MF turnaj - konecne vysledky

Moderátor:Dark_Deamon

RIP
Warlord
Příspěvky:2860
MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od RIP » 09.10.2012, 23:55 hod.

Tak mili pratele, po mesici utrap nastal kyzeny den, ci spise noc, kdy se dozvime jak turnaj dopadl...

Ale nejdrive bych rad jako poradatel podekoval vsem za ucast, tak velkou odezvu jsem zdaleka necekal, a take bych rad podekoval Fraximu za spoluporadatelstvi ;)

Pokud bych mel zhodnotit turnaj, tak ja osobne to musim brat ze dvou hledisek, a to jako poradatel, a take jako soutezici...Jak jsem jiz psal, jako poradatel jsem nadmiru spokojeny, jsem rad, ze si tolik z Vas naslo cas a bojovalo o kazdy bodik, a ikdyz se v cele separovala triclenna skupina, ktera se pak zuzila pouze na dva soutezici, tak bylo zajimave sledovat i vyvoj na dalsich prickach, kde boj byl vice nez vyrovnany a mnohdy rozhodovalo jen par bodu o konecnem umisteni...Bohuzel jsem do konecneho hodnoceni nemohl zahrnout vsechny, a to z duvodu nedostatku dodanych dat...Verte mi, snazil jsem se primhourit obe oci, presto ctverice Attia, Asman, Andario a Aragorn neuposlechla nekolik vyzev a z toho co dodali nemohou byt hodnoceni, je mi lito :(

Jako soutezici samozrejme spokojeny nejsem, protoze cilem bylo predevsim najit alespon jeden ze zbyvajicich osmi itemu, a to se mi nepodarilo, snad priste...

A ted uz k vlastnim vysledkum...


1. misto - Dark_Daemon
2.misto - raisen
3.misto - RIP

4.misto - Ferek
5.misto - Dragonius
6.misto - Marast
7.misto - Smrtonoska
8.misto - Cirdan
9.misto - Fraxinus



Vsem gratuluji k vysledkum, vykony Daemona a raisen me velice mile prekvapily, ale i Vy ostatni jste si nevedli spatne, obzvlaste Fraxi se svym silenym buildem ;)

Ted k cenam - Daemon ma pravo ode mne zadat tri itemy, raisen dva, Ferek jeden...Samozrejme se pokusim Vam vyhovet, ovsem bohuzel i ja mam nejaka omezeni, no snad najdeme spolecnou rec, takze mi napiste (at uz pres PM ci zde), co byste radi a uvidime...Vlastni predani udelame tak, ze vytvorim novou postavu, dam ji item, ktery chcete, pote postavu poslu mailem a pockam na overeni, ze jste mail dostali, pak smazu backup na sve strane - aby se item neduplikoval

Jeste jednou diky vsem a preju hodne zdaru v pristich klanich ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.10.2012, 10:36 hod.

RIP: Pěkné vyhodnocení. Ještě bych do závorky za každej nick napsal počet dosažených bodů :)
I mě můj výkon překvapil. Navíc jsem měl všechny nalezené itemy v truhle té Amazonky, takže kdyby umřela (asi 5x byla už oběma nohama v hrobě :)), tak by bylo vše pryč. A k odměně...rozhodl jsem se, že ji využiju a zažádal bych si o tyto 3 kousky: M'avina's True Sight, M'avina's Caster a Nightwing's Veil (pokud možno, tak +15% To Cold Skill Damage, zbytek varies bych už nějak neřešil). Děkuju.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od raisen » 10.10.2012, 18:18 hod.

Já mám v záloze několik předmětů, ale nejprve se zkusím zeptat na první dva, jestli náhodou.. :green:

Berserker's Amulet of Life Everlasting
Superior Thunder Maul (ethereal, 6 socket)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od Fraxinus » 10.10.2012, 21:44 hod.

Zde: https://www.diablofans.cz/diablo2lod/141 ... ahoprejeme jsem napsal článek shrnující a hodnotící uplynulý turnaj. Přeji pěkné počtení. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od Ferek » 11.10.2012, 07:45 hod.

RIP: ďakujem pekne, ale nepotrebujem žiaden item, chcel by som to nadropovať sám. Ale potreboval by som radu od teba, alebo od ostatných, ako sa hovorí dobrá rada nado všetko :):
1. Takže akou najjednoduchšou cestou je dostať sa ku skillerom? (kde je najlepší drop? - Kurast na NM? - prípadne ako ich vycubiť má na to vplyv qlvl alebo ilvl charmu, ktorý idem cubiť?).
2. A k ostatným charmom napr. small charm alebo large charm s doprými vlastnosťami ako napr. AR, life a pod.
Ak sa mi nepodarí ripnúť môjho barbara prídu aj ďalšie otázky :). Ono je to zaujímave, hrajem diablo už skoro 10 rokov, ale celý Hell som možno prešiel len s 3-4 postavami aj to na SC.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od raisen » 11.10.2012, 10:35 hod.

Já bych pro ně chodila do Lower Kurastu nebo do Cow Levelu, kde jich padá hodně a je šance, že se tam skiller objeví. Samozřejmě na více players. Pokud chceš skillery s vysokou hodnotou life, tak musíš cubit GC z Diabla, Nihlathaka a Baala, ale to asi víš :-) Vliv na to má ilvl charmu. Vlastnosti se generují náhodně, takže nelze říct, kde padají lepší vlastnosti. Hlavně chodit do lokací s vyšším levelem, ať se tam mohou objevit ty nejlepší affixy.

Když si tady klikneš na ty charmy, tak se Ti ukáže, jaký level musí mít na jakou příponu:

http://classic.battle.net/diablo2exp/items/magic/

Fraxinus: Pěkný článek :-)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od Fraxinus » 11.10.2012, 11:36 hod.

Je až neskutečné, jak velké mrtvo tu po skončení turnaje je. V předešlých dnech bylo průměrně 15 příspěvků denně, teď skoro nic :(
Kdo zase rozjede HC příběhy?

JÁ. A kdo další? :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.10.2012, 11:55 hod.

Fraxinus: Ono je to taky tím, že těsně před vydáním D3 bylo v D2 sekcích spousta témat buď uzamčeno nebo smazáno. Myslím, že třeba "Diablo kecání" nebylo vůbec špatný a chybí tu.

Co se týče HC příběhů, tak mám jeden v hlavě. Během turnaje jsem náhodně projížděl videa na youtube a viděl tam už hotovýho (Annihilus + Hellfire Torch) Paladina, který si říkal "Pure Life". Všechny získané stat body za level byly investované do Vitality. Něco jak ta tvoje Ama, která dává vše do Dexterity. Jenže mám v hlavě ještě Strafe Amu, na kterou mám velkou chuť a do toho ještě musím zpětně aktualizovat můj web, kde to taky není na chvilku...jak jsem si původně myslel :) Potřeboval bych nafouknout čas...nebo zpomalit jeho běh :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od raisen » 11.10.2012, 12:15 hod.

Tak já mám v plánu pokračovat s Dragendorffem, jen musím nejdříve roztřídit truhlu, což chvíli potrvá :-) A pak sem dám i jiné mé postavy, některé sice budou twinked, ale aby to nebylo tak nudné, tak budu s nimi muset něco najít, udělat určitý počet runů a tak :-)

Taky jsem si říkala, že tady je zase mrtvo :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od Fraxinus » 11.10.2012, 13:05 hod.

raisen: Jestli tam máš build, kterej na stránkách ještě není nebo je zpracován velmi mizerně, dej mi echo ;)

Dark_Deamon: Takhle jsem to nemyslel. Měl jsem na mysli to, jak to tu žilo díky turnaji, ten skončil a skoro po všech se slehla zem.

Jinak oběma hodně štěstí. Já bych rád v nejbližší době konečně rád dojel Kodiaka a pak dokončil sniperzonku.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od Cirdan » 11.10.2012, 15:02 hod.

Po zarakvení hammerdina jsem rozjel HC wind druida, původně jsem chtěl jet rabies, ale ten potřebuje RW pro realm. Ale jsem s nim teprve před normal Durielem a má asi 5 bodů, proto jsem o něm nepsal. Časem s nim budu pokračovat, ale teď hledam pár věcí ( Jalal´s Mane a Trang-Oul´s Claws) a runy Ohm + Sur pro rabies druida, zatim lvl 88, je v podstatě stejný jako v buildech, jen místo Oak sage mám namaxovaného medvěda a žoldáka mám cold lučištnici.
Plus mám v plánu nového hammerdina a dotáhnout ho na Guardiana.
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od raisen » 11.10.2012, 16:03 hod.

Fraxinus píše:raisen: Jestli tam máš build, kterej na stránkách ještě není nebo je zpracován velmi mizerně, dej mi echo ;)
Přesně to chci udělat, resp. něco sepsat, ale nebude to hned :-) Tedy pokusit se něco napsat :D

Cirdan: TO rukavice mám asi 4x, tak klidně mohu poslat, jestli chceš.
HC grál: 537/516 (-21)

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od Ferek » 11.10.2012, 17:29 hod.

Raisen: Díky, asi to pár krát prebehnem, ale pravdepodobne pôjdem ďalej, ono to možno časom popadá.
Ináč včera som zabil Baala na NM a dal mi TO rukavice :) , unique grand scepter a ešte 2 setové veci, ktoré už mám, čo ma ale prekvapilo je, že išiel dole hneď to s jeho vlnami som mal ďaleko väčší problém. Bloodtree Stump a jeho CB je super vec pár ranami mal asi cca 1 mm HP, potom som prepol na switch na zvýšenie MF a tým ho dorazil.

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od Aragorn » 11.10.2012, 19:27 hod.

Zdar lovci. Všem gratuluji, vypadá to, že to nebylo zdaleka nudné (minimálně na prvních místech).

Vyskytly se u mne v životě události, které jaksi převážily důležitost hrát Diablo a tak jsem bohužel zakončil turnaj velmi, velmi brzy a to s krásným skóre 0 bodů 8-) RIPovi děkuji za snahu přihmouřit oči (mimochodem nevím, kde mě sháněl - asi v topicu hádám, a ten jsem nečetl), ale s mým skóre by musel přihmouřit víc věcí, aby mě mohl počítat :D

Tož užijte si zasloužené odměny výherci, chary pošlete aspoň na pivo (HC chary na tvrdej - jim methylalkohol nevadí) a snad se tyhle turnaje chytí (a příště třeba nějaký ten bod uhraju i já :) )
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od Dragonius » 11.10.2012, 19:54 hod.

Gratuluji vitezum a pro me 5. misto je taky dobre, vyhral jsem sam pro sebe, ze jeste ziju s Amazonkou :)
Koukam na prani Dark_Deamona a pekne kousky:) jinak ja bych vedel, co bych bral a to Titanky nebo Thundergod´s Vigor :) ale slechti te Fereku, ze si to chces sam dropnout..
Naposledy upravil(a) Dragonius dne 11.10.2012, 19:57 hod., celkem upraveno 1 x.
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od Marast » 11.10.2012, 19:57 hod.

A tak ono to nebylo nudné i na těch zadních místech Aragorne. Ale jsou okolnosti, které nenahrávají tomu, aby to bylo ještě méně nudnější. :)

Říkal jsem si, jak divné, že zrovna po tobě se slehla zem. To když jsem tě osobně považoval za černého koně turnaje. Mám ještě totiž v živé paměti tvoje historky o Berenovi a jeho dropech. ;)
Jinak neradostné jsou tvé zvěsti o osobních událostech, což si troufám tvrdit, že zrovna já tyhle záležitosti dokáži ocenit (ach ty zkušenosti >:roll: ). Za sebe tedy doufám a tímto ti i přeji, aby bylo lépe, pokud možno se nebrečelo (I když takové pobrečení se prý vyrovná kvalitnímu vychcání >:D ) a právě někdy příště bychom mohli zkusit nakopat věčně u počítače sedící zadky těch, kdo je mají více otlačené než my.

S přáním pěkného dne tě zdravím.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od Fraxinus » 11.10.2012, 20:25 hod.

Marastíku, ty jsi natolik zkušený, že nakopat zadky výhercům pro tebe opravdu problém příště nebude. >:D Další turnaj bude navržen tak, aby to bez problémů stíhali i ti zaneprázdnění osobními, pracovními i rodinnými starostmi. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od Marast » 11.10.2012, 20:34 hod.

Však v tom máš sám prsty pane Fraxine, tudíž nelze pochybovat, že i tobě to bude šito přímo na míru. :wave:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od Dragonius » 11.10.2012, 20:36 hod.

Jinak já přemýšlím, jestli se teď vrátit k Sorceress SoniqueIIe a pokračovat v příběhu nebo zůstat u Amazonky a udělat teď nový s Cheewou, jelikož ta mě teď baví víc :)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj - konecne vysledky

Příspěvek od Fraxinus » 11.10.2012, 20:55 hod.

Střídej je. Občas je bigamie sranda. :wave: :green:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“