KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 18.11.2015, 19:09 hod.

Tak na T10 bude LoN použitelnej na 1000%! Toho bych se nebál.
Čoveče, já s těma Gemama nevím. Bude mi jich líto. I těch nepoužitelnejch. Mám v rozmezí 59-60 asi 27 Gemů, myslím, ale nechci do mainstatu utratit ani jeden :!: :( ..jsem prostě takovej židák no :lol:
Chodím teď skoro pořád T10 kvůli věcem. Paragon ve 2.4.0. poleze xkrát líp jak teď, tak to nemá vůbec cenu hrotit. Zato Legošky a Setovky by některý bodly, ale padaj mi klasicky dokola furt ty samý věci a některý vůbec. :ble: Představ si, já pořád nemám plnou kostku, ale to tak, že 95% jsem měl za tři tejdny a od tý doby těch 5% ani ťuk :!: :-x ...trochu mi to připomíná s některejma Itemama Vanillu a čekání na IceClimers.. :roll:

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Longmahu » 19.11.2015, 09:24 hod.

je fakt, že první equipnutí je fofr, ale pak jsou takový ty kousky, co by člověk chtěl lepší roll, pak chybí nějaký áčko, atd.
mě se prostě furt vyhýbá kladívko na ss, druhej BK, slušnej HA a o dobrejch rollech na áčkách ani nemluvim...
nicméně, musim uznat (ryze masochisticky), že je to tak dobře, protože, bych jinak neměl důvod to vůbec zapínat 8-)
takže teď už jen to beru tak, že nějak trávim čas do patche, škoda že je cap na bloodshardy, že by člověk nějaký našetřil. tak sbírám aspoň mlíko a materiály, abych po patchi rovnou vyzkoušel nový itemy udělat. lege gemů mi líto rozhodně nebude, spíš je to pro mě takový, že teď pracuju na tom, abych se po patchi posunul.
teď z jinýho soudku. když jsem nedávno začal zas hrát d3, tak mi připadalo, že je škoda, že je raekor tak jako (jak se to říká slušně?) na prd. a teď když to vypadá, že to bude zas imba a budou to hrát "všichni", tak mě to vlastně už tak moc netáhne. hrozná vlasnost chtít se odlišovat :D
v LoN prostě tak nějak vidim možnost seberealizace, tak snad mi ten sen moc nerozfoukaj :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 19.11.2015, 20:27 hod.

Nějak si neumím dát dohromady kdy jsi začal hrát, jestli jsi potkal prvního Raekora (2.1.0)
Tenkrát jsem si ho hrozně zhnusil. Ukrutně blbě se to hrálo na jeden stack a zabíjení RG i po výrazném zlepšení Rraekora ve 2.1.2 bylo vždy jedině o najití Conduit na konci. Kdo chtěl ale takovou pakárnu hrát, nandával xkrát vyšší GR v porovnání se Skokanem. V té době totiž začal ten debilní systém aktuálního OP Setu pro aktuální Patch. :ble: Ve 2.1.2 začalo jít hrát Raekora pro zábavu aspoň na T6. (od tý doby mám pořád vybavenýdo DPS Berana bez obrany zato přes 4M eDPS unbuf)
Takže když teď vidím, že 2.4.0 bude zase návrat k beranění a nepoužitelnýmu Skokanovi (kterej se mi líbí 100x víc!) mám dost smíšený pocity. Zdá se, že úprava Setu přinese plynulejší hru s Raekorem, což je fajn, ale na druhou stranu mě Beran leží v žaludku, že je tolik tolik OP oproti skákačovi.

S LoN to vidím stejně, ale mám obavu jako každej, že tohle nezvládnou. Jediná myslitelná možnost je Set ušít na míru každýmu povolání jak říkal Mlok, ale to si nedovedu představit, že by se tomu Blizz tak moc věnoval.

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Longmahu » 20.11.2015, 18:34 hod.

začínal jsem v březnu tohoto roku, takže jsem raekortime nezažil...
každopádně zvědavost je, ale ne zas taková abych na to ptr šel...
sice mám ptr připravený, ale ještě jsem se s tím neztotožnil :P

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 20.11.2015, 18:51 hod.

Já vidím PTR od začátku jako ztrátu času, kterýho mám málo. Všechno se xkrát změní, nic se nepřenáší do live...prostě je to pro ty, kteří mají zájem Blizzardům hejbat s figurama, když laděj Patche (nebo závodní hráči a Streameři, co musej bejt vždy první už z principu) a to mě nebere.

Já jsem totiž zašel ještě dál. :D Obvykle nedělám ani přípravu na Patch, protože teď je pro mě mnohem obtížnější udělat Gem, řekněme na 60, než bude v lednu. To půjde jak po másle. Pamatuju jak se sbíraly DB a po patchi začaly padat po dvou atd atd.
Zkrátka je to po nahození Patche vždycky za polovinu, no neber to :green:

Raekortime is comming!..


PS: já tu blbou kostku asi nikdy nenaplním :ble: :D (chybí mi asi 5 předmětů a ono ne a ne a ne..)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Mlok » 21.11.2015, 10:47 hod.

Ty jsi psal, že už nějaké gemy máš. Já neměl skoro nic, tak připravuju. Teď je leveluju jen tam kam to jde hodně rychle, končím na 50lvl. Výše pak až v novém patchi, kde jak píšeš, to půjde o hodně rychleji.
Teď si jich ale připravím na lvl 50 větší množství. Tím myslím aspoň 30-40 kousků.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 21.11.2015, 11:05 hod.

No to jo, to mám, ale taky jsem psal, že se jich nedokážu vzdát :cry: :D
Mám od každého jeden kus 59-60 a zájmový jako Pain, BotT, Taeguk a pod. cca po třech.

Ale je pravda, že pár 50tek bych si nadělat na rozbití mohl, to jde opravdu rychle a jak jsem teď nějakej čas chodil na DB mám i dost klíčů..
Času je na to zatím pořád dost 8-)

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Longmahu » 23.11.2015, 07:55 hod.

taky leveluju gemy na 50ku, sice vzhledem k času a zábavnosti nebudu dělat takovou kopu, ale těch 13 si jich udělám. pak ještě udělám zásobu GRklíčů, abych se pak mohl věnovat jen pokusům s "novinkama". taky zaběhnu ještě pár bounties kvůli matroši. víc toho asi nestihnu.
blížej se vánoce a páč bude Kačce 5, tak jsou to možná předposlední opravdický, tak to asi budu chtít užívat :P
takže se trochu kontraproduktivně modlim, aby to opravdu vypustili do světa až po vánocích

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 21.12.2015, 16:14 hod.

ahojte,pred par dnami som si zriadil ucet a zakupil D3+RoS,idem cestou solo hraca,hlavne vyplnit volny cas a trochu sa zabavit.Cital som si tu nejake info a narazil som na toto vlakno,budem postovat priebezne progress hrou ;)

Primarne idem Barbariana ,ostatne sa uvidi casom.
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 21.12.2015, 17:33 hod.

zeratul:
Zdarec,
doufám, že budeš stejnej Solo držák jako Dlouhý Mahu :green: - po delší době někdo vypadá jako spolehlivej Solista :wave:

S Barbem to tu budeš mít jednoduchý se dostat k informacím. Jedem je tu oba.
Kdybys potřeboval/chtěl kopčit Geary a Buildy, můžeš prohlídnout moji Barbaří smečku v podpisu.

Trvale tam mám oblečený kompletní postavy s funkčníma Buildama.
Postavy, který hraju v aktuálním Patchi poznáš podle toho, že maj na sobě i Legendární Gemy. ;)

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Longmahu » 21.12.2015, 19:46 hod.

tož to teda vítej zeratule :)
čim to je, že co soloplayer to barbucha...
je to nějaká přidružená diagnóza???
co myslíte pane doktore Smo? 8-)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 21.12.2015, 20:00 hod.

TAK určitěéěé :green:
(beton diagnóza podle masivního vzorku dvou hráčů >:D )

Ale spíš je to tak, že je Barb na jistotu. Nikdy nezůstane jako čistej Support - DOUFÁM! - aby nešel hrát Solo. Ve Vanille byl jednoznačně Top Solo postava, tak se to s ním už možná tak vleče no..

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 21.12.2015, 20:56 hod.

taktiez pozdravujem :) ...preco barbarian?... ta postava mi je najblizsie ,ono kazdy poriadny chlap musi hrat za barbariana hh

@DrSma nejakym zahadnym sposobom som prehliadol tvoj prvy post,dakujem za privitanie a urcite si ich zajtra v praci prehliadnem.
Co by ste mi odporucali ako cerstvej 70lvl?...resp to budem zajtra/pozajtra podla casu.Pokusim sa cim skor dostat k HF amuletu a nejakemu pouzitelnemu setu,kedze sa to toci asi cele okolo toho....
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Longmahu » 22.12.2015, 07:43 hod.

https://www.youtube.com/watch?v=bq7uoOtlAic

tady je takovej pěknej návod pro fresh 70 od jednoho fajne streamera, chainer se jmenuje. doporučuju skouknout jeho videa...

jinak kdybych znovu začínal, tak asi takhle...
proběhnout rifty tak vysoko jak jen to jde, ale netrvá to moc dlouho a sbírat:
- klíče na greater rifts
- death breath
- blood shardy
- ostatní materiál
proběhnout pár greater riftů pro užitečný legendární gemy
nacpat ty gemy do dostupných děravých prstýnků a necku
běhat bounties pro materiál ( bacha v bounty 1 actu padá z bedýnky ring of roayal grandeur, kterej se dost hodí )
posbírat si setový věci jak na farmu (tzn bulkathosy a ww) tak na progres (dle osobních preferencí hota x ss)
a jakmile budeš na nějakym žádanym buildu (z počátku zřejmě nonancient) tak to postupně valit kupředu

přiznám se, mám v prohlížeči v oblíbených pár zdejších zběhlých barbín ( ave drsma, hulk, lordmiste ), abych nečuměl jen po streamujících, botujících a jinak švindlujících noliferech a věděl jak to hrajou normální smrtelníci s mozkem, reálnym životem a přehledem o klase... mimochodem díky kluci :)

tak ať se ti hra líbí a nezapoměň - jaký si to uděláš, takový to máš :)

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 22.12.2015, 10:01 hod.

@Longmahu dakujem za rady,video som uz pozrel,dal som si chalana odoberat.hlavne ze nam idu tie sviatky a bude volno :twisted:
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.12.2015, 10:37 hod.

Bacha na to! Lord není normální :green: - dycky mrská tak o 3-5 vyšší GR než ostatní normální :D
(prostě má ten tah zkoušet ty vysoký GR)
Longmahu píše:jaký si to uděláš, takový to máš :)
To bych podepsal.

Zeratul: NZ ;)
Streamy jsou dneska silně moderní, ale vykecaj ti všechno hned a bez přemejšlení. Není nad to si na věci přijít sám :!: ;) (to je můj osobní názor, nemusíš souhlasit) Ber to tak, že jako Solo hráč nebudeš trhat žebříčky, nebude tě drbat parta, že nestíháš atd atd.. takže máš čas! Solo je prostě o tom si hrát :wave:

Když jsem to nakousnul, tak hraní D3 na čas jsem dodnes neskousnul :-x
Mě to prostě vadí hrát D3 jako závodní hru. Na to jsou snad autíčka ne? :roll:

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 22.12.2015, 12:31 hod.

@DrSma davam ti za pravdu a musim suhlasit s tym co si napisal...

budem sem davat priebezny progress,zatial sa moc nevyznam v tych buildoch ale dojdem do toho :) uz nech som doma z prace ;)
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 22.12.2015, 23:31 hod.

Malá rada - pokud budeš chtít na Forku výhledově něco řešit, je dobrý si hodit do podpisu taky odkaz na bnet. :idea:
Určitě se pak všude dočkáš odpovědí s mnohem větší pravděpodobností. ;)

Uživatelský avatar
zeratul
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od zeratul » 23.12.2015, 09:45 hod.

vecer ked dojdem z prace to sem hodim do podpisu...inak co to mas v podpise ,,No Automation Devices used,, ?..je to myslene ako botting? :)
solohrac @12/2015
zeratul barbarian

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 23.12.2015, 20:02 hod.

Nejenom botting, ale i makra, Turbohud, programovatelné klávesnice nebo jakékoliv pomůcky pro automatizaci hry. Neuznávám ani sirku do klávesnice i když zrovna to jistý kouzlo má :green:
Časem zjistíš že si podobně ulehčuje takovejma podvodama a vyfikundacema hru opravdu hodně hráčů a ještě to považujou za normální..
Diskuse s nimi na toto téma je naprosto zbytečná, tak jsem si svoje stanovisko aspoň dal do podpisu 8-)

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“