X45 Challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: X45 Challenge

Příspěvek od Kisuvka » 20.11.2021, 22:52 hod.

Bude to zajímavý právě díky tomu, že postava bude na velkym levelu, ale ty monstra budou masitózní :D takže otázka zní, kde se to skutečně potká :D
Takže jestli lze předpokládat přinejmenším linearitu chování, tak si umím představit, že mě jen tak nehitnou kvůli mýmu velkýmu levelu, ale když už, tak půjdu pod kytky :D
jako průzkum možnosti hry to pro mě určitě zajímavý bude, zvlášť když tu většina máme takový OP vybavení, se kterým je P8 nuda u spousty buildů. To už by byl fakt mástrskill vůbec jenom dojít na konec hry i s libovolným počtem smrtí na P127 x45 nebo jestli těch monster jde mít ještě víc :D ale možná ani nepůjde vyjít z Blood Moor :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: X45 Challenge

Příspěvek od ZOMB » 07.12.2021, 23:10 hod.

Tak ještě tomu dávám jeden pokus. Opět ten samý build - tedy Lightning Fury + Freezing Arrow. Mod jsem zmigroval pro D2R. Tak kdo se chcete podívat, jak tenhle mod vypadá v D2R, můžete se podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=rtEaIv4GdnI
Pokud byste měli zájem, mod nasdílím, instalace je jednoduchá a vaše savy to nijak neovlivní.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 08.12.2021, 16:38 hod.

ZOMB: Super. :-)
A respekt, že se do toho znova pouštíš.
V tom D2R mi připadá, jako by se falleni v takové grupě chovali zcela jinak než v klasické D2, ale možná se mi to jen zdá. V každém případě by mě nikdy nenapadlo situaci v DoE řešit lukem se smaragdy a mulťákem. :) Já čekal až na 18. level na skill, co to rozsekal plošně.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: X45 Challenge

Příspěvek od ZOMB » 09.12.2021, 15:46 hod.

Možná se ti falleni chovají trochu jinak, ale nevím. Dělali nějaké změny v AI minionů, možná to nějak zasáhlo i běžná monstra?
Jojo, luk se smaragdy je 3xTal luk pro chudé :D
Tys expil až na level 18, než jsi šel do DoE? Tomu říkám teda pořádná trpělivost :D
Jinak včera jsem to dotáhl do Jail level 3, kde mi hra spadla. Ale neřekl bych, že to je D2R jako takovým, v Jailech mi ta x45 hra spadla i v originále.
Zatím můžu říct, že se občas nějaká monstra vD2R nevykreslí (resp. se vykreslují postupně, kde se třeba vrátím portálem z města), jinak dobrý.
Konečně mi droply 2 prsteny s mana after kill, takže už nemám takové problémy s manou. Ještě mě potěšil Death pásek, ale zatín nosím magickou sash s +5 replenish life. Automatické sbírání goldů hodně pomáhá při sbírání dropů.
Zatím level 20, /p1.
Video za včerejšek zde: https://www.youtube.com/watch?v=dAkHV_NNNwk
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 09.12.2021, 17:28 hod.

18. levl máš při full clearu ještě dřív, než vysvobodíš dědu z klece. No problemo. Pak jsem se tam vrátil. Dělat Den of Evil s Poison Javelinem je děsná otrava, protože přes takové zástupy fallenů nejde ten oštěp hodit pořádně a šamanů je tam tolik, že ti na otravu zemřelí se v cuku letu zase oživí. A Plague Javelin zase udělá to, že zasáhne nejen falleny, ale i jejich šamany a hotovo, vyřízeno.

Jedu totiž taky Amazonku, ale je zaměřená na Lightning Fury + Plague Javelin + Pierce + Valka. LF nebude potřebovat synergie, Pierce bude stačit 5 bodů, protože plánuju, že na hellu bude určitě mít už tak +10 skillů, Valka bude prostě tank, a jedy je třeba vymaxovat, jinak budou k ničemu. A nezbytností budou zřejmě Trangs rukavice, jinak budou jedy k ničemu na hellu. Jedu to full clear a pl8.

Ten bug se mně stává ve 3. aktu, když vlezu do Swampy Pit. Nejprve to několikrát nechutně lagne, pak to zamrzne. A po načtení postavy mám aktuální pouze samotnou postavu, truhlu jen na první stránce a ostatní stránky se mi vrátí do stavu na začátku aktu. Jedno řešení existuje: před návštěvou lokace dát save and exit a udělat ji pak v nové hře. Právě tu teď budu muset rozjet, ale dosud jsem neměl moc čas. Snad ale stihnu dojet do Vánoc aspoň normal.

To automatické sbírání zlata je asi to nejlepší na D2R. Když hraju, tak jakmile v klasice+plugy vybiju velké množství potvor a podaří se mi to udělat tak, že další na sebe nenatáhnu, sbírám zlato manuálně otáčením všech předmětů pod sebou. Jakmile zlato ze země zmizne, je lépe vidět na předměty, co jsou vzácné, setové nebo unikátní.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 20.12.2021, 10:02 hod.

Protože hraji ještě já i ZOMB, a možná ještě někdo další, rozhodl jsem se prodloužit toto i přes trvání MF turnaje. Až do května.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: X45 Challenge

Příspěvek od ZOMB » 22.12.2021, 19:34 hod.

Díky, Fraxi.

Já to dotáhl do konce normalu, Lightning Fury byl game changer, šlo to najednou mnohem rychleji. Teď si dám pauzu, pak MF turnaj, a pak se k téhle výzvě vrátím :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: X45 Challenge

Příspěvek od ZOMB » 08.04.2022, 21:26 hod.

A1 NM za mnou. 1h 45m.

Zatím nic vyloženě nebezpečného, když je člověk opatrný, ale ke komtese na hellu (pokud se tam dostanu) teda nepůjdu ani za nic. Ta monstra se generují přímo u vchodů :shock:

Nejlepší runa padla v katakombách - Lum. Ještě bych z dropů vyzdvihl String of Ears, ale s mizerným rollem (12% DR a pouze 10 MDR).

Jinak to jde zatím dobře. Level tuším 55, vymaxované mám Fury a teď maxuju Freezing Arrow, abych se měl jak popasovat s LI monstry. Mimo to mám 9 bodů v Pierce a asi 7 bodů v Multishotu.
Fraxinus píše:
09.12.2021, 17:28 hod.
Jedu totiž taky Amazonku, ale je zaměřená na Lightning Fury + Plague Javelin + Pierce + Valka
Já bych Valku taky bral, ale nechci investovat do uhýbacích skillů - bojím se, že by mě ve výsledku spíš zabily (obzvlášť proti takovému množství monster).

Taky jsem si uvědomil, že brzo (14.4.) by měl vyjít patch 2.4 pro D2R. Jelikož hraju tento mod na D2R, tak se pokusím tuto výzvu dokončit do tohoto data, protože pak se hra asi automaticky updatuje na patch 2.4 a měl bych to (asi) o něco lehčí než nyní.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: X45 Challenge

Příspěvek od ZOMB » 09.04.2022, 22:05 hod.

Tak mi skolili amazonku na konci A2 NM: https://www.youtube.com/watch?v=Oeqg8xssaLY

Další postavu už rozjíždět nebudu.
Tímto bych tedy chtěl poděkovat Fraxovi za uspořádání turnaje, bylo super, že to bylo zas něco jiného :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 10.04.2022, 07:39 hod.

Och! :cry:
Velká škoda. A takových blesků tam. Každopádně krásně jsi to měl rozjeté.
Každopádně díky za účast v turnaji. Ještě se k tomu pak budu vracet i já.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: X45 Challenge

Příspěvek od ZOMB » 16.04.2022, 07:34 hod.

Fraxinus píše:
10.04.2022, 07:39 hod.
A takových blesků tam
Jojo, v tom byl tenhle mod super - stačilo hodit jedno Fury a celá obrazovka svítila :twisted:
Co mě zabilo jsou tuším unholy bolty vyvolávačů. Tak bacha na to.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“