Poradna

Herní Mod Diabla 3 po vzoru Diabla 2.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od Lemurman » 30.03.2013, 12:22 hod.

Ještě k tomu ničení předmětů za RIP, v D2 byly rozdílný ztráty expů, co to udělat tak, že na naithmare by se zničil 3. nejlepší, na hellu 2. nejhorší a v infernu ten nejlepší. Co se týče ohodnocení itemu tak tam bych to nechal na hráči, kterýho itemu si nejvíc váží.
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 30.03.2013, 12:22 hod.

dawemorraless: Je třeba se podepsat krví cti (jako že nebudeš NIKDY podvádět). Zbarvi svojí přihlášku do ruda :twisted:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 30.03.2013, 12:30 hod.

Lemurman. Někdo už tu navrhoval ničit od Nightmare obtížnosti. Nejsem proti, nemá to velkej význam, protože na nightmare jsme za pár dní všichni aje to pak pase.

S tím výběrem, co si zničit, upřímě,..pokud bychom to nechlali na osobních volbách, nebude to spravedlivý. Co kdybych si třeba mylel, že to Mempo za 1bilion je mi mnohem míň platný, než prsten za 1M?...to by neklapalo. Musí to bejt jasný a neokecatelný. Nejvyšší cena dole v rohu a do pece s tím! Šmitec. Z toho není jak uhnout (hele, na HC se těch nešťastníků taky neptaj, jestli chtěli umřít nebo ne a to je často mnohem krutější ztráta, než blbý Mempo, co ti klidně padne podruhý 8-) )

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od dawemorraless » 30.03.2013, 12:32 hod.

Postava Fara -female Monk- založena us server :D a čeká na lets go :D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od Lemurman » 30.03.2013, 12:34 hod.

Odhodlal se už někdo na HC??? Já osobně bych to klidně zkusil, ale mám problémy s PC při hraní her od Blizzu.
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 30.03.2013, 12:37 hod.

dawemorraless: Vítej, hero! Čest a sláva!

PS: chvíli ještě vydrž :P Musíme doladit pravidla, než se to spustí. Musí to být funkční napoprvé od začátku do konce. Jinak hodně se mi tu množí kód nebo souhlas se stavem 1/B/no elective. Jdu to opravit do průběžných pravidel, zdá se to jako nejlepší průběžná shoda.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 30.03.2013, 12:39 hod.

Lemurman: To je právě to, chceme víc, než standard SC, ale štvou nás nezaviněný smrti na HC. Tohle je kompromis. Zájemci o náše pravidla pro HC hru tu jsou, pročti si vlákno,..

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od Lemurman » 30.03.2013, 12:41 hod.

Uvažuju nad tím, že se k vám později přidám.

EDIT: Ještě mě napadá k tomu elective modu, co kdyby si postava mohla vybrat skupinu skillů pro určité tlačítko, ale tu by nesměla opustit?
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 30.03.2013, 12:50 hod.

Lemurman: No, myslím, že tím by vznikl zmatek, protože v zaplém elective lze mít např dva skilly z jedné skupiny. Např. používat dva pokřiky. To jsme chtěli vyrušit, tuším se ZOMBEM, protože to povede k jiným buildům, než na které jsme normálně zvyklí. Navíc formulace pravidla by byla složitá a nepřehledná. Když se podívá na pravidla teď, zjistíš, že je všechno přehledně založeno na joednom systému,..

A navíc, hra je tak od začátku po nainstalování nastavená No elective. Myslím, že to je možná taky jeden důvod, proč se nám zdá Diablo divný. Jak může můj barb křičet dvojhlas :P...To neumí ani Lucie Bílá :P..
Naposledy upravil(a) DrSma dne 30.03.2013, 12:52 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Fugassssssss
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:WUB WUB WUBSTEP

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od Fugassssssss » 30.03.2013, 12:51 hod.

kdyby bylo diablo 3 tak flexibilní, že by skupiny lidí mohly vytvořit takovýhle různý laddery (asi s nějakým povolením blizz modů a s rozumnejma pravidlama), tak by to bylo pěkné

ale najs, že se skupina (skupiny?) lidí z casual hry snaží udělat něco lepšího ! gl

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 30.03.2013, 12:54 hod.

Fugassssssssssssssssss: Fak pěkný barbaří vlasy :P. No, to jsem říct nechtěl. Však zvažuj, pořád nabíráme,..


edit: vubec nerozumím těm zkratkám :wave: :shock: Je mi pomalu jednatřicet a tohle vidím poprvé. (jen ať mi to proboha nikdo nezačne vysvětlovat,..díky :P)
Naposledy upravil(a) DrSma dne 30.03.2013, 13:00 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 30.03.2013, 12:57 hod.

Renegades,..musím jít jíst, jinak umřu a ty pravidla nikdy nevzniknou a to by byla škoda :P.

UPRAVIL JSEM Z DISKUSE AŽ DO TÉTO CHVÍLE PRŮBĚŽNÁ PRAVIDLA. POKUD BUDOU DALŠÍ PODNĚTY (JAKO ŽE ASI JEŠTĚ JO) PŘED TÍM SI ZKONTROLUJTE, JESTLI UŽ TO PRAVIDLA NEVYŘEŠILA.

Zatím jsem v tuto chvíli s pravidly, jak jsou teď celkem spokojenej a díru tam žádnou nevidím. Což je super.


edit: Pro oreintaci všem, vlákno je už dlouhý, tak to shrnu, protože výsledek bude snadnej, jasnej a celkem neomezující.

Co zatím máme?
1. pevný Skill/rune tree bez elective
2. oddělené postavy
3. trest za RIP
4. hra bez AH jen z dropu
5. volné passivky a craft


Zdá se mi to opravdu povedené, přijatelné a snadno proveditelné! Ztím je nás 6,.přesto začínám mít pocit, že i kdyby nás nebylo těch deset, jak jsem si stanovil, tenhle systém by stál za zkoušku i v šesti,...Nechci zápis zbytečně protahovat, protože někteří už pomalu zakládaj figury a jsou k nezadržení :P.

Chci, aby se zapsaní, nebo téměř rozhodlí zapsat vyjádřili k pravidlům (vše jsme tu probrali, každej musel v něčem možná přijmout nějakej kompromis, ale těžko se najde deset lidí s totožným názorem).

Myslím, že výsledek reflektuje téměř každej vznesenej názor či připomínku. Během dneška bychom zkusili odsouhlasit konečnou podobu pravidel (momentálně je to ta, co tam je). Kdyby měl někdo pocit, že to ještě necháme den odstát, dejte vědět. Nechci žádný zbrklý kroky, ať jsme spokojení všichni, kdo si budeme dělat novou postavu.
Naposledy upravil(a) DrSma dne 30.03.2013, 14:25 hod., celkem upraveno 4 x.

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od vavik » 30.03.2013, 13:04 hod.

bez sarkasmu, narovinu říkám, pánové máte můj obdiv!

odstartovat znovu hru, když víme, že nefunguje drop systém i craft, bez možnosti obchodování nalezených předmětů; věnovat tisíce hodin hraní, než najdete alespoň pár použitelných věcí; tisíce hodin při použití stejných skillů, tomu říkám výzva

my jsme museli hrát ale jiné hry - tím, že si zakážete změnu skillů, tím si přiblížíte atmosféru d2? hra se nestala nudnou kvůli neexistenci skill tree, za jeho odstranění jednoduše nebyla nabídnuta smysluplná náhrada, problémem d3 je návrh skillů, propojení se skill runami, pasiv skilly, které nefunguje a není zábavné, ne absence skill tree

AH hru nezruinovala, zruinovalo ji úzké propojení mezi drop systémem a AH; drop je podřízen stavu v AH, hráči nemají možnost nalezení výbavy, jako ji měli v předcházejících dílech, to je chyba; kdyby ve hře neexistovala AH, blizzard by musel překopat celý systém dropu, aby hráči znovu mohli nalézt použitelné věci, obchodovalo by se ale stejně na neoficiálních fórech (místo AH si dosaď jen d2jsp), to by už bylo blizzardu jedno, nekápnul by z toho pro něj ani dolar

hodně zábavy, budu sledovat váš postup ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 30.03.2013, 14:03 hod.

vavik: Chceš se přidat? Nic to nestojí... 8-)

PS: hele, z dropu mi vypadlo pár solidních věcí,..nemít to namrskaný mezi postavama, možná by z toho byl i celkem pěknej gear. K tomu je silně posílenej craft (ruce, ramena, amu), kterej nabízí snadno i opravdu silný předměty. (mám odzkoušeno)

V čem je problém?..bezvěrče? :P Ne, neodpovídej, to bychom zabředli. Ale HC hráči riskujou mnohem víc, než my a taky se tu už slavil HC PL100 (pro mě opravdu nepředstavitelné)...jsou větší kanci, než my :P

No a když už zase píšu, tak za poslední. Ten skilltree system, kterej tu vyvíjíme má odstranit totální nepotřebu hrát znova. Pak se všichni nuděj, když veškerá přestavba mýho barba LvL 60 z Hota na řteba na ww nebo rend představuje změnit dva kusy gearu (někdy ani to ne) a dva skily a mám hotovo. Pak se všichni divěj, že progress LvL 1-60 je totální odpad, kterej nikdo nehraje. Chápeš? U nás to tak není, je to jako kdysi v D2. Naparals body do axe skill a odsoudil ses prakticky k věčné hře s axe. Pokud jsi chtěl kladivouna, ha, založit novou postavu a znova.

A vo tom to je.

Uznej svoji chybu z mladicé nerozvážnosti, píchni se do prstu a můžeš podepsat :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od dawemorraless » 30.03.2013, 14:21 hod.

Ještě bych zakázal protahování :!: s tradováním je to jak????
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od kolij » 30.03.2013, 14:32 hod.

žádný tradování

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od Jojo WD » 30.03.2013, 14:32 hod.

Ja to skusim na HC aj ked sam a som zvedavy ze kam pridem nez RIPnu :)
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 30.03.2013, 14:33 hod.

dawemorraless: Co to je? Jako, že jde nějak přes obchodníka přenýst item mezi figurama? Nebo co? To já neznám...ať je to co je, tak stručně a dle pravidel:

Žádný předmět se nesmí přesouvat mezi postavami.

Co té dané figuře dropne to má. Tečka. (vysvětlím to opět na krutém příkladu s Mempo za 1bilion :P...dropne tvýmu barbovi, bude mít, bohužel INT, jak to tak chodí. Máš dvě možnosti, nosit jí, protože tě boostne a bejt rád, že ti dává aspoň trochu allres navíc, nebo tě neboostne, nebudeš jí chtít nosit, tak jí dáš do bedny a budeš se moct pochlubit, co ti droplo. Jsou další možnosti, třeba jí prodat kovářovi za 3200,- golgů nebo jí rozmlátit na brimstone 8-) :shock: ,..protože víc se sní asi už udělat nedá.. :D )


Pánové, důležitá vysvětlení k pravidlům tu budu zeleně zvýrazňovat, OK? Ať je to zřetelný.
Naposledy upravil(a) DrSma dne 30.03.2013, 14:55 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 30.03.2013, 14:38 hod.

Jojo WD: Tebe to evidentně rajcuje, ale nevím, proč si to nerozdáš ofiko s náma. Čeho se bojíš? Že rozmlátíš Mempo za 1bilion a druhej to neudělá? Jestli nevěříš jinejm, (já jim věřím, tekla přece kjejich krev :P),.tak věř mě! Já ji rozmlátím!..


edit: navíc, podle mě, standardní hrou na HC riskuješ mnohem víc, než s náma,..nechci, aby to vypadalo, že někoho přemlouvám, tohle s náma může dělat jen ten, kdo sám opravdu chce,...Hauk
Naposledy upravil(a) DrSma dne 30.03.2013, 14:53 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od dawemorraless » 30.03.2013, 14:42 hod.

výborně :) já bych stejně netradoval hraju solo ve friendech pouze 1člověk a to sem ho obdarovával :D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Zamčeno

Zpět na „D3-D2 BrotherhooD“