Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 03.09.2014, 14:50 hod.

Tak vis jak,at si to kazdy robi jak chce :) Jenze takhle si prasit hru :) V konzolovce si jedu hezky od 0 a docela mam uz radost z toho kam jsem dotah sveho Witch dokturka :D

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 03.09.2014, 19:10 hod.

Skyrim pěkné kousky... :) Souhlasím s Tebou. Dokud někdo takový nekazí hru mě, tak ať si hraje třeba WD s kouzlama od Barbara nebo já nevim co.

Třeba když jsem hrál obyč D3 na xboxu a tohle jsem nechápal: https://www.youtube.com/watch?v=KJSTA36GQLM - 6:55 - podle mě cheat.

CHRISS - takový dmg a jen T3? Ale zase ve 4 lidech to bude asi těžší.

btw: já mám asi přes 20M, ale taky jsem paragon přes 160 a nic nekupuji ani nekraftím. Navíc za ty bounties to skáče samo.

btw 2: já jsem k tomu dneska nedostal a asi nedostanu, nasrali mě v práci, že nemám ani chuť. :OXO
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 04.09.2014, 12:07 hod.

No bodejt :) Lepsi je to podctive ziskat,vetsi radost je pak z toho.

Ja prave beru Diablo jako relax.Skoro kazdy den me v praci nekdo nebo neco nastve.Neresim,zasmeju se tomu a pak uz premyslim nad tim az skonci sichta a v klidku doma sednu prave k tomu Diablu.Vic jsem otraveny,kdyz nepada to co schanim nez z prace :D

PS : Koukal jsem na nejake videa na youtube a videl jsem,ze tam nekdo mel Kukri a i ten nozik na ty zaby :D Aspon jsem se ujistil,ze to tam je :) Toz neni mozne,ze neco z toho casem nebudem mit :)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 04.09.2014, 15:17 hod.

Tak to je fajn, že to tam je.

To je správný příštup, ale prostě tohle bylo na k*kot. Ten vedoucí je k*kot. :lol: Dneska si zarelaxuluju a přes víkend taky. :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 04.09.2014, 17:02 hod.

Jo malo kdy se najde vyjimka.

Urcite musime zaparit at je zas co postovat :)

Goding
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:G0ding#2988

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Goding » 04.09.2014, 20:08 hod.

Měl jsem celkem solidní rare rukavice, ale dnes mi padnuly luxusní trifecta magefisty.
Obrázek

No a musím se pochlubit, že předevčírem sem udělal moji první platinu :)
Obrázek

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 06.09.2014, 07:15 hod.

Pěkné, hraješ Barba nebo Crusedera?

Ta platina nevím co znamená, nemám PS.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Goding
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:G0ding#2988

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Goding » 06.09.2014, 11:02 hod.

Jako main hraju crusadera, ale mám všechny charaktery na 70lvl. Ta platina znamená, že sem získal všechny trofeje ve hře. Mrkni na tento odkaz tam jsou vypsány všechny trofeje http://www.playstationtrophies.org/game ... /trophies/

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 07.09.2014, 08:18 hod.

AHa, tak to gratz. :)

JInak já jsem dneska otevřel dalších 25 krabiček a prd. 4 legendy jedna obouručka, jedny kalhoty a 2 ty zbraně - z prvního aktu - primárně mi přijde, že jí má Leoric. Aspoň, že mám 155 klíčů do Riftů, tak uvidíme.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 07.09.2014, 16:04 hod.

Tak to nechápu. Jsem paragon přes 200 (celkově z RoS přes 170 paragonů). U Kadaly utraceno asi 4K shardů za ringy a TMF nikde. Jako kdyby v té hře nebyl.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 07.09.2014, 21:23 hod.

Zdarec :)

Tak jsem dneska dorazil na 100PL :) trosku radost mno.Co se tyce dropu.Mno lepsi Zuni botky padly a pak i muj druhy RORG ( doufal jsem v trifectovy ring :D ),bohuzel mirne lepsi nez mam ted :) .Snad priste.

Rawmene taktez jsem zoufaly :( vubec se mi nelibi tolik psu,kteri jsou k nicemu :D Prahnem oba dva po tom ringu!!!Ja jeste + po Taskrech.

Cas ukaze...Jinak to zabalim :D

EDIT : Tak a je to tu.Cekani je u konce.Vcera prvni lg co mi padla z Rift Guardiana a byl to TMF :D malem jsem zhucel z gauce.Takova radost to byla!Hryze klasicky za nejakych 45 M s bonusy dokaze hryznout i za 130 M i vys.Chtelo by to vse soustredit na Fire %,jenze ja to rozjel cestou jedovatou :D Obrazek dodam,jen se nedari rolnout CC.K tomu nemam amethyst gemy,ktere jsou potreba :( I slusny nozik padl.S Dmg jsem asi na 954k.Jen s procenty do elementu pokulhavam :( Mam jen asi 19% do poisonu.A s manou jsem na tom taky pomerne blbe :( brutalne dochazi a nebo ja jsem narocny :D

Co se tyka tech Taskru,tak to bude asi jeste na dele nez s tim TMF.Kadala se vubec k nicemu nema :( za dalsich 500 shardu jen 2x Jade...Jinak padly mi dvoje rukavice na barba IK rukavice a do EQ setu.Zrejme mi hra naznacila,ze mam rozjet barba :D Na PC mi trvalo asi pres 300 PL nez jsem dropl ty EQ rukavicky.

Mno jeste tu Kukri prosiiiim :D

EDIT 2 : Ja uz to tu snad i prestanu postovat :D Po par riftech jsem ziskal ty lg poison gate a z goblina padl Thunderfury mec :D T4 na pohodu a T5 se taky celkem da.Taskry stale nic :( Kadala mi je proste nedaaa!!!

Diky novym dropum jsem klesl jak s dmg,tak i s armorem.Rozdil zrejme nebude zadny,nechcipam.To je dulezite :)


Obrázek
Naposledy upravil(a) skyrim1988 dne 09.09.2014, 17:12 hod., celkem upraveno 4 x.

lachko
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od lachko » 09.09.2014, 08:28 hod.

Hram PS4 verziu...PSN:tomaslachkovic...Zdravim ak by ste mali veci akkhan to su tie zelene(helmu, gate mam), alebo zbran Gyrfalcon's Foote tak to by som potreboval pre svojho crusadera, ja mam dost tych zelenych legendariek na vymenu, inak padli mi napriklad zbrane Thunderfury Blessed Blade of the Windseeker, Fate of the Fell, Maximus, stity Jekangbord,Hellskull,Eberli Charo,Defender of Westmarch, a dalsie veci ak by ste mali akkhan veci tak kludne vymenim za nieco co mam staci sa spytat a este zhanam ring Ring of Royal Grandeur

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 09.09.2014, 17:50 hod.

Zdravím,
já jsem se k tomu ještě od víkendu nedostal. Možná dneska na chvilku, ale pokud ne, tak nevadí. Nějak jsem si uvědomil, že jsem tomu dával moc velkou váhu a téměř vše stavěl, až za tuto hru (např. pomalu koníčky).

Jinak k lege gratuluji a snad mi se také dočkám. Jinak já jsem nahodil setové ramena a mečík a dostal jsem bonus tuším 15% life. Už mohu hrát T6 (zejména první akt) Bohužel problém je guardian. Nemám ho čím zabít. Fetishe i psy zabije a proto musím čekat vždycky, až se vyresetuje "gargamel".

Jak to, že si na tom špatně s manou? Co tam máš za skilly? Já mám manu pořád plnou.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 09.09.2014, 19:34 hod.

No připadá mi to tak,že není cosik v pořádku,ale je to jen můj pocit :) Manu mám jen 750 a její regeneraci okolo těch 60.Nejvíc mi spolyká ACID CLOUD,je dobrý na větší grupy monster,na jedince už moc ne.Zkusím když tak ty pavouky CORPSE SPIDERS jsou zadarmo.Chce to zkoušet a zkoušet :D

JJ Diablo je žrout času :) já už dneska davám pauzu,ať mi zas nepadne náhodou nějaký ,, MUST HAVE ITEM ,, >:D Po pravdě,jsem znaven a v práci to bylo obr na pikaču!!!

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 09.09.2014, 20:18 hod.

Aha, já jedu furt tu mojí klasu:

žáby, psy, gargamel, vodoo, tornádo - tam skoro nic nestojí manu.

Jinak jsem dal asi 4 rychlo rifty a nepadlo nic - asi 2 legendy. Bohužel začínám mít pocit stereotypu. Farmení klíčů přes bounties (které se časem opakují), a pak následně rifty - takže vlastně furt to samé dokola.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 09.09.2014, 20:44 hod.

Casem je to samozrejme stereotyp :( i pres to nic jineho nehraju :D Na odpocinek je to parada.Obcas nervy z dropu,ale ty se rychle ztrati po necem fajnovem...

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 13.09.2014, 16:23 hod.

Zdarec :D

Celý týden stál za uplný nic,ale dnes supr spravka :D Dal jsem si jeden rift,no nějaká lg padla,ale co bylo pak u Kadaly :D Asi 3 otočka a šup ho TASKRY!!!

No nic jde se to zapít :D

Obrázek

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 14.09.2014, 05:56 hod.

Gz. :wave:

Já jsem to včera zapnul, odehrál 3 krabičky v bounties a zase vypnul. :lol: Já blázen jsem šel dobrovolně v sobotu do práce. :lol: Dneska si asi zase chvilku zahraji, ale začíná mě mrzet, že už mě to tolik nebaví a nemám z toho nějak to správné nadšení na to jak jsem se na to těšil. :-|

EDIT: první haluz - v noci se mi zdálo, že trhám jablka ze stromu (moje práce/brigáda) a pak se mi zdálo, že hraji D a padl mi TMF. :D
EDIT:2 - odhadneš na kolik shardů tě vyšli rukávky?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od skyrim1988 » 14.09.2014, 07:58 hod.

Dobre ranko :)

celkem zajimave sny.Obcas mam tez take podobne nekdy i zajimavejsi :D

Muj odhad je asi tech cca 2000 shardu.Takze na 1 roll jsou celkem slusne.Neveril jsem svym ocim kdyz jsem je u Kadaly vygemblil :D Ted budu zkouset opasky :)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Vaše-naše dropy z konzolových krabiček

Příspěvek od Rawmen » 14.09.2014, 08:06 hod.

Jenom 2K? Tobě to padá všechno samo. Už máš 3x TMF, TaT, určitě na hlavě máš MoJ. To já jenom za ten TMF dál víc. Aspon 2x tolik a furt nic.

Paragon jsem asi 216. Riftů jsem nachodil celkem dost (aspoň okolo 400) a nic. Ta hra mě prostě nemá ráda. :D
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“