X45 Challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zax
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Re: X45 Challenge

Příspěvek od Zax » 02.08.2021, 17:18 hod.

Chlapci a děvčata asi vás v tom nechám. Omlouvám se ale prostě mě ten mód nějak nebere. Asi jsem vyhořelej s D2 před Resurrected nebo nevím. Myslele jsem že mě to bude bavit víc ale prostě to nejde.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: X45 Challenge

Příspěvek od dawemorraless » 02.08.2021, 20:33 hod.

Tož report. Najtmer jinej lvl o dost min monster, tudíž to není takovej o..d jak normal, ale o dost ale fakt o dost přibylo elit. Myslím ze minimálně NM je hratelny pro všecko. Jako deadly komba na každým rohu. Díky preexpeni se A1 dá relativně v klidu i s mercem. Mám spirit rhyme merc insight tak to valí. A1 NM hotov. Lvl 53.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od BliiNky » 02.08.2021, 21:26 hod.

Připojuji se k Zaxovi a končím, nebere mě to. Hodně štěstí všem :wave:

Uživatelský avatar
Zax
Fallen Shaman
Příspěvky:65

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Zax » 03.08.2021, 10:35 hod.

Kisuvka píše:
01.08.2021, 20:27 hod.
Pala nabízí víc možností - Hammer je multihit, když budou potřeba rezy, stačí jeden bod, na likvidaci mrtvol taky jeden bod a sundá i Ubera. Taky má víc life, snazší max block a potenciál větší obrany.

Uznávám, že jsi dál a máš zkušenost, ale věřím své volbě ;)

GL!
Doporučuji ti používat merca s defiance a lvl 20 holy shield na co nejvyšší defence, jinak tě na hell sesmahnou lucistnici a kostlouni s lukem jak nic.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 03.08.2021, 11:35 hod.

Řekl bych, že každý build si musí vybudovat vlastní postup, jak čelit těmto hrozbám.

Pánové, docela mě mrzí, že to takto brzy balíte. Jsem už na konci 2. aktu. Pravda, byl jsem trochu i já frustrován z pomalého postupu, ale po snížení na pl1 to jede jak s tureckým medem, a nemusím se prokousávat tolika dropy. Věřím, že jakmile byste oba měli k dispozici hlavní skilly a na nějaké patřičné úrovni, tak vás to začne bavit. Tak tomu zkuste dát ještě šanci. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od BliiNky » 03.08.2021, 11:49 hod.

Nezačalo by mě to bavit Fraxi, jde o povahu módu. Pomalý postup je to poslední, co by mě na Diablu frustrovalo, znáš mě. Jde mi o to, že s takovým množstvím monster nejde o nic víc než bezhlavou řezničinu, kdy na rozdíl od původní hry prakticky neexistuje prostor pro manévrování, taktizování, přemýšlení. Výzvy v D2 zbožňuju, ale tohle prostě není moje gusto.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 03.08.2021, 11:59 hod.

Chápu. Tak hodně štěstí v něčem jiném, kámo. :wave:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: X45 Challenge

Příspěvek od ZOMB » 04.08.2021, 20:53 hod.

Kisuvka píše:
01.08.2021, 16:46 hod.
ZOMB: zkusil jsem nakopčit ten Tvuj mod x45 se zobrazením, ale mam dojem, že vidim stejný kulový jako předtim. Jak se to prosimtě používá?
Měl bys pak - když je předmět na zemi (set, unikát či runa) - vidět takové paprsky světla. Fungovat by to mělo automaticky.

Report za mě (připomenutí - jedu amazonku):
První pokus skončil smrtí v Cold Plains - tak nějak jsem podcenil situaci obklíčení a to, že když je kolem moc monster, hra se začne sekat a nejde vlézt do portálu. Video zde.

Druhý pokus zatím trvá. První tři dny jsem strávil v prvním aktu, celkem to zabralo kolem 13 hodin. YouTube neumožňuje nahrávat takhle dlouhá videa, takže jsem to rozsekl na dvě - https://www.youtube.com/watch?v=7TDsUXaUxN4 a https://www.youtube.com/watch?v=4FoHtgugfFI. Podívejte se na konec toho druhého, povedla se mi tam vygamblit pěkná čelenka, kterou jsem později dal mercovi. Damage Reduced by X a Magic Damage Reduced by X jsou vskutku vlastnosti, které se v tomhle modu hodí, podobně jako v klasické hře ES sosně.

K postupu s druhou postavou - už jsme si dával bacha, abych neskončil v obklíčení. Ale trvá to všechno teda příšerně dlouho, protože moje amazonka nemá nic moc plošné skilly (přemýšlel jsem o investici do Multishotu, ale pak jsem to zamítl, nechci používat respec). Od levelu 6 jsem měl sice Poison Javelin, ale když je taková hustota monster jaká je, moc použitelné to není. Obzvlášť když v A1 je tolik nemrtvých.

Do levelu 18 jsem to tedy rubal víceméně po jednom (samozřejmě na /p8), mercyně pomohla. V modu jako je tento jsem v určitých situacích dokonce ocenil i skill Slow Missiles. U vybavení jsem se zaměřoval především na DR a MDR, a na life regen, který přijde vhod - proto jsem si v A2 pořídil Prayer merce. Další věc, která hodně pomohla, je vypnutí běhu, takže postava jen chodí - díky tomu vás monstra zasahují o dost méně, obzvlášť tedy v A1.

Včera jsem strávil hodinu a půl v sewers, než jsem se dostal k Radamentovi. Elit se generovalo málo, takže jsem tam nenasbíral ani level :ble:
Dneska jsem si zašel pro kostku a dostal se do Far Oasis, celkem jsem nasbíral 3 levely (aktuálně jsem na levelu 27). Jde to hrozně pomalu, ale Charged Strike pomalu sílí, stal se mým hlavním skillem a už zvládne napáchat nějakou škodu (mám v něm 10 bodů), abych furt nechlastal manu, mám v helmě 2x Tir. I tak ale čekám na level 30 jako na smilování.

Kvůli povaze tohohle modu nejde využít klasický trik, že držíte pravé tlačítko myši, a ono to pak útočí samo - musíte na každé monstrum, skoro pro každý útok klikat zvlášť, je to tedy celkem slušný clickfest. Už abych měl Fury, takhle bych to taky brzy viděl na karpální tunel :D

Významné nálezy: Gull, arctic brnění + opasek (aktuálně nasazeno), death opasek (CBF se třeba bude hodit později)

Další videa uploadnu snad během zítřka.

Stále jedu /p8. I když používám mod na zvýrazňování věcí (což dost pomáhá), i tak by se hodil nějaký loot filter.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Kisuvka » 04.08.2021, 22:02 hod.

Zax: Jo, přemýšlel jsem o tom a vidim to jako validní možnost. Uvidím, jak to s tou obranou nakonec bude. Jestli fakt budou padat runy jako poslední dva tejdny děšťový kapky, tak by se třeba podařil i Exile, ale asi je to sen.

ZOMB: Takže jestli to chápu, tak rare a gemy to nezobrazí? Nejde to ještě nějak mofidikovat? Upřímně jsem v pokušení snížit players jen kvůli lootu. Jsem sice sbírací typ, ale tohle je na mě fakt moc :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 05.08.2021, 00:35 hod.

ZOMB: Pěkný postup a jsem rád, že ses s tím takhle s grácií vypořádal (myšleno boj bez plošných skillů). A během postupu hrou jsem zjistil jeden fakt, který mi předtím nikdy nedošel: Otevřený TP je dle chápání enginu hry předmět položený na zemi. Proto se mi při obklíčení stávalo, že mi portál vznikl daleko od dosahu.

Kisuvka: V druhém aktu mi padlo celkem 178 run. Není to zas tak nemožné docílit toho.

Za sebe:
Dokončen druhý akt. Level 31, hráno do Lost CIty na pl8, od Lost City dál už jen pl1. A na pl1 to i zůstane. Akt 2 trval celkem 15h 15m. Celkem tedy odehráno 24h 40m. :shock:

Znatelně přituhlo a s mizernými fire rezisty jsem měl cestou k Radamentovi velké problémy s ohnivými kostlivými mágy. Holy Fire je sice plošně usmažil, ale trvalo to tak 6-7 impulsů, mezitím jsem se musel nějak udržet naživu. Naštěstí pak nebyl problém sehnat zpět veškeré léčivo. Ponechal jsem si rogunu, ať mi na monstra hezky svítí, a sehnal jsem jí pěkný luk s amplifou.

Venku v poušti jsem pocítil málem ripnutí při první srážce s hordou skarabů, ale povedlo se mi zdrhnout s asi 10 životy. S těmito bestiemi opatrně, zvlášť když se zkombinují hnusné staty bossů, kterých venku bylo jako much. Pro kostku jsem se probíjel hodně dlouho. Vyčistit síň s asi 50 Unravelery dávalo pořádně zabrat a nejednou šlo o kejhák. Trvalo to snad dvě hodiny a měl jsem smůlu na trasování, takže jsem ty hrobky jel full clear.

Ve Far Oasis jsem si zopakoval bitvy proti hnízdečkům pterodaktylů a dával bacha na skaraby. Čekal jsem hrůzu v díře, ale šlo to tam celkem v pohodě. Ani se tam nevygenerovalo (asi z nedostatku prostoru) moc bossů a šlo to tam svižně. Horor nastal v Lost City, kde mě děsně štvali vrhači jedu, kvůli nimž jsem byl pak děsně zranitelný vůči těm Marauderům, kočkám i mumiím. Tady jsem se naštval, a pomohlo k tomu i to, že v momentě, kdy jsem procházel přes tuto pasáž, Zax s BliiNkym odstoupili, a snížil na pl1. Najednou na impulsy Holy Firu, který jsem měl již téměř vymaxovaný, skoro všechno lehlo hned na ten první. Takže stačilo od teď být jen fyzicky přítomen. Ale když to bylo teď takhle snadný, rozhodl jsem se jet od teď full clear.

Nejzajímavější to bylo v Arcane Sanctuary, kde jsem si musel ústupy řadit duchy tak, aby měli dropy. A popadalo z nich neskutečně run, i přes značný no-drop. Na konci mě čekalo víc než 3 hodiny dlouhé čištění všech Tal Rashových hrobek, kde to mnohde také bylo dost o kejhák. Obzvlášť horko bylo v kombinaci mračen Unravelerů a ještě větších mračen duchů, kde mě málem stálo život, než jsem zjistil, že je moudré si je odlákat dál od nich, aby mi je neoživovali za zadkem. Popadalo zde spousta unikátů a setů. A pak konečně Duriel, který lehl jen na několik ran. Do konce aktu se mi podařilo získat auru Conviction, kterou budu používat v budoucnu. Prozatím zůstávám Holy Fire zealer.

Souhrn za 2. akt:
Arctic Binding, Berserker’s Hatchet, Cathan’s Mesh, Cathan’s Rule, Cathan’s Seal, Civerb’s Icon 3x, Civerb’s Ward, Cleglaw’s Pincers 4x, Hsarus‘ Iron Fist, Hsarus‘ Iron Heel 2x, Isenhart’s Horns 2x – 18 ks
Axe of Fechman, Blood Crescent 2x, Bloodfist, Crushflange, Deathspade, Felloak, Gorefoot, Goreshovel, Leadcrow 2x, Ravenclaw, Razortine, Serpent Lord, Skewer of Krintiz, Snakecord, Steelgoad, The Diggler – 18 ks
47x El, 33x Eld, 32x Tir, 27x Nef, 18x Eth, 8x Ith, 10x Tal, 3x Ral - 178 ks
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Zax
Fallen Shaman
Příspěvky:65

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Zax » 05.08.2021, 05:39 hod.

Fraxinus píše:
05.08.2021, 00:35 hod.
ZOMB: Pěkný postup a jsem rád, že ses s tím takhle s grácií vypořádal (myšleno boj bez plošných skillů). A během postupu hrou jsem zjistil jeden fakt, který mi předtím nikdy nedošel: Otevřený TP je dle chápání enginu hry předmět položený na zemi. Proto se mi při obklíčení stávalo, že mi portál vznikl daleko od dosahu.

Kisuvka: V druhém aktu mi padlo celkem 178 run. Není to zas tak nemožné docílit toho.

Za sebe:
Dokončen druhý akt. Level 31, hráno do Lost CIty na pl8, od Lost City dál už jen pl1. A na pl1 to i zůstane. Akt 2 trval celkem 15h 15m. Celkem tedy odehráno 24h 40m. :shock:

Znatelně přituhlo a s mizernými fire rezisty jsem měl cestou k Radamentovi velké problémy s ohnivými kostlivými mágy. Holy Fire je sice plošně usmažil, ale trvalo to tak 6-7 impulsů, mezitím jsem se musel nějak udržet naživu. Naštěstí pak nebyl problém sehnat zpět veškeré léčivo. Ponechal jsem si rogunu, ať mi na monstra hezky svítí, a sehnal jsem jí pěkný luk s amplifou.

Venku v poušti jsem pocítil málem ripnutí při první srážce s hordou skarabů, ale povedlo se mi zdrhnout s asi 10 životy. S těmito bestiemi opatrně, zvlášť když se zkombinují hnusné staty bossů, kterých venku bylo jako much. Pro kostku jsem se probíjel hodně dlouho. Vyčistit síň s asi 50 Unravelery dávalo pořádně zabrat a nejednou šlo o kejhák. Trvalo to snad dvě hodiny a měl jsem smůlu na trasování, takže jsem ty hrobky jel full clear.

Ve Far Oasis jsem si zopakoval bitvy proti hnízdečkům pterodaktylů a dával bacha na skaraby. Čekal jsem hrůzu v díře, ale šlo to tam celkem v pohodě. Ani se tam nevygenerovalo (asi z nedostatku prostoru) moc bossů a šlo to tam svižně. Horor nastal v Lost City, kde mě děsně štvali vrhači jedu, kvůli nimž jsem byl pak děsně zranitelný vůči těm Marauderům, kočkám i mumiím. Tady jsem se naštval, a pomohlo k tomu i to, že v momentě, kdy jsem procházel přes tuto pasáž, Zax s BliiNkym odstoupili, a snížil na pl1. Najednou na impulsy Holy Firu, který jsem měl již téměř vymaxovaný, skoro všechno lehlo hned na ten první. Takže stačilo od teď být jen fyzicky přítomen. Ale když to bylo teď takhle snadný, rozhodl jsem se jet od teď full clear.

Nejzajímavější to bylo v Arcane Sanctuary, kde jsem si musel ústupy řadit duchy tak, aby měli dropy. A popadalo z nich neskutečně run, i přes značný no-drop. Na konci mě čekalo víc než 3 hodiny dlouhé čištění všech Tal Rashových hrobek, kde to mnohde také bylo dost o kejhák. Obzvlášť horko bylo v kombinaci mračen Unravelerů a ještě větších mračen duchů, kde mě málem stálo život, než jsem zjistil, že je moudré si je odlákat dál od nich, aby mi je neoživovali za zadkem. Popadalo zde spousta unikátů a setů. A pak konečně Duriel, který lehl jen na několik ran. Do konce aktu se mi podařilo získat auru Conviction, kterou budu používat v budoucnu. Prozatím zůstávám Holy Fire zealer.

Souhrn za 2. akt:
Arctic Binding, Berserker’s Hatchet, Cathan’s Mesh, Cathan’s Rule, Cathan’s Seal, Civerb’s Icon 3x, Civerb’s Ward, Cleglaw’s Pincers 4x, Hsarus‘ Iron Fist, Hsarus‘ Iron Heel 2x, Isenhart’s Horns 2x – 18 ks
Axe of Fechman, Blood Crescent 2x, Bloodfist, Crushflange, Deathspade, Felloak, Gorefoot, Goreshovel, Leadcrow 2x, Ravenclaw, Razortine, Serpent Lord, Skewer of Krintiz, Snakecord, Steelgoad, The Diggler – 18 ks
47x El, 33x Eld, 32x Tir, 27x Nef, 18x Eth, 8x Ith, 10x Tal, 3x Ral - 178 ks
Doporučuji respec na holy freeze :)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: X45 Challenge

Příspěvek od dawemorraless » 05.08.2021, 10:39 hod.

Toz report v úterý sem na to kaknul ale včera to rozjel. Dojel sem až k Mefovi tož dneska pokud bude nálada se rozloucim s mercem a zkusím ho až jestli se dostanu do A5. Musím říct ze durancka s omigtovanyma dolskama a jinou haveti bylo neco i pro trapu. Vysněné 2x lem zatim nikde. Padla vytouzena lum tak mám smoke. Jinak padá velký kulový lvl 6neco NM A4
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 05.08.2021, 11:07 hod.

Včera ještě v noci jsem rozjel A3 normal, a čekal jsem to horší. Za asi hodinu jsem vyčistil Spider Forest a za slabou půlhodinku Great Marsh, kde jsem se bál Gloamů, ale ti se tam vyskytli jen v bossí nebo šampioní podobě a ne nijak zvlášť často. Run mi tam napadalo už aspoň 20, ale nějak drhnou dropy unikátů a setů tam.

dawe: Dollsky, to bude masox, když mám meleečko paladina. :evil:

Zax: Holy Freeze není takový DMG Dealer. A když píšeš příspěvek, kterým reaguješ na ten bezprostředně předcházející, nedělej zbytečně citaci, nebo v té citaci aspoň ponech pouze větu, na kterou reaguješ... zvláště když byl ten můj příspěvek na celou A4ku. Kdyby to tady ještě vedl Grammator, ten by ti za to dal pořádně za uši.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Zax
Fallen Shaman
Příspěvky:65

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Zax » 05.08.2021, 14:19 hod.

Fraxinus píše:
05.08.2021, 11:07 hod.
Zax: Holy Freeze není takový DMG Dealer. A když píšeš příspěvek, kterým reaguješ na ten bezprostředně předcházející, nedělej zbytečně citaci, nebo v té citaci aspoň ponech pouze větu, na kterou reaguješ... zvláště když byl ten můj příspěvek na celou A4ku. Kdyby to tady ještě vedl Grammator, ten by ti za to dal pořádně za uši.
To je sice hezký, ale nemůžu za to že zdejší forum neumožňuje pouze vybrat to co chci citovat ale automaticky to načte vše. A z mobilu je docela opruz to vše odmazava. Jsem zvyklej z jiných for reagovat na lidi s citací a aby viděli na koho reaguji, tak sorry no, nevšiml jsem si že to je tak dlouhé.

K holy freeze, já kdy jsem ještě hrál tak už v sewers jsem používal holy freeze po respecu. Hromada bodů v cold resist zvedne dmg a holy freeze má dobře a vysoké stabilní poškození. Navíc to bylo velmi efektivní na kontrolu monster. To by určitě vydrželo do konce actu 4, jen 5 bybylo trochu horší protože tam je hodně cold resist monster. Samozřejmě holy freeze by byl jen dokud nebude level na jinej build ale ty to asi jedeš bez respecu co?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 05.08.2021, 19:33 hod.

Mobil. :green: Pro mě je naopak ťukání příspěvků do mobilu na toto, ale i jakékoliv jiné fórum, naprosto nemyslitelný, a proto by mě v životě nenapadlo, že to bude ta příčina. :lol:

Holy Freeze je dobrý skill, ale pro mého paladina na tento mod příliš pozdní, a já respec nechci dělat. Co se týče Holy Freeze, existují i jiná řešení, jak ho mít k dispozici, ale to je ještě hodně daleko. Oheň nebo chlad, všude najdeš někoho, kde to bude problém. To si nevybereš.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 06.08.2021, 23:35 hod.

Hotov 3. akt. Level 35, players 1. Akt 3 trval celkem 6h 19m. Cekem tedy odehráno 30h 59m.

Džungle byla v porovnání s pouští naprostá pohodička. Jel jsem to full clear a problémy nedělaly ani souly v Great Marši a ve Swampy Pitu. Navíc se zdálo, že se vygenerovali vždy jen v bossí podobě, což ale nebyl jen jejich případ. Třeba v Sewers se mi generovali Unraveleři s kostliveckým doprovodem též pouze v bossí podobě. Jediné, co člověka zklamalo, byly dropy. V džungli mi nepadalo skoro nic užitečného. Jen samý bordel.

V Kurastu se dropy náramně zlepšily a já ocenil helmu Duskdeep, která mi dala slušných 7 damage reduced. Také mě potěšily rukavice Chance Guards. Kantoři byli docela otravní a v podzemí bylo docela nebezpečno. Ty sklepy byly monstry doslova napěchované a nikde jinde člověk v tomto aktu nezažije, že má amplifu na hlavě a monstrům svítí pod nohama Might a Fanatismus. Ale zvládlo se to. Horší to bylo v Durance, kde na mě v jedné sekundě padlo aspoň 10 meteorů a do toho se na mě ze všech stran seběhnou Dollsky. A mnohde jsem měl kliku, že šli nejprve po mercyni. Jak byla podlaha od meteorů a fire wallů celá rudá, bylo na ty malé potvory děsně blbě vidět. Ve třetím patře pak díky těm hordám Vampýrů působili koncilové jen jako neškodné loutky.

Souhrn za 3. akt:
Angelic Sickle, Berserker’s Hatchet, Cathan’s Seal 3x, Cathan’s Sigil, Cleglaw’s Claw, Hsarus‘ Iron Heel, Isenhart’s Case, Isenhart’s Lightbrand, Tancred’s Skull, Vidala’s Fetlock – 12 ks
Blood Crescent, Chance Guards, Crushflange, Duskdeep, Gorefoot, Goreshovel, Manald Heal, Razortine, Stormguild – 9 ks
4x El, 18x Tir, 7x Nef, 24x Eth, 7x Ith, 4x Tal, 9x Ral - 73 ks
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: X45 Challenge

Příspěvek od dawemorraless » 07.08.2021, 12:59 hod.

Fraxi těch elit je na normal málo na NM to je jiný maso. Nicméně já už dostávám couda na Hell. Zatim sem jen picnul Raven vyčistil mauzoleum cryptu a dokodrcal sem do stony fieldu. Monarch nebo nějaký lepší base pro barbika. Runy zatím taky nic. Mám docela bobany kamkoli vstoupit jelikož archerky nakládají nehorázně. Lvl 80 a slow mo kupředu nekdy zetra asik. Jeden postřeh tento mod spawnuje elity jako origo takže se dá teoreticky rolovat. V shietfestu je to nemožné.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Fraxinus » 07.08.2021, 23:48 hod.

Tak začínám od znova. Ve 4. aktu to šlo celkem hezky, ale jen do City of the Damned, kde to byli samí flusači a ti rytíři smrti, co po mě hází ty ohnivé, chladivé, bleskové a jedové koule. Při srážce s jedněmi takovými, z nichž víc jak půlka byla z off-screenu, jsem šel v pár frejmech pod kytky.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Kisuvka » 08.08.2021, 08:56 hod.

R.I.P. padlým...

Včera jsem dojel do druhém aktu. P8, nejedu full clear, čas jsem neměřil, ale normálně bych za tu dobu byl určo Guardian :D

Zpočátku jsem tedy dával Holy Fire, protože jinak to byl fakt vopruz bez AoE skillu a některé lokaci by byly defakto nehratelné, ale na 20 levelu jsem respecnul a rozjel kladiva. Block, defence, life, FHR, FCR, FBR a neni to tak zlý :) Nejvíc nakládali ohňoflusači, v Monastery pak už byla spousta rezů z Felloaku a Hsarus' botek. Nejhorší situace jsou dveře a úzké průchody. Dostávám nářez z ranged potvor ale skoro nic nezabíjim. Tak jsem zvědav, jak to půjde s teleportem do davu :D Pár nesmyslů popadalo, ale sláva, kromě výše zmíněného, snad už jen Pelta Lunata. Ze vzácnějších jen Bane Ash.

Dneska jsem zatím dorazil do Paláce, kde je teda bez teleportu dost těžký projít. Ranged potvory nakládaj víc, takže hodím pár kladiv ze dveří a musim zdrhat. Takže jen průchod jedním patrem je na věky. Jsem zvědavej, jaká překvapení mě čekají. 40+h času, lvl 29.

GL!
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: X45 Challenge

Příspěvek od Kisuvka » 08.08.2021, 21:19 hod.

Tak jsem to taky nedal... ripnul jsem v Tombě, pack tatínků má megasilnej útok a oživuje megarychle, takže kladiva do dveří jsou prostě naprd.

Rozjíždím javu, tak uvidím. Jen jsem teda zvědav, jak se dostanu na 30 level.
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“