Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od DrSma » 24.07.2014, 17:24 hod.

Jasně, pokud do nich nechceš cpát Goldy, tak si dej prostě nejlepší, co ti padaj a hotovo. Lepší malej Gem, než prázdnej Socket.
A hlavně, jak měníš rychle gear, tak Gemy u klenotníka nevytahuj! Prostě rozmlať starej Item a Gem ti zůstane 8-)

Jojo, myslím, že na první průchod ti bude brzo i na Normalu horko :green: (natož s Wiznou)..však počkej, poslední tři LvL už budeš proklínat, jak jsou dlouhý :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.07.2014, 17:48 hod.

Aha, to jsem netušil. Doteď jsem to dělal tak, že když jsem chtěl item změnit a měl jsem v něm gem, tak jsem ho třeba za 20 litrů vytáhl a nasadil novej :D
Jinak hraní zatím paráda. 3x jsem oběhl všechny Bounty a 2x jsem si zašel Rift. Nejvíc mám v oblibě, když narazím na Cursed Chest :) Taky se mi během jednoho runu zadařilo a když jsem došel do města a měnil equip za lepší, tak mi stouplo Tough o 400k :) Jinak v těch Riftech jsou dycky 3 patra? A jestli jo, tak má cenu je běhat všechny, i když už mám 100% ?

Zkoušel jsem i změnu vlastnosti u Mystika. Bláhově jsem si na Bracers myslel, že budu moct změnit jen % dmg Arcane Skills. Mám 10% a může být 10-15. Pak to na mě vyplivlo asi 8 různých kombinací a nalosovalo mi to nějaký kraviny :D Ještě nemám tolik lovů, abych to mohl motat jak na kolotoču :D

Mám ale pocit, že jsem si koupil hru bez setových itemů. Když už padně něco zelenýho, tak je to nějakej šit plánek :{

Btw...ten "barák", ve kterým bydlí Mathael je fakt hustej 8-) :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od DrSma » 24.07.2014, 18:13 hod.

Ne, v Riftech může bejt jen jedno patro a nevim, jestli je max. Já byl, tuším, v sedmým nejvíc.
A jestli je má cenu dodělávat do konce? No to je asi na tobě. Logicky, když budeš chodit jen po Guardiany, tak je to výhodnější. Já dlouho chodil celý Rifty. Teď mi třeba sviní bednu klíče do Riftů a nevim, co s nima, tak chodím jen po Guardiana a novej Rift, abych je utratil.

Někdy ho dojedu, třeba když po Guardiana nemám Lege. Tak si říkám, přece není možný, že na T4 nedostanu jedninou Lege za celej Rift! :D Dojedu do konce a zjistím, že to možný je. :green:

Tak asi tak. Jeden má rád holky, druhej zase vdolky >:D

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Xenter » 24.07.2014, 18:13 hod.

Rifty můžou mít maximálně 8 levelů. Já někdy proběhnu vše, jindy zabiju Rift Guardiana a jdu do dalšího. Záleží kolik mám klíčů a na co zrovna chuť, ale jelikož je v riftech (zejména na Torment obtížnosti) zvýšený drop legendárek a setovek oproti normální hře, tak se určitě vyplatí to proběhnout.

Přetočení affixů na věcech je někdy sranda, nejhorší je to asi u amuletů, když potřebuješ Critical Hit Damage, to někdy nestačí ani 50-100 pokusů, abys tam dostal alespoň 80% a může tě pak stát jedno otočení několik milionů.

Pokud se nepletu nebo to nepozměnili, tak některé setovky padají až na Torment a levelu 70, nebo se dají vygamblit u Kadaly za Blood Shardy z riftů. Můžou ti padnou jenom ty, co jsou pro postavu se kterou hraješ, případně univerzální. Obecně padají setovky málo, ikdyž je v jednom patchi boostly. Jakmile budeš mít tu postavu na 70, hned to půjde líp.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od DrSma » 24.07.2014, 18:15 hod.

Jojo, přetáčet Lege Amulety a Ringy je fakt logistickej armagedon :ble: :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.07.2014, 18:28 hod.

Má to hold Blizzard dobře vymyšlený :D

Uuuu...teď jsem dával Rift a narazil jsem na asi 10 Goblinů na metru čtverečním. Jenže se mě tam namotaly 2 bosspacky a všechno bylo v řiti...stihl jsem sejmout jen 3 :cry: Toto se asi moc často nestává, co? Myslím, že jich je tak moc pohromadě.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Mlok » 24.07.2014, 19:11 hod.

Mám rekord na SoJi. 8% CDR jsem tam dostával na cca 240 pokusů.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od DrSma » 24.07.2014, 19:16 hod.

DD: Goblini jsou v podstatě vždycky poblíž Elity. :wave:
A stádo určitě ještě potkáš. Je vzácný, ale ne až tak. Já je potkal zatím 5x...Opravdu vzácnej je Rift s krávama :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od hulkxxxl » 22.08.2014, 07:22 hod.

když najdeš gobliní stádo není marný jít do města a pozvat další lidi do hry určitě dojdou :D jen bacha aby jsi je neaktivoval, já je zatím potkal asi 3x

jinak amu a ringy to je vážně mazec, jednak mi docházej topazy, a o goldech ani nemluvím, když je pak jeden pokus za 2mil tak to vzdávám

ne a ne natočit cc na ringu, hlavně že už mi dala 8% cdr kterou zase nedostanu ani kdybych se na hlavu postavil když ji chci u wizky :D budu muset o víkendu asi farmit novej
Obrázek Obrázek

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Xenter » 27.08.2014, 08:03 hod.

Aktualizoval jsem tabulku s Grálem pro patch 2.1. Ke stažení ZDE.

Změna názvu předmětu:

setová Mask of Jeram -> Helltooth Mast

Nové předměty:

Roland's Legacy (Crusader Set) - Roland's Bearing, Roland's Determination, Roland's Grasp, Roland's Visage, Roland's Mantle, Roland's Stride

Unrelenting Phalanx (Crusader Shield)
Hellfire Amulet (Crafted)
Akanesh, The Herald of Righteousness (Spear)
The Dagger of Darts (Ceremonial Knife)
Wojahnni Assaulter (Crossbow)

Legendary Gems - Bane of the Powerful; Bane of the Trapped; Boon of the Hoarder; Enforcer; Gem of Efficacious Toxin; Gogok of Swiftness; Invigorating Gemstone; Mirinae, Teardrop of the Starweaver; Moratorium; Pain Enhancer; Simplicity's Strength; Taeguk; Wreath of Lightning; Zei's Stone of Vengeance

Season I předměty:

Krelm's Buff Belt (Set)
Krelm's Buff Bracers (Set)

Remorseless (1-H Mighty Weapon)
Frydehr's Wrath (Crusader Shield)
Leonine Bow of Hashir (Bow)
Vengeful Wind (Fist Weapon)
Sacred Harvester (Ceremonial Knife)
Aether Walker (Wand)

Hillenbrand's Training Sword (Templar Relic)
Slipka's Letter Opener (Scoundrel Token)
Vadim's Surge (Enchantress Focus)

Bottomless Potion of Rejuvenation (Potion)

Mělo by tam být vše, pokud jsem něco opoměl, tak mi kdyžtak dejte vědět.

Edit: Ještě jsem narazil na nejasnost u toulců, nevím jestli původní odstranili, nebo jen přejmenovali a nový předmět na tvorbu socketů.

Silver Star Piercers -> Spines of Seething Hatred
Flint Ripper Arrowheads -> Meticulous Bolts

Ramaladni's Gift

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.08.2014, 20:37 hod.

Díky moc za info ;) Každopádně teď budu nějakou dobu řádit na EU. Nějak mě chytlo hraní s ostatníma :)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Dark_Deamon's Solo Selffound HC [US]

Příspěvek od Xenter » 27.08.2014, 20:48 hod.

Jasně, když člověk natrefí na dobrou partu, je to zase o něčem jiném. Tak ať se daří.

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“