MF turnaj vol. 12

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zax
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Zax » 04.02.2022, 00:34 hod.

Nešáhl jsem na to hromadu dní protože spustili D2R PTR takže to smažím furt :)

Udělal jsem update bodů s těma pár posledníma věcma co padli od posledního updatu takže skoro 280 bodů. Žádná sláva ale aspoň něco.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.02.2022, 18:50 hod.

Všem se omlouvám za neaktivitu, ale od úterý jsem s dcerou na hromadě. Teploty 38-39 a furt se toho nemůžu zbavit. O Covid nejde.

Uživatelský avatar
Zax
Fallen Shaman
Příspěvky:65

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Zax » 04.02.2022, 19:36 hod.

Dark_Deamon píše:
04.02.2022, 18:50 hod.
Všem se omlouvám za neaktivitu, ale od úterý jsem s dcerou na hromadě. Teploty 38-39 a furt se toho nemůžu zbavit. O Covid nejde.
Hej tak to mě mrzí tak se z toho hlavně dostaňte. Přeji brzké uzdravení.

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Smilee » 04.02.2022, 19:45 hod.

DD: brzké uzdravení přeji a s tabulkama se netrap když to nepujde.. všichni víme kdy se končí..
já ted taky marodím tak utoho sedím víc XD snad nenakazím chat :D trochu to tak vypadá páč je tu nějak mrtvo :lol:
já pokračuju v progress ... předchvílí padla OHM takže cta +4 BC,+6 BO ale jako proč ne správné vrcholení turnaje :D ale už je mi to k prdu
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.02.2022, 01:02 hod.

Aktualizace tabulek...
Tak jsem to nějak spáchal. Nezapomeňte, že tuto neděli v 20:00 turnaj končí. Hodně štěstí všem ještě hrajícím :)

Kód: Vybrat vše

 # Nickname            Build           SC/HC   Score
----------------------------------------------------
 1.Crec            Lightning Sorceress  SC     1245
 2.RIP             Smite Paladin        HC     1083
 3.Sajs            Hammerdin            HC      916
 4.dawemorraless   Trap Assassin        HC      734
 5.Dark_Deamon     ES/Blizzard Sorc     HC      728
 6.Flammeus        Javazon              SC      514
 7.Smilee          Blade Fury Assassin  HC      476
 8.Welwet          Throw Barbarian      HC      462
 9.Rattus          Cold/Fire Amazon     HC      431
10.BliiNky         Holy Bolt Paladin    HC      302 
11.lukesss         Blizzard Sorceress   SC      273
12.Zax             DS/Frenzy/Bers Barb  HC      271
13.kolij           Hammerdin            SC      264
14.Siqix           Frozen Orb Sorceress HC      248
15.ZOMB            Kick Assassin        HC      213
16.Slw             Frenzy Barbarian     HC      171
17.Jimmi           Hammerdin            HC      154
18.Fraxinus        Double Swing Barb    HC      119
19.Obter!vr        Fire Ball Sorceress  HC      111
20.TeS             Javazon              HC       41
21.Dragonius       Hammerdin            SC       25

Kód: Vybrat vše

 #            Team                  Score
-----------------------------------------
 1.Crec + Smilee + Dragonius        1746
 2.BliiNky + RIP + TeS              1426
 3.dawemorraless + Flammeus + Jimmi 1402
 4.Sajs + ZOMB + kolij              1393
 5.Rattus + Welwet + Siqix          1141
 6.Dark_Deamon + Zax + Fraxinus     1118
 7.lukesss + Obter!vr + Abuzus       384
 8.Slw + ... + ...                   171

Kód: Vybrat vše

 # Nickname            Build           SC/HC Level Experience
-------------------------------------------------------------
 1.Dark_Deamon     ES/Blizzard Sorc     HC     93    2.209
 2.Crec            Lightning Sorceress  SC     93
 3.RIP             Smite Paladin        HC     92    1.927
 4.Sajs            Hammerdin            HC     92    1.924
 5.Rattus          Cold/Fire Amazon     HC     89    1.485
 6.Flammeus        Javazon              SC     89
 7.BliiNky         Holy Bolt Paladin    HC     89
 8.Welwet          Throw Barbarian      HC     88
 9.kolij           Hammerdin            SC     87    1.249
10.Siqix           Frozen Orb Sorceress HC     83
11.lukesss         Blizzard Sorceress   SC     82      836
12.Jimmi           Hammerdin            HC     82
13.Smilee          Blade Fury Assassin  HC     80
14.Slw             Frenzy Barbarian     HC     65      624
15.Zax             DS/Frenzy/Bers Barb  HC     71
16.Fraxinus        Double Swing Barb    HC     70
17.Obter!vr        Fire Ball Sorceress  HC     62
18.Dragonius       Hammerdin            SC     36

Kód: Vybrat vše

Aktualizováno: 4.února 2022
Odehráno dnů: 41/43 (95%)

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Smilee » 05.02.2022, 01:24 hod.

Prosil bych o radu jakej boss, Tunel/pit , místo je podle vás nejlepší na surwyyah ? já ted jedu countress run vybýrám racky pocestě a tam to celkem padá taky doufám že zní padne Lo rune na forti XD?
nějakej tip ?
Naposledy upravil(a) Smilee dne 05.02.2022, 11:47 hod., celkem upraveno 1 x.
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.02.2022, 02:18 hod.

Jelikož je to tc87, tak ideálně alvl 85 + pár superunikátů.

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Smilee » 05.02.2022, 13:54 hod.

No z potvory jsem odnes jeden rack se činí víc už asi 3 dal takže to vidim že tu chvilku pobudu :)
Každopádně jestli se ktomu do nedele dostanu poběžím pit třeba něco ještě padne
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Fraxinus » 06.02.2022, 01:20 hod.

Kvůli víc než 14denní vynucené pauze jsem toho nakonec nestihl nahrát tolik, kolik bych si představoval, ale nahrál jsem tedy aspoň něco. Většinou jsem běhal na nightmaru, protože jsem nestihl barbara vytunit tak, aby byl efektivní na hellu. Běhal jsem převážně Mephista, ale občas jsem chodil za pinďourem nebo Baalem, ale i za Andariel. Dneškem pro mě tento turnaj končí a mrzí mě, že je to jen za 164 bodů.

Zde jsou screenshoty

Děkuji za uspořádání!
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Smilee » 06.02.2022, 18:31 hod.

Také děkuji !
já jsem to dotáhl na 518 bodů což je umě dost luxus score a čekal jsem tak 400 takže ja jsem spoko sice bych dnes mohl ještě fármit ale dal jsem si odměnu a ta je že jsem si dal víkendovou pauzu :D
ještě bude nějakej op drop ? :D
Naposledy upravil(a) Smilee dne 06.02.2022, 22:03 hod., celkem upraveno 1 x.
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od BliiNky » 06.02.2022, 19:15 hod.

Taky ukončuji svoje snažení, dohromady 358 bodů.

Za mě top nálezy: IK Armor, Griswold helma, Bul Katho meč, The Grandfather, Crescent Moon (ten jsem našel vůbec poprvé), 19/20/9 Annil a Zod.

Moc díky Deamonovi za uspořádání a těším se na příště :wave:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.02.2022, 20:00 hod.

Turnaj je ukončen.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od RIP » 06.02.2022, 22:36 hod.

Jako vzdy bych po konci turnaje rad napsal par vet

1) Velke diky DDmu za poradani, kdovi jestli napresrok se vsemi temi zmenami v D2R takovy turnaj vubec bude mozny...

2) Velka gratulace Crecovi k vitezstvi stylem start cil, vyhral naprosto zaslouzene...a taky gratulace k vytuneni lightky ;)

3) Velke diky obema tymovym kolegum, obzvlaste pak Bliinkymu jehoz zaverecny spurt nas udrzel v tymech na druhem miste, a to v okamziku, kdy ja uz svuj boj vzdal...

4) Co se tyce me, nebyt demona alkoholu, tak bych nehral, ten palach se hodnoti dost tezko, misty to bylo utrpeni, tedy presun z NM a questeni skrz Hell urcite, dal jsem vic jak 1k NM Mephu a presto nepadl Butcher ktery jsem si pral, a neupnuty Coldsteel eye neni zrovna idealni na Hell...nehlede na to ze phys dmg vseobecne je snad ta nejhorsi mozna volba...Smiter je samozrejme na Bossy super, i diky charge si myslim neni zrovna pomaly, takze v par tisicich pripadu to poznal i Hell Meph...a nakonec i Uberi, kteri byli v pohode, spis sehnat klice, a to hlavne z Nihla bylo vo hubu...ale jinak - Thresh je vecne PI, a Pindle i pres neustale zlepsovani vybaveni byl dost nebezpecny...v area lokacich je zoufale pomaly, takze zbyva LK kde uz jsem mel Grief a Forti, takze i na p7 naprosta pohoda, a pak Travi ale opet chce to celkem slusnou vybavu...jinymi slovy, za mensi cenu tam lze behat s vyrazne leosim charem...celkove mi za cely turnaj udelala asi nejvetsi radost 5 soc phase blade ktera padla z nejakeho obyc moba u Threshe...

A tot vse, mejte se fajne a uzijte si dalsi klani

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Smilee » 07.02.2022, 00:28 hod.

Rip:(Démon Alkohol ? fanoušek Jacka Londona ? :D )No to mi povídej. ještě že jsem hral Talon k Blade Fury páč bych se do hellu ani nepodíval .AR je u BF děs a bez kloudného bacátka i bez dmg takže díky talon a crush blow jsem se dostal k mefovi a pak strasne bodla ta claw od Charsi - to byl neskutecnej boost potom uz slo , Demon limb z nahodného moba ve Flayer dungu byla též pecka.pak už jen hodiny farmeni mefa LK občas i pit ale ten šel pomalu ale s rostoucím vyavením už to bylo cajk . kdyz jsem dosšel k anie v 5 akt myslel jsem si pindl pecka.. ale bylo to ohubu tak sem tam nechodil a radši se vratil k předchozímu šikanování :D

Jsem moc rad že jsem to takto zkomboval.možná mě máte za blázna ale opravdu tyto dva skilly jdou dohromady(škoda źe jsem nestihl dat do kupy fury rw (chyběl eth surwyyah s peknym + skil) myslím že tato aska po dodelani eqp by nemela problém chodit uber...časem si ji dodělám už chybý jen málo



Pro ty které zajímá co jsem hrál
Blade fury je skill se kterým si už nejakej ten pátek pohrávám .ale ten největší hipe přišel až po přečtení tohoto článku https://www.diabloii.net/forums/threads ... is.732539/
S Pure Blade fury jsem daleko nedošel tam mě vrtalo hlavou co stím.potom mě napadlo spojit to z dragon talonem přišlo mi to jako super nápad a za par min jsem build měl teoreticky zplácnutý.dragon talon je celkem nenáročný skill stačí ias a crushing blow a už to jede a cesta do hellu byla snadná
Pointa tohohle buildu je že talon používám na rychlé smetení bossů protože kombinace CB a jednoo z nejrychlejších skillů je úspěch a efektivita jistá. Blade fury je naopak na bose uplně kničemu ale zase je oproti talonu safe a daleko efektivnější na víc players .člověk si občas připadá jako tank s rotačním kulometem s dostřelem na 2km :lol:
Část buildu vám tu představím:
Assassin
Talon 20
Blade Fury 20
FADE 20 (nebo 10 fade a zbytek do d/sentry)
Claw mastery 20 (tento skill nebyl v planu maxovat ale pak sem si řikal že po patchi už by se sem body stejne nevlezli tak tomu dam šanci .. ono víc me láka verze bez CM.člověk ma šanci sehnat i v jiných zbraních hlavne u rare nějaký poklad) .
Cos,MB,BS,Dsentry,w-block,venom a preq po 1 bodu
6 bodu do Fire blast (nebo 1b pokud date zbytek do D/sentry)

Varianta s max D/sentry Nebo fade tot otazka ale u lepšího vybvení už 20 fade potřebovat nebudete
a ten vetší radius exploze u Death sentry se hodí ale není to akutní dá se i s 1b

Aby skilly (talon a Bfury) šly hrát spolu bylo nutné najít zbran která bude vyhovovat oběma což na 100% je fury problem uněj je že se sklada z jah :OXO ale ta nakonec padla.. oba skilly jsou stejne v tom že nerozbíjí zbraně takže se nabýzí forma Etheral
Oba potřebuji :
Ed%, max AR-dmg per lvl ,IGNORE TARGET DEFENZE
CB,deadly strike,amp atd..
Zbytek armoru je klasika , guli ,forti, jade talon jako off hand nebo shield s ed/phoenix/tiamat. Shadow dancer/gores/Wt .angelic set je zasadni tady .. dá se i Hsarus (belt,boty)
Merc s might ,měl jsem naměm reapear toll ale koncová zbran je podle mně Pride Rw s Cons aurou a tím pádem Merc s bless aim..
Dále už psát nebudu kdyby někdo měl zajem napište :lol:

Možná je to posledni přiležitost , s novím patchem to bude jinačí .tento build už nebudecmoc dávat smysl.
Jestli bude nejaké příště viz jak psal RIP si ji dám zas ale to uz bude pure blade sentinel,bf,shield a D/sentry klasika ..

Jinak když se bude rozhodovat či na starym nebo d2r pac nevím jak se zhodnem .. klidne zahraju starej nemam problém nechat turnaj v puvodnim režimu :) ale zařìdím se podle většiny přece jenom save je kompatibilní pro obě verze takže žádná škoda nevznikne ..

Stejně tak jako ostatní moc děkuji za uspořádání a za učast všem. Sice jsem si občas připadal že si na forum píšu sám sobě ale chápu že když máte čas tak hrajete a nepisálkujete jako já :lol: (nikomu to neříkejte ale dělám to jen kuli ranku na foru zatím jsem jen Gorebelly >:D )

Edit dneska jsi chvilku hraji a při cestě k bálovy Stone crusher bouzel non eth :D
Naposledy upravil(a) Smilee dne 10.02.2022, 12:56 hod., celkem upraveno 23 x.
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Crec » 07.02.2022, 17:54 hod.

Tož tedy v první řadě velké díky panu organizátorovi Deamonovi, byla to radost účastnit se :wave:
Za další bych rád vyjádřil respekt meele spoluhráčům, hlavně teda RIPovi s Welwetem, jako dát se smiterem 1000 bodů... :shock: throwera sem nikdá nehrál takže s ním expy nemám - výsledek byl z mého pohledu velmi sympatický, byť ho uťala paní Lilith :D

Co se týče mého průchodu, ze začátku mi padl gull dagger takže o mf bylo vystaráno, potom šlo o těžkou klasiku šikany nm a hell mefů. Okulus, wtčka, soj, maras kaleidoskop, arachnid mesh, všecko popadalo, jako poslední puzzle bylo shako. Notnou dávku dní sem smrděl v LK, kde jsem sbíral materiál na infinity, což se nakonec podařilo, byť do non eth Thresheru. Poté jsem střídal pindla a pity. Předposlední den turnaje jsem dropl v pitu Griffona 15/-17 čímž byl equip na lajtku zkompletován dokonale :twisted: (kromě teda anihilu a Torchu)

No, nevim jak vy, ale užil sem si to moc a třeba někdy příště v nějakém turnaji zdar :wave:

Kdo by chtěl zhlédnout screeny, tak tu je moje porce: https://crec.rajce.idnes.cz/MF_turnaj_vol._12/
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od ZOMB » 08.02.2022, 08:32 hod.

Smilee píše:
07.02.2022, 00:28 hod.
Sice jsem si občas připadal že si na forum píšu sám sobě ale chápu že když máte čas tak hrajete a nepisálkujete jako já
Já si pravidelně pročítal tohle vlákno, tobě jsem fandil nejvíc a byl jsem rád za každý tvůj příspěvek ;)

Jinak taky děkuju za uspořádání. Sice jsem z mé strany přispěl hlavně mrtvolama, ale bylo fajn vidět, jak vám to padá a kolik jste schopní do toho dát času a úsilí :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Fraxinus » 08.02.2022, 14:31 hod.

ZOMB: Mrtvolama, no, děláš čest svému jménu. :green:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od ZOMB » 08.02.2022, 14:37 hod.

:green:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Smilee » 08.02.2022, 18:00 hod.

to bude tím :) musiš se přejmenovat na
Undead Zomb ;) Frax to zařídí :lol:
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Sajs
Wraith
Příspěvky:164

Re: MF turnaj vol. 12

Příspěvek od Sajs » 09.02.2022, 13:31 hod.

Gratuji vítězi, opět super výkon :)

gratulaji RIPovi znovu se ukázala tvoje urputnost a sigle target nebyla překážka v pořádném farmení

děkuji DDmu za uspořádání, opět to bylo moc fajn a gratuluji ke graileru


Tentokrát jsem poprvé zkusil HC a jsem opravu rád, že mi palach nechcípnul, jednou mě zachránilo na NM v Tal Rasha tombách, že se mi těsně před smrtí dodělal level, palach obklopený, lahve došly, ale naštěsti se ještě točila kladiva :), podruhé mi málem naložil one hit hell Tresh, zbylo asi 40 hp z celkových 1750. Další NDE byly o tom ohlidat si fulky a to se dařilo, takže dobré. Hammerdin je opravdu na pohodu build, který neměl s průchodem problém. Celkem jsem měl štěstí na runy, sice nejvyšší byla sur, ale padla 3x + 2x Lo. Na itemy se moc nedařilo, nepadlo mi nic vzácného a ani bižu nebyla extra. Za celou dobu padnul jen jeden nagel (17%) ale raven frost a dwarf star 6x a 7x :). Skilery jsem nacházel taky velmi zřídka, ale nemohu si stěžovat dva byly pro mě a den po turnaji mi jich padlo sedm v jeden den :D. Stěstí jsem měl na all ress charmy a charmy s MF, tak alespoň něco fungovalo. Celkové umístění, stejně jako loni, dopadlo pro mě lépe než jsem si zasloužil a to díky ripům lepších farmářů :wave:

V naději, že se za rok sejdeme u dalšího turnaje, přeji všem pěkné dropy a fajn skutečný život

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“