Heaven build

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Heaven build

Příspěvek od hulkxxxl » 16.06.2014, 10:44 hod.

nějakejch 50 - 51% cdr je úplná pohoda, než si všimnu že skončil šampion už je zas ready, za 56% bych se nehonil je to zbytečný podle mě (pokud se teda někdo nechystá na t6)

brokovnice nepadla za celej den hraní :(, tak jedu stále darklight a runu firestarter na šampionovi, fistu jsem dal na promir a pak na druhou myš takovej ten kruh co dělá 155% dps a hlavně heal 8k/s což se u hnusnejch elit hodí (halvně reflekti)

co se týká dps výstupu tak to dělá takovej masakr že barbina s 2mil dps je furt horší (crus 1mil)

škoda že nejde vypnout nějak zvuk efektu skilu protože toto je strašněj hukot
Obrázek Obrázek

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heaven build

Příspěvek od moon » 16.06.2014, 11:08 hod.

ted řešim jestli používat štít the lidless wall nebo si ucraftit setový, který má holy dmg. co myslíte, že by bylo lepší?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Heaven build

Příspěvek od hulkxxxl » 16.06.2014, 11:14 hod.

pokud jedeš holy tak hallowed štít si ucrafti a máš ho raz dva


kdo jede jinej element má to holt těžší
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Heaven build

Příspěvek od mdmT » 16.06.2014, 11:23 hod.

Chlapi jak si s těma buildama okolo Fires of Haven runy stojíte na T5 sólo? ... já hraju heavens fury build trošku jinak : http://eu.battle.net/d3/en/profile/mdmT ... o/39897059 ... T4 s tím dávám naprosto v pohodě a sólo T4 dávám cca za 15 minut a jsem celkem v pohodě ... Ale jak vlezu na T5, tak dostávám hrozný hašte a sólovat se to s tím skoro nedá. Jako padá to furt pěkně, ale hrozně mi nakládají .... Ale jinak ten build docela doporučuju zkusit, samozřejmě základem je štít Eberli charo, bez něj se to nedá hrát. S ním mám aktuálně mezeru mezi 3 paprskama havens fury s runou Ascendancy asi 2s, tzn. jede to skoro perma. Navíc je výhodou nepotřeba crusova setu (kterej mám komplet v bedně, ale když jsem zkoušel tu poslední runu, tak mi to s tím prostě extra nejde a ta dmg mi prišla hrozně malá ) a tím pádem možnost nošení BT setu bez kterýho já to prostě hrát neumím ( sólo, v partě je to jiná ) . Případně uměl by mi někdo poradit co vyměnit, vylepšit, aby se s tím dalo jít i výš než na T4 ? ( sólo , v partě s brb případně monkem s tím vlezu klidně i na T6 a svoje si udělám :-)) ...
Naposledy upravil(a) mdmT dne 16.06.2014, 13:47 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Heaven build

Příspěvek od An7yk » 16.06.2014, 12:30 hod.

mdmt:
nechápu tvuj příspěvek nebo co to je ? :D tam píšeš jak hraješ a dáš odkaz na mě? ale lichotíš mi :D

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Heaven build

Příspěvek od mdmT » 16.06.2014, 13:46 hod.

... promiň, blbý copy , paste, díval jsem se na Tvůj profil, a blbě to nakopíroval, už je opraveno ...

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Heaven build

Příspěvek od An7yk » 16.06.2014, 14:22 hod.

bych se na to vyprdnul bejt tebou, ta zbraň má hrozně malý dmg a nemáš ani 4set akha :(
Už jsi měl čest poznat Blade of Prophersy ( nebo jak se to píše )? Že ti tikne Condemn 3x ? Je to super třeba na modré elity nebo davy, když stojí u sebe, pomlátí se třeba sami za pomocí area dmg. K tomu můžeš vzít pirro marrela a tim spendrovat Wrath a jedeš :twisted:

edit: ježiš jsu slepý, používáš na 3 čáry z nebe tak to pak jo...
ale i tak ten condemn je bomba, no prostě záleží jestli máš jiné zbraně no. Máš ještě nějaké pěkné? :-) Já mam všechny kromě té kterou nejvíc chci, takže točim buildy ( i když poslední 2 dny jednu shotgun :D )

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Heaven build

Příspěvek od AlterEgo » 16.06.2014, 14:26 hod.

mdmT píše:Chlapi jak si s těma buildama okolo Fires of Haven runy stojíte na T5 sólo? ... já hraju heavens fury build trošku jinak : http://eu.battle.net/d3/en/profile/mdmT ... o/39897059 ... T4 s tím dávám naprosto v pohodě a sólo T4 dávám cca za 15 minut a jsem celkem v pohodě ... Ale jak vlezu na T5, tak dostávám hrozný hašte a sólovat se to s tím skoro nedá. Jako padá to furt pěkně, ale hrozně mi nakládají .... Ale jinak ten build docela doporučuju zkusit, samozřejmě základem je štít Eberli charo, bez něj se to nedá hrát. S ním mám aktuálně mezeru mezi 3 paprskama havens fury s runou Ascendancy asi 2s, tzn. jede to skoro perma. Navíc je výhodou nepotřeba crusova setu (kterej mám komplet v bedně, ale když jsem zkoušel tu poslední runu, tak mi to s tím prostě extra nejde a ta dmg mi prišla hrozně malá ) a tím pádem možnost nošení BT setu bez kterýho já to prostě hrát neumím ( sólo, v partě je to jiná ) . Případně uměl by mi někdo poradit co vyměnit, vylepšit, aby se s tím dalo jít i výš než na T4 ? ( sólo , v partě s brb případně monkem s tím vlezu klidně i na T6 a svoje si udělám :-)) ...
Tak by asi nebylo na skodu, kdyby ses bez toho Blackthorne setu hrat naucil, protoze se tim zbytecne nerfujes a zadna imunita na desecrator, molten a plague neni vubec potreba ani na t6, kdyz se koukas kde stojis.
Hlavne proc na to apeluju je fakt, ze se ti pak otevrou prave ty nove moznosti.
Blackthorne pasek totiz neni zadny zazrak a misto nej muzes vyrobit pasek ze setu Captain Crimson's Trimmings a k tomu boty.
Pokud si chces zachovat tech 500 str bonus za 2 kusy Akkhan setu, tak pak misto bot muzes k tem ramenum nosit rukavice.

Jak koukam na ten equip co mas, tak mas slusny bonus na health globy, tak prohod pasivku Holy Cause za Wrathful a Shield Bash by mel davat slusny heal.

Jinak, kdyz jsme u toho Shield Bashe, tak se s tim da chargovat skrz moby, takze ani argument, ze ten druhy set bonus potrebujes kvuli toho, ze te nekdy mobove obklici a pak v tom proste musis stat neni na miste.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Heaven build

Příspěvek od mdmT » 16.06.2014, 15:01 hod.

... Alter neříkám, že nemáš částečně pravdu, ale na druhou stranu úplně nevím co mi to co jsi popsal přinese? ... udělám captain pásek, kterej mě boostně po všech stránkách, k němu boty, který budou +/- nula s tím co mám a vemu si setový rukavice, který mě nerfnou přesně o to co mě boostl pásek. Navíc k tomu přijdu o BT set , tzn. výsledek bude, že budu mít stejnej dmg, výrazně nižší tougnes a nebudu odolnej proti ničemu ... a získám tím pár % do cdr, což je věc, která mě vůbec netrápí ... ale přesto díky, změnít tu pasivku jak jsi psal a uvidíme ...

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Heaven build

Příspěvek od AlterEgo » 16.06.2014, 15:18 hod.

Jeste jsem zapomnel napsat, ze si mas vymenit sutry za diamanty.
Na setovych botach toho crusader setu nemuze byt res all, nebo minimalne tam nejde rollnout, ale na tech craftovanych muze byt, coz je to oc tu bezi a kdyz tam budes mit bonus na health globy v sekundaru, tak to bude taky fajn.
Toughness o nicem moc nevypovida, protoze je lepsi se divat primo na staty, ktere na tom charu mas. Jde totiz o to, ze nekdo bude prezivat v pohode na t6 a rekne ti, ze ma treba 15 mega, tak si reknes fajn, mam 20 mega, tak musim prezit taky a i tak budes dostavat nakladacku, protoze uz nebudes brat v potaz, ze toughness je jen neco zprumerovaneho, ale zalezi jak to mas rozlozene a to je presne nac narazim, ze ty budes mit tunu life, ale mizerne rezisty/armor a to je presne i konkretne problem u tebe, ze mas malo rezistu a tech 624k life to nevytrhne.
Naposledy upravil(a) AlterEgo dne 16.06.2014, 15:29 hod., celkem upraveno 1 x.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Heaven build

Příspěvek od mdmT » 16.06.2014, 15:28 hod.

... ok, díky , zkusím ...

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heaven build

Příspěvek od moon » 16.06.2014, 17:14 hod.

mam dotaz na ty co jedou shotgun. jak moc máte problém s wrathem?

Uživatelský avatar
Sadrokarton
Fallen Shaman
Příspěvky:57

Re: Heaven build

Příspěvek od Sadrokarton » 16.06.2014, 18:35 hod.

Potom co jsem zahodil aughild a vyměnil ho za Reapers Wraps, nemám defakto žádný problém. Málo kdy se mi stane, že jsem bez wrathu. Dokonce jsem si mohl dovolit změnu runy u Laws of Valoru a dát zpět runu Critical a na akarata dát Hasteful.

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heaven build

Příspěvek od moon » 16.06.2014, 19:22 hod.

to já teda občas problem s wrathem mam, tak by mě zajímalo co děláte, že nedochází. obvzlášt u bossů se to projevuje když se nedělaj globy.

mam v paragonu body do wrathu i pasivku na wrath. celkem mam 174 wrathu, v paragonu mam i na snížení ceny, mam bracery, komplet akarat set

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Heaven build

Příspěvek od hulkxxxl » 17.06.2014, 07:35 hod.

no dá se dát u law runa na snížení costu, pak je runa u šampiona na regen 10/s a mě se povedlo nějak dostat na gear asi 25% redukce costu, + i v paragonu tam dávám každej bodík (nemám max ještě), pokud to není nějakej tuhel boj tak mi to většinou stačí občas čekám pár sekund a mačkám provoke címž se dokrmím

to u šampiona nepoužívám přijde mi to škoda můžu dát spíš firestarter nebo armor runu
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Heaven build

Příspěvek od An7yk » 17.06.2014, 08:26 hod.

moon píše:to já teda občas problem s wrathem mam, tak by mě zajímalo co děláte, že nedochází. obvzlášt u bossů se to projevuje když se nedělaj globy.

mam v paragonu body do wrathu i pasivku na wrath. celkem mam 174 wrathu, v paragonu mam i na snížení ceny, mam bracery, komplet akarat set
v paragonech mám redukovanou spotřebu max, tzn 10% a 10% na captain crimsonovi
používám shield glare s runou na wrath ( má to velice malý couldown že a super malý když má cdr na hadrech kvuli akha že ) a provoke dělá wrath
+wrapsy
a akharat hlavně :D bez něj ani nestřílím a čekám na couldown :D

zvažoval bych třeba kombinaci provoke s poslední runou+jakejkoliv punish+štít s vysokou blockchance... já se takhle dostaval až na 65% block chance a existuje passivka, která ti generuje wrath když něco blokneš ... samozřejmně je to k ničemu skoro v boji 1v1

vystřelim v Akharatu 9x z brokovnice bez sebrání globy či provoke či shieldglare, než mi dojde wrath :twisted:

Ještě jsem nerolloval armor, má str+vit+all ress + 3 díry a dvě nějaké secundárky. .. přemejšlim tam narolovat místo ressistů + heavens fury dmg, ale nevim nevim, aby třeba mi nechyběla ta tough na vysokém T :-| :{

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Heaven build

Příspěvek od moon » 17.06.2014, 14:03 hod.

capitan set by mi hodně pomohl jak na snížení CD, který mam s 2h zbraní kolem 43% což neni ještě moc ideální (cca 6 sec mezera na šampiona). tak by to pomohlo možná i ve snížení ceny.

neříkam, že s wrathem mam vážný problémy furt, ale jen když je třeba boss nebo malo potvor, který ne a ne umřít aby byl globe na doplnění wrathu. když to padá rychle, tak neni problem vůbec. ale jakmile se to dostane do stavu, kdy to jde pomalu dolů, tak problem začne. hlavně čim mín potvor tím je to horší.

na druhou stranu, když vemu jinej útok (jiná kombinace zbraně a štítu) a cena útoku 30 wrath, tak už tenhle problem neni a dá se to vpohodě útahnout například shield basch nebo když bych to postavil na blessed shield, tak tam wrath dojít už nemůže snad :-)

když bych to tak vzal z toho co m am nahráno za různé buildy, tak je to psotava spíš dělaná na skupinky potvor než na single potvoru

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Heaven build

Příspěvek od An7yk » 18.06.2014, 07:44 hod.

Jojo, taky mám 6-7 sec, většinou je to v pohodě, ale včera jsem musel počkat a těch 6-7 sec mi přišlo jako hodina :D
Wrath problém trochu je, když běham s attack speed aurou a hlavně když se objeví elitka, aktivuju law a ještě tam nějaké WD hodí voodoo ... to jsem na suchu hned s tim attack speedem a pak tam honim globy :shock:

Včera jsem experimentálně při hře ve 3 dal na primar Heavens Fury a na sekundár holy meteory a pak fallangy ze srandy, občas ten wrath na chvíli došel, ale to nějak moc nevadilo, solo bych to asi nedělal. Budu muset vymyslet co si tam přidat :-) asi ten shield bash na pohyb po mapě

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Heaven build

Příspěvek od Stanley » 20.06.2014, 07:06 hod.

Zdravím všechny svaté bojovníky :)

Včera to sice padalo hodně skoupě a když už jsem si chtěl jít lehnout, tak mi padl The Furnace na kterém můžu rerolovat dmg, nevím jak vysoko to půjde, ale snad dost :) Aby toho toho nebylo dost, tak padl solidní roll Fate of the Fell s dmg myslím okolo 2,6-2,7k, jen potřeba udělat socket. Jako třešnička padla Andarielka s Holy dmg :)

Proč to sem vlastně píšu, nevím kterou zbraň vybrat :), štit na cooldown Heaven´s Fury nemám a ten Furnace je hodně dobrej na RG i elitky bez žádného cooldownu. Máte někdo zkušenosti s oběma zbraněma? Jsem teď na štíru s materiálem i prachama, tak se potřebuju rozhodnout, kterou z nich budu rerollovat. U Andarielky hodím pro začátek vitku, ta by měla být rychle a pak musím rerollovat jednu z těch zbraní :) Takže jakou? :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Heaven build

Příspěvek od hulkxxxl » 20.06.2014, 07:33 hod.

normálněse to dělá tak že na furnace se udělá soket a do ní se vrazí diamant + elitky dmg, protože u ní vlastně ani neřešíš dmg ale to že procne a ubere RG dané procento života
a bere se jako zbraň na swap jen na RG!!!!! neznám nikoho kdo by s ní chodil normálně

takže vítej do klubu brokovnic, včera už mi to s ní docela šlo koukni kdyžtak na muj build t4 ve full partě docela ok (jen nemám rerolnutek amutet stále a blbej roll na rukavkách :( )

PS: set asi ale nemáš že???? jestli ne tak to je tvuj první úkol včera mi padly dva kousky když půjdeš v partě tak to rychleji posbíráš (jedne jsem daroval druhej si nechal)
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Crusader“