diablo 3 datadisk ... skade ?

Vše o hraní Diabla na konzolích.
alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88
diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 28.10.2015, 16:17 hod.

zdravim tak si idem kupit ten datadisk k diablu 3 jak mi tu vsetci radia som zvedavy co to bude az to bude ... :)
ale mam problem este som neobjednaval nikdy hru na xbox taze neviem skade ...
nevie mi niekto poradit stranku alebo skade objednat na xbox datadisk na slovensko ... ked hej tak diky pekne

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od PeterKiss » 28.10.2015, 16:50 hod.

a nejde to v xboxe ? proste stiahnut v tom ich store ?

Nemam konzolu ale uz su zevraj super nadupane tak ak nejestvuje online shoping tak su akurat nanic a nie nadupane

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 29.10.2015, 15:58 hod.

no uz to mam opitane a este taka otazocka to dufam ze budem vediet hrat za tu istu postavu co mam v normalnom diable ... netreba zanicnat ozaciatku kvoli datadisku ne ? (asi blba otazka ale trochu mam obavi )

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od kolij » 29.10.2015, 16:03 hod.

Jasný, že ne ;) Odemkne se ti v příběhu act 5 a budeš dál expit od 60 do 70 a pak se odemkne Adventure mode

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 29.10.2015, 16:07 hod.

no uz mam teraz 60 10 level tak to asi rovno budem mat tu 70siatku ... a ocom je ten adventure mode ked sa mozem spitat ?

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od kolij » 29.10.2015, 16:16 hod.

Projdi si celou tu stránku, dozvíš se spoustu zajímavých věcí ;)
https://www.diablofans.cz/adventure-mode.html

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 29.10.2015, 18:51 hod.

zacal som to citat vyzera to zaujimavo .. precitam cele diky

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 31.10.2015, 06:58 hod.

tak uz to hram je to super ... v normalnom diable mi nepocitalo utok z druhej zbrane teraz sami hned visplhal utok z 80k na 130k ale chcem sa spitat skade zozeniem sety napriklad brnenie z helmou z nohavicami ? musim cakat kym mi to popada abo vtom adventure mode si to vicakat abo da sa aj dajak od kovoca ? dik

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od witekcz » 31.10.2015, 08:03 hod.

Něco můžeš u kováře, něco padá. Trpělivost, mladý padawane.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 31.10.2015, 10:16 hod.

haha no ok diky a na jakej obtiaznosti je to dobre hrat zeby to padalo dobre mal som tormet ale dos som zomieral tak som zmenil na master

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 03.11.2015, 06:52 hod.

chcem sa spitat ... uz hram diablo adventure mode a chcem sa spitat som v prvom akte a urobil som pet bounties a potom ma tyrael odmenil a chcem sa spitat ci to uz je konec akoze aktu a treba ist do ineho robit ine bonties alebo sa da este vivolat dalsie bounties vtom istom akte .. dufam ze som to napisal tak ze ma aj pochopi dakto haha dik za odpoved

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od witekcz » 03.11.2015, 07:22 hod.

Jestli to funguje jako na PC, taka se ti otevřou bonusové bounties v dalším aktu.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 03.11.2015, 10:02 hod.

no hej ale vcera som napriklad spravil 1 act mi na mape zaskrtlo ze mam spraveny a dnes druhy a pozeram na mapu a prvi som nemal zaskrnuty a ked som tam prisiel ponukala mi mapa tie iste bounties ako vcera ... nebude sa to menit stale su tie iste v akte ?

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 03.11.2015, 11:36 hod.

myslel si to tak ze musim v campani prejst prvi akt a potom sami tam otvoria bounties ked som dobre pochopil alebo v adventura mode ?

Uživatelský avatar
fanky
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fanky#2166

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od fanky » 03.11.2015, 16:29 hod.

alak píše:myslel si to tak ze musim v campani prejst prvi akt a potom sami tam otvoria bounties ked som dobre pochopil alebo v adventura mode ?
Mladý učedníku, aby jsi byl moudry jako my, musíš číst a studovati, aby si byl lepší jako sám pán "Mistr" diabla 8-)

zde máš vše o adventure módu:
https://www.diablofans.cz/adventure-mode.html
* Seasone 5 *
* Paragon: 700 *

* Seasone 4 *
* Paragon: 1011 *

------------------
- fanky párty -

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 04.11.2015, 09:06 hod.

to som pochopil ale pise sa tam ze dostnem dve bonusove akty teraz to bol prvi a druhy mam tam nadnimi napisane ze BONUS ale ked som ich obidve spravil spravil som vsetky bounties nic sa nestalo a stale tam ostalo Bonus jak ho vibrat alebo jak spravit aby sa to presunulo dakujem ... :)

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od Ferek » 04.11.2015, 12:42 hod.

Teraz v bounties je to trochu inak, ale podstata je rovnaká. Po novom máš na začiatku (po načítaní do hry) bonusový akt práve ten v ktorom sa objavíš v meste, to znamená že dostaneš za splnenie bounty v tomto akte cache + bonusovú cache. Po jeho skončení sa odomkne ďalší bonusový akt (uvidíš ho na mapke) tak ho môžeš ísť.
Bonusovy znamená, že dostaneš 1 cache na vyše, to ale neznamená že nemôžeš ľubovoľne do hocktorého aktu, ale prídeš o ten bonus za dané bounty.

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 04.11.2015, 13:26 hod.

moc som tomu nepochopil ale nevadi ... a potom ten bonus za akt sa prenesie aj na ine akty alebo bude to stale len 1 a 2 akt ?

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od alak » 04.11.2015, 13:33 hod.

a este som sa chcel spitat jak najdem tu kocku na robenie predmetov som v tretom akte ale nemam tam tu lokaciu co je na mapke tu jak ziskat kostku mam sa dat tam blizko a najst to ?

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: diablo 3 datadisk ... skade ?

Příspěvek od Ferek » 04.11.2015, 13:47 hod.

Tak ešte raz :D. Po zapnutí adventure modu a načítaní hry sa objavíš v meste pre daný akt v ktorom hra aktuálne vygenerovala, že je prvý bonusový (nemusí to byť hneď akt I, ale akt I. - V.).
To znamená, že v tomto akte je aktuálne bonus pre Bounty, keď dokončíš bounty v tomto akte dostaneš normálnu cache (krabičku z predmetmi a materiálom) a bonusovú krabičku. Ak by si zvolil iný akt tak by si bonusovú krabičku nedostal, ale iba krabičku za daný akt.
Ak máš prejdené prvé bounty, pozrieš do mapky a hra ti vygeneruje náhodne ďalší bonusový akt zo 4 zostávajúcich, ten prvý už neberie lebo už ho máš splnený chápeš. A tak to ide až kým nesplníš všetky bounty vo všetkých piatich aktoch.
Sorry, ale ináč to už povedať neviem :).
PS ešte doplním ako si písal, že včera si napr. spravil bounty pre akt I. a dnes pre akt II. je nepodstatné pretože pri každom novom načítaní hry sa bounty reštartujú a môžeš ich ísť zase. A že ti hra ponúkla tie isté bounty je náhoda väčšinou sa menia.

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“