Fire Crusader

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Fire Crusader

Příspěvek od hulkxxxl » 25.09.2014, 08:12 hod.

takže pokud chceš hrát firestarter nutnost je set + množství cdr aby jsi udžel šampiona up ideálně po celou dobu, již jsem to psal 100x asi budu muset udělat nějaký pokec na forum k tomu

craft: bracery - reapers, aby jsi doplňoval wrath za kuličky
pásek: nějaký lepší roll s allres (str, vit, allres a +% life)
kalhoty: craft lepší se str, vit, allres a 2x soket, nebo alespoň ze slash udělej 2x soket

amu chybí cc, určitě si craftneš lepší žlutej u klenotníka naplň dva inventoráře a něco vybereš, str, cd, cc + soket (i já mám žlutej koukni)

helma + ruky výměna za set nebudu komentovat

štít, určitě budeš potřebovat štít pro cruse se str, cc, cdr 8% a vitkou (nebo allres podle potřeby), pokud nenajdeš dá se ucraftit jedinej štít pro cruse a to je piro, gl s craftem, jedině štíty pro cruse se dají udělat s cdr

rorg - z lph bych udělal soket na nějaký gem, pro cruse určitě vylepšit swiftness kvůli dalšímu cdr
bulkathos, u regenu bych udělal cdr 8%

zbraň: nejepší je podle mě darklight, fate je zbraň na jiný build - brokovnice, navíc s 1h si dáš fervor pasivku a nemáš tolik problémů s cdr

build: máš 2h zbraň a fervor pasivku která nefnguje s 2h, po sebrání setu nebudeš určitě pořebovat tuto runu na law ale dáš cd, provoke bych dal spíš na dmg

no celkově koukni ke mě mám tam zrovna tenhle build někomu sjem ukazoval různé crusovy buildy a tohle mit am zůstalo http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... o/45490120 na HC s tím krájím t4 jak máslo, dlouho jsem za něj nehrál vrátil jsem se k bárbi a jiným postavám tak už není tak bvymazlenej jak by mohl bejt, (gen v amu bych dal určitě jinej dneska na tenhle build)

případně písni klidně SZ
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Fire Crusader

Příspěvek od sansaj » 25.09.2014, 15:40 hod.

Diky moc urcite to poladim dle Tvych rad. Samozrejme mi je jasne, ze sampion by mel byt aktivni po celou dobu nebo se k tomu priblizit, takze naroluju CDR a celkove staty podle rad. Jak uz jsem psal do komplet Akkham setu mi chybi Kalhoty a Helma, rukavice mam v inventari ulozene, chtel jsem vyuzit aspon este setovy bonus Invokera nez mi Kadala da nebo nez mi to dropne ve hre. Pyro stit mi je tez jasny, ale nemam planek na craft jinak uz by byl v ruce. Amu take cekam na nejaky lepsi drop ze socketem a to same plati u prstenu nebo kdyz ted zlevnili roll na spercich tak tam tu diru udelat a obetovat jeden ze statu. Ramadils gift na derovani mi zatim nepadl ani jeden, takze nemam ani diru navic a urcite bych ho setril na neco hodne dobreho nejlepe ten Darklight.

Jdu s tim neco udelat a uvidime jak to bude slapat po zmenach, doufam ze bude dostatek materialu na reroll :D

Uživatelský avatar
Mraker
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Mraker » 26.09.2014, 09:52 hod.

Perm akarat je 56% cdr. Ide to v pohode dat ak mas 8 na shoulders, gloves, opasok (vigilante belt), amulet, 1 prsten, zbran (2h maju az 10%cdr) a stit. + paragon samozrejme 10%. Opasok alebo 1 prsten je volba ktora je na tebe, s fervor mas dalsich 15% k dobru a nie je to take zlozite.

Crusader ma vela zaujimavych buildov, urcite nieco vyskladas ;)

A inac: twitch.tv/mannercookie
Je to tak trochu namysleny chujko, ale jeho praca pre crusader komunitu je uzasna a kazdy jeden jeho stream zaujimavy a plny informacii. (Aj ja opakujem viac menej po nom) :)
Using Tapatalk

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Fire Crusader

Příspěvek od sansaj » 26.09.2014, 10:32 hod.

Díky podivam se :) Jinak včera se zadařilo prvni rift a z guardiana setový gatě a hned Akkarat a u kadaly 300 shardů a Akkarat helma, takze po patchi cca za 30 minut hry se mi povedlo zkompletovat Akkarat set, rukavice jsem mel v inventáři už schovaný z dřívějška :) takže jsem mel fakt velkou radost a teď sehnat Darklight a zbytek dotunit... pasek, Amu, dorolovat zbytek itemu tam kde nemam to co chci, ale nemam lege matroš musím famit abzch mohl rolovat nebo lepší drop itemů... hodně materiálu mi sebral i craft Pyro Marely kdy asi až na 5 nebo 6 pokus ten shield byl použitelný a stejně to eště neni ono,takže stále mám co vylepšovat, ale je pravda, že kdyby vše padalo na pár pokusů tak by to nebyla taková zábava :)

A musím říct, že GR 19 a chytil jsem Corupted Angels a celkem na houby pack a padal jsem jak moucha, asi 20x jsem chcípnul a zkusil jsem i Rift T5 sice jsem asi 3 chcípnul ale docela to odbejvalo a nikde jsem se moc nezdržoval, hlavně jsem chcípul u démonů kdy na mne naskakali a já neměl kam uniknout a eště do toho se namotali takový malý skřetí s poisonem a pod nohama mi vybuchovali bomby, tam sem nemel šanci cokoliv udělat.

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Vizharan » 29.09.2014, 18:23 hod.

Tak po delší době tu opět píšu :) Takže je celkem hodně nemožné tu darklight dropnout :D Padají mi stále tytéž zbraně furt dokola :) Jinak ten štít pyro martela taky jsem ještě neukraftil podle mého jak bych chtěl a toho rare materiálu je furt nedostatek !!! Ale je pravda že aspon je co dělat stále a to je ta zábava :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Fire Crusader

Příspěvek od hulkxxxl » 30.09.2014, 07:31 hod.

v tomhle je ta hra prostě krutá když ti nepadá to co chceš pro danej build, ale teoreticky se to dá hrát i bez něj

holt to chce partu crusů a celej večer farmit a doufat
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
jaroja
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JaroJa#2809

Re: Fire Crusader

Příspěvek od jaroja » 05.10.2014, 15:31 hod.

caute pol roka som mal od hrania pauzu chcel by som poradit s postavou co dalej na co sa zamerat (vsimol som si tie gemy v prstenoch a amuletoch) budem vdacny za kazdu radu ohladom hrania aj vybavy... http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jaro ... o/43252568 :wave:

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Fire Crusader

Příspěvek od hulkxxxl » 07.10.2014, 06:28 hod.

takže rada je hraj, nafarmi si zbytek setu, dufej že ti padne nějaká build určující zbraň a podle toho už se pak zařídíš, část gearu si můžeš craftnout (captain set - belt + gatě) nebo čekat na leoric korunu atd. možností je moc abych je všechny popsal

gemy jsou k nalezení ve velkých riftech, asi bych se nehnal do jejich expení dokud nevylepšíš gear co máš na sobě
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Mraker
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Mraker » 07.10.2014, 17:25 hod.

Hint: ak mas trial keystony skusaj GR od lvl 1. Padnu ti aj gemy ktore zatial sice nevylevelujes, ale aj dost legendarok a materialov. Sice gold skoro ziadny, ale to nevadi, ja som sezonnu DH dal do full m6 s TaT za necele dva tyzdne hodinky dvoch hrania denne iba farmenim GR 1-10..

Ale Hulk ma dobre rady.
Using Tapatalk

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Vizharan » 12.10.2014, 14:01 hod.

Tak po delší době mám opět dilema :). A to ohledně Paragon levlů a co dále přidávat ? Dal jsem už cdr na max to samé i regeneraci a co teď dále dávat ? Area dmg ? Nebo co by se mi pro tento build nejlépe hodilo ? Nějak se v tom ztrácím do čeho dávat dále bodíky :D

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Fire Crusader

Příspěvek od sansaj » 12.10.2014, 14:49 hod.

Maximum speed, Strenght,Critical damage, critical hit případně cdr dle potřeby, armor, all resist, Resource cost reductions a Area dmg tohle mi přijde jako nejideálnější pro Cruse... CDR dávám podle potřeby a momentálně jsem na 56-58procentech bez Paragon bodů v cdr, takže to mám v Critical Chance...

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Vizharan » 12.10.2014, 15:18 hod.

Tak strengh je mi jasná CC a Cdmg taky, dále jsem ale nevěděl no armor jsem tedka nedával dávám life % myslím si že pro mé umírání asi nejideálnější :D

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Fire Crusader

Příspěvek od sansaj » 12.10.2014, 15:29 hod.

Jasně no :D měl jsem stejnej problém kdy sem musel dát přednost cdr před toughness, ale díky Leroic Crowns jsem mohl vyměnit opasek který mi dal mnohem více Toughness a tím pádem i vetší výdrž, momentálně je moje Toughness někde kolem 9 mega a do nedávna byla kolem 6 mega což bylo šíleně málo a teď už jen vylepšit dmg a najít Darklight...

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Vizharan » 13.10.2014, 15:35 hod.

Me hlavne tesi ze s tim darklightem nejsem sam komu nechce padnout :D jinak ja mam toughness kolem 12 mega a umiram kolikrat jak na bezicim pasu ale je to zpusobeme hlavne tema blbyma vybuchama po zabiti priser hlavne elitek :D

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Y0G1 » 13.10.2014, 19:28 hod.

mal by som este mensi dotaz da sa hrat nejak stampede aj bez high end gearu ? Koniki co som hral pri expeni ma nesmierne bavili.

Popripade dik za rady

icecrom
Fallen Shaman
Příspěvky:65
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Icecrom#2293
Bydliště:Kladno

Re: Fire Crusader

Příspěvek od icecrom » 13.10.2014, 20:12 hod.

Záleží co s tim chceš hrát - já např. s tim svim jedu speedriftyT6 (a to si beru gem a wristy na exp.), hledání klíčů a bounties (T6 ve čtyřech) taky v pohodě. GR sem solo dal 32 ale tomu se moc nevěnuju. A to zdaleka nemam nejlepší výbavu (nemam Furnace ani Heart-slaughter, štít bych potřeboval s CDr, abych moch nasadit Witching hour, atd.)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Icec ... o/39481684

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Vizharan » 15.10.2014, 13:36 hod.

Takže pánové, s buildem firestarter jsem najel na T6 a můžu říct že se to dá i bez darklightu a celkem se divím že s mým gearem to celkem udržím... Sice klasika ty výbuchy nepřežiju když se jim nevyhnu ale i tak se to dá :) Myslel jsem si že tenhle build s T6 bude mít sakra problémy ale mýlil jsem se... Každopádně by mě zajímalo kdyby mě nahodou třeba padl prsten Unity, jestli by mi k něčemu byl, popřípadně jestli by bylo jim lepší nahradil ten bula kalos...

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Fire Crusader

Příspěvek od sansaj » 15.10.2014, 13:51 hod.

Vizharan kolik času Ti zabere T6 rift než ho dojedeš do konce ?? já se svým Crusem se nedostanu pod 10-13 minut...

Pokud máš 2x unity tak se používa jeden u folowera s tokenem na nesmrtelnost kdy se příchozí dmg do Tebe dělí na polovinu díky tomu, že folover nemůže zemřít a tudíž nedostává žádnou dmg, jinak jsou lepší prsteny s lepším rollem a dírou, většinou Bulk a RORG, RORG je nutnost kvůli par itemům které jsou lepší, pro Cruse je asi nejvýhodnější Leroic Crowns se socketem která násobí vložený gem 1x tolik,takže při cdr 12,5 procenta a 100 procenty u LC se dostaneš až na 25 procent CDR...

Jinak Darklight je při T6 celkem nutnost, násobí Ti to udělovanou dmg a Firestarter je postaven pro Darklight, proto já zkouším i jiné Buildy kde bych se obešel bez Daklightu a dával větší dmg než teď. Bohužel zatím bez větších úspěchů a navíc mne prostě Firestarter baví, jen mne mrzí ta nízká dmg oproti jiným clasům :-|

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Vizharan » 15.10.2014, 15:25 hod.

Sansaji buď v klidu na T6 v riftu taky nejdu pod 10min... Taky záleží jaký rift se naroluje že... Jinak o darklightu vím že bez něj ta T6 moc nejde ale víš jak dávám si vysoké cíle kdybych je neměl tak by mě hra přestala za chvíli bavit je to pro mě výzva :) Jinak leoric crown taky chci ale víš jak s dropem to je bída padá mi skoro to samé dokolečka :D ale jednou to padne :) Jinak jiné buildy nezkouším z důvodu že se mi nechtějí přetáčet a hlavně strkat prachy do přetáčení a hlavně materiál... Firestarter mě taky strašně baví proto se snažím i bez darklightu hrát dále tento build a jsem hodně natěšený až mi padne, to bude pak síla :D

Jinak bavil jsem se s hulkem o těch dropech a má hodně velkou pravdu že kdyby jsme se třeba 4 crusadeři se domluvili na společných riftech tak je velká pravděpodobnost že padne darklight. Takže by se to chtělo domluvit třeba tady a sejít se ve hře a zkusit to prubnout :D

jestli někdo bude chtít tak si mě přidejte do přátel ingame VIZHARAN #2979

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Fire Crusader

Příspěvek od Marast » 16.10.2014, 00:38 hod.

Chlapi. Až zase začnu po zdravotních problémech hrát, tak spojíme síly. Jak je tam člověk s tím křižákem sám, tak to padá dost mizerně. To můžu jenom potvrdit. :{
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Odpovědět

Zpět na „Crusader“