už funguje crossplay SonyPlayStation + MS Xbox?

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Unbroken
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unbroken#2567
už funguje crossplay SonyPlayStation + MS Xbox?

Příspěvek od Unbroken » 23.01.2017, 10:40 hod.

Když vyšlo Diablo pro konzole bylo jasný, že crossplay s PC nebude a to platí i dnes. Ale jak to vypadá mezi konzolema vzájemně?

S posledním patchem mělo přijít dost z měn a nejzajímavější považuji sezóny. Ale co není tak jasné je jestli konzole mohou hrát už všechny vzájemně. Tedy jestli se mohou potkávat online hráči s PS3, PS4 , XB360,XBO dohromady.

Přiznám s googlil sem ale jednoznačná odpověď není. Hlavně co se napsalo bylo před x lety při vydání bez datadisku . Jenže jak tomu je dnes?

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: už funguje crossplay SonyPlayStation + MS Xbox?

Příspěvek od witekcz » 25.01.2017, 21:14 hod.

Xbox 360 a PS3 mají nějaké staré patche. Next-gen mají aktuální s drobnými omezeními. Co vím, tak se hráči na různých konzolích z technických důvodů nemohou potkat.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Unbroken
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unbroken#2567

Re: už funguje crossplay SonyPlayStation + MS Xbox?

Příspěvek od Unbroken » 30.01.2017, 13:25 hod.

witekcz píše:...mají nějaké...
tak to moc nepomůže. Takových nejasných odpovědí je internet plný. Bohužel nemá možnosti si půjčit SP4 a XBOs a zkusit to.

jeden kamarád prostě má SP4, další ji teď vyhrál. A říkal jsem si jestli kdybych si pořídil XBOs tak bych s nima mohl hrat D3RoS. PS4 si pořizovat jen vůli D3RoS nechci ,protže víc her mě zajímá na XBOs.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: už funguje crossplay SonyPlayStation + MS Xbox?

Příspěvek od witekcz » 31.01.2017, 19:48 hod.

Taktéž nemam konzoli (protože PC Master Race), navíc nejsem v situaci, kdy bych si mohl pořídit PC i konzoli (a odpovídající TV). Tudíž musím vycházet z toho, co najdu na netu.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“