Projekt X

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Re: Projekt X

Příspěvek od hami » 20.02.2013, 18:55 hod.

pár návhů ze systému jiných her:
Z path of exile - aury na charmech, který by ubíraly manu či life (asi jako aury v PoE)
Diablo 1 The hell - tam se dá na itemech sehnat celkem velká dmg. reduce, ale limit tý redukce je dána polovinou investovaný vitality. Taky by bylo třeba zajímavý, kdyby síla krom %dmg dávali i +dmg, takže by s velkou sílou tolik nezáleželo na zbrani. Tyto dva systémy si dokážu předestavit téměř u každého statu.
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Projekt X

Příspěvek od Javurek » 23.02.2013, 13:37 hod.

Díky za nápady, pokračujte dále .) Jinak dobrá zpráva je, že jsem našel poslední aktuální verzi Sin wars na kterém jsem předtím dělal, takže spousta práce co je tam se dá použít i zde u tohoto módu(který bude myšlenkově hodně podobný.

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt X

Příspěvek od Tordah » 05.08.2013, 10:26 hod.

pracuje sa ešte na tomto mode?
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Projekt X

Příspěvek od Javurek » 05.08.2013, 15:57 hod.

Ani ne .) nebyla nějaká větší odezva od lidí, tak jsem to zatím nechal být. Navíc jsem zas začal hrát d3. Hlavní problém s podobnejma věcma je vždy čas, já bych potřeboval aby měl den tak 50 hodin :)

Odpovědět

Zpět na „Projekt X“