X45 Challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 11.09.2021, 19:32 hod.

Darlak: Viz o několik příspěvků výše moje odpověď Kisuvkovi.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

darlak
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:darlak

Re: X45 Challenge

Příspěvek od darlak » 12.09.2021, 08:18 hod.

Fraxinus píše:
11.09.2021, 19:32 hod.
Darlak: Viz o několik příspěvků výše moje odpověď Kisuvkovi.
To se fakt omlouvam za spam :D cele forum sem pročítal ale když se zacali oběvovat jen příspěvky s progresem tak sem to vzdal.

Nevim jestli je chyba u mě ale ted realmova slova nefungují vůbec :(

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.09.2021, 12:58 hod.

darlak: To bude tím, že nemáš PlugY.

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Sajs » 14.09.2021, 13:22 hod.

Hlásín RIP, opět před Durielem, tentokrát na NM. Zatím jsem se nerozhodnul, jestli budu v turnaji pokračovat.

darlak
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:darlak

Re: X45 Challenge

Příspěvek od darlak » 14.09.2021, 15:50 hod.

Progres. Cerstvě v arcane na NM. 55lvl. Z itemu za zmínku asi jen Alibaba.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 23.09.2021, 12:07 hod.

Dokončen 2. akt normal.
Někde to šlo svižně, jinde pomalu, a na mnoha místech extrémně pomalu (místnosti zaplněné 50+ unravelery a 300x kostráky a 50+ duchy). Zdržovaly časté návštěvy města pro manu a oživení merce. Ironicky, nejlepší lokace byla Maggot Lair. :lol: Párkrát jsem si zahrával se smrtí buď z nepozornosti, nebo jsem musel pomocí TP nasměrovat kostráky tak, aby útočili na Unravelery, protože byli od neustále oživovaných koster a duchů neoddělitelní, takže jsem musel sprintovat k početnému hloučku Unravelerů, doufat, že mě nesundají na 1 ránu, a bleskurychle TP a vrátit se. Situace se o mnoho zjednodušila ve chvíli, kdy byla úroveň 30. Poison Nova byla dobrý pomocník, mnohde lepší než CE, nikoliv ale všelék. Musel jsem to tedy kombinovat a též taktizovat, obzvlášť v Tal Rashových hrobkách, kde jen v jediné se nevygenerovali Unraveleři s kostráky. Až na lightning jsem v průběhu aktu vymaxoval rezisty. Runy pocubeny až po Thul.
Dohráno za 28h 14m, players 8, full clear. MF = 132 %
Nálezy: 36 setů, 15 unikátů, 336 run.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

alesh88
Quill Rat
Příspěvky:45

Re: X45 Challenge

Příspěvek od alesh88 » 24.09.2021, 15:05 hod.

ahoj ve spolek,

tak jsem zkoušel opakovaně amazonku s multishotem. začátek byl neskutečně pomalý a vždycky jsem někde zařval. v podstatě to nešlo s manou uřídit. no, současně jsem s Iviskem IV (lvl 24) ve druhém aktu a mám jít na radamenta, ale vzhledem k D2R, co jsem si pustil, se už do turnaje nevrátím. nechal jsem se zlákat pozlátkem grafiky (ačkoliv Zombově výtce z jiného vlákna už rozumím, elitní monstra strašně splývají).

proto se omlouvám, a zbaběle odstupuji.

p.s. mapy mi přijdou neskutečně prázdné, když jsem se vrátil do normálního D2R :-)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Slw » 24.09.2021, 18:44 hod.

su na tom tak nějak podobně. co sem zkoušel palu, tak po xx letech paly zařval v a1 (triple lučišníci-amp/fana/ex strong). pak sem rozjel pomalu trapku-o cosi lepší, ale d2res >:o a to nemluvím o tom, že mám další závazky v jiné hře plus do toho rekontruju byt a měl bych se stěhovat :green: ovšem estli nezprovozním net v nové chatrči brzo, tak eště budu rád za x45 :lol:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Kisuvka » 10.10.2021, 07:48 hod.

Tak jsem sice zdárně dojel na hell, ale hned v Blood Moor mě sesmažili ježci. Ampa na dálku, zblízka jeden hit od zombíka a další hit od ježka a bylo po krámu.

Za mě teda konečně herní styl, kterej neni sranda :D jsem snad ripnul víc postav, než za deset let předtim :D

Tak uvidim, jestli mě ještě zbyde čas na tu trapku...
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: X45 Challenge

Příspěvek od ZOMB » 10.10.2021, 10:37 hod.

Myslím, že pro D2R už vyšel mód pro navyšování hustoty monster ve hře. Kdybyste někdo měli zájem, tak se mrknu kde se to dá stáhnout.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 12.10.2021, 13:27 hod.

Kisuvka: Dojel jsi docela daleko. ;) Pokud se rozhodneš pokračovat s trapkou, hodně štěstí s ní, pokud ne, tak děkuji za účast.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

mattaaa
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: X45 Challenge

Příspěvek od mattaaa » 02.11.2021, 18:14 hod.

Ahoj všem, mod už jsem dohrál do konce (s normal charem, ne HC). Mám necrosumonera s levelem 92. Obtížnost Normal a Nightmare sem jel pl8. V obtížnosti Hell sem těžce narazil už v první mapě, snížil sem na pl3, a pak ve třetím aktu zbaběle na pl1. Hierofanti léčili s takovou kadencí, že to už prostě nešlo. Kdyby měl někdo zájem, napíšu svoje další poznatky z hraní za tenhle char.

Rád bych ještě zkusil ty krávy. To teda nikomu nefunguje? Neni nějaký způsob, jak to zprovoznit?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 05.11.2021, 11:18 hod.

mattaa: Gratuluji k dohrání. Snížení players není zbabělost. V tomto modu je to zřejmě naprostá nutnost. S těmi krávami já ti nevím. Možná to krešne z důvodu, že jich je příliš mnoho už v normálním Diablu, tak se tam nevejdou.

Klidně se rozepiš, milerád si to přečtu. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: X45 Challenge

Příspěvek od ZOMB » 11.11.2021, 07:17 hod.

Mám nápad na další turnaj, svým způsobem je opakem tohoto turnaje - jednalo by se o /players127 turnaj. Jak název napovídá, šlo by o turnaj, kde by musel být permanentně nastaven počet hráčů na 127 (v dřívějších verzích hry bylo možné nastavit až 64) - aby to bylo možné takhle hrát, musel by se aplikovat jednoduchý mod.

Měli byste o takový turnaj zájem?
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 11.11.2021, 11:07 hod.

ZOMB: Tak po Novém roce a po skončení dalšího MF turnaje tento svůj koncept vyhlas. A sám uvidíš, kolik lidí se přihlásí. Já sám jsem vždy jen málo dbal o to, kolik lidí by se přihlásilo do mých turnajů. Vždycky jsem se nechal překvapit.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Kisuvka » 11.11.2021, 22:04 hod.

Zomb: Jo, proč ne, jen nevím, kolik toho nahraju - snažím se už moc nehrát a taky budu definitivně přecházet na linux
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: X45 Challenge

Příspěvek od dawemorraless » 12.11.2021, 20:12 hod.

127 je už krapet hafo ni? :green: jako s assou su ready stačí béknot :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: X45 Challenge

Příspěvek od ZOMB » 18.11.2021, 10:52 hod.

Fraxinus píše:
11.11.2021, 11:07 hod.
ZOMB: Tak po Novém roce a po skončení dalšího MF turnaje tento svůj koncept vyhlas. A sám uvidíš, kolik lidí se přihlásí. Já sám jsem vždy jen málo dbal o to, kolik lidí by se přihlásilo do mých turnajů. Vždycky jsem se nechal překvapit.
Díky Fraxi za radu, to mi dává smysl a asi to tak udělám.
Kisuvka píše:
11.11.2021, 22:04 hod.
Zomb: Jo, proč ne, jen nevím, kolik toho nahraju - snažím se už moc nehrát a taky budu definitivně přecházet na linux
Super. Mimochodem na linuxu jsem nějakou dobu D2 hrál (možná jsem na něm odehrál i několik MF turnajů). Sice to chce trochu nakonfigurovat (ošéfovat wine a pohrát si s nastavením), ale jde to :)
dawemorraless píše:
12.11.2021, 20:12 hod.
127 je už krapet hafo ni? :green: jako s assou su ready stačí béknot
Je fakt, že 127 už je možná až moc, ale říkám si - když je tohle maximum, tak když už, tak už :D
A rozhodně bych zakázal Static Field - to je jediný skill ve hře, který ignoruje nastavení /players a vždy působí monstru stejnou % škodu.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.11.2021, 13:25 hod.

Nedokážu si představit na p127 na Normal zabíjet Duriela nebo Diabla. To aby si na to člověk vybral celoroční dovolenou :green:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 20.11.2021, 16:27 hod.

Dark Daemon: Rozhodně by to trvalo aspoň hodinu. Ale zase na druhou stranu na pl127 budou postavy neuvěřitelně naexpený, takže kdoví, jak moc náročné by to potom skutečně bylo.

ZOMB: Asi nejlepší varianta. A s tím staticem pozor, ten spouští pár předmětů ve hře Musel bys zakázat i tyto dotyčné předměty.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“