Poradna

Herní Mod Diabla 3 po vzoru Diabla 2.
Zamčeno
ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196
Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od ihatemylifep » 29.03.2013, 19:00 hod.

Ja len jednu otázku- prečo sa snažiť robiť z nudnej prachy-ťahajúcej hry Diablo 2 ,keď si môžem rovno zapnúť Diablo 2 a nemusím riešiť blbú hru a somariny okolo nej? Myslím že aj keĎ si dáte milión nových pravidiel tak tá hra vás bude baviť menej a menej až nakoniec ju nebude hrať nikto,lebo je veľa lepších a zábavnejších hier ako D3,tak prečo s tým strácať čas?

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 19:05 hod.

ZOMBE, to v D2 někdy šlo? Já hrál sólo a pak D2 LoD a tohodle jsem si nikdy nevšimnul :P...Skily pro mě byly pevný,...teda asi,..:P Čoveče, co je a není ovařenej build bychom se asi neshodli,..ať si každej hraje, co uzná za vhodný, ne?...přijímám i čestné exoty, tak ať se v buildu klidně realizujou :P...já bych to niokomu nenařizoval, protože tím bychom určitě přišli o hráče. Cílem není nastavit omezení kreativity, jen to hrát D2 style

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 19:15 hod.

ihatemylifep: No, říkal jsem hned nazačátku že pro lidi s Tvým názorem to bude ztráta času. Ale přesto stručně odpovím. Hrát jako D2 to chci proto, že D3 je podle mě lepší graficky, množstvím itemů rozvinutější v pestrosti monster i jeji IQ (ač je to neuvěřitelné),...prostě D3, podle mě, nabízí víc, než D2. Ale chceme se tu přesvědčit, že D3 kazí zejména AH, jen jsme to malinko rozšířili, když už. A aby nás to u toho zjišťování bavilo, bude to lepší, když nás to zkusí víc,...kdo si rozumí,...podle mě ta hra i mechnismama je možná stejně dobrá jako D2,..jen je možná celá snaha o balanc zničená monstrózníma gearama hráčů,..myslím, že Blizzardi možná podcenili rozsah a masivní lásku k této sérii a teď nezvládají ten nápor,..
Naposledy upravil(a) DrSma dne 29.03.2013, 19:16 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od ZOMB » 29.03.2013, 19:16 hod.

Ok to by šlo... otestovat na nějaké už rozjeté postavě, která je mimo tento systém...

ihatemylifep: Tento systém beru jako zajímavou zkušenost a uvidíme, jak to bude fungovat... doufám, že bude, ale je fakt, že zároveň hraju i D2 :D
Pojď to s námi zkusit, bude to zábava ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 19:23 hod.

ZOMB: Čoveče ZOMBE, já myslím, že už touhle akcí jsem zabil veškerej svůj volnej čas, jestli to spustíme :P,..Jen přece budu mít nějakou odpovědnost věnovat se komunitě. Navíc jsem fakt sólo hráč, nikdy jsem coop nehrál a vůbec mě to neláká. Jsem i takovej životní sólo hráč,..spoléhám jen sám na sebe a to je prostě povahovej rys, kterej mi říká, že coop není pro mě,.Ale nabídky si vážím.

Anyway, taky doufám, že schrastíme další duše,...fakt mě zajímá, jaký to bude z dropu,...moc lidí to tak asi nehraje :P...HC čkáři by mohli vyprávět,..ale to je zase jiná vesnice,..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 19:27 hod.

ZOMBE, co všechno se myslí slovem Lag? Jsi mi to neřek,..já to dla do pravidel i s disconnectem, ale nevím, jestli to není blbost,..

Uživatelský avatar
Lavafrost
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od Lavafrost » 29.03.2013, 19:31 hod.

Ten nápad hrať na US servery je super... ale to pravidlo s nemožnosťou meniť skilly by malo platiť až keď budú všetky odomknuté nie? teda malo by to platiť až od inferna...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 19:36 hod.

Lavafrost: Nene, pevné skilly budou jako v D2. Od prvního levelu po poslední. Pamatuješ, jak se tam naklikávaly do skilltree body, ne? Jak jsi jednou kliknul, nebyla cesta zpět,...

Uživatelský avatar
Lavafrost
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od Lavafrost » 29.03.2013, 19:47 hod.

No jasné že si pamätám :-) ale ide o to naklikávanie... tu v D3 klikneš len raz :P

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 19:51 hod.

Lavafrost: To je pravda. Ale když to tak udělali, co naděláme :P...A hlavně, výš jsem psal ZOMBOVI, že si klidně před osudovým klikem můžeš na podobné postavě mimo náš systém plánovanej skill třeba i odzkoušet a teprve pak udělat ten rozhodující klik. To je fér, ne?..

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od ZOMB » 29.03.2013, 19:53 hod.

Lagem jsem měl na mysli disconnect... jinak doufám, že co nejdříve začneme :twisted:

Testnul jsem ten build se svojí postavou, a vypadá to, že to bude funkční :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 20:01 hod.

ZOMB: Hej, ty už se chystáš!? :P...nezapomeň, že pořád nemáme dost lidí. Disconnect jsem opravil. Pravidla se mi tam moc pěkně rýsujou. Zatím nejsou větší námytky, takže je zatím otevřená věc s tím US servrem. Je ta odezva tak vážnej problém? Bylo by to fakt super řešení, už jen z hlediska, že jsou vyčištěný eventy i řemeslníci,..a nezacpává se nám truhla na standard hře,..mě se to líbí moc. Navíc Lagu :P se až tak obávat nemusíme, je to nepříjemnost, ale trest by nás za to nečekal,..

To máš dobrý, že už víš, co bys jel,...já teda ještě rozhodně nevím,..ale určitou myšlenku bych možná vyhrabal..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 20:12 hod.

ZOMBE, Lavafrost: Jednu věc jsem si úplně neuvědomil. Budu muset upravt pravidlo pevnosti skillů. Asi jste mi to naznačovali, ale já už u Fóra sedim od rána a mám už delší vedení.

Musím tam zapracovat cca toto: Skilly zůstanou pevné, ale runy hráči budou moci přidávat sice postupně, jak dude růst LvL až do 60, ale s tím, že se už nikdy nebudou moct vrátit na runu zpět. Mohou se zastavit na té, ktrá jim vyhovuje, nebo i v budoucnu vybrat runu vyšší. Nikdy už ale nesmí jít zpět.

Příklad: kdo jednou klikne na poslední runu v pravo ukončil vývoj daného skillu nadobro. To nejlépe kopíruje D2. Tam šlo třeba šetřit body a pak je narvat třeba do WW. Tady na oplátku zas půjde v jednom skillu udělat průběžně až 6 změn (tolik je run v jednom skillu, ne?..nemám zaply D3) Takže takový škudlení půde taky takticky řešit. Vyberete runu 2 a ještě máte na LvL 60+ možnost 4 dalších run na výběr. Ale nikdy zpět!
Naposledy upravil(a) DrSma dne 29.03.2013, 20:18 hod., celkem upraveno 2 x.

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od ihatemylifep » 29.03.2013, 20:13 hod.

Ja som nechcel nikoho uraziť , v pohode si to môžem s vami vyskúšať ,len pre mňa je to akosi už strata času ,vôbec si hranie neužívam tak ako pri D2 :) Prajem aspoň vám príjemné hranie :wave:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 20:23 hod.

ihatemylifep: Nikoho jsi taky neurazil, buď v klidu B)...Hele, nech si to projít hlavou a kdyby ses rozhodl, že to nebude taková ztráta času, klidně se přihlaš. Není problém toho pak kdykoliv nechat,..jedninej problém by byl nehrát podle budoucích pravidel. Pravidla budou zákon. Bude to o důvěře, neexistuje způsob, jak to kontrolovat. Doufám, že to všichni bezezbytku pochopěj a budou respektovat,..

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od ZOMB » 29.03.2013, 20:28 hod.

Zkusím rozjet nějakou postavu na US serverech a uvidím ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Plavec
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od Plavec » 29.03.2013, 20:30 hod.

Im in! Jen na US nebudu moct hrát. Ten už používá přítelkyně... :lol: ALe v možnostech mám stále ještě Asii.
Naposledy upravil(a) Plavec dne 29.03.2013, 21:27 hod., celkem upraveno 1 x.

Plavec
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od Plavec » 29.03.2013, 20:33 hod.

Tak mě napadá, aby jsme se ještě přiblížili D2, tak by jsme si věci měli při smrti ničit až od Nightmare obtížnosti...
A s runami ve skillech bych to udělal tak, že skill můžete používat buď no rune, nebo runu kterou jste se rozhodli používat.
Jinak sekce s vlákny na postování progresu postav a rad ohledně buildu, se mi zamlouvá a jsem určitě pro.
Naposledy upravil(a) Plavec dne 29.03.2013, 20:38 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 20:33 hod.

VARIANTA 2 pro runy ve skillech. Nechat pevné jen skilly a runy nechat variabilní. To nechávám k diskusi, jak moc přísné si to chceme nastavit...
Naposledy upravil(a) DrSma dne 29.03.2013, 20:37 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pojeďme D3 po kolejích D2!

Příspěvek od DrSma » 29.03.2013, 20:36 hod.

Plavec: Tebe tu rád vidím, článek posledně jsi napsal jen jeden, ale pro mě hodně motivační.

Klidně můžeš otestovat odezvu Asie. US už si vzal na starost ZOMB.

Pokud dudete většina chtít, klidně můžeme ničení itemů dát od Nightmare. NO problemo.

Zamčeno

Zpět na „D3-D2 BrotherhooD“