtube.com/watch?v=8lYZId0x59c

Bohužel to není identifikace, protože Fraps se v půlce zasekl, takže jsem mohl natočit už jen tohle.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.02.2019, 20:00 hod.

Turnaj je ukončen.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od RIP » 18.02.2019, 12:45 hod.

Diky DD za usporadani turnaje ;)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Antabus » 18.02.2019, 18:57 hod.

Velmi děkuji DDemu za pořádání turnaje. Blahopřeju Všem Třem Nejlepším. Kisuvku provázela turnajem ohromná, až bych řekl neopakovatelná, klika, přesto je férové zároveň říct, že tomu šel naproti maximálním nasazením, kdy se turnaji oddal na 100% a hrál ze všech nejvíc. Porazil i tak skvělého farmáře, jako je Crec, který předvedl mimořádný výkon, přesto po těch pěti odehraných dnech jsem už tušil, že mu letos ten triple nevyjde. Teleport+FI je prostě více než "jen" teleport. Složení grálu ho ale myslím bude hřát více :wave:. Třetím do party je Pan Mongus, ukázal mimořádný potenciál, přálo mu to pověstné začátečnické štestí, přesto bych jeho výkony určitě vyzdvihl, protože jako novic, neznalý světa Santuary se vedl fakt skvěle. Vybojoval i torch, což se soso ani na SC není zas tak jednoduché a v MF turnaji se to myslím zatím nikomu nepovedlo. Snad ho dvouměsíční "rage" navnadil dostatečně, aby dál obohacoval CZ/SK komunitu svou hrou a též rozjel nějaký vlastní projekt :)


Ještě je tu jedna věc. Nechci tím pokazit předešlý odstavec a navodit špatnou náladu, ale už v průběhu turnaje jsem deklaroval, že se dalšího zápolení nezúčastním, pokud se zásadně nezmění formát turnaje. Především mi jde o větší možnosti kontroly dodržování pravidel. Přece jenom, když už je turnaj tak skvěle obsazený a výsledky se začaly pohybovat v úrovních, o kterých by si pár turnajů zpět ani nikdo neodvážil uvažovat, už se jedná spíš o e-sport (pokud se na to díváte z pohledu boje o přední příčky), než o for fun záležitost. A pokud se bavíme o sportu a zápolení o umístění, je jeho samozřejmou součástí i nezávislý dohled, že všichni dodržují stanovená pravidla. V současném formátu, to si přiznejme a není to kritika, ty možnosti nejsou žádné.Toť můj názor, který nejspíš nemá podporu, přesto:

můj návrh byl turnajový realm - který by se dal využívat na celou řadu různě postavených turnajů, třeba i včetně PvP. Na tom realmu je možné nachystat a vytvořit kde co, nápadů bych měl docela dost. K tomu musím jen konstatovat, že sám nemám znalosti, abych něco takového mohl spustit (jinak už bych to udělal a čekal, zda to někoho osloví). Čili bez výraznější podpory k tomu asi ani nikoho nepřemluvím :), a proto jsem to musel zkusit a napsat zde, co mám na srdci. >:o

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Sajs » 18.02.2019, 20:54 hod.

Úvodem veliká gratulace vítězi, zároveň gratulace oběma štastlivcům k nalezení Tyrael's a Crecovi, který díky tomu doskládal grál.


Těd troch popíšu svůj vlastní průchod turnajem. Jako herní charakter jsem si, jak je již mým zvykem, zvolik build, který ještě nemám. Tentokrát to byl Wind Druid. Rozjezd - jak se dalo u castera čekat, docela pomalý, ale né úmorný a od lvl 30 byl svižný. Po dohrání normálu a splnění prvního questu u Akary na NM jsem se vrátil k Andy normal a snažil se z ní vymlátit 2x nagel ring. Toto se sice nepovedlo, ale dala alespoň Gull (cca 400 nájezdů). Když mě Andy omrzela dal jsem cca 20 nájezdů na normál Krávy a pak pokračoval na NM. Průchod celou hrou jsem měl Gull v ruce a Milabrega štít ve druhé, jen na anciety hell jsem vzal trošku lepší equip. JInak vše jsem se snažil projít s max. MF. Po dohrání NM jsem se opět věnoval Cow levelu, tentokrát NM, cca 90 nájezdů pro doskládání Cow king's setu. To se povedlo a ještě padla hromada bodovaných itemů. Když jsem považoval NM za vytěžený už nezbývalo než dohrát hell. Cestou jsem dal menší zastávku v LK, ale tam mě to moc nebaví, takže cca 150 runů (SUR potěšila) a hurá pokračovat na Baala. Po dohrání jsem střídal Mefa, Pindla a tunely.

Před začátkem turnaje jsem si stanovil několi cílů:
získat alespoň 700b - splněno
najít Cow King's set - splněno
poskládat Enigmu - nesplněno (splněno jen těch snadných 33%)
získat Annihilus - nesplněno
udělat alespoň lvl 91 - nesplňeno
najít TM :D - nesplňeno

Z dropů mi nevypadlo nic extra zajímavého i tak pár věcí do grálu přibylo. Zajímavostí je, že nepadl ani jeden čtyř-soketový ani bílý monarch, ale padl Stormshield :) Taky na skillerky nebylo štestí padlo mi jen 3x 1 to curses :)

Závěrem popisu musím řict, že Winďák je fajn build, který projde celou hrou bez vetších problémů, bez závislosti na equipu. Méďa skvěle tankuje, armor brání proti elementům a díky spiritovi je dost HP. Jediné co je opravdu o nervy je trefit tornáto, chce to o hodně více cviku než např. trefit za paladina kladivo. Občas byl problém zaměřit i Mefa :)


Děkuji DDmu za spořádání turnaje, byla to opět zábava a příjemné oživení, už se těším na další ročník


kdyby se chtěl někdo podívat, postavička i screeny z dropů jsou ke stažení zde:
https://www.dropbox.com/s/xs6bosqba9sf9 ... c.rar?dl=0
Naposledy upravil(a) Sajs dne 20.02.2019, 16:26 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Kisuvka » 18.02.2019, 22:52 hod.

Předně děkuji DDemu, za organizaci turnaje :) Také jsem moc rád, že se nás letos tolik zúčastnilo a že jsme do toho dali tolik, to mě velmi nabudilo :) Díky všem za účast :) Musim říct, že jsem nikdy neměl takové štěstí, jako na začátku turnaje, většina podstatného vybavení mi padla bleskurychle. Jestli jsem to dobře spočítal, tak mi celý turnaj zabral cca 440 hodin.

Před turnajem jsem si vytyčil cíle, kouknem tedy na checklist:

8 run do grálu - 10 splněno
10 Uniq do grálu - 14 splněno
Superior Archon Plate a sestavení Enigmy - 1 splněno
Phase Blade a sestavení Grief - 1 splněno
poslední setovka do grálu - 11 splněno
10 eth Uniq do grálu - 51 splněno
eth Archon Plate a sestavení Fortitude - 2 splněno, eth Great Hauberk a eth Sacred armor
10k Pit runů - 10k splněno

Na začátku jsem fakt nečekal, že dám tu dardu runů, tady fakt patří největší dík Crecovi a Mongovi za jejich konkurenci, která mě namotivovala :) Díky kluci :) Můj nejhustší projekt je zdárně u konce.

A nakonec výpis toho, co padlo za 10k Pitů, cca 350 hodin čistého času:

Caduceus - 9
Colossus blade - 8
Corona - 16
Diadem - 11
Mythical sword - 11
Sacred armor - 10
Scissors suwayyah - 11
Vortex shield - 4

Celkem - 80

Archon staff - 1
Berserker axe - 2
Bloodlord skull - 3
Caduceus - 5
Colossus blade - 8
Corona - 0
Diadem - 4
Dimensional shard - 0
Giant thresher - 6
Glorious axe - 2
Hydra bow - 2
Legend spike - 3
Myrmidon greaves - 1
Ogre gauntlets - 6
Sacred armor - 2
- Templar's Might - 1
- Tyrael's Might - 1 :love:
Thunder maul - 5
- Earth Shifter - 1
- The Cranium Basher - 4
Unearthed wand - 3
War pike - 1
Winged harpoon - 5

Celkem - 59

Mal - 3
Ist - 4
Gul - 2
Vex - 4
Ohm - 3
Lo - 2
Sur - 1
Ber - 2
Jah - 3
Cham - 2
Zod - 0

Celkem - 26

TC3 Unique - 15
TC3 Set - 17

Celkem - 32

Horizon's Tornado - 5
Stormlash - 0
Stone Crusher - 4
Schaefer's Hammer - 1

Gheed's Fortune - 18
Rainbow Facet - 25
Amulet - 38
Ring - 70
TrA-ToB-AS Amulet - 7

Ještě malé srovnání s Crecovým počinem v Pitu: Setovek trochu víc než 1,5 násobek, Unique akorát 1,5x, run výrazně méně než 1,5x. Závěr mi tedy vychází, že FI fungovalo, jak hra uvádí.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Crec » 19.02.2019, 15:45 hod.

Ode mně taky velké díky Deamonovi za turnaj, myslím že mi bude ještě dlouho rezonovat v paměti :) Myslím že velmi povedený ročník, CG Kisuvkovi za legendární výkon no a snad se tu příště slezeme alespoň ve stejném počtu jako letos :)
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Antabus » 20.02.2019, 09:14 hod.

na discordu byla diskuze k dropu run a šancím v Silospen (které jsou nesmyslně malé a na 99% špatně)

tady dávám odkaz na trochu jiný pohled na věc:
https://www.reddit.com/r/Diablo/comment ... rune_drop/

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Neposunuse » 20.02.2019, 10:32 hod.

Dovolím si sem uvést mé zhodnocení turnaje:

V prvé řadě velké poděkování Dark_Deamonovi za uspořádání a organizaci turnaje, který nás tak baví, jak je i dle výsledků vidět. Dále velká gratulace vítězům a také soupeřům, kteří tolik štěstí neměli, ale hráli. Letos bylo hodně výsledků okolo 1000 bodů, což zase o něco zvedlo úroveň turnaje.

Ještě větší gratulace Crecovi a Kisuvkovi k nálezu Tyrael's Might, to je historický a přelomový okamžik. Pokud se nepletu, tak v letošním turnaji padly všechny předměty, které Diablo II nabízí. Dále obrovská gratulace Crecovi, který dosáhl se svou postavou levelu 96, dropnul kde co, nastřádal neuvěřitelných 1820 bodů, což by ve všech předchozích turnajích v pohodě stačilo na absolutní prvenství, ale letos bohužel ne. No a přímo gigantická gratulace ode mě směřuje Kisuvkovi, který dokázal téměř nemožné, dosažené číslo bodů se u něj zastavilo na neuvěřitelných 2104 bodech, dropl i Tyrael's a výrazně se tak přiblížil k dokončení sbírání Grálu. Neskutečné, smekám. ;)

Ještě jednou díky všem za účast v turnaji, bylo to zase parádní zpestření, byť má manželka pro mé noční hraní neměla příliš pochopení 8-) , a doufám, že za rok se zase všichni sejdeme.

Za mě, když vidím, jaké krásné věci Crec a Kisuvka našli v AT, resp. v Pittu, tak zkusím během roku na těchto lokacích zapracovat také, byť 10 000 runů zřejmě nezvládnu.

DD: Jaké změny v pravidlech turnaje se chystají?
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 9

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.02.2019, 13:25 hod.

Jsem rád, že vás turnaj i po tolika letech stále baví :) Co se týče mě, tak vždycky doplatím na pořadatelství :D Tím myslím všechny ty bodové aktualizace, které dělám. Ono se to nezdá, ale když to sečtu, tak za celej turnaj jsem u aktualizací bodů proseděl kolem 10 hodin. Za tu dobu se už dá najít nějakej ten předmět :) Ale z části si za to můžu sám, protože ve score topicu si každej nalezenej item obarvuju ručně. Asi nějaká forma postižení... :D

Co se týče těch změn v následujícím turnaji, tak budou dvě. Respektive to bude návrat ke kořenům. Bude se jednat o zákaz skillu Find Item ve všech podobách. Jak skill samotnej, tak i jako oskill na itemu Heart Carver. Druhá věc se bude týkat skillu Teleport, kterej bude taky zakázán ve všech podobách, kromě chargess. Cílem je větší balanc mezi výsledkama. Taktéž bude snížena délka turnaje minimálně o 14 dní. Poslední turnaj měl druhé nejdelší trvání a bylo to znát. Když vemu v potaz jen poslední 2 týdny, tak z 27 přihlášených lidí byli hrací jen 4 hráči.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“