MF turnaj vol. 11

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: MF turnaj vol. 11

Příspěvek od Javurek » 06.02.2021, 22:41 hod.

Taky končím, víc než 148 bodů už z toho nevyždímám :D

Moje poslední nálezy z Act 1 hell a pár NM pindlů

Aldur's Rhythm
Magnus' Skin
Immortal King's Forge
Angelic Halo
Arctic Horn
Dangoon's Teaching


Spire of Lazarus
Bladebone
Swordguard
Todesfaelle Flamme
Skystrike

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 11

Příspěvek od Antabus » 07.02.2021, 01:38 hod.

Též jsem dneska zkusil ještě naposled zahrát a končím na 1007 bodech, top nálezy s FIII stormclash a crown of ages, poslední zapsaný dnešní item IK armor

FO/ES FIII lifetime 85hodin
400 nm meph
1800 hell meph
4500 pindl

celkově v turnaji 200 hodin.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 11

Příspěvek od Javurek » 07.02.2021, 10:45 hod.

Tak přece jen malej update ejště protože jsem v pitu při normálních průchodu našel Windforce :D

Act I Blood Moor-The Pit

Ginther's Rift
Blackhorn's Face
Witchwild String
The Patriarch
Windforce


Btw, klon mě vytočil protože se spawnul místo The Countess když jsem čistil poslední patro a potřeboval jsem jí zabít. Klina jsem ani nezkoušel, s mojí šancí na strefu bych do něj měl tak 15%. I do duchů jsem měl jen 38% :D, vše zabíjí merc většinou.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 11

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.02.2021, 13:36 hod.

Dnes v 20:00 končí turnaj, tak do té doby nezapomeňte aktualizovat své skóre.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 11

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.02.2021, 20:00 hod.

Konec turnaje.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol. 11

Příspěvek od RIP » 07.02.2021, 22:37 hod.

Rad bych po skonceni turnaje napsal jeste par veci

1) Jako vzdy velke podekovani DDmu za jeho praci ohledne poradani turnaje, je to prave on a tento turnaj, co drzi D2 komunitu pohromade uz tolik let

2) Obhajil jsem lonske vitezstvi a nahral velkou porci bodu a nalezl spoustu velmi tezko nalezitelnych itemu, ale nic z toho by nebylo mozne bez neustaleho Crecova tlaku az do posledniho dne, to on ma v podstate polovicni zasluhu na mych vysledcich...neni velkych souperu, neni velkych vysledku a tady to platilo dvojnasob...takze by se sluselo vlastne podekovat ;)

3) Muj cil byl obhajit lonske vitezstvi a to se podarilo...zahrat si Dual Tal rasha sorceress a bavit se u toho - a to se podarilo merou vrchovatou, alespon zpocatku, nez clovek upadne do šedi tisicu a tisicu jednotvarnych runu...Nasel jsem krom jineho Mang songa, Deaths web, Astreona a i krasny Death fathom, coz je myslim velmi slusny vykon...nahral 1764 bodu, coz je samozrejme muj rekord a treti nejlepsi vysledek ze vsech turnaju...a tak to pro me i zustane...uz pred turnajem jsem se rozhodl, ze tento bude pro me ten posledni...navzdory neduvere v toto oznameni mezi kolegy ve Skype grupe, je to tak...a idealni je skoncit na vrcholu, coz se mi ted podarilo...tento turnaj jsem vyhral 3x, v tomto pripade i v regulerni sorceress bitve, takze muzu odejit spokojeny s pocitem dokoncene prace...Vam vsem ostatnim samozrejme preju at se nadale turnaji bavite, a at Vam padaji jen same unikatni/setove vecicky a runy :D

4) Je super pozorovat progres ostatnich, a letos opet bylo super pozorovat Rattuse a jeho progres - a samozrejme neuveritelnou kliku na runy ;) ale stesti preje pripravenym a tak to ma proste byt...prekvapili me i dalsi, jako Abu ktery do toho dal tentokrat vsechno, V-tec jako novacek si take nevedl spatne, a Mie evidentne zmena systemu tymu take velmi prospela...Sajse a jeho top vykon a bednu je take nutne vyzdvihnout, ale priste uz to bude urcite HC ;) :D

5) Pokud Vas zajimaji moje nalezy z turnaje celkove, tak je najdete tady

Ted me ceka zaslouzena dlouha pauza od D2, a casem nejspis navrat a doufam i dokonceni me to be lvl 99 sorceressky

Mejte se fajne ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 11

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.02.2021, 22:44 hod.

Já hrál do poslední minuty turnaje, takže nebyl čas udělat tuto koláž, na které je to lepší z toho, co mi v posledních třech dnech padlo a posunulo mě na konečnou čtvrtou pozici. Nejvtipnejší je ten SoJ, kvůli kterýmu jsem týden marně hnil u NM Andariel a dal na ní cca 1500 runů. A pak mi padne 45 minut před koncem turnaje z Pindla :OXO Tal's armor padl asi 3 hodiny před koncem turnaje, takže jsem si ho taky moc neužil :roll: Aspoň ty body jsem zapsal :)

Obrázek

Uživatelský avatar
V-tec
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vtec#2519

Re: MF turnaj vol. 11

Příspěvek od V-tec » 07.02.2021, 23:33 hod.

Ke konci turnaje snad jen gratulace vitezum a cest vsem ostatnim (zadni porazeni tu nejsou). Diky za organizaci, zabavu a taky diky vsem, co mi poradili, jak se pohnout dal :)
Jsem rad, ze po nekolikarocnim pasivnim pozorovani jsem si s vami konecne mohl zkusit zahrat!

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 11

Příspěvek od Kisuvka » 08.02.2021, 07:10 hod.

Moc pěkné, pánové, luxusní dropy až do poslední chvíle :) musím říct, že ze střídačky se ta závěrečná bitva pokoukává taky pěkně, těch 8-10 hodin čistý denní práce je fakt o mentální zdraví :D

Gratuluju všem k nálezům a příjemně prožitému času, letos je těch pěkných předmětů fakt halda :)

RIP: Gratuluju a těšim se, že snad zase někdy... :)

GL @ HF!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 11

Příspěvek od Crec » 08.02.2021, 10:02 hod.

Za mě předně velké díky Daemonovi za hostování turnaje, gut job jako každý rok :wave:

Můj letošní cíl byl jasný a tím byl gring pindla na unikátní Archon staff, udělal jsem na něho 25000 nájezdů no a hádejte co - nepadla :lol: jediné co padlo bylo 10 rare verzí což nepotěší ale to je holt už diablo. Na druhou stranu je zase co farmit v dalších dnech.

CG letošnímu vítězi RIPovi který jel jak o život. Jsem rád, že do toho letos šel, páč bez něho by to nemělo ten správný šmak a náboj a dost možná by to byla zase one man show jízda (což zas tak moc nebaví ani mě). Byl to skrátka rival jak se patří :)
HC Grál od 18. 2. 2019

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 11

Příspěvek od Rattus » 08.02.2021, 10:54 hod.

Děkuji Dark_Deamonovi za uspořádání a všem ostatním, více či méně hrajícím, za účast a příjemný průběh turnaje.

Obrovská gratulace RIPovi k vítězství a neuvěřitelým 1764 bodům (téměř 2x tolik bodů co sem nahrál já :shock: ). Taktéž gratuluji Crecovi, který po dlouhém a zajímavém souboji s RIPem skončil na druhém místě. Oba dva předvedli u pindla nadlidský výkon...klobouk dolů.
Samozřejmě gratuluji i Sajsovi ke třetímu místu a také všem ostatním k pěkným nálezům a grailerům.

Pro mě osobně byl tento turnaj opravdu povedený. Sice jsem bodově nedopadl tak jak jsem si představoval, ale zase jsem měl neuvěřitelný štěstí na runy a to takový, že jsem kolikrát ani nechápal co se děje.
Co mě taky dostalo byl drop Archon Staff, kdy jsem dodělal Pit a jelikož zbývalo jen pár expů na další level, tak jsem si prostě řekl, že pro zpestření si skočím do Chaos Sanctuary a hned u portu prásk a byla tam :D.
Je to trochu ostuda, že jsem to s takovou klikou nedotáhl na 1000+ bodů...tak snad příště.

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: MF turnaj vol. 11

Příspěvek od Sajs » 08.02.2021, 21:45 hod.

Ani nevím kde začát s díky, takže začnu gratulací RIPovi. Opravdu pěkný výkon!

Díky DDmu za uspořádání.

Díky za gratulace.

A díky týmovým spoluhráčum, že jeli jak draci a tím mi pomohli k super výsledku.

CG všem k pěkným dropům a povedeným bodovým úspěchům.


Jako každý turnaj jsem rozjel build, který ještě nemám odehraný a tentokráte to byla trefa do černého. Kouzelnice je na hlednání itemů opravdu super postavička a fire soso mi sedla parádně. Velká výhoda je, že Fire ball se odemkne na lvl 12, takže průchod od 1. aktu fakt frčí a pochopitelně získání teleportu tomu pomůže ještě více. Trošku zrada byla v NM Chaosu, kde mě překvapili fire imune nepřátelé a prokousával jsem se tam opravdu pomalu. Ostatní průchod hrou byl bez problému. A farmení šlo snadno, protože i bez výbavy má slušnou dmg. Dropy run byly na moje poměry nadprůměrné (pro ty, kteří mají 4 Jah - slabota ... každopádně CG :) ), hlavně ber u Pindla v prvních dnech turnaje potěšila a o istky taky nebyla nouze. Z itemů nepadla žádná extra perla, ale i tak jsem spokojený.


Ještě jednou díky všem a těším se na další turnaj :)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 11

Příspěvek od Obter!vr » 09.02.2021, 12:45 hod.

Ahoj, gratuluji všem, kteří vyhráli, pokořili své osobní rekordy, užili si turnaj a hlavně se celou dobu bavili.

Když si vzpomenu, jak mi kdysi RIP psal, že grál je pouze pro ty nejšílenější, kteří D2 zasvětí "život", tak zhruba každý rok, touhle dobou, mám aspoň představu, co tím myslel :) ty počty runů jsou neskutečné :)

Díky za supr turnaj, který jsem tedy měl z časových důvodu možnost spíš sledovat jako divák, ale i to bylo často poutavé. Osobně nechápu, kde na to berete ten čas :D asi je načase změnit práci :D

Ještě jednou díky a těším se na další zajímavé projekty, ať stávající nebo nové, které někdo rozjede zde na fóru :wave:
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 11

Příspěvek od Abuzus » 11.02.2021, 15:32 hod.

To to uteklo..., tak bez DD-ho by to nešlo, že? Big Thnx.¨
Také první pětka je pro hráče jako já velkou výzvou a motivací !! To bylo poděkování i Vám.
Škoda že se valná většina nemohla nakvartýrovat k Márovi (děkujeme) a odstartovat jako my, nebo se pak hecovat u Dawea ve Slaném (rád jsem poznal i Ondru).
Ani nevím, co mně bavilo víc. Ta přející a kamarádská společnost nebo krutopřísná motivace.
Škoda, že jsem to tak zazdil, ale příští rok pokořím 800b a napřesrok 1000. Teď už vím jak. Stačí do toho efektivně mlátit jako já (že RIPe?) a místo r.i.p.ování dolovat a dolovat. Jo a kdyby Vám do toho DD nebo Dawe kecali, tak je prostě ignorujte, dojdete dál :-)
Takže díky a zase se uvidíme, popaříme. Těším se již dnes.
Abu.
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“