Thorn crusader - iron maiden

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world
Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Slw » 06.06.2014, 12:50 hod.

tak jasně že to nejde jen se "probíhat" po mapě a vše kolem Tebe na t6 bude automaticky Ti lehat k nohám. dmg je náhodná - o tom žádná. nicméně teď dávám stabilně crit do 2m za shaefers, normal dmg thornů zatím zkoumám rozpětí. crit při reflektive skin je 12-14m s provoke kolem 18m. ovšem crit sanguiary při provoke, zapnutém refl skinu je kolem 180 m. je to velmi náhodné njn. ale ten pocit když to správně critne - byla elitka a na 1 "ránu" už není a sbíráš loot. teď mám dle profilu cca 24,5k thornů, v detailech postavy 37k - ale jak sem psal výše rezervy sou velké i možnosti. každý slot postavy s thornama - mám šanci na poskládání třeba BT (říše fantazie v tuto chvíli) s thorns, vytunit cc a cd, nějaký ten kůldown.
gameplay vypadá v tuto chvíli tak že probudím potvory přes smite/bles sh, jejich první hit probudí shaefers a thorny. elitky provoke+refl skin. a tak dokola.
co bude na vyšších t nevím (není equip), ale vlítnout se tam jednou chystám pokud neripnu :green:

uff, už sem grafoman :shock: tolik sem toho tu nepopsal leta :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Slw » 10.07.2014, 08:58 hod.

Slw píše: pokud neripnu :green:
njn, první neslavný crus rip mám za sebou. nahodil sem pasivky nezničitelný/á u novou dvou crusů. jeden je samo thorn s příchutí lightingu :green: zatím šmydlí t3 ok.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od klondaik » 12.08.2014, 11:02 hod.

Vie mi niekto poradit a pomoct na zaklade coho a cim sa vlastne navysuje thorn dmg? Malo by to byt z primarneho statu, cize zo strengh predpokladam. Ale ked som skusal odobrat nejake itemy so strengh z postavy, tak mi ukazovalo stale rovnaky thorn. Ked som niektore zase vymenil za ine (s rovnakym strengh), tak mi thorn padol aj o tretinu, pritom iny stat tam nebol ochudobneny (ako napr crit). Som z toho jelen. Porovnaval som zostavu moju z roznych for a youtube, kde pri podobnych itemoch maju hraci thorn 32-34 k, ja to nevytiahnem nad 18k a netusim preco...
Za kazdu podnetnu radu a ozrejmenie fungovania a navysovania thorn dmg budem vdacny.
Tu je link na moju postavu: http://eu.battle.net/d3/en/profile/duch ... o/46351650

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Slw » 12.08.2014, 12:31 hod.

musíš "vytočit" na vícero předmětech jako sekundární vlastnost thorny. čím víc, tím lépe. pasivka iron maiden, no a co nejvíce str - to dělá výsledný dmg. zkus si v options nastavit "zobrazit všechny dmg", zůstat stát (nic nedělat) a uvidíš kolik dáváš v reálu mobům z thorn dmg. já bych třeba u toho lght cruse (19k thorn v profilu, ingame 27,5 k) mohl vyměnit půlku rare výbavy za uniq - jenže tam nejsou thorny a je potřeba na itemech přerollovat něco jiného ...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od klondaik » 26.08.2014, 11:09 hod.

tak som sa s tym thorn crusaderom vyhral celkom, itemy, shield, zbran, vsetko bolo usposobene na max thorn dmg (cca 36k) a..... a stoji cely thorn za dve veci... od T4 vyssie je to neskutocne zdlhave, nudne a kazdu elitku zabijate mrte dlho.... ak to clovek nema spravene thorn dmg+redukcia CD , co z je vzacna kombinacia aby clovek neprichadzal o ine dolezitejsie staty, tak je tento build uplne na .... (aspon po mojich testoch urcite)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Slw » 27.08.2014, 08:39 hod.

j, thorn je na vyšších T useless... na tom sme se shodli už dřív (přečti si 1 stranu topiče). ale 4 fun je to dobré :green: dodělám archiv pro cruse a dávám thorny k ledu
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Qwadrik
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrik#2992

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Qwadrik » 15.11.2014, 11:46 hod.

Zdravím, můžete mi poradit kde dropnu axe hack? Nějak mi zatím nikde nepadla a na netu jsem nikde nic rozumného nenašel. díky za info

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Slw » 16.11.2014, 10:47 hod.

kdekoliv... zkus i gamble u kadaly.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Qwadrik
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrik#2992

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Qwadrik » 18.11.2014, 23:24 hod.

Aha, tal je fajn vědět, že padá všude:-) Kadalu testuju skoro nonstop, ale stále nic.

díky za info

neo2fe
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LuciStorm#2858

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od neo2fe » 25.05.2016, 07:42 hod.

Ahojte, jsem zde nový ale chtěl bych se tedy trochu představit s Thorne Crusaderem....zatím bojuji s kraftem a dalšími věcmi ale snad najdu pár tipů..mám jak sety light tak i Annkhan (nevím přesně název)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Luci ... o/78814318

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Slw » 25.05.2016, 09:40 hod.

mrkni na YT jak se dnes hrají thorn buildy (v podstatě sou 2). tenhle topič je starý 2 roky a co je zde napsáno už neplatí...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

pacho
Fallen Shaman
Příspěvky:76

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od pacho » 25.05.2016, 15:37 hod.

To že je 2roky starý nevadí, môže sa obnoviť a debatovať ďalej. U crusa je celkovo mrtvo, tak nech sa to oživí.

neo2fe treba pozháňať lepšie veci aj do kocky dať niečo čo má význam, nie len tak tam niečo nabúchať.

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od azaxsyndrom » 25.05.2016, 20:06 hod.

nejlepší thorn build je toto http://eu.battle.net/d3/en/profile/Karg ... o/38674874 jsou tam mezery , chybí štít , áčkové rukavice ,prsten , je to složité na sehnání ale je to výzva ... GR 69 za 9:36 HRAČKA.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Slw » 26.05.2016, 10:51 hod.

pacho píše:To že je 2roky starý nevadí, môže sa obnoviť a debatovať ďalej. U crusa je celkovo mrtvo, tak nech sa to oživí.
jj. já jen narážel na ty první příspěvky kdy invoker set byl jinak koncipovaný. tehdy se člověk trápil už na t4 a dnes...
btw v podpisu mám odkaz na Bn profil. sou tam 2 thorn ladies full invoker a 1 lady ve výstavbě
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.05.2016, 14:57 hod.

azaxsyndrom píše:nejlepší thorn build je toto http://eu.battle.net/d3/en/profile/Karg ... o/38674874 jsou tam mezery , chybí štít , áčkové rukavice ,prsten , je to složité na sehnání ale je to výzva ... GR 69 za 9:36 HRAČKA.
10% dmg na zbrani? :shock:

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od azaxsyndrom » 26.05.2016, 19:57 hod.

Dark_Deamon - No jo .... když padl sword šel sem natočit area dmg , hned třetí roll bylo 10% weapon dmg ... tak sem to tam dal , šel se nažrat , hra mě kopla a od tý doby sem na cruse nešáhl :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.05.2016, 20:04 hod.

Uf, já se už lekl, že to s tím rollem myslíš vážně :)

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Thorn crusader - iron maiden

Příspěvek od azaxsyndrom » 26.05.2016, 20:31 hod.

tak já to ještě dneska přetočím ...aby to nestrašilo :D

Odpovědět

Zpět na „Crusader“