Koupím HC goldy

Pouze Hardcore obchod!
Zamčeno
zdenek1
Quill Rat
Příspěvky:3
Koupím HC goldy

Příspěvek od zdenek1 » 19.02.2014, 23:00 hod.

Zdravím všechny,

koupil bych větší množství HC goldů za moje SC goldy. Nemá někdo na prodej? Nebo mohl by mi někdo někoho spolehlivého doporučit? Díky
TAG:StrelokCZ #2970

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Koupím HC goldy

Příspěvek od hulkxxxl » 20.02.2014, 07:16 hod.

doporučím guru co má zde nabídku, případně si koukni na ofic forech trade hc, jsou tam vlákna asi se třema už jsem měnil a vždy v pohodě,, koukej na ty s dobrejma reakcema
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Koupím HC goldy

Příspěvek od Guru » 20.02.2014, 08:09 hod.

Ahoj, podaril se mi vyhodny prodej tak ti muzu nabidnout nejlepsi kurz siroko daleko ... poslal jsem ti ve hre invite, tak pokud jeste neni pozde pisni mi sem do zprav a sejdem se ve hre, v posledni dobe casto on-line nebyvam ... Guru#2453

hulkxxxl: Diky za doporuceni ;)
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

zdenek1
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Koupím HC goldy

Příspěvek od zdenek1 » 20.02.2014, 15:42 hod.

Zdravím Guru,

invite přijato, já jsem ve hře skoro každý den (teda spíše na aukčním domě) večer od tak 18hod až do půlnoci. Platí obchod s tebou, nic jiného zatím shánět nebudu. Asi by bylo lepší, abychom se nenaháněly, domluvit čas. Napiš prosím kdy budeš moci, třeba o víkendu + hodinu, nebo kdy ti to bude vyhovovat. Přizpůsobím se. Nebo jestli si mě odchytíš...Jinak počítej prosím s tím, že takto jsem ještě neobchodoval, tak mne asi budeš muset trochu navést :))
Díky Z

Zamčeno

Zpět na „Hardcore obchod [HC]“