MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:
MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od Antabus » 24.01.2021, 23:55 hod.

Ahoj,

využiju situace zde na fóru, kdy je aktuálně díky probíhajícímu MF turnaji více sledované a nyní založené téma snad přitáhne více diskutujících. Cílem je získat zpětnou vazbu, případně posbírat nějaké zajímavé tipy od komunity.

Již několik roků mezi některými hráči padají návrhy na jiný koncept MF turnaje - ne snad že by měl ten současný zaniknout - to v žádném připadě není cíl - spíše má jít o doplnění a ozvláštnění pro ten současný - věřím, že umožní se prosadit i typově jiným hráčům a hlavně přinese nové vítězné buildy a třeba i nové taktiky. Rád bych se zhostil role pořadatele a dopiloval detaily a staral se o dohled nad turnajem (pokud vznikne :) ). Níže psané je prosím NÁVRH v tuto chvíli a budu moc rád za Vaše reakce.


O co by mělo jít? Hlavní body:

1) Turnaj bude myšlenkově vycházet z úspěšného MF turnaje
2) Nový turnaj bude soutěž ve sběru předmětů a také v překonávání výzev (obojí bude bodované - sběr předmětů by měl být stále hlavní složka, uvažuji na rozdělení bodů mezi items : výzvy v poměru 4:1) Více o tom, jak jsou výzvy zamýšleny, je o pár příspěvků níže
3) Body si budete zaznamenávat do tabulky, kterou bych připravil. Nálezy analogicky jako v MF turnaji zaznamenáte na forku - minimálně 1x za týden
4) Dokazování nálezů přes screenshoty, výzvy podobně. Všechny předměty z turnaje patří jen a pouze do stashe postavy ("bílé" stránky v truhle), do shared stash můžete bodovaný předmět umístit pouze po předchozím nahlášení (například grailer apod.). První tři bojovníci, pokud si chtěji nárokovat umístění na bedně, na konci turnaje pošlou save postavy pro kontrolu
5) Počet bodovaných předmětů se citelně zmenší - zjednodušeně - normal items se nebudou vůbec počítat - narovinu, beru je spíš jako administrativu navíc, na tyhle itemy se nikdo netřepe - tady ještě váhám zda nenechat nějakou spešl tabulku jenom pro TC3 (které vzácné jsou a výžadují často spešl lokace pro hledání)
6)Start s "čistou" novou postavou od 1lvl - zakázano využívání shared stash
7)Povoleny budou pouze buildy, co budou utočit na blízko (melee)
8)Zákázany veškeré runová slova

9) Turnaj bude přesně na měsíc - začne prvního, skončí posledního
10) SC i HC povoleno
11) HC hráči v případě RIPu neztrácí svou postavu z tabulek; pokud chtějí pokračovat s novou, tak mrtvá zůstavá v záznamech = cílem je motivovat HC hráče dál hrát, ikdyž umřou například v polovině turnaje = odpadne dilema, zda "přehrají" svůj předchozí výsledek a má smysl ještě turnaj zkoušet - do finálního pořadí se zapíše jejich nejlepší výsledek (pokud by na jejich přání nechtěli jinak)
12) SC hráči budou mít nižší ohodnocení za výzvy a to přesně poloviční - je to citelný handicap, na druhou stranu hlavní body leží v itemech a považuji toto rozlišení SC/HC za velmi spravedlivé
13) Merc je povolen a výběr je bez omezení (tedy nemusí být melee), pomocník vyvolaný přes spells povolen - ovšem počet vyvolaných pomocníků kouzly je max 1 (nerco může hodit golema, ale ne armádu kostlivců apod.)
14) respec je zákazáný
15) zakázany jsou všechny externí programy/mody mimo plugy
16) verze 1.13 a vyšší
17) V turnaji je povoleno mít aktivní pouze jednu postavu - vyjímka viz bod 11
18) Je to určitě bod k diskuzi, ovšem zatím bych nechal teleport (charges) povolen
19)Je to určitě bod k diskuzi, ovšem Find item barbara bych zakázal
20) příkaz "players" je povolen


díky za dočtení a těším se na reakce

Antabus
Naposledy upravil(a) Antabus dne 25.01.2021, 21:07 hod., celkem upraveno 4 x.

alesh88
Quill Rat
Příspěvky:45

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od alesh88 » 25.01.2021, 01:27 hod.

zákaz runových slov se vztahuje jen hráče, nebo na merce taky?

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od Antabus » 25.01.2021, 07:06 hod.

I na Merce

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od dawemorraless » 25.01.2021, 10:42 hod.

kde to mám podepsat? :D tele charges bych nechal...FI zakázal. Z not enough mana mi asi praskne lemrouch ale :green:
jel bych asi holy freeze palu nebo poison assu
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od Rattus » 25.01.2021, 11:11 hod.

Proč zákaz RW?

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od Antabus » 25.01.2021, 12:23 hod.

Rattus:
Primárně pro větší rozmanitost. Při povolených RW by byl cílem každého melee doběhnout na hell a tam lítat po LK dokud nenadropují runy a materiál na nějaké hodně silné RW (u velké většiny to navíc bude jen a pouze grief (a forti), což je další problém, RW nejsou vybalancovaná a kdo by rychle získal ty spravné runy, což je v počateční části vyloženě náhoda, tak by turnaj opanoval). Ve výsledku je to samozřejmě zvýšení obtížnosti. Dobrých zbraní a unikátních/setových předmětů je ve hře pro ruzné buildy spousta, jen je už neumíme ani docenit (v porovnání s RW se jeví slabé). Stejně tak věřím, že se dostanou do hry i rare předměty, hlavně zbraně, které mnozí jinak ani nezvedají ze země.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.01.2021, 13:33 hod.

Asi by bylo nejlepší, kdybys vypsal skilly, které budou povolené nebo zakázané.

Jinak já třeba nejsem moc fanoušek nějakých výzev stylu: kdo první dohraje N/NM/H, kdo to celé udělá na players 435 atd. Kor když to bude melee turnaj, takže postup bude velmi pomalý. Ale pokud to tam chceš mermomocí mít, tak se podřídím, ale nebude to pro mě priorita. Ještě totiž nevím, co vše bude povoleno, ale v hlavě už s nějakým buildem laboruju a s ním bych asi skončil v Mausoleu, což si myslím by mi za nějaký výzvy body ubralo. Ale co...nemusím být pořád nélepší na okrese :green:

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od Rattus » 25.01.2021, 15:29 hod.

Antabus: Větší rozmanitost... a mě jako první build napadla Zeal Sorceress :D Nu což, budu si muset vymyslet něco jinýho.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od Fraxinus » 25.01.2021, 16:14 hod.

Zajímavý koncept a moc ti fandím, aby se něco takového uskutečnilo. A v mnoha bodech souhlas, avšak v některých bodech si dovolím tuto oponenturu:
  • Podobnou kombinaci jsem tu už jednou společně s RIPem zkoušel, viz Random Hero Challenge, kde to byla kombinace náhodně nakombinovaných úchylných postav pro každého spolu s povinným full clearem a byla do toho zakomponovaná i složka nálezů. Jenže jsme během pořádání narazili na problémy, které sice mohly zamrzet, ale v lecčem byly poučné. K tomu se RIP jistě vyjádří také.
  • Každopádně zda farmit předměty nebo plnit nějaké výzvy, co má být víc? Dle hodnocení 4:1 by šli všichni farmit, žádná splněná challenge ti nevykompenzuje ztráty času pro MFing, jenž byl strávený plněním toho dotyčného challenge. A to se obávám, že pak bude postrádat význam. Většina účastníků, co jsou nebo byli úspěšní v MF turnaji, půjde po cestě, jež bude k vítězství vést nejspolehlivěji.
  • Bod 4 mám v podobném případě vyzkoušený, v Random Hero Challengi jsem si vymínil, aby mi lidi posílali tabulku ke kontrole na mail. Lidi skutečně posílali, ale s odstupem času si říkám, že to byla blbost a měl jsem věřit v ducha fair play. Tady na fóru jsme celkem soudržná parta, v které si nikdo nedovolí být cheater. A i kdyby se nějaký našel, tak to známe všichni: podváděl by v prvé řadě sám sebe. A v té druhé řadě bychom takového stejně poznali.
  • Dále bych z bodování nevylučoval normal unikáty či sety úplně, ale navrhnul bych kompromis bodovat složení celého dotyčného setu nebo celé skupiny předmětů. Např. Isenhart sada za 10 bodů, všechny unikátní sekery za 30 bodů atd...Tedy styl všechno nebo nic.
  • Zákaz runových slov je dost ošemetný. Tím v podstatě vyloučíš ze hry některé buildy na melee, které bez nich postavit nejde, viz Rattus. Řešení bych viděl v jejich povolení za splnění určitých podmínek (jež by spadaly třeba pod ty challenge; jinými slovy, chceš runová slova? Nejprve si je musíš zasloužit. A jedna ze zásluh by byla třeba volba buildu závislého na konkrétním RW, jenž ale bude dostatečně challengní.
  • "SC hráči budou mít nižší ohodnocení za výzvy a to přesně poloviční" :arrow: Z toho plyne, SC hráči se ti na nějaké výzvy vyprdnou úplně, pokud výzvy budou bodované jen čtvrtinově oproti nálezům na HC, a tedy jen osminově na SC.
Jsem připraven přečíst si obhajobu navrhovatele. :wave:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

alesh88
Quill Rat
Příspěvky:45

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od alesh88 » 25.01.2021, 16:31 hod.

ještě se zeptám úplně začátečnicky. rabies werewolf druid splňuje kritérium melee? děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od Antabus » 25.01.2021, 18:48 hod.

DD:
se skilly, asi máš pravdu, na to budu potřebovat více času. Než by se turnaj pořádal, dal bych to dohromady, ale tady je potřeba si hned říct, že jak to vidím já, tak to nemusí vidět ostatní a určitě tu nebude panovat jasná shoda - rád proberu nejasné skilly zde. Jestli tě něco problematického napadá, tak nadhoď

druhý tvůj dotaz k výzvám, napíšu solo příspěvěk jenom k nim, jak si je představuji a proč bych je tam chtěl

Rattus: zeal sorc bez RW hrát nelze, stejně tak nelze hrát v melee turnaji tucty jiných buildů, kterým říkame casterské nebo co útočí na dálku přes luky/kopí/sekery - turnajem a jeho pravidly nelze vyhovět všem. Absence RW a melee jsou pro mě stěžejní body konceptu - ty měnit nechci. Ruku na srdce, zeal sorc je v rámci měsíčního turnaje od 1lvlu uchylárna, kde bys 14 dní hral normální enchant sorc, pak si vyběhal na LK v nm passion, a pak se trapil zbytek turnaje na pomezi nm/hell. Spíš by bylo fajn si vymyslet soso, co plní pravidla a bude možné ji též hrát = vystoupit myšlením o postavě mimo komfortní zonu a zkusit něco opravdu šileného, pokud už chceš jít tímto směrem

Fraxi: díky za rozsáhlý komentář.
Random hero challenge prostuduji.

První odstavec k výzvám - pokusím se vysvětlit více v dalším samostatném příspěvku.

Druhý odstavec k bodu 4, možná jsem to blbě napsal, nicméně jedná se o zcela stejný postup jako u DDeho MF turnaje, tabulka je pro potřeby hráče, nálezy bude třeba nahrávat na forum - jediná věc navíc je ten dovětek k tomu, že budu chtít savy postav od prvních třech pro kontrolu

Třetí odstavec, normal itemy: uvidíme, jestli se k otmu vyjádří, za mě jsou prostě navíc - mnohem víc bych sběr posunul ke kvalitě než kvantitě, celkově se nedá očekávat kvanta nálezů a konečný počet bodů by měl být naprosto nedosažitelný (s tímto zápolí současný MF turnaj, kdy kluci do toho řežou tak- a pravidla jsou tak volná - kdy už pomalu kompletují grály :) ).

čtvrtý odstavec asi můžu odkázat na to, co jsem napsal Rattusovi - snaha turnaje je utnout tuhle pupeční šňuru na RW, bez kterých jak kdyby nešlo tu hru snad zapnout - pokud se to neovědčí, ni problemo. Koncepce build= 1-2-sady jediného možného co mít na sobě se mi právě nezamlouvá a přijde mi hrozně plytká, hra nabízí mnohem víc a potom každý nález jednoho itemu může zásadně měnit co budeš nosit a jak hrát. Když pustiš do hry skvělé RW šité na míru, tak se ti tohle už pak nikdy během hraní nestane

výzvy na SC - nepochopil jsem ty čtvrtiny/osminy :D teda asi jsem pochopil co tím myslíš no ale smysl bodu 12 (a 2) je takový, že konečný, maximální počet bodů bude např 1000 bodů pro HC, 800 bodů za předměty, 200 za výzvy, SC hráč bude moct maximálně udělat 900 (800+100) bodů, čímž je handicapovaný v zápolení (za což má ten obrovský komfort možnosti umírat) a rozhodně věřím, že výzvy neodepíše a bude je plnit, protože jsou pro něj snadné a body by mu chyběly. Opět souvisí s výzvami, jaké zamýšlím, vysvětlím dále

Alesh88: rabies werewolf je podle mých měřítek melee = musí zautočit na blízko a ještě navíc přes AR, za mě určitě ano
Naposledy upravil(a) Antabus dne 25.01.2021, 21:11 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od Antabus » 25.01.2021, 19:14 hod.

VÝZVY - koncept:

Navážu na koment Darkdeamona a hned potvrdím i vyvratím jeho dvě myšlenky - ano - dokončení norm/nm/hell chci obodovat - kdo nejrychleji? Uvažoval jsem nad tím, že by to mohlo být také pěkná řežba, hnát na vybavení marný hrdiny skrz hell v honbě za odměnou, ale tohle prosazovat nebudu.

výzvy přes players nebudou

Nemužou chybět výzvy v podobě uber diabla a honba za torchem = v podstatě se tu nic nemění, anni a torch je ted také obodovaný, nyní se pouze zvýší jejich relativní ohodnocení vůči sběru předmětů. Sběr kličů a orgánů a samotný uber tristram budou bodovány jednotlivě

Hlavní pole výzev bych však mělo představovat farmení určité lokace/monstra po určitý čas/splnění nějakého úkolu v té lokaci. Hrajeme turnaj za účelem hledání předmětů, a jde o hlavní motiv turnaje, výzvy nemají tento koncept nabourat, ale zároveň mají podpořit hraní v obtížných lokacích. Klidně si běhejte mepha a pindla, ale body navíc za to mít nebudete. Troufnete si chodit keepy, tranvical nebo CSsko? Pokud tam vydržíte nějakou dobu, mimo najité předměty vás odměna za vaše schopnosti nemine. Výzvy tedy mají podpořit obzvláštění běžného nejvíce efektivního farmení, ale volba je pochopitelně na Vás. Jelikož těch lokací bych rád vymyslel asi 10, tak by také měly rozbít stereotyp a vás postaví před ruzné monstra a prostředí, ve kterém se budete v průběhu turnaje pohybovat. Můžete je samozřejmě ignorovat, vaše volba, ale když už farmím, proč nefarmit někde, kde jen za to, že tam hraji, dostanu extra body.

Mě osobně se ten nápad hodně libí, co je složitější, je ustanovit, jak podmínit tu odměnu. Zde mám pár napadů a jenom je nadhodím, co mě napadá a počkám si Vaši reakci. A) x počet runů v dané lokaci B) Najití nějakého předmětu - např najdi exp/elite luk v CS C) vyfarmi z určité lokace nějaký počet expů (problematické ovšem skrz to, že počet expů co dostávate je ovlivněný tím, jaký lvl máte, ale šlo by s tím i pracovat, že by takto šlo ponoukat nějaké místo ve chvili, kdy postava ješte nemá velký lvl a je pravděpodobně špatná na výbavu)

těším se na Vaše reakce

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od Fraxinus » 25.01.2021, 19:59 hod.

Antabus: Ten Random Hero Chalenge by měl posloužit jako jistý příklad, aby se věci příliš nepřekombinovaly. Čím složitější pravidla, tím horší účast i průběh.

No, je to tvůj turnaj a sto lidí sto chutí. Mám na mysli ty poslané savy i ty normal předměty i RW postavy.

Ty výzvy byly myšlené tak, aby se nestalo, že se lidem víc vyplatí honit se za těmi 800 body, než aby jen prstíkem sáhli po těch challengích za 200 resp. 100. Bude potřeba dbát na jejich časovou náročnost a zda dejme tomu 5 bodů za jednu dílčí výzvu bude konkurovat 5 bodům za hledání nějakého turnajového graileru třeba u toho Mephista.

Každopádně, jedna rada na závěr. Nedovol, aby ostatní až příliš ovlivnili tvůj koncept. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.01.2021, 20:02 hod.

Ono více méně tomu můžeš dát koncept jakej chceš, ale aby to ve finále nedopadlo tak, že nejvýhodnější bude zase běhat jen Mefa a Pindla/Treshe.

Pokud by to mělo být fest zajímavý, tak by se třeba mohlo ustanovit, že by se zakázalo farmit z act bossů a všech superunikátů ve hře. Nebo třeba ne zakázalo, ale předměty z těchto monster by nebyly bodované. Protože co si budem říkat...dokodrcat se k NM/Hell Mefovi, sehnat si Teleport chargess staffku a běhat ho do zblbnutí je nejjednodušší cesta k hromadě bodů. To samé Pindl nebo Tresh. A třeba Tresh by byl snad top volba.

Absence bodů z těchto monster by turnaji dalo úplně jinej směr, protože by člověk musel hodně přemýšlet s kým a kam.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od Antabus » 25.01.2021, 20:15 hod.

Fraxi: Právě jsem si dočetl první příspěvěk v random hero challenge a musím říct, že to bylo právě to první, co mi svítilo v hlavě - složité.

To pří vší úctě, výše psané není. Je to modifikovaný MF turnaj, což je osvědčená věc, a skoro všichni aktivní jej znají. Melee Turnaj Only je tedy MF turnaj s restrikcemi, ale určitě ne s takovými, jaké se objevují v jiných nepravidelných turnajích (merc is true hero, čapni kopí a hraj) - to byly turnaje, kde možnosti, jak hrát byly řádově více utažené a také se hrály

Jak tento koncept u lidí uspěje nebo ne, samozřejmě ukáže až když to spustíme. Nicméně díky za snahu poradit + názory

A ano, s poslední poznámkou souhlas. To mám jasně dané, jsou věci, o kterých se rád pobavím a jiné (třeba ty RW) nehodlám změnit

DarkDeamon:
když zakážeš bosse/superunikaty, tak zase všechny naženeš do pit/tunelů - lehké lokace, kde padá vše

já myslím že ty výzvy, bodové odměny za jiné lokace, jsou dobrý nápad, jak tohle narušit. Otázka už pouze je, zda tedy v tomto smyslu, jak jsem je výše popsal, jim nepřiřadit i vyšší bodový význam, než jsem původně zamýšlel. Další mechanismus, jak omezit mepha, je právě to přepracování bodů, které chystám. Vymazání normal items je první krok, další bude že exp items vs. elite items budou v základním poměru 1b:2b a ne 2b:3b jak je v MF turnaji. Poslední krok bude výrazné zvýhodnění bodů ve prospěch itemů, které meph nedá
Naposledy upravil(a) Antabus dne 25.01.2021, 21:17 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.01.2021, 20:24 hod.

Když dolezeš na Hell, tak budeš rád, že tě nerozseká bosspack lancerek v Cold Plains, natož aby jsi běhal nějakej Pit :D Tam tě archerky sejmou dřív, než k nim vůbec dojdeš :D Ale to se tu bavíme furt jen teoreticky, protože nevím, co bude povolené. Pokud třeba Zerk, Holy Shock nebo Charged Strike, tak ano, pak bude Pit atd lehčí.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od BliiNky » 25.01.2021, 20:45 hod.

Pěkná Fraxovina se tu rozjíždí :D

Já z principu nejsem proti, naopak uvítám trošku jiný model MF turnaje s jistými restrikcemi. Vedle trpělivosti při farmení to do nějaké míry otestuje i dovednosti - přecejen neripnou s mellee charem je podstatně větší umění, kort když se točí jedna lokace / boss dokola.

Ad DD - pokud máš možnost před vstupem na Hell farmit na NM mefa a vyfarmit si solidní, byť non RW výbavu, tak průchod Hellem nebudeš mít ani zdaleka tak náročný. Párkrát jsem non-RW mellee challenge zkoušel a je to pohoda, pokud si předtím vyběháš pecky jako Duress, Atma´s Scarab a další.

Ale twle chraň bůh, pokud se zapojím s Fend Amou a padne Zod :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.01.2021, 21:11 hod.

BliiNky píše:
25.01.2021, 20:45 hod.
Párkrát jsem non-RW mellee challenge zkoušel a je to pohoda, pokud si předtím vyběháš pecky jako Duress, Atma´s Scarab a další.
Jasně...a přesně v tento moment ti budou padat samý Oculusy, Vipeři, Tal's amulety, perf Chance Guardy, Arachové a podobné srandy :D

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od BliiNky » 25.01.2021, 21:15 hod.

Jo to je součást té srandy. Že se budem všichni spolu smát tomu, jak nás ta schválnsot hrozně sere :D Btw. 1000 bodů bych dal tomu, kdo plánuje s melle postavou farmit Nihlataka :D

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MELEE only turnaj - diskuze o novém turnaji

Příspěvek od Rattus » 25.01.2021, 22:35 hod.

Antabus:Já proti zákazu používání RW nic nemám a ani sem to nemyslel tak, abys to pravidlo měnil. Jen mě zajímal důvod tohoto "omezení". Jinak všechny pravidla vždy respektuji a dodržuji.... a co je melee vím :D

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“