S7

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834
S7

Příspěvek od Hekrs88 » 28.07.2016, 15:52 hod.

ahoj, s jakym buildem bude mozné podle vás v nové sezone atakovat žebříček?

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: S7

Příspěvek od pan HU » 27.09.2016, 15:26 hod.

Zkouším souběžně s Invoker setem složit LoN build. Jde to ale velmi ztuha. Snad to stihnu do konce sezony tak, aby to bylo hratelný. Což o to... postava je oblečená jak má být ... jenom nějak pořád polovina gearu non-ancient. Přijde mi, že ta kostka je pěkná svině :-D matroš žere jak hladovej somálec , ale A-item nedá a nedá :OXO :lol:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pold ... o/83490730
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: S7

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.09.2016, 16:07 hod.

Jak na ten tvůj equip koukám, tak tě čeká ještě spousta práce...spousta bounty. Jediné, co za něco stojí, tak je amulet, ruce, Wailing Host a možná helma. Zbytek je max nachystané na reroll. Bracers změnit úplně. Buď Nemesis nebo Strongarmy. A do cube Mortal Drama.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: S7

Příspěvek od pan HU » 27.09.2016, 16:15 hod.

Jo jo, já s tím zatím nehraju ...farmím s Invokerem. Něco mám v kostce, něco můžu přehodit z toho co mám na sobě u Invokera... jak říkám ...spousta práce. Ale nikdy jsem LoN nehrál, chci to zkusit. Vytvořil jsem si takto uměle MOTIVACI hrát S7 dál :-)

Matroše z bounties mám kupodivu docela dost ... ale souly chybí ...není za co točit ...čili farmit, farmit, farmit, farmit ... :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: S7

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.09.2016, 16:23 hod.

Taky jsem si myslel, že mám dost matroše z bounty, když jsem měl od každýho kolem 300 :D Pak jsi párkrát zatočil a mohl jsem běhat bounty dál :D Třeba na ramenách je ideální mít str, skill, cdr a area. Zbraň zase str, vit, cdr a area. Přetáčí se base dmg.

Tady se můžeš mrknout, jak by to asi mělo vypadat: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Freq ... o/77303320

Uživatelský avatar
Dolfi77
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dolfi77#2259
Bydliště:Beroun

Re: S7

Příspěvek od Dolfi77 » 28.09.2016, 10:23 hod.

lol,s tim asi nebeha GR 30 :D
Nejnebezpečnější příšera ve hře je nováček, který jde vedle tebe
profil : https://eu.battle.net/d3/en/profile/dol ... o/72718723

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: S7

Příspěvek od wert » 28.09.2016, 12:47 hod.

No měl jsem stejnej plán jako pan HU, ale příjde mi, že na cruse potřebný věci extrémě nepadaj. V podstatě nejsem schopnej doladit ani gear na Invokera. Třeba Akarats awakening shield mi ze hry padnul jen jednou, jeden jsem dostal od Kadaly, non A samozřejmě. To samý Hack, Ačkovej ani jeden, non A asi 2. Pig Sticker 1x ačkovej, asi 3 non A. Ten co mám na gearu je docela dobrej, ale ten jsem dostal od někoho z party. Belt of throve totéž - Ačkovej nepadl ani jeden. Po asi 60 pokusech o reroll v kostce jsem vyrobil jeden Ačkovej - bohužel s 8 sekundovým rollem. To samý amulet a ringy - Traveller Pledge a Justice Lantern jsem ačkovej na sezoně ještě neviděl, Compass Rose asi 2x s mizerným rollem. Na to že hraju od začátku sezony (PL900+) absolutně není z čeho vybírat.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: S7

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.09.2016, 13:57 hod.

Dolfi77: Ten link je od člověka, co je v této sezoně r1 v HC.

wert: Co se týče LoN Cruse, tak spolíhat se na drop je čistá šílenost. Postup by měl následující: běhat rifty jak šílenej, aby byl kotel FS a DB. A běhat Bounty ještě víc jak rifty. A pak si celej equip vytočit v Cube. U Kadaly motat věci, co stojej 25 BS. Toto by při aktivnějším hraní nemělo zabrat víc jak 2 týdny. Pak už jen leveling hlavních gemů a gemů na augmenty. Vím, o čem mluvím. V polovině minulé sezony jsem byl s tímto buildem bez augmentů na nějakým 15.místě - HC. Potom mě už hraní přestalo bavit a dál jsem v drcení LB nepokračoval, i když jsem měl všechny gemy na augmenty na r90-100. Nakonec jsem se po měsíc a půl nečinnosti propadl na 52.flek. http://eu.battle.net/d3/en/rankings/sea ... e-crusader

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: S7

Příspěvek od wert » 28.09.2016, 14:44 hod.

No já jsem si to přesně takhle nějak představoval, jenže realita je trochu jinde :) . Já se soustředím na Invokera, LoN jsem víceméně vzdal. Problém je v tom, že z přetáčení s bounty matrošem nic nezískávám, a to mě jako dost demotivuje. Přeci jen se chci hrou bavit, a ne chodit týden kolbenku na bounty, abych to pak za 5 minut profrcal s výsledkem 0.

Jinak na drop samozřejmě nespoléhám, ale když to porovnám s tím když jsem hrál monka, tak tam jsem měl výběr ze spousty itemů, který padaly. Mám schovaný Ačkový věci třeba s různejma rollama, abych si moh vybrat co zrovna se mi hodí. A tady nepadne nic, natož Ačkový.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: S7

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.09.2016, 14:54 hod.

No a to hraješ SC. Si předtav, že v S5, kdy byl LoN Crus jako novinka, tak už jsem ho měl složenýho a pak jsem ripl :D
Když už ale jedeš Cruse, tak bych se určitě zaměřil na tu silnější variantu, což je LoN. Vím, že je trošku napalicu to dát dohromady, ale není to až tak nemožný. Ze začátku až tak třeba nevadí, když je např. hlema, ruce, gatě, ringy atd s dex nebo int. Tím myslím, když ti to někdo daruje. Důležitý je, že je to ancient. Až když má člověk celej equip ancient, tak pak teprv přijde na řadu důkladnější ladění statů.

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: S7

Příspěvek od wert » 28.09.2016, 16:37 hod.

Tak jsem si ho splácal dohromady, teď se s ním ještě naučit hrát :lol: .

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: S7

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.09.2016, 19:45 hod.

Jak to člověk dostane do ruky, tak je to furt stejný dokola. Barely pouštíš jen počas Physical procesu na CoE ringu. Vypuštění barelů při fázy jakýhokoliv jinýho elementu je velká ztráta na dmg. Pak je fajn naučit se, v jakém pořadí skilly mačkat a nastavit si je tak, aby ti to vyhovovalo, protože ty 4 nebo 5 skillů pomačkáš během 1s :) Kdyžtak mrkni na YT na gameplay.

Taky si hlídej celkovou hodnotu CDR. Nevím, kolik je minimum, ale snaž se mít CDR tak vysoké, aby jsi měl minimálně 1s náskok před začátkem phys dmg na CoE.

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: S7

Příspěvek od wert » 28.09.2016, 20:38 hod.

jj. už jsem to studoval, jen ty prsty nějak nechtěj poslouchat :) .

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: S7

Příspěvek od pan HU » 29.09.2016, 09:27 hod.

Pánové ... já nemám tak vysoké cíle :-D Ale včera jsem přehodil z Invokera použitelné A-věci a motivace je získat vše A ...pak teprve půjdu na nějaký GR. A mé tajné přání je každý den hraní 1 ancient item navíc. Včera flail do ruky na druhý pokus otočená v kostce a hned A :-)

A dotaz - ty STRONGARMY procujou s jakým skillem ??? Ten condemn - vakuum ??? Bez toho jsou na nic?
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: S7

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.09.2016, 21:15 hod.

Jj. Strongarmy se nosí, jen když má člověk ve skill baru Condemn - Vacuum. Condemn procuje Strongy. To ale znamená, že se dává pryč Law. Dokud nejsou Strongarmy, tak se většinou nosí Nemesis. Nic jinýho snad ani nemá cenu.

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: S7

Příspěvek od wert » 30.09.2016, 12:30 hod.

Já jsem si ho zkusil a hrát ho nebudu. Pro mě naprosto dementní herní styl. V partě se to ještě dá, ale na solo je to parodie.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: S7

Příspěvek od hulkxxxl » 30.09.2016, 12:39 hod.

já teda tohodle crusíka používám jen na rychloexpení gemů, gr 50 s ním dáte za 2,5 minutky

jinak na gr je taky v poho, má vlastně dvě pasivky, jen to chce časovat element a maškat všechny buffy a debuffy ve správným pořadí

vacuum mi osobně nesedí tak ho nepoužívám
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: S7

Příspěvek od Glimmer Man » 30.09.2016, 12:53 hod.

hulkxxxl píše:já teda tohodle crusíka používám jen na rychloexpení gemů, gr 50 s ním dáte za 2,5 minutky

jinak na gr je taky v poho, má vlastně dvě pasivky, jen to chce časovat element a maškat všechny buffy a debuffy ve správným pořadí

vacuum mi osobně nesedí tak ho nepoužívám
Nic ve zlým, ale GR 50 se dá dát za 2,5 minuty s čímkoliv to myslím vážněji. :twisted: :twisted: :twisted:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: S7

Příspěvek od wert » 30.09.2016, 12:55 hod.

jj, dmg dobrá o tom žádná, ale pro mě je to prostě málo akční. Já to potřebuju řezat, nějaký postávání nebo pobíhání a sesílání skillů mě nebaví :) .

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: S7

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.09.2016, 14:36 hod.

wert: Pokud chces neco hyper akcniho, tak si rozjed Multishot DH a zapni si GR 90 :) Jinak i s Crusem je to dost o hubu. Kdyz vlezes do GR 85+ a zachvilu mas procle obe pasivky a neni uniku, to je pak sranda :) Na HC dvojnasobna. Jako je jasny, ze na GR 50 to je nuda, ale to je s kazdym.

Odpovědět

Zpět na „Crusader“