MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Pietro
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:PietroCZE#2776
Bydliště:Sokoleč
Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Pietro » 06.03.2021, 14:07 hod.

Tak hlásím postup. Můj první destroyer je na světě. Chvíli jsem farmil u Pindla a hodil mi Kuko shakaku, tak to rogunu potěšilo a byla Dobrym pomocníkem. Ball šel k zemi celkem v pohodě na p3. Tabulka aktualizována

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Obter!vr » 06.03.2021, 15:52 hod.

Já jsem dotáhnul toho poison daggera do 3. aktu a jde to jakože rychle, ale je to tím, že po hodně dlouhé době hraju na /players 1, takže to je asi ten důvod proč se mi to zdá rychlé :) Jsem zvyknutý vždy hrát na /pl 8 takže jsem tak nějak dlouho přeexpený na vše ostatní a teď nemám nic... životy, odolnosti ... hrůza :D taktika "udeř uteč" funguje dobře, jen když dostanu ránu i já, tak to bolí (a že jich dostávám :D ) Scarabové a kostění archeři v paláci byli asi největší problémem v druhém actu. Lvl 20, cca 3h hraní.
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Kisuvka » 06.03.2021, 17:46 hod.

Obter!ver: koukám, že to máme stejně. Střídám p1 a p3, víc to fakt nejde. I tak trvá věčnost, než to vychcípe. Aktoví šéfové jsou aspoň na deset minut, li res v mínusu - skarabové nejsou žádná pr--- :D

GL!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Antabus » 06.03.2021, 23:41 hod.

ZÍTRA V NOCI BYCH UDĚLAL PRVNÍ UPADATE BODŮ - TAK POPROSÍM O AKTUALIZACE VAŠEHO POSTUPU BĚHEM NEDĚLE, DÍKY!

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od ZOMB » 06.03.2021, 23:44 hod.

Progress za mě: poslední dny jsem běhal jen NM Mepha.
Statistiky:
Level progress: 55 -> 65
Počet nájezdů (cca): 450
Doba hraní: 9h 10m (průměrně 73s na run)
MF: postupně stoupalo, průměrně kolem 150%
Players: 1
Významné dropy: celý Sigon set, Ribcracker (eth), Raven Frost, Duriel's Shell (3x), Guardian Angel, Tal Rasha's maska

Videa za včerejšek a dnešek uploadnu zítra.
Zítra budu zároveň pokračovat dál, rád bych dokončil NM a už pomalu zamířit do Pitu.

Hodně štěstí a žádné ripy ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Fraxinus » 07.03.2021, 00:15 hod.

Takže já konečně vylezl se svou sorckou z díry a mám to následovné:

Za zhruba hodinu hraní na players 8 jsem v Outer Cloister a prozatím bouchám Warmth. Kvůli co nejrychlejšímu docílení síly 50, abych mohl nasadit rychlou a účinnou sekeru Broad Axe, jsem riskoval a jel to téměř jako glass cannon. Horké chvilky ale nastaly jen u bosspacků střelců, u cursed nebo LE. Naštěstí mi přály dropy charmů a mám dva s lightning dmg.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Kisuvka » 07.03.2021, 08:40 hod.

Mňo, tak dneska to vypadá na Infectorův den. Ten gauner ne a ne chcípnout.... fire rezist 39, LR prakticky nepomáhá, skupinka se drží pohromadě... karamba

To big D ani nedostane šanci mě sfouknout s -6 lightning rezem :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

alesh88
Quill Rat
Příspěvky:45

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od alesh88 » 07.03.2021, 13:50 hod.

já zatím v turnaji nepostoupil dál ze Stony Field (Act I, Normal). tento týden jsem se k D2 vůbec nedostal. jak zavřeli školky, tak přes den neudělám do práce nic, v noci to doháním, D2 nepařím :{

Pietro
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:PietroCZE#2776
Bydliště:Sokoleč

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Pietro » 07.03.2021, 20:27 hod.

Já jsem ripnul u councilu ve 3A. Pojedu znovu a zase smitera.Slo mi to s ním pěkně, kor když ta roguna měla Kuko. Snad se tentokrát dostanu dál. Můj cíl je Mef

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Antabus » 07.03.2021, 21:19 hod.

Pietro:

R.I.P.

Turnaj je zatím na startu, tak žádný stress. Myslím, že mimo ZOMBa jsou zatím všichni na nightmare, a to hlavní se bude dít až na hell.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od ZOMB » 08.03.2021, 00:00 hod.

Pietro píše:
07.03.2021, 20:27 hod.
Já jsem ripnul u councilu ve 3A
Pokud to bylo kvůli explozi (fire enchanted), tak se nedivím, to dává pořádné bomby. Hodně štěstí s další postavou :wave:

Já se do toho dneska opřel a odehrál 10 hodin.
V rychlosti jsem dokončil NM a pak jsem si to zamířil rovnou ke komtese. Doufal jsem v Pul, abych si mohl upgradnout Ribcracker, do kterého jsem mezitím vložil Shael a dosáhl tak na nejrychlejší breakpoint pro WW. Po pár levelech se skutečně zadařilo, komtesa dala Pul a já pak zamířil do Pitu, kde jsem dál levelil - aktuálně jsem na levelu 80.
Z dropů bych za dnešek vyzdvihl ještě SoJ z komtesy.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Antabus » 08.03.2021, 00:42 hod.

Průběžné výsledky k 7.3.2021 23:00 hod:

Obrázek

ZOMB zatím je první hráč co brázdí HELL obtížnost a má hezky našlápnuto, ovšem rozdíly jsou zatím velmi malé a dá se říct, že jsme všichni ve hře.

První týden turnaje je za námi a byl hlavně ve znamení dobývání obtížnosti nightmare, nyní očekávám, že už druhý týden turnaje ale přinese pěkný nálezy z HELL obtížnosti a věřím, že budou pokořeny i první čistokrevné výzvy (sám se o to budu snažit přičinit :) )

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Abuzus » 08.03.2021, 03:58 hod.

ZOMB píše:
08.03.2021, 00:00 hod.
.... abych si mohl upgradnout Ribcracker, do kterého jsem mezitím vložil Shael a dosáhl tak na nejrychlejší breakpoint pro WW...
..uff, dobře že jsi se vykašlal na ten Bonesnap. Je 2x pomalejší, nemá FHR, prostě nesrovnatelné, + ta defense od Rib...

Jinak jsem rád, že to tady Barbar válcuje :lol: GL !!
-----

Lidí chápete ho???
Vono si to napíše SoJ jako by ho koupil v Albertu !!!!
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Kisuvka » 09.03.2021, 08:26 hod.

Jo, Bonesnap nebo Ribcracker by byly labůžo, ale nakonec jsem před chvílí Infectora sundal Steeldriverem.

Od včera jsem farmil mefa, trochu poexpil a domaxoval Rabies, Liánu a Fury. Skoro nic z něj nepadlo, ale tak co by člověk chtěl s cca 70% MF, žejo :D ale hlavně jsem maxnul fire rezist.
V RoF poté padly ještě LoHy, padla i děrovaná zbroj, do který jsem nasázel Ortky. Lightning Hose sice slušně dával, ale Fury-lock už se dal přežít.

Sláva, jdu do A5.

GL & HF!

EDIT: Tak už huntim první misi. Doufal jsem, že ta vzteklina bude na krávy fungovat rychle, ale koukám, že jsem celkem utřel už na nightmare :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Crec » 09.03.2021, 21:44 hod.

Tož válečný report ode mně...asi 3. den huntím nm mefa na raven / durielko jako zdroj cbf bez kterého jsem na hell nechtěl jít...páč mě mef už ale dožíral, tak jsem si odskočil s dmg výbavou udělat baal quest, no a bejlus se pochlapil jak uměl ---> https://crec.rajce.idnes.cz/Random/1480630822

S nabitým gearem jsem vesele vyrazil vstříc hellu a po cestě na mě vybaflo toto :shock: s tím jsem se v těchto končinách zatím nesetkal :lol:

https://crec.rajce.idnes.cz/Random/1480630859

dneska jsem picnul andulu a sebral wp k radamentovi, zitra budu progresovat dál, 101 bodou :wave:
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od ZOMB » 09.03.2021, 23:12 hod.

Abuzus píše:
08.03.2021, 03:58 hod.
..uff, dobře že jsi se vykašlal na ten Bonesnap. Je 2x pomalejší, nemá FHR, prostě nesrovnatelné, + ta defense od Rib...
Ten Bonesnap jsem ani nepředpokládal, že bych ho upgradoval na elite verzi (jen exceptional). On by asi šel používat na WW - jen by se musely dělat krátké tanečky, aby to hitovalo stejně často jako Ribcracker. Pro WW je FHR k ničemu (ale to asi pro barby obecně s jejich obřím life poolem). Je ale fakt, že ta defense je super - obzvlášť zkombinováno s Defiance od merce. Navíc to má velké dmg a téměř žádné požadavky na sílu / obratnost.
Abuzus píše:
08.03.2021, 03:58 hod.
Lidí chápete ho???
Vono si to napíše SoJ jako by ho koupil v Albertu !!!!
Nevím, čím to je, ale poslední dobou mi padají nějak často, tak už to moc neprožívám :D
Kisuvka píše:
09.03.2021, 08:26 hod.
EDIT: Tak už huntim první misi. Doufal jsem, že ta vzteklina bude na krávy fungovat rychle, ale koukám, že jsem celkem utřel už na nightmare :D
Jo, Rabies nic moc. Hodně dělá to, že spousta potvor má velké poison resy (hlavně na hellu). Jel jsem kdysi Rabies / Armageddon wolfa a v druhém aktu na hellu mě to už přestalo bavit :D
Crec píše:
09.03.2021, 21:44 hod.
s tím jsem se v těchto končinách zatím nesetkal
Ono se to nezdá, ale na hezké runy jde narazit docela brzo. Třeba v pátém aktu NM jsem dropl Ist a Vex.


Progress za mě: mám dovolenou, takže se hraní můžu věnovat víc a patřičně toho využívám.
Včera jsem nasbíral 4 levely v Pitu (80->84). Bohužel tam za tu dobu nepadlo nic, co by stálo za zmínku. Co však za zmínku stojí je to, že během jednoho runu se mi ve hře objevil Uber Diablo - tak jsem se na něj připravil, samotný souboj byl pak celkem v klidu, padl mi spíš podprůměrný Annihilus, ale lepší jak drátem do oka. Pro zájemce - tady je záznam souboje: https://youtu.be/JnokA7-vCmY?t=25201

Dneska jsem si řekl, že když jsem včera zvládl zabít Uber Diabla, mohl bych snad dát i toho klasického. Takže jsem v rychlosti dodělal zbytek A1, a pokračoval jsem dál a dál, až jsem zabil Baala :D
Poslední dva akty jsem už ale musel opatrně, soulové uměli potrápit. Měl jsem štěstí u Diabla, který mi dal elite unikát, a tím jsem dokončil jednu challenge. U Baala jsem nahodil MF gear, ale bylo to prd platné, drop za moc nestál. Zbytek dne jsem běhal Mepha a dosáhl jsem levelu 86.

Přemýšlel jsem o tom, do kterých skillů investovat body. Paradoxně mám totiž investovaný jen jeden bod do WW, ačkoliv je to můj nejpoužívanější skill. Při farmení Mepha jsem za to ale i celkem rád - nejde sát manu a ta nízká mana cost přijde vhod.
Nakonec jsem se rozhodl, že asi nemá cenu dávat nějaké další body do WW, takže jedu podle původního plánu - na frenzy barba - tj 20 Frenzy, 20 Double Swing, 20 Taunt, 20 Mace Mastery, 10 BO, 5 Natural Resistance. Aktuálně už mám na lecelu 86 vše kromě Tauntu hotové - do něj směřují všechny následující skill pointy.
Je ale otázkou, jestli se z mého aktuálně ww barbara vůbec kdy stane frenzy barb - aktuálně se mi totiž díky nálezu Ribcrackeru víc vyplatí WW.
Abych používal místo WW Frenzy, musely by mi ideálně dropnout dvě zbraně - některý z unikátních Scourge (Horazon's Tornado nebo Stormlash) a některé z unikátních Legendary Mallet (Stone Crusher nebo Schaefer’s Hammer). Ale ani tehdy si nejsem úplně jistý, jestli se to vyrovná Ribcrackeru. Tak uvidím, jak se zadaří.

Kdo nechce koukat na videa a zajímá ho gear - používám 3 díly Sigon setu (ruce, pásek, boty) - má to spouštu hezkých bonusů včetně MF boostu, upnutý Duriel's Shell, rare Circlet (má AR% bonus, mana leech, +15 all res), upnutý Shael Ribcracker, magický amulet (+5% all res a +35% MF), Raven Frost, Nagelring. MF aktuálně 138%
Merce mám z normalu - defensive, díky němu mám s Ribcrackerem aktuálně defense něco nad 12k. Merc používá Hone Sundan (Shael Shael Amn), Guardian Angel a Rockstopper, je to držák.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Rattus » 11.03.2021, 22:26 hod.

Takže mně se konečně povedlo z NM Mefa vytřískat Hone Sundan a Raven Frost a tak cestě na Hell už nic nebrání. Taky jsem z něj vytřískal 2x Skullder's Ire (1, 2), ale vzhledem k tomu, že je pro mě prioritní neRIPnout, tak je stejně moc nevyužiju.... i když MF není nikdy dost.
Jinak HF dala Pul... co lepšího si přát :D

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od Kisuvka » 12.03.2021, 11:46 hod.

Tak Rabies jsem skutečně podcenil, i na P1 je neuvěřitelně nepoužitelný. Trvá celou věčnost něco zabít. LR hůlka samozřejmě použít nejde. Zřejmě je tenhle build jen na dobrý vybavení a nebo pro jiný herní styl, než mi vyhovuje.

Výbavu mám tak tragickou, že jsem to už dlouho neviděl - rezisty kolem 20, obrana žádná, block by ušel, ale neni fhr, fbr, frw, mf. Abych bouchal s Fury tak, aby to za něco stálo, tak musim bez štítu a to jsem jak glass nekanón. Merc taky nic nevydrží. A shánět výbavu s timhle trvá tak dlouho, že mě to fakt nebaví.

Takže Bily_Tesak jde k ledu, rozjedu něco novýho. Zatim nevim co, nechce se mi hrát s něčim, co jsem hrál už desetkrát.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od ZOMB » 12.03.2021, 12:28 hod.

Rattus: Pěkné, Pulka se rozhodně hodí, hodně štěstí na hellu ;)

Kisuvka: Inspirace pro další postavu - můj záložní build je physical asska - základ buildu tvoří 20 Dragon Claw, 20 Claw Mastery, 20 Fade. Využívat attack speed bugu pro dvoje pařáty - díky tomu ani nepotřebuješ BoS pro nejrychlejší breakpoint. Měla by být celkem jednoduchá na vybavení, dobrý crowd control (Cloak of Shadows, škoda že není povolený Mind Blast) a díky Fade by mohla i něco vydržet. Já bych ji jel bez Mastera, protože nechci investovat body do Weapon Blocku - nebaví mě být přerušovanej block recovery. Normálně bych investoval do Death Sentry, ale ta je v rámci turnaje zakázaná, takže zbytek bodů bych investoval do Venomu a Blade Shieldu.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MELEE only turnaj - vol. 1 - BŘEZEN 2021

Příspěvek od BliiNky » 12.03.2021, 14:16 hod.

@Kisuvka, heleď, v téhle fázi je vlček oser, ale chce to zatnout tesáky a odběhat si něco u Mefa na NM. Mám za sebou 120 runů, konečně mám trochu slušný základ CB, resistů, damage atd. Běhám na P1, průměrná délka runu je 2,5 minuty. Jde to a pomalu se to zlepšuje. Chce to jen vydržet.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“