MELEE only turnaj - vol. 1 - konečné pořadí

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:
MELEE only turnaj - vol. 1 - konečné pořadí

Příspěvek od Antabus » 01.04.2021, 15:18 hod.

Tak přátelé, kamáradi. Další turnájek za námi. Snažil jsem se nabídnout méně okoukanou verzi pro magic find turnaj s důrazem na vyšší obtížnost, inspiraci jsem si vzal z diskuzí s kolegy plus jsem do toho přídal něco ryze svého. Než se rozpovídám a pokusím se zhodnotit celý turnaj, pojdme vyřešit to podstatné:

Vítězem MELEE only turnaje vol. 1 je ZOMB

Velká gratulace!
Myslím, že ti turnaj velmi sedl a zastihl tě ve správné formě a kdybys v polovině neripl, mohl si rovnou na "první dobrou" stanovit i slušný rekord v počtu získaných bodů. Jako vítěz si u mě můžeš vyžádat runu dle přání za odměnu.

Na bednu a celkové druhé místo se v posledním týdnu vydrápal a prokousal BliiNkyho werewolf, a přeskočil tak Crecova zerka, který končí na třetím míste.

Konečná tabulka je k vidění zde:
Obrázek

Dle pravidel turnaje jsem se zavázal ke kontrole savů a postav prvních třech umístěných. Vzhledem k tomu, že vítěz celý svůj postup hry natočil, nemůže být o legitimnosti jeho nároku na výhru pochyb. Zveřejněná videa budiž návodem pro ty, co jej chtějí v cestě za slavou následovat a překonat v budoucnu :) Co se týče zbýlých dvou bojovníků, klíčové screeny jsem viděl na skype skupině, zároveň, pří vší úctě k dosaženým výsledkům, ani jeden z nich nepokročil tak daleko či nenašel nic tak extraordinérního, co bych chtěl více přezkoumat, proto bych v tomto ročníku kontrolu vynechal.


Nerad bych to tu zaplevelil svým monologem a i pro případné vaše reakce bych samotné zhodnocení turnaje převedl do sousedního vlákna ZDE

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“