MF turnaj vol. 10

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny
Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od Dragonius » 05.02.2020, 00:00 hod.

Mě paradoxně ještě nepadla runa Tir a ani Eld (abych ji mohl vykubit), takže v 5. aktu na NM ještě běhá merc bez Insight :{

RIP: Už jsem 61 :D Dám na Tebe Honzo a vyleveluju kladiváře u Eldritcha a pak půjde na Hell u 70lvl
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.02.2020, 07:19 hod.

Mě padla první Nef až na levelu 81, takže máš ještě čas :D

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od Dragonius » 06.02.2020, 16:41 hod.

Tak sice Ko a Fal (Pořád nic extra), ale ta Tir nikde. Tak já si teda počkám až na Hell, což jsem ještě snad nezažil :shock:
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od Javurek » 07.02.2020, 17:06 hod.

No, tak to balím, aktualizoval jsem bodíky, celkem 202, žádná sláva, ale aspoň jsem dokončil Hell :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.02.2020, 16:58 hod.

Pro ty, co ještě hrají...

V 20:00 zmáčknu F5 a budu pracovat s výsledkama, které budou v bodovacím topicu. Tak na to při poslední aktualizaci myslete.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.02.2020, 20:13 hod.

Turnaj je ukončen.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od dawemorraless » 09.02.2020, 23:20 hod.

Sláva vítězům čest poraženým ...Já na to pěkně káknul poslední 3 týdny ale holt sem byl už fakt otrávenej jak nepadali obyč plečky který padaj normálně co chvilka. Díky DD za tunraj poklona pane :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.02.2020, 04:42 hod.

Díky :)

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od Mia » 10.02.2020, 07:08 hod.

:wave: Děkuji že jsem se mohla zúčastnit i na těch pár dní. Body sice bezvýznamný, ale nečekala bych že mi Mef hodí dva itemy do grálu :love: Takže o to je moje radost ještě větší.
Díky moc DD, a snad zase příště!
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od Sajs » 10.02.2020, 08:40 hod.

Úvodem gratuluji Ripovi k vítězství a děkuji DDmu za uspořádání turnaje.

Opět jsem v rámci turnaje rozjel build, který jsem dříve nehrál, tentokrát to byl Bone necro a musím říct, že je opravdu velmi zábavný a bude to teď můj hlavní hledací char.

Je to caster, takže dmg má jistou i bez itemů, ovšem ne tak velkou jako třeba soso. Tuto nevýhodu vyvažuje hromada prokletí, která ho brání před každým úskalím a když už opravdu teče do bot, tak bone prison zachrání vše. Jen se člověk nesmí zavřít do vězení s Moon lordem, jak se mi to povedlo :). Další nevýhoda je, že chvíli tvá než si človek postavu osahá, protože používaných sklillů je hodně, takže to chce rychlé prsty. Velká výhoda je, že může chodit skoro do všech lokací, ne-li do všech, to jsem za turnaj nestihnul pořádně prozkoumat, většinu času rubal Mefa a pit, občas ROF a Chaos. Jo a ještě pindl byl extra snadný díky prokletí Attract.

kdyby se chtěl někdo podívat, tak postava a screeny dropů jsou ke stažení tady
https://www.dropbox.com/sh/xtedo7zlbpel ... WChwa?dl=0


Už se těším na další turnaj, tak snad za rok ahoj

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od RIP » 10.02.2020, 09:17 hod.

Diky za gratulaci ;)

Co rict k turnaji, vubec jsem se nechtel zucastnit, ale clovek mini, okolnosti a v tomto pripade moje zdravi meni, coz se podepsalo na tom, ze jsem mel tentokrat na turnaj velkou porci volneho casu, coz je samozrejme taky videt na vysledcich...priznam se ale, ze pote, co Crec zalomil svou druhou sosnu uz jsem na to v podstate nesahnul...A nutno dodat, ze nebyt toho, tak jsem turnaj nevyhral, necro bez tele se sose nemuze rovnat...

U Creca je clovek na vysoky standart zvykly, takze i po prechodu na HC pro nej neni problem nahrat 1000+ bodu, ale Rattus se zlepsuje turnaj od turnaje a stava se z nej velky souper, coz je moc dobre...Uprimne chlapi, nevedel jsem komu vic prat umisteni na bedne, jestli Dawevovi nebo Rattusovi, ale vzhledem k tomu, ze pro Dawe-a je to standart a pro Rattuse poprve (obrovska gratulace btw) to dopadlo asi spravne :)

Komu patri nejvetsi dik je samozrejme DD, protoze jeho turnaj drzi tuhle komunitu pohromade, takze pro priste opakuji svou nabidku co se tyce pomoci s aktualizacemi score...a velka gratulace ke dvema Grailerum, v teto chvili uz je to hodne ;)

Za sebe jen doplnim to, ze je mi souzeno vyhravat turnaje se spoustou padlych HC hracu a nizkym score, tedy divne turnaje, stalo se tak v turnaji c.5 a ted v turnaji c.10, takze jiste tusite, co nas ceka v turnaji c.15 :lol: :lol: :lol:

@DD: Pokud by Te to nijak nezatizilo, tak jako v turnaji c.5 bych chtel jeden item, jakykoliv, idealne personifikovany jako trofej...a nespecha to ;)

Diky vsem za ucast a za rok znovu a lepe :)

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od Rattus » 10.02.2020, 10:29 hod.

RIP: Díky moc a gratuluji k vítězství. Já se na to třetí místo dostal v podstatě jen díky dvěma haluz dropům v poslední den (Corona/30mf a Bloodlord Skull/Eth) a hlavně proto, že se na to dawemorraless vyprdl :)

S celkovým průběhem turnaje jsem z mého pohledu velmi spokojen, jen je škoda že zde tolik lidí riplo. Z hlediska dropů si nepamatuji kdy se mně naposledy tak dařilo. Celkově padlo 23 Tc87 a 5 HR za 1200 AT (11 tc87, 5 hr) a 3042 Pindlů (12 tc87, 0 hr). Na začátku jsem chtěl běhat i Pit, ale když jsem viděl jak to tady umírá, tak jsem to po 100 runech vzdal. Výsledkem působení v turnaji je i jeden předmět do grálu takže paráda.

Jinak bych chtěl hlavně poděkovat Dark_Deamonovi za uspořádání turnaje a už se těším na MF11 :)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od Slw » 10.02.2020, 13:23 hod.

gratulace všem. sláva organizátorovi :) a zase někdy příště ;)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od Crec » 10.02.2020, 17:28 hod.

Velké díky DDmu za opět skvělý turnaj, byl to můj první za HC, sice jsem to 2x zalomil, ale dropl jsem během turnaje 4 grailery, což když vám chybí cca 11 posledních itemů pekelně potěší :twisted: takže itemážně super, dále jsem chtěl pokořit hranici 1000 bodů, což se také povedlo, jediné co nevyšlo bylo turnaj přežít a přihlásit se do RIPova projektu untwink lvl 99 - sosu jsem ale rozjel už mimo turnaj tak snad to nezalomím :) RIPovi gratulace k prvnímu fleku a za rok doufám zase v hojném počtu naviděnou :wave:
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od Kisuvka » 10.02.2020, 21:10 hod.

Já taky děkuju DD za uspořádání a všem za účast. Musim říct, že mě letos nebavilo hrát. Asi se to musí vyrovnat s minulým ročníkem :D

Sláva vítězům! :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od Abuzus » 12.02.2020, 05:13 hod.

Díky DD za turnaj. Mně to baví i jen sledovat :lol:

Každopádně 4 "tisícovky" jsou oproti počátkům bombastic - CONGR fšem !
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 10

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.02.2020, 10:14 hod.

Díky všem za zpětnou vazbu. Poděkování patří ale i vám, protože bez vás všech by ten turnaj byl ničím.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“