No vitality melee GC turnaj

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Pietro
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:PietroCZE#2776
Bydliště:Sokoleč
Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Pietro » 26.02.2020, 16:25 hod.

Tak já ripl ve 2A. Scarabove mi byly osudný
Ale zkusím to 6novu, ten Holy freeze Pala se mi docela zamlouvá. Pojedu ho s rogunou.

Uživatelský avatar
Roxar
Quill Rat
Příspěvky:26
BattleTag:DirrefulRoxar
Bydliště:Praha 10

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Roxar » 27.02.2020, 09:27 hod.

R.I.P -Lvl 21
Padl jsem při čištění hrobek. Stun spousta Eletriky a cold, nestihnul sem dohealovat a rozehnat dav. Padnul mi ještě Isenhart’s Lightbrand. ale to už je jedno.

Začínám Paladina a bude to Vengeance/Holy Freeze + Lučišnice
Naposledy upravil(a) Roxar dne 04.03.2020, 13:51 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od BliiNky » 27.02.2020, 17:22 hod.

Tak já mám konečně dostehovano, byt predany a můžu zas myslet na Diablo. Kdo neví, palaka jsem ripnul vA3 u Szarka. Rozjel jsem nového Avengera, momentálně na začátku A2.

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Rattus » 28.02.2020, 10:49 hod.

TeS: Cg k dokončení normalu, parádní výkon :)

Jinak já s tím taky hnul, dodělal A3 + A4 a momentálně level 35, P8 full clear. Zatím jsem se naštěstí nedostal do situace, kterou bych musel řešit víc než jednou fullkou, takže až na tu rychlost pohoda.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Slw » 29.02.2020, 11:44 hod.

nejhorší situace byla pro teslu u pečetního venom lorda. extra fast a málem si mě upekli ohýnkem na véču. valím směr anya. ancient plegde v pala štítu plus steel ve flailu zatím plní funkci dobře. p7 full 303 life (ale bude upgrááde :green: ) lvl 39
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od TeS » 29.02.2020, 20:11 hod.

Díky :) Dokončil jsem act1 nm FC. Hned od začátku jsem snížil na P5, nechěl jsem riskovat. Cítím, že už začíná přituhovat, ty hpčka chybí. V catacombách v druhým patře jsem skoro ripnul. Pack arachnidů a shamanů v malý místnosti a nemohl jsem ven, použil jsem všechny fullky a skill cloak of shadow mě zachránil, ale aspoň je sranda :D Level 52 404hp

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 29.02.2020, 23:02 hod.

A já právě picnul Duriela. A2 normal, 231 HP a jedu pl8 full clear. Pro dnešek raději konec, akt 2 trval s impalezonkou skoro 7 hodin. Super bylo, že jsem dropl kdesi ve falešné hrobce Crushflange, takže jsem s tím rychle snížil durimu životy na polovinu. Potom už ani tolik nezlobil a upíchal jsem ho kopím. Co mě překvapilo, byl drop celkem 41 run v jediném aktu (10x El, 10x Eld, 6x Tir, 5x Nef, 3x Eth, 2x Ith, 4x Tal, 1x Ral). Padalo to doslova na každém rohu. To je snad rekord!
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Drakesis » 02.03.2020, 17:20 hod.

Zajímavá myšlenka tohoto turnaje. :lol:

Mě hnedle napadla ama, co bude v pazuchách vláčet Passion a střídavě to kosit Zealem a Zerkem. S pořádnou investicí do Criticalu a Penetrace se to jeví jako celkem solidní pouťová atrakce, místo konfet lze po monstrech střídavě sypat Slow Missiles a Inner Sight. K tomu nějaké to hupkání z úhybů.

Jen by bylo asi problematické se k této zbrani vůbec dostat, jelikož by to znamenalo projít až do Pitu; nechce-li to našinec píchnout do Feral Axe, ale touží využít štít pro nějakou tu rezistenci, že ano (RalOrtTal / Rhyme); kde by získal Zerk Axe / PB.

Nicméně ani s touto zběsilou zbraní by to byla solidní anabáze. :lol:

Nebudu kazit zábavu a chutě je koste! >:D

Uživatelský avatar
Roxar
Quill Rat
Příspěvky:26
BattleTag:DirrefulRoxar
Bydliště:Praha 10

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Roxar » 04.03.2020, 13:49 hod.

Paladin - LVL 17
Tak první akt hotov, Andy padla jak hruška a už sem dal I první úkol II.A
Padnul mi Cleglaw’s Claw.
Zatím žádný větší problémy.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Slw » 04.03.2020, 18:24 hod.

baal padl na p7 lvl 48, life 374. už mám za sebou nm hrabivku. padl 4 sok pala štít (ale malé rez all), tak uvažuju o spiritu. aktuálně lvl 50 life 378
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Kisuvka » 05.03.2020, 08:23 hod.

Všem gratuluju k postupu, pěkně to tu jede :)

Tak konečně A2 finish, P8, FC, lvl 28, 201 life.

Tady už to taková brnkačka nebyla, sice jsem vygamblil solidní kladivo, ale bez štítu to s kroužkovkou narvanou topazama celkově nedávalo moc velký obranný číslo, takže jsem ho nakonec musel nasadit. Chvíli se mi střídaly zbraně, až pak konečně jsem taky vygamblil solidní sekyrku, našel Sander's ruce a taky gamble nadělil čelenku s 1-112 Li dmg, takže to nebylo až takový zpomalení.

Bohužel přišlo i pár NDEček, ale snažím se nenechat se obklopit a roztahat si skupinky a pak to jde, ale párkrát člověk potřebuje zariskovat, když chce sejmout tatínka. Zatim jedu bez úhybů, tak uvidim, jestli je to gut. Sbírám FHR, protože obklopení nepřáteli je fakt dost nepříjemné. Škoda, že neni nějaký super fajnový RW do dýky.

Docela jsem se bál Duriho, že mě zmrazí až na kost a nedám ani ránu, ale 67 rezist mě asi dost pomohl a Strenght v Crystal Swordu mě stíhal doléčovat tak, že stačily i minory, takže to jen trochu trvalo, ale bylo to bez ohrožení. Daleko víc mi zatopil Kaa.

A ještě jeden dotaz trochu mimo: Netušíte někdo, proč je ve druhým aktu rozdílnej mlvl a alvl na většině míst?

Frax: to je slušná nálož run, to teda koukám :shock:

Tak GL a žádný ripy!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od BliiNky » 05.03.2020, 19:41 hod.

@Kisuvka: Strength nebo Steel? Pokud první varianta, jak se ti povedlo sehnat Amn? Ta snad padá prvně až u Koncilů jestli se nepletu.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Kisuvka » 05.03.2020, 22:56 hod.

No vidiš, myslim na to, že bych ho rád měl a píšu blbiny :oops: nevim, kde to padá, ale narval jsem do rare crystalu lebku :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od TeS » 06.03.2020, 20:29 hod.

Duriel už to má taky zasebou. P5 FC Level 59 481hp. Našel jsem botky goblin's toe a asi je upnu pokud najdu shael runu nebo nenajdu lepší. Z Duriela padlo Haemosu’s Adamant což mi dost zvýšilo životy. Ke konci critnul a sundal mi 2/3 života, takže až taková sranda to nebyla. Horší byli ty nemrtvý co furt oživujou, potkal jsem skupinu championu + skupinu těch elektrických lítacích potvor a ty mi pocuchali nervy, nedali se zabít, furt si obnovovali životy. Zabil jsem jen toho unikáta ten šel dolů, zbytek buglej. Jinak padalo jen harampádí, nic pořádnýho :-|

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 07.03.2020, 14:21 hod.

Ouuu, to muselo hodně bolet. Jak Duriel, tak ti netopýři, co nejspíš furt zdrhali, jakmile jsi překonal počáteční obtíže při boji s nimi, kterým kryli záda ti šampíci unravelerů, pěknej hnus teda. A za harampádí typu Haemosu's Adamant buď kuava šťastný. ;)

Jinak, dnes večer hodlám provést aktualizaci skórovníku, takže mi napište po vzoru těch, co již tak učinili, svůj progres. ;) Body počítat nemusíte, spočítám sám, jen uveďte skutečnosti, podle kterých na ně máte nárok.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od BliiNky » 07.03.2020, 19:28 hod.

Za mě dnes dokončen A2, P8 FC. Picnul jsem už i Szarka, takže svýho minulýho smrťáka už jsem překonal :twisted: :wave:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 07.03.2020, 19:35 hod.

Dobrý. Já svého předešlého smrťáka picnul už dávno. Teď jsem ve 4. aktu, ale předtím byli dost otravní šampioni vampýrů v Durance, když jim někdo dělal doprovod, jako třeba omightovaný Bremm. Takže byla sranda. Mephistovy útoky taky pořádně štípaly. Málem mě sfoukl sérií blesků jako svíčku, i když mám 75% rezisty.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Kisuvka » 07.03.2020, 20:56 hod.

Tak, kempím na Arreat Plateau, lvl 38, 253 life, zatím všechno P8, FC.

Jedu teda passivku a zatim se držim bez kopí. Sbírám FHR, FBR a IAS jak se dá, protože je to jinak strašně naprd v davech.

3. akt byl celkem v pohodě, Szark se furt nemohl trefit, tak jsem to ustál, Sarininu bandu jsem sundal ve dveřích, radu stačilo roztahat a nebyl to takovej problém. První krize přišla až u Brema, kterej měl konvu, takže to jsem zdrhnul do města a vyraboval zásoby rezů a i tak to nebylo snadný. Pak mě Mef na jednu ránu zblízka skoro sundal ani nevim jak, zbylo asi 12 life, ale fialka to zachránila a pak už to bylo bez problému.

4. akt byl ve znamení roztahávání Venom lordů, sice plnej rezist, ale packy se nedaly ustát bez rizika. U kovárny to bylo taky o držku, ale roztahání to pojistilo a kovář byl v pohodě i díky už teda konečně vyrobenému Strenght v dýce. De Seis kupodivu nebyl problém, zato bitva s Vezírem byl zatím největší čelenž. Roztahat tuhle bandu dalo fakt zabrat, protože se ti minioni furt točej kolem bosse. I tak jsem bojoval se čtyřma naráz včetně Vezíra, ale naštěstí po mě neflusal oheň, když jsem mu byl na blízku a rubal do něj. Stejně lítaly lahve jak ďas, ale jak chcípnul, už to roztahávání bylo o dost lepší. Diablo už pak kupodivu byl v klidu, lahve stíhaly bez problému doléčovat ten jeho flusanec, takže dýka a meč stihly udělat svou práci. Dva kousky Sigonu celkem potěšily a zatim jsou v truhle.

GL, HF!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Fraxinus » 08.03.2020, 02:57 hod.

Dokonán akt 4. Level 35, 297 života, stále full clear, stále players 8.
Dost mě ve čtvrtém aktu štvala zbraň, co se furt rozbíjela o impale. Čím více HP mohla potvora mít, tím vyšší šance, že se mi vygeneruje v množství více než velkém. Co hůř, merc se mi bugnul a všichni šli jen po mně. Hodně horko bylo u Hephasta, který byl obdařen aurou Might. Au, to to bolelo, merce si nevšímal. Kdo si ho nakonec všímal, a já mu za to moc děkuju, byl jistý boss oblivion knighta v Chaos Sanctuary s multišotem, který byl tak laskavý a zabil mi ho, protože já sám ho zabít nemůžu. Merc se jmenuje Devak, ale já mu říkám Dřevák.

Ale po jeho oživení se docela šikl a odvedl precizní práci u Infektora, když hezky zpoza rohu uiceblastoval většinu jeho minionů. Na Diabla jsem vytáhl dvě zbraně, zaprvé na switch Crushflange, kterým jsem mu snížil hápéčka tak na půlku, a zbytek jsem dopíchal Malicí, kterou jsem si o akt dříve postavil specielně na Mephista. Celá operace trvala něco málo přes 15 minut. Na nic jiného než akt bossy Malici nepoužívám, protože pro glass cannony je drain life dost rizikový, kromě těchto případů.

Zelené i zlaté věci docela začaly padat, přestože nemám MF, ale prakticky nic, co by impalezonce padlo. Runy padají furt naprosto skvěle a znovu rekordně. Za 3. akt jich bylo 28, za 4. akt jich bylo 12. Hellforge dala Nef.

Tabulku, kterou jsem sliboval už navečer, jsem musel odložit až na noc kvůli něčemu pracovnímu a urgentnímu. Je k nahlédnutí hned ve druhém příspěvku tohoto tématu pod seznamem hráčů a postav.

edit: To Drakesis: Výtečný koncept. Mám si tě zapsat na seznam účastníků? Určitě by stálo za to to zkusit, byť získat potřebnou výbavičku nebude snadné. :)

edit2: Gratuluji Slwkovi k prvním bodům a k velkolepému progresu. Ostatní, co ještě nedokončili normal, také chválím za dobrou práci. :)

Kisuvku poprosím, aby mi blíže specifikoval svůj build a merce, Rattuse a BliiNkyho, aby uváděli i aktuální hladinu životů, Roxara, aby uváděl hrané players, životy, a zda jede nebo nejede full clear (fc), o skoro totéž žádám i Sajse.
A poprosil bych i ostatní, co sotva nebo vůbec začali, aby též napsali, jak pokračují.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: No vitality melee GC turnaj

Příspěvek od Kisuvka » 08.03.2020, 17:53 hod.

Frax: Jedu passive větev, bez merce (roguna chcípla hned dle pravidel) a zatim i bez DAE, a krom toho jsem zatím do pazour nevzal ani kopí (muj osobní čelenž).
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“