Dark Guardians - Obecná diskuze

Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Dark Guardians - Obecná diskuze

Příspěvek od Javurek » 10.01.2014, 20:06 hod.

Navazuji na předešlé téma : https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 116&t=9602

RoS nám bylo oznámeno, něco málo ze systému klanů/guild jsem si i v betě zkusil a včera jsem dodělal poslední Achievmenty navazující na systém obtížností, který už bude fungovat s Ros jinak. Jak už jsem psal v předešlém tématu, měl jsem takovou vizi, že bych chtěl začít Diablo 3 znovu od začátku a užít si znovu průchod hrou a ne porkačovat s equipem z předešlého hraní a lvl 60. Byl jsem docela potěšen když se k mému návrhu připojilo i docela dost lidí.

Svoje vize jsem mírně modifikoval s novými informacemi a tak bych to viděl tak, že opět začnu Diablo 3 hrát pouze s vydáním RoS, to že budou změny z loot 2.0 atd aktivovány nějaký čas před Ros pro mě nehraje roli a počkám si prostě až na vydání RoS.

Jak už jsem psal dříve, založím Guildu/společenství, kde bych rád uvítal podobně smýšlející lidi jako jsem já. Nad názvem zatím stále přemýšlím, nějaké nápady už mám, ale finální název se asi dozvíte až při vydání. Můžu jen slíbit, že se budu snažit aby to nebylo moc trapné :)

Nechci dávat nějaká striktní pravidla a podmínky pod kterými se lidé mohou připojit, ale základní požadavky a smýšlení jak hrát bych viděl takto:

- Začít nové postavy od levelu 1( nikoho samozřejmě nenutím mazat staré postavy pokud k nim máte citový vztah :D ).
- Není nutné mazat postavy před RoS, to že někdo bude mít paragony mi nevadí, sám mám asi Paragon 38, takže kdo jak bude chtít.
- Všechny předměty by měli být rozloženy, z předešlého hraní je povoleno mít craftovací materiál, dyes, lahvičky, gemy, recepty,tomes.
- Vzhledem k tomu že jde o to začít znovu, žádné rushe a podobně, já sám si chci hezky v klidu vše projít, každou lokaci komplet a nejdřív kampaň.
- Občas si spolu také zahrát :), pomáhat ostatním ve společenství a nedělat nám ostudu, tudíž se snažit být ve všem nejlepší :D
- Obchodování mezi členy komunity je samozřejmnost, slušné chování také.

Nechci tu psát nějaké super vize o co nám v klanu půjde, nemám ani žádné super cool logo klanu, je to jen hra :), takže to by asi bylo vše, kdyžtak něco dopíšu pokud budou nějaké návrhy.

Pokud tedy závažně máte zájem, o kousek níže si povedu seznam přihlášných zájemců a připojení. pokud Vám nevadí veřejně uvedený Battle tag, normálně ho napište, pokud nechcete pošlete mi soukromou zprávu abych si mohl vést interní neveřejný seznam a ostatním pak dal vědět kdo vše se přihlásil. Také prosím uvědtě zda hrajete HC, SC nebo oboje. Také s čím chcete začínat a jakou postavu plánujete jet jako první

Vedení klanu:
Clan leader: Javurek
Officiers: skyrim1988

Podpis klanu: (speciální poděkování Kubisovi za jeho vytvoření)

http://imgur.com/3ROWnOw

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od skyrim1988 » 10.01.2014, 20:16 hod.

Zdar Javurku,

hezky jsem si pocetl.A chci se k Vam prihlasit.Zamlouvaji se mi tva slova.Kazdopadne zacnu od 1lvlu a vidim to na Crusadera a Barbara(casem).Jednalo by se o SC.Nebudu mit vubec nic i co se tyce materialu.Jen si asi nejake goldy ponecham.Nebo zacnem uplne od 0 ? Myslim jako 0 goldu.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od Javurek » 10.01.2014, 20:19 hod.

Vidíš na to jsem zapoměl, dal bych limit 50 000 goldů ze starých zásob na nákup blbostí .) Co mysíš? Kdo už smazal vše můžeme si to porozdávat aby měl každý stejně, kdo hce tak může od 0, ono stejně ty prachy cestou nasbíráme a nebudou asi moc třeba.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od skyrim1988 » 10.01.2014, 20:29 hod.

Ja si smaznu postavy,az bude vse takove vic ofiko.Klidne muzu byt sponzor,protoze mam prebytecnych 280M.Zustatek z prodaneho Gearu :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od Javurek » 10.01.2014, 20:35 hod.

V tom případě z tebe můžeme udělat něco jako klanovou banku :) pro pozdejší potřeby jestli to máš fakt navíc.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od skyrim1988 » 10.01.2014, 20:43 hod.

Klidne muzu byt takova zalozna :) Aspon je nejak vyuziju ;) Kdo si v Klanu rekne,tak dostane...

Uživatelský avatar
homeles8
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Homeles#2261

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od homeles8 » 12.01.2014, 04:22 hod.

Tak já se tedy taky hlásím :) Postavy už mám smazaný, itemy jsem daroval v Public Games někomu na vánoce. Nemám ani potion. Na SC i HC mám jenom kolem 200 goldů, protože ty už nijak utratit nejdou :D Jinak budu hrát hlavně Demon Huntera, ten mě bavil nejvíc a Crusader se mi moc nelíbí. A líbí se mi i ta ''skromnost'' klanu, žádný superlogo, nebo tak ani nechci. :dead:
něco

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od Javurek » 12.01.2014, 09:14 hod.

Připíšu si tě, Logo v budoucnu klidně být může ale zatím je to prostě předčasné .)

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od Kubis » 13.01.2014, 15:19 hod.

Taky se hlásim. Mám cca 250mega, takže můžu klidně něco darovat. Hrát budu ze začátku určitě SC a začnu s Crusaderem. Uvidim jak mě zaujme, ale zatim to vypadá, že to bude moje hlavní postava :) - kubis#1707

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od skyrim1988 » 13.01.2014, 15:45 hod.

Dalsi banker do Klanu :) To se nam hodi.Jen tak dal.Ja se snad uz vic na ten datac tesit nemuzu :D

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od smajli » 13.01.2014, 18:18 hod.

Již jsem psal jinde, že se přidám, tak i zde se hlásám do klanu. Budu věrný své mončici na soft. Já jsem již skoro vše smazal a rozprodal, jen ještě něco porovnávám s PTR. . Nechci si nechat opravdu nic. Testuji si to na PTR od nuly a jsem opravdu velmi spokojen.
smajli#2160

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od Javurek » 13.01.2014, 19:05 hod.

Doplnil jsem další zájemce. Pak v budoucnu asi bude zapotřebí nějak ještě pořešit komunikaci(skype, ventrilo, teamspeak.....) kdy kdo bude mít čas atd, lale na to je zatím asi brzo.

Jo a klidně dávejte návrhy na název klanu .)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od skyrim1988 » 13.01.2014, 19:48 hod.

S tou komunikaci nevim no :( Krome vysneneho datadisku,budu mit doma v te dobe uz 2 mesicniho prcka :D Tak doufam,ze bude vubec cas hrat.Jj chtelo by to nejaky nazev :)

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od Brum » 13.01.2014, 23:06 hod.

nevim jestli chcete nazev an AJ nebo CJ. Kazdopadne to lze prelozit. Nabizim 3 co me napadly pri cteni Javurkova článku.
New Dawn
Once more
Slow and meekly, klidne lze ironicky pouzit i Fast and Furious! :twisted:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od skyrim1988 » 14.01.2014, 21:03 hod.

Ja ted koukam na nejaky gameplay z bety ROS.A inspiroval me nazev jednoho monstra noveho >:D Takze co by jste rekli na jmeno klanu ,, SHADOWS OF DEATH ,, ??? Je to jen navrh :lol:
Naposledy upravil(a) skyrim1988 dne 14.01.2014, 21:37 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od Javurek » 14.01.2014, 21:19 hod.

Hm zatim asi nejlepší .)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od skyrim1988 » 15.01.2014, 12:36 hod.

Prisel jsem na nej docela jednoduse.Viz. muj prispevek :) No a k tomu soupnout odpovidajici logo a mame to v cajku :)

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od Relic » 16.01.2014, 19:21 hod.

sa to tu nejako rozmnozuje...

skyrim a ty budes v kazdom klane co vznikne? :) som myslel ze kazdy bude iba v jednom ci..???

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od skyrim1988 » 16.01.2014, 20:03 hod.

To Relic : Ja se uz do nejakeho nahlasil :) ? Uz si nevzpominam :( Snad nejsem nahlaseny v 10 dalsich.Myslim,ze az tady jsem officialne zapsan :D Hlavne,aby byl vubec cas hrat ;)

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Restart D3 s RoS + nový klan

Příspěvek od Relic » 16.01.2014, 20:13 hod.

skyrim: ja sa tiez chcem niekde zapisat tak sa pytam :)

Odpovědět

Zpět na „Dark Guardians“