Crusader a jeho překlad na webu

Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Crusader a jeho překlad na webu

Příspěvek od Javurek » 30.11.2013, 13:49 hod.

vytvořil jsem novou podsekci Crusader. Taky pomalu začínám pracovat na překladu skillů na web.

zajímal by mě váš názor na změnu skillů před RoS na webu. Co u ostatních postav? Nechat tak jak to tam teď máme nebo updavit do podoby jako je v Reaper of souls i když se ty změny ve hře projeví až s vydáním datadisku?

Také jsem na web nahodil skilly crusadera, samozřejmě to není finální a přeložil jsem zatím jen pasivní skilly, ale třeba to pro někoho bude mít nějakou informační hodnotu i když je většina zatím v AJ a informace nejsou kompletní. Skilly jsou tam od Crusadera všechny aktivní i pasivní.

Pokud by někdo měl zájem něco přeložit, samozřejmě to uvítáme. Mě se to překládá trošku hůře, protože když to nevidím přímo na obrazovce a nemůžu si to ošahat nevím o čem píšu :D. Ikonky u skillů také zatím nejsou, pokud by někdo věděl odkud je získat, tak dejte link(hlavně ať jsou to nějaké bezpečné stránky :D ) Šlo by je odfotit i ze hry ale to by byla hrozná piplačka. Snad je Blizzard nahodí někdy v dohledné době.

Tady je odkaz, musíte tam jen přes link níže. Přes web to nejde, tam to bude až bude překlad komplet hotový a budou známy všechny informace.

https://www.diablofans.cz/crusader-primary.html

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Crusader

Příspěvek od Denny » 30.11.2013, 19:34 hod.

Nechal bych to zatím jak to je. Ztratila by se tím možnost podívat se na AKTUÁLNÍ stav skillů. Lidi hrajou teď a když si budou chtít něco najít tak jim bude prd platná informace o tom jak to asi bude vypadat za několik měsíců.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crusader

Příspěvek od Javurek » 30.11.2013, 19:49 hod.

Také jsem na web nahodil skilly crusadera, samozřejmě to není finální a přeložil jsem zatím jen pasivní skilly, ale třeba to pro někoho bude mít nějakou informační hodnotu i když je většina zatím v AJ a informace nejsou kompletní. Skilly jsou tam od Crusadera všechny aktivní i pasivní.

Pokud by někdo měl zájem něco přeložit, samozřejmě to uvítáme. Mě se to překládá trošku hůře, protože když to nevidím přímo na obrazovce a nemůžu si to ošahat nevím o čem píšu :D. Ikonky u skillů také zatím nejsou, pokud by někdo věděl odkud je získat, tak dejte link(hlavně ať jsou to nějaké bezpečné stránky :D ) Šlo by je odfotit i ze hry ale to by byla hrozná piplačka. Snad je Blizzard nahodí někdy v dohledné době.

Tady je odkaz, musíte tam jen přes link níže. Přes web to nejde, tam to bude až bude překlad komplet hotový a budou známé všechny informace.

https://www.diablofans.cz/crusader-primary.html

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Crusader a jeho překlad na webu

Příspěvek od moon » 01.12.2013, 23:40 hod.

trochu ten odkaz nefunguje. když ho otevřeu tak se na začátku úkažou barbar skilly a pak pod nima jsou teprv pro crusadera a i v těch popiskách ti zbyly popisku pro barbara. dále nelze přepínat mezi ruznýma skupinama skillů jako je primary, secondary, atd. vždy se to odkáže na barbarovi skupiny skillů. tak by to chtělo poupravit odkazování na crusader skilly.

nevim jestli jsi to dělal narychlo, aby něco o crusaderovi tady na webu bylo. neber to jako nějakou kritiku na tvoji práci, jen poukazuji na funkční chyby, které tam jsou.

jinak rada pro ostatni jestli se chtějí podívat taky na ostatní skilly než jen aktivní primární. tak je potřeba si v adresním řádku přpisovat barbarian na crusadera, aby se dostaly na ty skilly.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crusader a jeho překlad na webu

Příspěvek od Javurek » 02.12.2013, 09:00 hod.

To nechápu, já když to rozkliknu vidím vše ok, podívám se na to, jinak se pracuje na obrázcích, tak snad nějaké brzo budou :D

EDIT: tak když se na to díval odhlášenej, je to jak říkáš, musím to probrat s Jamesem, něco je tam špatně v zobrazování :)

Díky za upozornění

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crusader a jeho překlad na webu

Příspěvek od Javurek » 02.12.2013, 18:57 hod.

Tak teď už by to mělo fungovat jak má, tak to někdo vyzkoušejte :D

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Crusader a jeho překlad na webu

Příspěvek od moon » 02.12.2013, 19:16 hod.

už se zdá, že to zobrazuje dobře jak má. dobrá práce

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crusader a jeho překlad na webu

Příspěvek od Javurek » 02.12.2013, 20:11 hod.

Zatím jen tak z 1/3, ještě texty a obrázky :D

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Crusader a jeho překlad na webu

Příspěvek od moon » 02.12.2013, 21:22 hod.

mě tam zatim stačí i eng texty a obrázky mi moc nechybí :-) hlavní je, že jsem se mohl něco novýho dovědět :)

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Crusader a jeho překlad na webu

Příspěvek od Petros » 14.01.2014, 18:23 hod.

Překlad je dokončený, skilly doplněny o aktuální hodnoty nebo hodnoty vztahující se k 70 lvlu a chybějící obrázky doplněny. Neklikat na odkaz "Popis", pod kterým zatím nic není.

https://www.diablofans.cz/crusader-primary.html

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Crusader a jeho překlad na webu

Příspěvek od An7yk » 18.04.2014, 13:01 hod.

Chtělo by to aktualizovat, po posledním patchi měnili % dmg u skillů :)

Gagarin
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crusader a jeho překlad na webu

Příspěvek od Gagarin » 29.10.2017, 10:17 hod.

Nemozem si pozriet tie skilly vyhadzuje stranka nenajdena

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Crusader a jeho překlad na webu

Příspěvek od witekcz » 29.10.2017, 18:53 hod.

Víme o tom a na opravě se pracuje.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Crusader a jeho překlad na webu

Příspěvek od witekcz » 30.10.2017, 18:26 hod.

Opraveno.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Odpovědět

Zpět na „Crusader“