MF turnaj vol. 12

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee
Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Smilee » 16.01.2022, 21:07 hod.

No tak bosové nepotěšili ale ted me padla palička s 23 enchant (charges) takže parááááda
škoda že ne etreral vlastne by to nebylo špatné bacátko
Edit: no každopádně jde to celke fajn spíš lituju toho že jsem šel do claw mastery a ne do fade sice dělal bych jesště větší ho*no dmg jak ted :D ale aspon bych se nepotil každou chvilku že umřu .. no ale došel jsem do kuratz bazar takže
ted tu zůstanu nějaakou dobu .. poexpit v ruined temple ale spiš nejdřív zkusis poskladat Fortitude
claw eth jsem nenasel ale Berserker eth a brnění na fortitude ano. uvidíme co popada kdyby padly runy na death pujdu doněj ale vex ,gul , Lo ... :D no uvidime
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Abuzus » 17.01.2022, 14:45 hod.

Ahoj,
omlouvám se všem, ale nejsem schopen se u toho udržet. Berte to, jako že jsem ani nezačal, event. někoho prohoďte v týmu. Je mi líto, nemám na to letos buňky.
Abu.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Flammeus » 17.01.2022, 21:42 hod.

Ojojoj, padl SoJ :D . Sranda je, že to padlo při farmení Andy a padlo to z fallena, přičemž z Andy padly jen magic botky a svitky :lol: .

Obrázek
Naposledy upravil(a) Flammeus dne 17.01.2022, 21:52 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Smilee » 17.01.2022, 21:50 hod.

Flammeus :cítím jemné otřesy , žeby diabloclone? :lol:
Abu:tak snad příští rok :wave:
Naposledy upravil(a) Smilee dne 17.01.2022, 21:53 hod., celkem upraveno 1 x.
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Flammeus » 17.01.2022, 21:53 hod.

Smilee: Kéž by. Já jsem ale online :evil:

Uživatelský avatar
Zax
Fallen Shaman
Příspěvky:65

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Zax » 18.01.2022, 00:53 hod.

Flammeus píše:
17.01.2022, 21:42 hod.
Ojojoj, padl SoJ :D . Sranda je, že to padlo při farmení Andy a padlo to z fallena, přičemž z Andy padly jen magic botky a svitky :lol: .
To prodej, ten ted jede tak za Sur možná i víc.

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Flammeus » 18.01.2022, 09:11 hod.

Zax píše:
18.01.2022, 00:53 hod.
To prodej, ten ted jede tak za Sur možná i víc.
Jojo, uvažoval jsem nad tím. Potřeboval bych doskládat to Infinity, když už mi i padla jedna Ber :lol: . Ale do konce turnaje zatím ponechám, ať nejde pryč z tabulky 8-)

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Smilee » 18.01.2022, 15:55 hod.

https://photos.app.goo.gl/uPogVAG7jVZpRYWU6 ist runa
Edit a další... no neže bych si stěžoval ale už kua potřebuju tu Lo,Vex , LO..
100 b XD no snad brzy popaddá a vrhnu se na mefa
Jinak otazka pro D2R hráče jak bojujete s loading time . Nějakej tip ? něco jsem našel nanetu ale nejak zvlašt nepomaha
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Obter!vr » 20.01.2022, 09:34 hod.

Smilee píše:
18.01.2022, 15:55 hod.
Jinak otazka pro D2R hráče jak bojujete s loading time . Nějakej tip ? něco jsem našel nanetu ale nejak zvlašt nepomaha
Myslím na blbosti :) nebo se zaposloucham do audioknihy, hodím okem na druhý monitor na seriál/film atd :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.01.2022, 11:19 hod.

Menší update mé teleportovací mrazničky. Hell jsem prolítl jak průjem po klystýru. Kde jsem skoro prděl do hlíny, tak bylo ve Viper Temple, kde jsem musel prolítnout celou mapou, než jsem našel vchod do 2.patra. Tam jsem díky Telekinesis nepozorovaně vyzvedl amulet a čau :D Druhá krizovka proběhla ve Frozen River. Anyu jsem jen vyzvedl a Frozensteina a jeho bandu s letlampama tam nechal :D

Pak jsem se už do konce turnaje přesunul k Pindlovi (p3). Začínal jsem na levelu 74 a MF kolem 150%. Kolem runu č.50 padlo Tal's brnění :love: To a pár small MF charmů mi zvedlo MF na 350%. Není to na Sorc sice žádná hitparáda, ale aspoň něco.
Na obrázku je zachyceno, co padlo za prvních 1000 runů. Plus k tomu 2 skillery (Lightning + Martial Arts). Nejvyšší runa byla Ko, což je celkem zklamání :roll:

Obrázek

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Smilee » 20.01.2022, 14:33 hod.

Obter!vr: asi taktak akurat ja hraju d2R jak D2 v okně a kusek si dam videa a audiokihy jsou tež fajn akurat ted všechno drahý :D
DD: GJ já už konečně došel k mefovi taky asi zazrakem fortitude ani bacátko nemám ,ještěže hraju blade fury s dragon talon tam mi staci rw strengh :D dnes naněj pujdu poprvé tak snad nezahučím
Akurat ted rozmyšlím kam dalších 20b budto death sentry nebo fade ale fade asi pujdu sice exposions budou mít menši radius ale dmg je stejny a ja aspon bdu vic vklidu
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Jimmi » 20.01.2022, 16:25 hod.

Tak ja som si odpocinul po RIPe a zacal som tentokrat offline hammerdina......skoncil som normal. Prepisem si tabulku ked budem mat cas.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od dawemorraless » 21.01.2022, 22:31 hod.

Tak já sem Ripnul ,což mě vubec nevadí,jelikož infi v nedohlednu a v LK se mi absolutně nedařilo. Ripl sem u Pindla. Nevšiml si že mám buglýho merca. Pár kostáku se probralo s mind blast converze a vlítli rovnou na mě ,ikdyž sem stal až za mercem. GL.... :wave: .. znovu už nic rozjíždět nebudu.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od ZOMB » 22.01.2022, 08:08 hod.

Tak jsem tu zase, a jo, další rip :D
K testování mé hypotézy - ano, summonner je super, AI skeletonů je mnohem lepší, častěji se teleportujou, ani Teleport nebyl potřeba.
Jinak loading screeny řeším tak, že se snažím běhat víc věcí naráz (např. Meph + Pit + LK).
Stejně jako dawe už asi taky pokračovat nebudu (pokud si to nerozmyslím).
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od RIP » 22.01.2022, 09:33 hod.

Abych shrnul sve dosavadni snazeni - behal jsem kotle NM a Hell Mepha, kde jsem mel velkou kliku a z truhel okolo mi padly krom jineho dve LO runy...par tisickrat jsem na nem byl, ale i tak 100% velka klika...Fortitude jsem slozil snadno, Grief byl total voser kvuliva 5 soc phase blade, nakonec jsem mel opet velkou kliku a padnula z random monstraka kousek od Threshe...Takze vyroben Grief...

Pote jsem behal Countess pac mi vicemene chybela jen IST na CtA, docubil jsem se k ni pres UMky a PULky, MAL ani IST nepadly...roll byl ale naprosto tristni, 2/2/1, coz me donutilo behat LK kde jsem doted, shanim tedy runy na druhe CtA, haluzove padly BER + SUR a vcera take VEX, takze OHM uz bych nejak dal, MAL mam takze opet chybi IST...

Screeny nekam ulozim na konci turnaje, at muzete mrknout

GL ;)

R.I.P vsem padlym :(

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Smilee » 22.01.2022, 15:23 hod.

No teda to jsou výkony..
já šikanuju mefa dropuje celkem pěkně :) , jako q drop byl shadow killer a dokonce v eth :D
neni to bartuc ale stejnak senzace ted aurat naněj dolevelit a skusim potlačit zase trohu
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.01.2022, 16:24 hod.

Shadow Killer je vždycky ethereal ;)

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Smilee » 22.01.2022, 22:25 hod.

TAKY Jsem si to myslel ,nebyl jsem si jistý :)
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Crec » 23.01.2022, 21:52 hod.

Tož aktuální report z mé strany. Dneska jsem celý den drandil LK a výsledek se dostavil, padla 2x Vex, Ohm a nakonec Sur. Potom došlo na čubení všech run co jsem od začátku turnaje poznacházel a výsledkem bylo Infinity :wave: ze zbytků jsem ještě uvařil CTA které vykázalo mocných +1 k battle orders :twisted: :lol: ale tak lepší než okem do drátu ne :P Emilio dostal do pracek nové píchátko, tak že prubnu jak s ním pude pindl, no a na druhý run mi dal uniq Unearthed Wand >:o znalci jistě poznají že se jedná o bájnou deaths web neboli DW, no a na roll se můžete mrknout sami, myslím docela ucházející :)

https://ibb.co/6yzDfrC
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Welwet » 23.01.2022, 23:49 hod.

RIP všem padlým :wave: ...
taky mě to za Poison necra potkalo
https://ctrlv.cz/CGsD ....defakto než jsem si stihl prohlídnout situaci, kdy jsem před tím vyvolal bokem golema a spoléhal že to tankne, jsem dostal instakill od multi shot zmetka. Ale to bylo už dávno.
Po nějakém tom týdnu jsem nevydržel a v cca. půlce turnaje jsem se rozhodl znovu přidat za Thrower barbara.
Původně to mělo být po novém roce pohodové hraní jen do počtu a abych něco udělal pro team, ale nakonec mě to slušně chytlo. Teda do doby než jsem se začal pižlat přes NM. Porod jak cip. 50% času jsem vzal rači nějakej kvér do onehandu a rhyme do druhé pracky na CBF. Hell byl ještě větší frustrace. Scházel (a pořád schází CBF), dmg i AR stálo za nic, merc umíral na každém kroku. Několikrát jsem prostě jen rezignovaně začal lepovat přes lokace aniž bych pil fullky s tím že když chcípnu aspoń tu budu mít za sebou. Druhej den jsem se vždycky nakopl a zase se začal snažit to překodrcat.
Nakonec jsem to po úmorném marastu dokopal pro papír vod zmrzlé holky.
Začal jsem s NM vrhačkama lítat Treshe a Eldritce, s tím že prvních 500 runů padlo lautr ho*no na změnu.
Ale každej level se hodí (AR stoupá - merc se líp drží) s tím že jsem postupně craftil elitní sekery (pořád žádná hitparáda).
Potom padla Reaperka - ta změnila hodně ...a teď kolem 1000 runu konečně Gimmershred.
Pořád nejsem masovej zabíják, ale už se to nějak točí, MF jsem nahodil pomocí socket IK čepice, 4x soc. gothic platu
rare botek a nějaých krámů v inventáři kolem 250%...takže s Horkem by to mohlo jít.
Ještě to párkrát protočím, možná do 2000 nájezdů a potom uvidím co bude dál, mám nějaký plány, ale není to moc na vyskakování, hlavně s tím zbývajícím časem, kdy přemýšlím jestli by mělo smysl zkusit v LK nafarmit na forti, dohledat klíče a valit UT, nebo pokračovat touhle cestou a jen huntit body ...a nebo po čase zkusit nějakou tc87 lokaci.

Screeny hodím asi až ke konci turnaje, lvl 86 (zatím...a asi i na dlouhou dobu vše lícu na p1)
Updatování.

Lovu zdar! :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“