Xenter's Solo Selffound HC EU

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315
Xenter's Solo Selffound HC EU

Příspěvek od Xenter » 27.01.2014, 14:25 hod.

K Diablu jsem se dostal před mnoha lety a začínal jsem na Diablo II Lord of Destruction. Jakmile vyšel třetí díl, neváhal jsem se pustit opět do světa Sanctuary. I když je zde stále co zlepšovat, zatím jsem s novým Diablem spokojen. Zejména datadisk Reaper of Souls udělal hru mnohem více variabilní.

Jak již název napovídá budu se v tomto příspěvku zabývat Solo Selffound HC. Hardcore jsem si zvolil, protože jsem na něm měl v podstatě čistý start, a je to větší výzva.

Doposud jsem dosáhl paragonu 0-475 bez jediné smrti (když nepočítám smrt Barbara ještě ve Vanille a Demon Huntera okolo levelu 10 - s Barbarem jsem nějaký nízký PL měl, ale smazal jsem jej před sdíleným paragonem, takže jsem začínal od nuly). Z velké části je to proto, že jsem hrál převážně defenzivní buildy a nehnal se zbytečně do nebezpečí.

Původně jsem měl v plánu hrát za všechny postavy a ty si také vypiplat k dokonalosti, ale zjistil jsem, že to je pro mě nemožné. Jednak proto, že to zabere spoustu času a také proto, že se hra neustále vyvíjí a vypiplat si jednu postavu dá zabrat až až. Rozhodl jsem se tudíž hrát momentálně pouze za jednu classu a to za Crusadera.

Udělal jsem si takový menší reset - smazal jsem postavy, zlato a předměty. S Crusaderem tedy začnu s čistým štítem, zůstanou mi "jen" Paragon levely, řemeslníci a odemčený adventure mód.

Poslední dobou jsem uvažoval i o příležitostném coopu, ale solo hra bude mít určitě přednost.

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“