Crusader - Condemn build

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava
Crusader - Condemn build

Příspěvek od Vizharan » 08.02.2015, 14:28 hod.

Zdravím všechny diablo hráče. Jak už naznačuje název tématu chtěl bych se zde bavit ohledně Condemm buildu. Jelikož nám skončila už první sezóna tak se nám do hry dostal nový štít pro Condemn build. Osobně já zatím ještě hraju koníky ale když je možnost přejít na něco jiného tak mě to hodně zajímá. Nemám až tak velké zkušenosti abych si sám sestavil svůj vlastní build, tak mě zajímá s čím by jste Condemn build hráli ? Jakou gear a podobně...

Dále by mě pak zajímalo na jaké úrovní tenhle build je, jestli je lepší než koníci a nebo za tímhle buildem hodně zaostává. Proč se na tohle i tak ptám ? Koukal jsem totiž na žebříčky v Greater Riftech. A první hráč v tom žebříčku byl právě hráč s Condemn buildem. Byl to žebříček v solo Crusaderech, a měl překonaný rank 50. Což je podle mě krásné. Chci chodit právě Grka co nejvýše kvůli expům a prostě zábavě. T6 rifty mě moc už nebaví...

Díky moc za veškeré odpovědi.

Váš Vizharan :)

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Crusader - Condemn build

Příspěvek od Bagr13 » 08.02.2015, 17:38 hod.

ja to mam takto
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Bagr ... o/48375488

udelal jsem solo rift 37 bez unity na HC. je to na hc na SC se to da vic do dps ale v zakladu to tak funguje dobra je miraane gem kterej dava dost slusnou dps.

Proti konum je rozdil v tom ze nestanujes ale musis to prezit jinak je to podobny.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Crusader - Condemn build

Příspěvek od hulkxxxl » 09.02.2015, 07:43 hod.

musím užnat že jsem koukal na toho rusáka co je první a má prostě parádní gear, skoro vše ancient, perfektní roly na všem, edps brutální

build je to určitě dobrej, vidím jak u nás Predy drtí t6 jak nic a to má na gearu velké rezervy, na nn season lidem nezbejvalo dřív nic než brokovnice nebo koně ale myslím že toto je lepší


rada zní sehnat blade a štít a vyskoušet
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Crusader - Condemn build

Příspěvek od DoctorFish » 09.02.2015, 08:43 hod.

Vcera jsem si narychlo sestavil tento build s tim, že mam obrovské rezervy v gearu (viz napr. zbran, kde mam zakladni base dmg bez +%dmg). Zkousel jsem GR41. Kdybych nedostal na konci toho elektrikare, tak to mam v kapse (bohuzel nemam slusny roll Xeph amu). V porovnání s Phalanx buildem je tento silnejsi a efektivnejsi (dle meho nazoru samozrejme).
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Crusader - Condemn build

Příspěvek od Vizharan » 09.02.2015, 13:50 hod.

to Hulk: právě chci vyzkoušet tento build, ale víš jak chtěl jsem prvně znát názory od vás jestli prostě je lepší než Phalax. Kvůli tomuhle jsem si udělal druhého cruse abych to měl více záživnější a mohl si udělat dvě postavy s různým buildem a porovnat s kterou postavičkou to jde lépe :).

Vidím to opět tak že zase budu mít problém dropnout ten štít :D, ale tak kadala to jistí :D

Scarecrow
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Crusader - Condemn build

Příspěvek od Scarecrow » 10.03.2015, 13:54 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Scar ... o/41878517

Takhle sem si to poskládal já .... aktuálně mam max Grift 43 ale s lepšíma npc a snažším bosem by nebyl problém dát 45-46 ... No a když k tomu přidám ancient zbraň tak se nedivim že ten rusák má 50grift a první místo v kapse....

Jinak je to stoprocentně lepší než Phalanx.... u těch dps poměrně dost brzdí tvar mapy protože ty koně se tříští o překážky ( uzounký chodby, sloupy a díry v zemi se s koníkama prostě nekamarádí) U toho condemnu je v podstatě jedno jestli stojíte na louce nebo lezete kanálem ..... Vacuum si to nějak pobere všechno .... :D

Odpovědět

Zpět na „Crusader“