Merc is the True Hero

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Kisuvka » 18.10.2020, 20:51 hod.

Pomalu, jsem věčně v práci a pak si mi nechce tolik pařit.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od BliiNky » 18.10.2020, 21:19 hod.

Došťouchán Normal, level 48, P8, FC, naked, bez charmů atd.

V 5. aktu jsem měl kliku hned dvakrát: jednou na eth Partizán, do kterýho jsem narval Insight, takže merc má teď 5× větší dmg.

No a druhak se mi roztrhnul pytel s Amn runama. Jen za pátý akt jich padlo 7.

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Sajs » 20.10.2020, 07:25 hod.

Gratuluju k dohrání!

Hlásím postup, normal dohran na lvl 32, teď se chystám na Andy NM.

Diablo mě skoro vysál z prachů, zbylo mi 1600 goldů :), nedarilo se mi pritahnout jeho pozornost a sel hned po mercovi, nakonec jsem to vyresil tak, ze jsem stal u portu a jakmile merc zacal dostavat tak sup do mesta.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od BliiNky » 25.10.2020, 10:31 hod.

Doklepán A1 NM, P8, Full Clears, naked, bez charmů a rozšířené truhly. Popadal kopec run, nejvyšší byla Lum z Andy. Level 53.

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Sajs » 30.10.2020, 21:25 hod.

lvl 50, jsem před diablem NM, merc might

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od BliiNky » 01.11.2020, 10:06 hod.

Hotov A2 NM, padla další LUM. Level 60, Full Clears, P8, naked bez charmů atd.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Fraxinus » 04.11.2020, 01:35 hod.

V 5. aktu mě nemile překvapil jeden bug, co jsem dosud nikdy neviděl. V jedné ohrádce s barbary se mi žádní nevygenerovali, a já tak nemohl splnit quest. Musel jsem pokračovat dál a pak se k nim v nové hře vrátit, abych proběhl monstra až ke všem třem ohradám, stoupl si přímo před dvířka a s použitím TP mohl nasměrovat merce jen na ně, aby nikoho nezabil znovu. Marně i já čekám na Sol, ale povedlo se mi v gamblu sehnat pěknou žlutou píku s parádním dmg. A pak z dropu ještě jednu, co má amplifu. Ale tu první jsem mezitím upgradl, takže mi zatím nezbývá než čekat na další Amn. Nakonec jsem se dopracoval až k Baalovi, který byl děsně otravný bratříčkem a teleportováním. Střídáním Malice a té rare píky ho merc po asi 20 minutách udolal. Pak přišly a řadu ještě krávy, kde mě dost zklamaly dropy.

Level 48, pl8, full clear, hotov normal, ten byl celý odehrán za 27h 36m.

BODOVÁNÍ

1. dawemorraless - 186 bodů - lvl 79, pl1, full clear (nm), teleport, dokončen n (2.), nm (1.), h (1.)
2. BliiNky - 33 bodů - lvl 60, pl8, naked, bez charmů, full clear, dokončen n (3.) A2nm
3. Fraxinus - 33 bodů - lvl 48, pl8, full clear, čas 27h 36m, dokončen n (5.)
4. RIP - 16 bodů - lvl 3, pl1, dokončen n (1.), A1nm
5. Sajs - 11 bodů - lvl 50, dokončen n (4.), A3nm
6. Dark_Deamon - 0 bodů - lvl 34, pl8, čas 8h 54m, dokončen A4n
7. Roxar - 0 bodů - lvl 9, pl1, čas 2h
8. Kisuvka - 0 bodů - lvl ??. pl8, full clear, dokončen A2n
9. TeS - 0 bodů - lvl ??, pl3, dokončen A1n
10. ZOMB - 0 bodů - lvl ??, pl8, full clear
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od BliiNky » 07.11.2020, 10:52 hod.

Dokončen A3 NM, lvl 64, P8, Full Clears, naked, bez charmů atd.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Kisuvka » 08.11.2020, 09:04 hod.

Tak, konečně dokončen normal, lvl 48, P8, FC, merc bez smrti, s charmama i oblečením.

Jak se povedlo na sebe naházet nějaký MF a trochu polevlovat FI, tak už padal hafec bordelu a povedlo se získat pár zajímavých kousků - Charsi udělala z eth píky 50%ED a life steal, někde před big D dropla babahelma s 3 BO a 3 dírama, takže tam putoval první Ptopaz, pak dropla eth partizana, kde jsem v kostce udělal 4 ďuzny a v Arreat Plateau konečně vycubil Sol. Suveréně nejhorší roll v mym životě, aneb všechny staty hluboce pod průměrem :D Pak to merc sice kropil většinou na jednu dvě rány, ale i tak to teda trvá věčně :D Na druhou stranu mě ani merce zatim nic neohrozilo.
kromě toho, že mi padl už 3x Crushflange se žádnej zajímavej drop na poli uniq/set nestal.
Na Nightmare mam teda rezy 75/32/75/75, 1k life, max block, kombinovaný MF 220%, Insi, Ancient's pledge.

GL HF!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od BliiNky » 08.11.2020, 13:04 hod.

Dodělán A4 NM, FC, P8, naked, bez charmů atd. Level 67. Z Hellforge mám Hel :roll:

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od BliiNky » 15.11.2020, 23:16 hod.

Mám Conquerora. Lvl 74 (2K do 75), P8, FC, naked, bez charmů atd. Nejlepší nález byl Arreat's Face, kterou ale nemůžu nosit :D :D :D

Jinak i Hell pojedu P8 a FC, takže odteď se progress hodně zpomalí, ne že by teda doteď byl rychlej 8-) GL.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Kisuvka » 16.11.2020, 07:10 hod.

Pěkné, pěkné, to to frčí :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Rattus » 17.11.2020, 14:25 hod.

Tak já už taky pomalu začal. Mam rozjetou naked assku (fade, CoS, A2 merc), level 22, A2, P5.

Původní záměr byl full clear, ale CoS už dvakrát shodilo hru...takže žádný fc a jestli mě to bude pořád padat tak se na tu assku vykašlu.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od BliiNky » 17.11.2020, 19:06 hod.

CoS shazuje hru při kontaktu se sarkofágy a Ancienty. V tombech a na Arreat Summit CoS zkrátka nepoužívej a je to v klidu :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od RIP » 17.11.2020, 21:40 hod.

Bohuzel to nejsou jen sarkofagy a Ancienti...Cokoliv, co ozivuje dalsi nepratele, ci je mnozi me osobne dela problemy...ja ten skill proste pouzivat nemuzu...mozna ma Rattus stejnej problem...

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od BliiNky » 18.11.2020, 07:28 hod.

Aha, mě osobně se to dělo vždycky jen v těchto dvou případech. V tom případě je CoS ještě víc naprd a Asska jako taková pro tuhle challenge ještě víc nepoužitelná :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Fraxinus » 18.11.2020, 10:25 hod.

Co jsem tak viděl na netu, někdo zkoušel vyvolat ten bug uměle a testoval jednotlivé verze. Ve verzích 1.07 a 1.09 se vůbec neprojevoval. Ve verzi 1.10 došlo k úpravě funkce Dim Vision, která se předtím stávala permanentní v případě, že hráč použil TP do města, a zavedla účinek tohoto skillu i na monstra, která předtím byla vůči tomu imunní. A tato úprava prý pravděpodobně rozbila nějaké aspekty AI pro jiné skilly, jež používají stejný buff, a to od té doby crashuje hru. Dle pozorování v momentě, kdy je nepřátelská postava "resetována" (vyprší účinek něčeho; u těch Ancientů prý, když Talic dokončí Whirlwind). Zajímavostí je, že údajně tento bug se neobjeví při multiplayeru. A také, že se neprojeví u každého, takže je pravděpodobné, že se tenhle bug projeví jen v určité kombinaci nastavení HW a operačního systému. CoS jsem já osobně pravda nikdy příliš nepoužíval, ale když už ano, tak mi to hru nikdy neshodilo.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Slw » 19.11.2020, 14:12 hod.

potvrzuju Fraxova slova. cca na 2 pc CoS mi shazoval hru vz 1.10. na dalších 4 pc bez problému od vz. 1.11 a výš. jinak gl v téhle šílenosti :wave:
edit: spíš byl tedy bug na starších mašinách co sem měl cca v letech 2003-8 os win98/ME/xp. už je to dáávno ;)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od BliiNky » 22.11.2020, 21:17 hod.

Zaparkováno v Outer Cloister. Nejlepší drop zatím jednoznačně GUL v Underground Passage level 1: Nejvyšší HR jaká mi kdy padla v single pass průchodu. Největší bobky jsem měl z PITU, ale byla klika na bosspacky. Trochu starosti byli i z Komtesy kvůli duchům, ale protože nosím v invu Throwing Spear s šancí na proc Amplify Dmg, šli dolů celkem slušně (musí se ale kombinovat s Malice a co 8 vteřin zbraně mercovi switchovat, aby byl stále aktivní OW, v mezičase procnula Amplifa a stihla se nasadit normál zbraň, než Amplifa vyprší, aby merc vůbec udělal nějaký dmg).

P8, Full Clears, naked, bez charmů atd. level 81.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Merc is the True Hero

Příspěvek od Fraxinus » 23.11.2020, 21:22 hod.

BliiNky: Gratuluj ti k postupu, jen tak dál :wave:

Rattus: Vítej v turnaji a hodně štěstí.

Kisuvka: Z tří Crushflangů si nic nedělej. Já našel už tři Digglery, z toho jeden ethereální, a ten mám nasazenej kvůli stajl bodům, a že skoro není vidět, a kvůli rezistům. Btw. gratuluji k postupu. ;)

Za mě:
Ve 2. aktu jsem najal Might merce. Sice je trochu křehčí, ale zabíjení aspoň odsýpá. Solku už mám, ale Partyzána pořád nikde. Horké momenty jsem zažil u půltuctu unravelerů a milionu koster, kde jeden mezi nimi byl cursed. Od Arcane Sanctuary jsem se vykašlal na full clear. Z časových důvodů. Ale přesto jsem vymlátil dvě falešné hrobky, než jsem byl vyhnán z třetí hned u vchodu, kde se na mě navalily hordy koster plus šampioni duchů, z nichž jeden byl Berserker. Duriel dal skoro samé svitky s Town Portalem.

BODOVÁNÍ

1. dawemorraless - 186 bodů - lvl 79, pl1, full clear (nm), teleport, dokončen n (2.), nm (1.), h (1.)
2. BliiNky - 113 bodů - lvl 74, pl8, naked, bez charmů, full clear, dokončen n (3.) nm (2.)
3. Fraxinus - 33 bodů - lvl 57, pl3, full clear (n), dokončen n (5.), A2nm
4. Kisuvka - 33 bodů - lvl 48, pl8, full clear, dokončen n (6.)
5. RIP - 16 bodů - lvl 34, pl1, dokončen n (1.), A1nm
6. Sajs - 11 bodů - lvl 50, dokončen n (4.), A3nm
7. Dark_Deamon - 0 bodů - lvl 34, pl8, čas 8h 54m, dokončen A4n
8. Rattus - 0 bodů - lvl 22, pl5, dokončen A1
9. Roxar - 0 bodů - lvl 9, pl1, čas 2h
10. TeS - 0 bodů - lvl ??, pl3, dokončen A1n
11. ZOMB - 0 bodů - lvl ??, pl8, full clear
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“